Kremļa fašistu sāktais karš pret Ukrainu. Kamdēļ kremļa režīms to sāka?

DŽA

Stāstnieks, to, ka krievi ir dirsā, zinu. Mans jautājums bija cits- kādēļ kremļa režīms uzbruka Ukrainai? Kamdēļ?

27.marts, 20:02
Stāstnieks

Nu padomā pats, kāpēc valstis vispār kaut ko dara. Laikam jau tāpēc, ka uzskata, ka tas atbilst šo valstu interesēm. Protams, tas attiecas tikai uz neatkarīgam valstīm. Pārējās dara ko tām liek.

Nu tev labāk palika no manas atbildes? Saprast varēsi?

27.marts, 20:18 (27.marts, 20:26 - labots)
ivans ļevs

un kādēļ tu tik ļoti aizstāvi krievijas intereses? Kamdēļ tu krīti un stāvi, lai aizstāvētu jebkuru krievijas interesi? Kāds tev labums no tā?

27.marts, 20:44
Stāstnieks

Nu redzi, Dža. Atbildēt uz taviem jautājumiem nozīmē aizstāvēt Krievijas intereses. Vai tik neesi kāds provokators :-)

27.marts, 20:53
ivans ļevs

Vīļu vate, pirmkārt Eiropa ir jāraksta ar lielo burtu, otrkārt, dzīvniek, tu tajā Eiropā dzīvo un uz rašistisko krieviju ar mietu neesi dabūnams. Treškārt, krievijas ekonomika pat nesastāda desmito daļu no ES ekonomikas. Jūs tur savā galvā varat fantazēt ko gribat, bet krievija var pienest ūdeni Eiropai visās sfērās. Neviens negribētu Eiropā nolaisties līdz krievijas dzīves līmenim, zinu, ka arī tu to nevēlēies.

27.marts, 20:53
Ir tāds

ļovu vaņka

Kāpēc tu esi šovinists? Ar ko tu atšķiries no kāda nožēlojama lielkrievu šovinista? Šovinisms ir un paliek šovinisms, nav svarīgi kurš to pauž!

Vai varētu dot konkrētus skaitļus pamatojoties uz kuriem tu apgalvo, ka Krievijas ekonomika pat nesastāda desmito daļu no ES ekonomikas. 

Der zināt, ka pirmkārt Krievija ir jāraksta ar lielo burtu, otrkārt, Krievija atrodas Eiropā, jo Eiropa ir viens no sešiem kontinentiem. Kontinents ir cietzeme, liela sauszemes teritorija, kas atrodas uz vienas ģeoloģiskās plātnes.

28.marts, 19:38
DŽA

Moskoviju, krievijas fiderāciju, nav jāraksta ar lielo sākuma burtu. Totalitāra fašistu hunta, viņu galvenais fīrers, ir pasaulē meklēts noziedznieks. Kādi vēl lielie burti? Tas sīkais pedofils putins, nav leģitīms krievijas prezidents. 

28.marts, 23:03
Ir tāds

Manu mazo, pūkaino draudziņ no Vāczemes, vai tu zini kā sauc cilvēku kurš ir pārāk dedzīgs patriots, pārspīlēts nacionālists, kaislīgs jūsmotājs par savas tēvijas spēku un slavu, urrā patriots, citu tautu un nāciju interešu ignorētājs un apspiedējs savas valsts vārdā? Kad atbildēsi uz šo jautājumu, uzzināsi kas tu esi!

29.marts, 5:56
Jelena Sergejeva

Nacionālisms, tas ir normāli,tas nav nacisms, kad viena nācija sevi uzskata pārāku par pārējām.Krievijā par šādu viedokli es jau sen būtu aiz restēm. Putleram tak vienalga ko bombīt, krievi vai ukraiņi, viņš vienkārši ir sociopāts, kurš pirms nosprāgšanas mēģinās iznīcināt pēc iespējas vairāk.Tuvāk stāvošo alkaši "padomnieki" nav labāki. 

29.marts, 7:59
Ir tāds

Jeļena Visdaiļākā! Nemelo! To,ko tu tagad pateici ir Putina vārdi! Tieši to, ko Tu saki, vakar publiski pateica Putins! Viņš nosodīja dažu krievnacistu ideju, ka Krievija ir krievu valsts, uzsverot 168 tautību esamību valstī, gadījumā, ja krievnacisti gūtu uzvaru, tad lielākais zaudētājs būtu tieši krievu tauta. Kā tad sanāk, Tu mēģini sagrozīt faktus? Kā sauc cilvēku kurš melo un kā šādu cilvēku jāvērtē? Šoreiz pāršāvi strīpai!

29.marts, 11:07
ivans ļevs

Pirmkārt, Eiropa nav konteinents :-) skolā būtu gājis.

Otrkārt ES kopējais IKP ir 20 triljonu dolāru, neieskaitot Lielbritāniju, Šveici, Norvēģiju. krievijas IKP ir 2,2 triljoni dolāru. Jeb tu varbūt uzskati, ka kreivijas ekonomika ir lielāka par ES? :-D

Treškārt, draudzīgo tautu savienības putinam tagad jātiek galā ar saasinājumu pret tadžikiem, ko laipni aicina atgriezties mājās :-D putins ir bijis izteikts rašists, kas atbalsta visas rašisma idejas,.pirmām kārtām ka krievi ir pāri visiem un, ka krieviem ir kaut kādas tiesības uz kaut kādām vēsturiskām zemēm un, ka kaimvalstím būtu jābūt iecietīgām pret jebkuru krievu iegribu un krievi valodai būtu jābūt visur, tajā skaitā arī Latvijā. Ja tā nebūtu, nevarētu visādi Medvedevi, Solovjovi, Skabājebi un citi dzīvnieki publiski to visu aurēt. 

29.marts, 12:10
Munins

Kas tad skaita to ES kopējo IKP? Vai tik ne pati ES :-)

29.marts, 12:46
ivans ļevs

Saukāns, nu nepazemo atkal sevi.

29.marts, 13:11
V ilis Gutmanis

Lauvēn nelielaties ar zināšanām kuru jums vienkārši nav. ES kopējā IKP 75% sastada pakalpojumu sfēra  10% tizniecība un tikai atlikusī 15% daļa ražošana. Krievijā tavai zināšanai ir otrādi tur lielāko IKP daļu sastāda ražošana jo tikai tā var nodrošināt reālus ienākumus. Diemžēl no ekonomikas zinat tikai ciparus un nezinat no kā šie skaitļi sanāk.

29.marts, 14:38 (29.marts, 14:40 - labots)
ivans ļevs

Vēl viens spīdeklis. Tiešām, jūs tur visus fermā ņem pēc tā - jo zemākas zināšanas ekonomikā un politikā, jo labāk?

krievijas tautsaimniecības sektorus var pārbaudīt jebkurš analfabēts. krievijā 5% ir lauksaimniecība, ražošana 26% un pakalpojumi 68%. Bet nu labs mēģinājums :-D

Latvijā ir 4% lauksaimniecība, ražošana 26% un pakalpojumi 68 %.

Par to, ka ienākumus var dabūt no ražošanas vispār ir kaut kāda neandertāliešu domāšana. Paskaties kā iet tam valstīm un kuras valstis ir tām, kam lauksaimniecība un ražošana sastāda lielāko tautsaimniecības daļu :-) bet nu prieks, ka tu krieviju tām valstīm pielīdzini :-D

P.s ES pakalpojumu sektors veido 65% kas ir zemāk nekā krievijā :-D domāju, ka no algas tev atvilka par šīm muļķībām ko sarakstīji

29.marts, 15:17 (29.marts, 15:22 - labots)
Ir tāds

Vaņķa kurš esi gājis skolā, pamato savu apgalvojumu, ka Eiropa nav kontinents.

No kādiem avotiem nāk tavi apgalvojumi par ES un Krievijas IKP, konkrēti par kuru gadu tu runā? Job tik pat labi tas var būt 2023. gada ES un 1992. gada Krievijas IKP. Kur ir avoti? 

Kas ir rašisms? Lūdzu latviski! Kā tas tavuprāt izpaužas! 

Pastāsti, kad Putins būtu teicis, ka krievi ir pāri visiem un, ka krieviem ir kaut kādas tiesības uz kaut kādām vēsturiskām zemēm un, ka kaimvalstím būtu jābūt iecietīgām pret jebkuru krievu iegribu un krievi valodai būtu jābūt visur, tajā skaitā arī Latvijā. Lūdzu konkrētu avotu ar viņa runu, nevis, ka kāds teica, ka tam teica, kuram teica, ka kāds pateica, ka Putins teica! 

29.marts, 16:34 (29.marts, 16:35 - labots)
ivans ļevs

Vaņka nemāk ģeografiju no 5ās klases, smieklīgi :D kas tavuprāt ir Eirāzija ko?

Eiropa - pasaules daļa, Eirāzija - Kontinents. Cūkai pērles izbārstīju tikko.

2) pasaules bankas dati par 2022/2023 gadu. Jeb tu varbūt uzskati, ka katrā valstī IKP aprēķina savādāk un nav vienoti aprēķini pēc kā vadās ekonomisti, bankas, valsts pārvalde un finanšu iestādes :-) 

3)Rašisms ir skaidrots jau vairākas reizes - To definē kā Krievijā radušos fašisma paveidu, kam raksturīgs pareizticīgais tradicionālisms, ksenofobija, šovinisms, iedomāta krievu izredzētība un "īpašā misija", imperiālisms, totalitārisms, pārkrievošana, ideja par Maskavu kā trešo Romu, eirāzisms, resentiments un revanšisms

4) atver Medvedeva telegram kontu un redzēsi daudz

Bet tā pēdējā, kaut vai putina draudēšana un raudāšana par to, ka Latvija izraida Latvijai nelojālus pilsoņus uz krieviju.

29.marts, 17:42
Munins

Vauva, kā tas iznāk, ka ES, ar visu savu milzu IKP, nespēj pietiekami daudz saražot Ukarinai munīciju un ieročus. Tas nav pazemojums pasaules priekšā? Ķīna skatās un smejās.

29.marts, 18:34 (29.marts, 18:35 - labots)
V ilis Gutmanis

Cik noprotu jūs šos datus esat pagrabis no intrneta un tie ja nešaubos bija par 2021 vai 2022 gadu. Diemžēl jums nav paveicies  pa šo neilgo laiku daudz kas ir izmainijies. Par to ka ienākumus gūst no ražošanas jūs laikam skolā slikti mācijaties jo tieši ražošana ir ekonomikas dzinējs, Bet cik saprotu jums progresīvā domāšana saka ka pārliekot finanses no vienas vietas otrā tās vairojās. Diemžēl nē.

29.marts, 18:38
Ir tāds

Piektās klases ģeogrāf vaņa, vai par Eiropas un Āzijas kontinentu plāksnēm neesi dzirdējis? Vai neesi neko dzirdējis, ka Urālu kalni ir šo abu plākšņu sadures vieta? Tev par to piektajā klasē nemācija? Pastāsti man bērniņ kāda ir tava izglītība? Dikten gudrs esi!

Pastāsti ko izsaka tavs IKP, tas kaut kādā veidā ietekmē cilvēku dzīves līmeni? 

Izskaidro man kā Krievijā:

• tev traucē tradicionālā pareizticība? Grieķi arī ir pareizticīgi, Eiropā daudz kur ir pareizticīgas valstis.
  • kā izpaužas ksenofobija,
  • šovinisms Un te man tev gribas jautāt, kad tu pats reiz atdzīsi, ka esi šovinists? Vai tev tas tīk, jeb nē, bet tieši tu tāds esi, jo: tieši tu esi dedzīgs patriots, pārspīlēts nacionālists, kaislīgs jūsmotājs par savas tēvijas spēku un slavu, urrā patriots, citu tautu un nāciju interešu ignorētājs un apspiedējs savas valsts vārdā
  • iedomāta krievu izredzētība un "īpašā misija", Kā tā izpaužās?
  • Ko tu ar to saprtoti ar jēdzienu imperiālisms? Daudz lielāki imperiālisti ir ASV un ES
  • Kā tu izproti ar jēdzienu totalitārisms, kā tas izpaužas?
  • Kā izpaužas pārkrievošana? Es esmu dzirdējis, ka Putins oficiālā runā kā reiz teica pilnīgi pretējo, uzsverot, ka šāda ideja kaitētu vispirms pašai krievu tautai. Krievijā ir gana daudz nacionālo skolu. Un tavai zināšanai, ja tu aizbrauksi uz Kaukāzu, var gadīties, ka tu tur nespēsi sazināties, jo krievu valodu cilvēki tur nemaz nezina. 
  • ideja par Maskavu kā trešo Romu, Vai šāda ideja nepiemīt arī Vašingtonai un Briselei? Vai šādas idejas nau bijušas daudzām Eiropas valstīm, piemēram Zviedrijai, Polijai, Francijai utt. Un kā tad ar vēl nesenajām Eiropas kolonijām? Nemaz jau tas nebīja tik sen. Briti no Honkongas izvācās tikai šajā gadsimtā. 
  • Ko tu ar to saproti ar jēdzienu eirāzisms un kas tur slikts? Pasaulē ir 134 valstis, kāpēc tu uzskati, ka Eiropa un ASV būtu pasaules centrs?
  • resentiments  un revanšisms konkrēti kā tas izpaužas? 

Ko tu meklē Medvedeva telegramma kontā? Redzi, tu pats rakājies pa Krievijas interneta resursiem un tad apsaukā citus. Kas esi tu, ja tevi tik ļoti pievelk Krievijas informācijas avoti- varbūt esi latentais kremplins? Es nekādu Medvedevu meklēt netaisos, iedod man atsauci uz avotu kur Putins būtu teicis, ka krievi ir pāri visiem un, ka krieviem ir kaut kādas tiesības uz kaut kādām vēsturiskām zemēm un, ka kaimvalstím būtu jābūt iecietīgām pret jebkuru krievu iegribu un krievi valodai būtu jābūt visur, tajā skaitā arī Latvijā. Es tev nelūdzu kāda cita izteikumus vai komentārus, bet konkrēti Putina publisku izteikumu! 

P.S. Es raugos tavā skaistajā bildē un man rodas nopietns jautājums, vai tev nav problēmas ar atkarībām? Tava daiļā seja man atgādina cilvēka kuram ir ļoti lielas problēmas. Ja tā tad es lieliski saprotu tavu visu laiku uzbudināto stāvokli.  

29.marts, 18:42

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:43

Jaunākās diskusijas