Pirms un pēc: blogere parāda, kā pārvēršas ķermenis, ja nelieto alkoholu

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 13.mai
 
Ekrānšāviņš/instagram
Fitnesa blogere Dželija savā Instagram kontā "uzspridzinājusi" internetu ar foto kolāžu, kurā parāda, kā blogere izskatījās ikdienā bieži lietojot alkoholu un, kā izskatās viņa tagad, kad vairāk izvēlas lietot ūdeni, vēsta "Metro".

Sportiskā sieviete apgalvo, ka kopš viņa atteikusies lietot alkoholu, viņa jūtās tik labi kā nekad.

"Es ēdu virtuļus, kam seko salāti. Es nedzeru alkoholiskus dzērienus un, vissvarīgākais, esmu sākusi sevi mīlēt," skaidro Dželija.

Agrā jaunībā sieviete sāka pieņemties svarā, tādēļ atteicās no alkohola lietošanas. Taču ne tikai stiprie dzērieni bija vainojami pie svara pieauguma. Gausāku sievieti padarīja dzīvesstils un neveselīgais uzturs, taču samazinot alkohola patēriņu no 3 reizēm nedēļā līdz vienai glāzei vīna reizi divās nedēļās, kā arī kustīgs dzīvesveids un pareizs uzturs, deva ļoti drīzus un pamanāmus rezultātus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kādu laiku cilvēks sevi un citus māna. Bet kad saprot, ka ūdens var būt indīgāks par vīnu, daudziem par vēlu ir. Jo katrai lietai virs zemes ir sava nozīme un vīns ir īpaša Dieva dāvana cilvēcei, un , kas to noniecina, ir pats sev ienaidnieks, ''mīlot sevi'' vai nē - alga viena, jo no pīšļiem esi ņemts, un par pīšļiem atkal pārtapsi.

13.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas