Kuras partijas parlamenta vēlēšanās pārsniegs 5% barjeru?

nra.lv

Kuras partijas varētu veidot 13. Saeimu?

19.jūlijs
Itamārs Toledano

Var gadīties, ka pārsniegs krievi, jo tās krievenes skrej uz tām vēlēšanām kā trakas. Nepārsniegs noteikti NA, jo kurš gan būs ar mieru balsot par tiem draņķiem Parādnieku, Rasnaču, Gerhardu, Bērziņu u.t.t.??????

20.jūlijs
Edmunds Kance

Noteikti tiks Saeimā Nacionālā apvienība un ZZS

20.jūlijs
Itamārs Toledano

Ispējams sasniegs saskaņa, kas  kopā ar Jurāšu un Strīki un Vienotību noteikti varētu veidot jauno valdību. Noteikti nebūs ZZS un NA , jo šīs abas bandas ir valsti līdz augšai piedirsušas, un tautai līdz nāvei apnikušas..

21.jūlijs (21.jūlijs - labots)
Marcis Dzelme

Noteikti Jauna Konservativa,Jauna Vienotiba,Apvieniba Par-Latvijas Atistibai,Nacionala Apvieniba,Saskana,parZZS nakas nav zinams,tapec ka vina netika ieksa Rigas Dome.

21.jūlijs
Andris Vilde

Kpv uzņem apgriezienus un jaunus biedrus, par Kpv arī balsos pensionāri, kas cītīgi skatās tv. Bet viss atkarīgs kāda būs komanda un cik spēs Kaimiņš vēlētājus pārliecināt ka spēj sadarboties ar citām partijām un būt koalīcijas sastāvā. Pagaidām, kas varētu būt valdībā no Kaimiņa partijas, kas varētu sastādīt valdību, tas ir iespējams lielākais šķērslis kāpēc gan nē ķērslis kāpēc KPV var neiekļūt saeimā,

24.jūlijs
pēteris

Jātiek ir ZZS, jo Vienotība, NA , un pārējas ir tendētas uz  naudas GRĀBŠANU, VALSTS PĀRDOŠANU AR PUTĀM UZ LŪPĀM UN SALDĀM MLĪTĒM, KĀ MEDU BŪTU SAĒDUŠIES. bET CIKS VIEN IR!GRĀBT, GRĀBT, GRĀBT BEZ GALA UN MALAS  ARĪ SASKAŅA.

26.jūlijs
Sīmanis

Droši vien iekļūs Nacionālā apvienība, Jaunā vienotība, Atīstībai/Par, Jaunā konservatīvā partija, kā arī diemžēl Saskaņa, ZZS un populisti KPV.

29.jūlijs
Janis Ozoliņš

KPV LV UN PĀRĒJIE.

5.augusts

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:49

Jaunākās diskusijas