Putina teiktais- speciālā militārā operācija Ukrainā, novērsa Trešo Pasaules karu.

V ilis Gutmanis

Amizanti ka personas viens šizoīds apvaivo savu paša otru šizoīdu.

15.februāris, 16:53
Munins

Neirs, Dža. Mārcis ir tavs otrs profils. Paņēmiens kā reiz tava tupā intelekta līmenī. Mēs jau te vairākārt pieķērām kad Mārcis rakstīja ar tavām frāzēm.

15.februāris, 16:54
DŽA

:)  jūs tak, v ijeboki, paši zināt to, ka marcis ir no jūsu fermas. Tādēļ jūs to cītīgi noliedzat. Un noliedzot, jūs tikai apstiprināt to faktu- marcis ir no jūsu, izdzimteņu, šlakas. 

15.februāris, 17:07
V ilis Gutmanis

Amizanti ka ... nolēmis savu otro šizoīdu pārvietot uz pretējo nometni Jo kad Melnās jūras racējiem un viņu atbalstītājiem pienāks vakars, bus vismaz kāda iespēja izdzīvot.

15.februāris, 17:56
DŽA

V ili, nebēdniek, tev tikai amziere prātā  :) bet tava krievija ir iestigusi purvā līdz kaklam...

15.februāris, 18:29
Ir tāds

Kur mazam plānprātiņam prieki, tur jeb kādi komentāri lieki! Tā arī mazais Vāczemes plānprātiņš nav spējis atbildēt par ko priecājas Airopas zemnieki, īpaši Vāczemes, ka no priekiem uz lielceļiem stāv. Es viņam šo jautājumu jau cik nedēļas uzdodu, bet mazais pērtiķēns klusē. Toties kad tam kāda atbilde neapmierina, tas ar savu rozā dupsīti lec uz karstas plīts un maigi kviec, kāpēc neviens tam neatbildot tā, kā mazais pērtiķēns to vēlas. 

15.februāris, 19:15
DŽA

Idiot, ir tāds, ok, atbildēšu. Vācijas zemnieki vēlas panākt nodokļu atvieglojumus savai produkcijai. Tas ir normāli. 

Bet tavam, idiota jautājumam, nav ne mazākā sakara ar raksta tēmu par putina teikto. Jo tu bezsmadzeņu radījums esi.

15.februāris, 19:23
Andis

O jā, klasika. Sātanismā nav labuma/patiesības vispār, jo ļaunums /nepatiesība tiek sadalīta lielākā un mazākā ļaunumā/nepatiesībā un tad cilvēkiem iemānīts no tiem "mazākais" sliktums.

Ja par Mārci, tad tieši tas pats - nav tas nekāds kreisais Kremļa trollis, bet vulgarem Latvian idiot, kādi līdz 24. februārim ne mazums bija vērojami Vladimira Solovjova tok šovos, ka paši ukraiņi bija sašutuši, par kādiem idiotiem Krievijā tos pataisa Ukraiņu pabiras. 

"fašisti jūt, ka Ukrainu uzvarēt nespēs."  ©

Nu kāda gan fašistiem uzvara, ja Žuzeps Borels Fonteljess paziņo, ka fašisti trīs dienu laikā beigtu karot, ja ES aizgrieztu skābekli, bet Tramps vispār ir spējīgs fašistiem likt pacelt ķepiņas 24. stundu laikā. Ja tas ir tā, tad par kādu Ukrainas neuzvaramību vispār ir runas un kas karā ar Krieviju ir Ukraina? Jā, saujiņa fašistu neliešu ar Ze priekšgalā vēlas Ukrainu joprojām karsēt, jo tas ir priekš viņiem ienesīgs bizness, taču Rietumi vēlas to beigt un tādēļ ir 52 miljardu eiro palīdzība, kurai pat piekritis Orbans. Vienkārši, nevar taču tā pēkšņi ES pagriezt muguru, tādēļ publiski ir tāds skaļš paziņojums. Smalkā drukā ir virkne, priekš Ze bandas neizpildāmi nosacījumi un ES robežu slēgšana. Nē, nē, tā nav ES, bet neapmierinātie zemnieki, kuri ir slēguši ES un Ukrainas robežu. Galā sanāk tas, par ko Ze visu laiku gaudoja – par Ukrainas izolēšanu no pasaules. Eh, nav Ze nekāds vietais valsts vadītājs, ja nezin tik elementāras lietas – vēlēt otram to, ko pats pēc saņemsi. 

“Neta pidaram gondonam Andim Atvaram” ©

Es jau tā mēslu čupas cenšos apiet ar lielu līkumu, lai nav jaož tās smirdoņa, bet izskatās, ka smirdoņa nav no mēslu čupas, bet pūstošas maitas, kuras smirdoņa tik ar laiku pieņemas spēkā, līdz kamēr to tārpi līdz galam nesaēd un saule neizkaltē.

15.februāris, 19:36
DŽA

He, sātanists atvars klāt  :)  ujebok, Behemotu jau izvedi pastaigā?

15.februāris, 19:39
V ilis Gutmanis

Nu jā Vācijas zemnieki vēlās lai valsts viņu naudu neatdod dies zin kādiem lupatlašiem un tas it kā būtu normāli. Tikai tāda maza nianse ka gan Vācija gan Ukrainā ar savu politiku ir mēslos līdz acīm. Un principā [ar to purvu kur it kā Krievija ir iestigusi neviens cits izņemot ... neredz. bet tas jau astoņbitu apziņai ir piedodams.

15.februāris, 19:40
DŽA

Z ilais v ili, idiota gabal, kāds sakars ir EU tam, ka rosseja ir sūdos? Mums tas pie dirsas.

Bet jautāšu vēlreiz- kāds, v ili, ir sakars raksta tēmai ar Vācijas zemniekiem? Ja tev, bezsmadzeņu radījum, nav ko teikt, tad klusē. 

15.februāris, 19:45
V ilis Gutmanis

Nu par to ka Krievija ir mēslos tikai tāds astoņbitu radijums kā ... buldurē.  Kāds sakars ar to ir ES? To jebkurš normāls eiropietis saprot tapat, Tikai diemžēl ... to nav lemts saprast. Gribēja eiropa parādīt cik ir liela un varena un tagad domā kā tikt āŗā no tiem mēsliem kuros savā varenumā ir ieskrējusi.

15.februāris, 19:51 (15.februāris, 20:38 - labots)
DŽA

V ēlreiz idiot v ili, tēma ir par putina teikto- smo novērsa pasaules karu. Runā par tēmu, ja, protams, ir ko teikt. Saproti, dārzeni, kāds sakars ir kremļa galvenajam fašistam ar mani? 

15.februāris, 19:59
Andis

"He, sātanists atvars klāt  :)  ujebok, Behemotu jau izvedi pastaigā?"  ©

Kārtējo reizi Dža apliecinājāt, ka esiet tas pats Marcis vulgaris

15.februāris, 20:35
V ilis Gutmanis

Nu re palīgskolas absolvents jau pēc brīža pats ir aizmirsis ko jautāja un sākas bla bla bla par dārzeņiem. Diemžēl šis radijums nekādi nevar sadzirdēt nu vai arī vienkārši negrib dzirdēt to ka Kijevas banda nepildija nevieno no vienošanās punktiem kas būtu novērsusi SMO sākumu. Jebkurš normāli domājoš cilvēks saprot ja visi argumenti ir beigusies un oponents negrib neko saprast tad jāsit pirmajam lai iadauzītu kakas no pretinieka galvas un tas saktu domāt. Ko Krievijas bruņotie spēki arī sekmīgi dara.

15.februāris, 20:45
Kalamburs

Vei, cik feini - nav ne vārdā jānosauc, ne ar pirkstu jānorāda - "stipendiāti" paši sastājas rindā un cits pār citu kviec: "es, es esmu tas īstenais"!

Kāds demonstrē savas izcilās analfabēta prasmes vai paģiru sindroma ietekmi, kāds cits - savu verbālās caurejas nesaturēšanas spēju, vēl kāds mēģina attēlot vatastānas varenību, norādot, ka visi citi jau tikai ar mediju palīdzību spodrinot savas spalvas.

Es teikšu tā: Hei, pamuļķi, jums kremļa gaisma cauri spīd.!!!!

16.februāris, 0:26
DŽA

Dārzenis v ilis apgalvo, ka kremļa fašisti sekmīgi sit Ukrainu? Ja 400 000 mirušo orku, vēl miljons ar norautām kājām un ceturtdaļa zaudētas Melnās jūras flotes ir sekmīgi, tad OK. Vien jautājums- bet, kā būtu tad, ja kremļa fašisti nesekmīgi sistu Ukrainu? 

16.februāris, 15:23
V ilis Gutmanis

Kaut kā varonīgās relācijas par atkāpšanos un frontes līnijas saīsināšanu vairāk gan izskatās pēc Ukrainas beigām neviss spožam uzvarām. Gribētos vēl pajautāt , pavisam nesen jūs ... klāstijāt ka Ukraina ir nogremējusi gandrīz visu Keievijas Melnās jūrsa kara floti, bet tagad tie ir tikai 25%. Vai jums ar uztveri ir paslikti vai arī melojat jūs bērnišķīgi?

16.februāris, 16:05
DŽA

Dārzeni, tu pūsti. Un smirdi. 

16.februāris, 16:11
Mihailo ar Olgu

Kalamburs

Vei, cik feini - nav ne vārdā jānosauc, ne ar pirkstu jānorāda - "stipendiāti" paši sastājas rindā un cits pār citu kviec: "es, es esmu tas īstenais"!

Kāds demonstrē savas izcilās analfabēta prasmes vai paģiru sindroma ietekmi, kāds cits - savu verbālās caurejas nesaturēšanas spēju, vēl kāds mēģina attēlot vatastānas varenību, norādot, ka visi citi jau tikai ar mediju palīdzību spodrinot savas spalvas.

Es teikšu tā: Hei, pamuļķi, jums kremļa gaisma cauri spīd.!!!!  

Vot kur precizi par kremlja vatnikiem LV!

16.februāris, 20:09

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:12

Jaunākās diskusijas