Kremļa fašistu sāktais karš pret Ukrainu. Kamdēļ kremļa režīms to sāka?

V ilis Gutmanis

Uzskatīt sevi par cilvēku un būt cilvēkam nav viens un tas pats. Jūs ... esat paglups personāžs, iespējams cilvēka veidolā.

26.marts, 18:42
DŽA

Jopcik, Latvijas pagān, es to lopu prātā sajucināju! Man sanāca. Ja, vēl pagājušo gadu viņš māva kremļa propagandu, tad tagad vairs nē. Tagad tikai balabala par debesīm un krāsainiem griestiem. Nav slikti.

26.marts, 18:46 (26.marts, 18:59 - labots)
DŽA

V ijeboku v ili uz psiheni nosūtīt nevarēšu. Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka v ilis jau piedzima kā dārzenis :) nav iespējams dārzeni prātā sajucināt, nē, neizdosies :) dārzeņiem prāta nav :)

26.marts, 18:52
V ilis Gutmanis

Ak jūs divi maziņie paglupie radijumi jums uz abiem nepietiek intelekta uzrakstīt kaut ko jēdzīgu. Viss ko jūs varat tas ir rakstīt muļķības un stulbi ņirgt.

26.marts, 19:17
DŽA

Dārzeni v ili, tu esi brīvs, vari ganīties savā dobē. 

26.marts, 19:21
V ilis Gutmanis

Nu re atkal ... neko atbildēt nevar. Prāta taču nav.

26.marts, 20:24
DŽA

Z ilais v ili, tu dārzenis esi :)

26.marts, 20:44 (27.marts, 12:38 - labots)
Ir tāds

Jebokū, mazo, pūkaino draudziņu  uz psiheni nosūtīt nevar jo viņš jau visu laiku tur sēž. Savu palātas biedru Latvijas pagāna izstrādājumu kurš esot lops viņš jau esot prātā sajucinājis! Tas manam mazajam, pūkainajam draudziņam patiesi sanāca. Ja, vēl pagājušo gadu viņš māva tagad abi spriedelē par abu seksuāli perversīvajām tieksmēm, un iespējām prātā sajucināt citus savus palātas biedrus, guļot pamperos piesieti pie gulas garā vārgo namā. Nav slikti. Mazā, pūkainā draudziņa fermas kolēģis nupatās teica, ka sētas suni atlaidis esot, tas aši skrien pie mazā, pūkainā draudziņa, pēc tā vanckariem, vispirms suns mazo pūkaino draudziņu, tad viņa palātas biedru, latvisku pagānu izstrādājumu, tad tie abi viens otram laiku kavējot ar seksuāli perversīvām rotaļām,smieties viens par otru, ka abi ir izpederēti dārzeņi no Vāczemes garā vārgo nama tāpēc TO var. Manu mazo pūkaino draudziņ no Vāczemes, tu kopā ar savu latvisko pagāna izstrādājumu esiet divi mīļi, jauki, pūkaini radījumi, īpaši kad abi guļat vienā gultā, piesieti pie gultas un draudzīgi viens otru izklaidējat. Kopā kā nekā jautrāk!

27.marts, 9:39 (27.marts, 11:25 - labots)
DŽA

1. NATO paplašinās. 

2. Ukraina paliek stiprāka. 

3. Kremļa fašistu režīms, jau ir zaudējis ap triljonu (!)$. 

Viss iet pēc plāna. 

27.marts, 12:43
V ilis Gutmanis

Savādi gan. Nato paplašinās tikai vairāk tas līdzinās sabrukumam. Visi saldie solijumi no tēcoča Sema mutes tagad skan nedaudz savādāk. Paciešaties  jo pašlaik ar notiekošo  galā jātiek jums pašiem.

Ukraina paliek stiprāka. Gribētos pajautāt kādā veidā? Valsts parāds sasniedz jau astronomisku summu jo ieņēmumi pat nespēj segt izdevumu procentus. Armija pamazām sāk brukt. Ak jā Makrons taču piesolija ka nosūtīs uz Ukrainu savus bruņotos spēkus, tikai viens bet paši Francijas bruņotie spēki nez kāpēc nealkst doties uz Ukrainu nomirt.

Krievija it kā zaudējusi ap triljonu dolaru. Amizanti tikai tādi fakti nez kāpēc nekur nav redzēti. Kaut gan ja paskaita tos zaudējumus ko ir zaudējusi eiropa kopā ar ASV grūžot gan bruņojumu gan finanses Ukrainas caurajā mucā, tam varbūt varētu piekrist. Tikai eiropā vērojama gan rūpnieciskā gan finansiālā krīze, kamēr Krievija kaut kas tamlīdzīgs nav manāms.

Viss tiešam iet pēc plāna jo valstiņās 404 (Ukraina)  teritorija jau tiek dalīta bez pašu Ukraiņu vēlmēm.

27.marts, 13:21
Andis

Cāļus skaita rudenī. Par cik vēl nekas nav beidzies, tad gala rezultātu taisīt pāragri, kaut arī galvenos vilcinos tāpat viss redzams, ka ne tikai Ukraina, bet visa Rietumu pasaule būs galā demilitarizēta, iepretīm Krievijai, kurā ieroču ražošana ir palaista uz maksimāliem apgriezieniem.  

ASV tankus vispār neražo, tik modernizē jau esošos un tad arī 20 gabalus gada laikā/Krievijā no konveijera nobrauc vairāk kā 100 jaunu tanku un tai ir otrtik vairāk tanku kā ASV. ES saražo mēneša laikā tik daudz lielgabala lādiņus, raķetes, cik Krievija izšauj dienas laikā. Kapitālisms kara laikā nedarbojas un kara rūpnīcas būtu jānacionalizē vai jāpanāk, ka tās izpilda valsts pasūtījumu par tās diktētām cenām. Vācieši ražo precīzas un labas lietiņas, tik tās galīgi neder priekš Ukrainas kara, kurā ar tām nezin ko darīt, jo nav iespējams nodrošināt tās ekspluatācijas un tehniskās apkopes prasības.

Ja par Zviedriju un Somiju, tad tās tika piespiestas iestāties NATO, jo praktiski ar to tās vairs nav uzskatāmas par neatkarīgām valstīm. Varētu būt tā, ka tās izkaukulēja, ka tām mazāk bīstami ir iestāties uz laiku NATO, kā pretoties ASV spiedienam.

Ukraina stiprāka kļuvusi, kā to pareizi saprast… to jāsaprot, ka lielākā daļa tās nacistu gājuši bojā?

“Kremļa "speciālā militārā operācija" iet pēc plāna.” ©

Tā tiešām ir, ka karu sākt agrāk par 2023.gada rudeni nedrīkstēja, tādēļ ne karš un mīņāšanās vairak kā gadu uz vietas.  Labākais laiks kara sākšanai bija 2024. gada pavasaris un tas labi redzams tagad, ka Ukrainas puse steidzīgi atkāpjas un nespēj pat “ierakties” , lai aizturētu Krievijas armijas vizīšanos uz priekšu.

Ak jā, 23. marts kā pagrieziena punkts, kas nozīmē, ka 12. aprīlī būs jau redzams rezultāts. Līdz tam nomainīs visu Ukrainas vadību – tie būs atbrīvoti, gājuši bojā vai noviltojuši savu bojā eju. Latvijā neviens pie varas izteikumu, “Russia delendum est” , vairs nelietos.

27.marts, 13:21 (27.marts, 13:23 - labots)
DŽA

atvars savas fantāzijas izklāsta? ASV sabruks, EU sabruks, moskovija valdīs pār pasauli? Hallo, idiot, moskovija tiek smagi sista.

27.marts, 16:10
Ir tāds

Nezinu pa džajuļa moskoviju, bet par to, ka džajulītis jau ir smagi kopš bērnības sists gan ir fakts!

27.marts, 16:33
V ilis Gutmanis

Ir tāds

Ko var darīt ja ... tik ļoti gribās līdzināties savam sencim nacistu līdzskrējējam. No tēva dzimtas neviens nedienēja Latviešu leģionā bet omes brālēni gan taja dienēja un no viņu atmiņam kaut kā nebija manāms ka viņi diži ar to lepotos. Visdrizāk domāju ka viņi tādiem ka ... sadotu pa ausīm lai muļķīgās iedomas izlidotu no galvas. Diemžēl visiem šiem ukraiņu nacistu atbalstītājiem prāta na ne tik cik melns aiz naga un vienīgais ko viņi ar savu tukšo muldēšanu var nopelnīt, ir kaņepāju kaklasaite un ķeblītis uz kā pakāpties.

27.marts, 16:52
DŽA

Saprāts kremļa troļļu fermai nepiemīt, tas fakts.

27.marts, 17:00
ivans ļevs

Fantastiski murgi no Anda mutes. Bet nu turpini dzīvot tālāk savos murgos. Tā turpinoties putins tiešām panāks, ka rietumu ieslēgs aukstā kara ekonomiku un ko tad jūs darīsiet ar savu zirņa izmēra ekonomiku un skrepām?

Un atkal vēsture atkārtojas ar lielajām cerībām par ASV un rietumu sabrukumu :D kā tas vienmēr ir beidzies, paši zinām :D :-) 

 

Un galu galā, kāda ir tā tava mazā cerībiņa?

27.marts, 18:30
V ilis Gutmanis

Interesanti ko lauvēns domājis er to ka rietumi ieslēgs aukstā kara ekonomiku. Kam vispār pasaulē interesē jūsu eiropa. Rūpniecība mūk prom, lauksaimniecība iet uz grunti, atliek tirgoties, tikai jautājums ar ko las eiropai ir tāds īpašs pēc kā alktu pārējā pasaule. Diemžēl izņenot kā dzīvā prece rietumiem nekā vairāk arī nav. Muļķītim jau nekādi nepielec ka demokrātijas vadonis irst pa visām vīlēm un arī britiem nekas dižs nesanāk. Tā kā vakars pie ezera.

27.marts, 19:35
Andis

12. aprīlis nav nemaz tik tālu, tā kā sagaidām to un tad padiskutēsim, kas ir un kas nav mainījies "Rietumu frontē" un kā tas atsauksies uz mums Latvijā vai Džā /ivanu Vācijā. 

27.marts, 19:43
Stāstnieks

Ukraina paliek stiprāka :-)  Krievi jau 500 metru attālumā no ukraiņu pilsētas Časivjara aministratīvās robežas.

27.marts, 19:52
DŽA

Šajā forumā esošie kremļa troļļi, nav atbildējuši uz vienkāršo, tēmas, jautājumu- kamdēļ krievija uzbruka Ukrainai? Kāpēc neatbildēja? Jo nav ko teikt. Tā vietā, maun absolūtu bezsakaru.

27.marts, 19:58

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:43

Jaunākās diskusijas