Ukraiņi ir ļoti naidīga tauta. Kamdēļ tā?

DŽA

Krieviņi brauc uz Ukrainu draudzēties, brauc kā pie brāļiem, brauc aš ar plaši atvērtu sirdi, ar mīlestību, ar labām domām... bet ukraiņi draudzēties negrib, šauj tos viesus nost! Kamdēļ tā? Es teiktu, ukraiņi ir agresīvi mežoņi. Lūk, krieviņi, nebrauciet uz Ukrainu, ukraiņi nav spējīgi novērtēt jūsu labestību, nē, viņi jūs nogalinās. 

Bet, ja tomēr brauksiet uz Ukrainu, neaizmirstiet paņemt līdzi melnu iepakojuma maisu...sava izmēra.  

18.februāris, 11:07 (18.februāris, 11:16 - labots)
V ilis Gutmanis

Ak tu re kā nabags ņemās mazgājot nacistu, lai tie būtu balti un pūkaini!

18.februāris, 13:54
DŽA

Re, bezsmadzeņu radījums v ilis, kaut ko mēģināja teikt. Jūs sapratāt viņa vēstījumu? Es ne. Nē, katru vārdu, atsevišķi, saprotu, bet teikumu kopumā nē. 

18.februāris, 14:01
V ilis Gutmanis

Saprotams. Astoņbitu smadzenēm tā ir nepaceļama informācija.

18.februāris, 14:45
DŽA

V ili, tu jau pārdesmito reizi piemini to informācijas vienību, nav gan ne jausmas, kamdēļ to dari, bet dari kā vēlies.  Tēmas jautājums ir cits- kādēļ ukraiņi ir tik ļoti nedraudzīgi, es teiktu, pat naidīgi? V ili, kādas ir tavas domas? Vai tas ir normāli, ka lielākajā Eiropas valstī, dzīvo tauta ar slepkavnieciskām nosliecēm? Vot, man tas nepatīk. Ko, v ili, tu par to saki?

18.februāris, 14:57
Aleksandrs78

Kaut kas arī jautrībai, kad šo kremļa zombijatkritumu pūznis sasmirdējis par ilgu:

https://www.youtube.com/watch?v=jeMKqI7NGNg  

Tipiska rus zombijbābas "uzruna" asv vadītājam. vienlaikus "slavējot" viņu fīreru - kgb iznireli!

18.februāris, 16:31
Ir tāds

Manu mazo Vāczemes plānprātiņ, sēdies tuvākajā transportā kurš  tevi aizvedīs līdz Ukrainai. Tad rādi tur savu plaši atvērtu sirdi, pēcpusi ar,  mīlestību, savas labās domas par viņu pēcpusēm utt., tikai beidz te dzejot. Ej pie saviem draugiem Mārča Dž. un 78-tā Alekša un kopā viens otram laiku kavējat, pēcpusē drātējat un tikai slavējat, tikai neraksti, neraksti, neraksti savas muļķības, jo tev kas gudrs iznāk 1:500 un vairāk. 

18.februāris, 16:47
DŽA

Ir tāds, es tak par to pašu! Kādēļ ukraiņi ir tik agresīvi, draudzēties negrib? Ka es tev saku, nelāga daba ukraiņiem ir.

18.februāris, 16:55
Janka 🇱🇻🇳🇱🇨🇭

Esmu šobrīd Ukrainā, Ivanofrankivskas rajonā. Te nav neviena krieva, nevienas mašīnas ar krievu numuriem, kaut gan pāris gadus atpakaļ bija bez jēgas.

Ja kas, ukraiņi ir pat ļoti draudzīgi.

18.februāris, 17:20
DŽA

Janka, tikai nedirs, ukraiņi ir naidīgi, nežēlīgi zvēri :)

18.februāris, 17:29
DŽA

Kādēļ tie ukraiņi nepieņem lielo, bagāto, pārticīgo kaimiņu???

18.februāris, 21:34
Stāstnieks

Dža nepieņem savu prātu. Tas ir aizgājis.

18.februāris, 22:46
DŽA

Kādēļ Ukraina uzbruka krievijai? Tak mežoņi!

18.februāris, 22:55
Janka 🇱🇻🇳🇱🇨🇭

DŽA, varbūt atbrauc un noprecizēsim uz vietas?

Esmu Bukovel, Hay viesnīcā, nebūs grūti atrast.

18.februāris, 22:58
Stāstnieks

:-)

18.februāris, 22:59
Mihailo ar Olgu

A vot mes ar atrast jumsim piemeram laba humora i kremlin orkim darba būs daudz akal melus dzīt 

https://www.youtube.com/watch?v=61R__6ssjKQ   -  rus maķ gaidit 2 Ladas par savi deli, xo,xo

https://www.youtube.com/watch?v=1WySCXlIQeE   5.kremlja un kremlinu iorku izsmiekla gabal

 

18.februāris, 23:52
Andis

Ivanofrankivska ir vēl viena Ukrainas daļa, kura nevēlas būt Ukrainas sastāvā un nonāca pēc II PK. Tā nebija cariskās Krievijas teritorija. PSRS armijā dienēju ar vienu no R-Ukrainas. Lai arī viens, bet visai būtiski atšķīrās no Ukraiņiem no Doņeckas. Hmm… sadraudzības pilsēta Jelgava.

19.februāris, 1:47
Ir tāds

Manu mazo Vāczemes plānprātiņ, ko vēl gudu tu izdomāsi? Ko par to visu saka tevi uzraugošais psihiatrs? Tevi var tikai uzraudzīt, jo ārstējams tu neesi. Lai ārstētu, slimniekam vispirms ir jāspēj atdzīt, ka viņš ir slims. Tev tas nedraud, tāpēc tev ārstēšana nedraud. Pastāsti vēl ko interesantu par Ukrainu, tu taču esi pasaulē visgudrākais. 

19.februāris, 9:09
DŽA

Mihailo ar Olgu,  parasti linkus neatveru, bet šos noskatījos.  Pārsmējos. 

19.februāris, 13:22
V ilis Gutmanis

Pareizi jau ir ka atver tikai to linku kurš atbilst pašā saprātam. Smieties par tādu paglupu mēdīšanos var tikai tāds pats neattīstīts indivīds.

19.februāris, 14:20

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:30

Jaunākās diskusijas