Es esmu Ukraina, tu esi Ukraina, mēs esam Ukraina!

Ir tāds

Es esmu es, bet mazais, pūkainais draudziņš nav viņš, viņam nav viņa, viņam ir cita identitāte. Vispār, ja cilvēkam ir sveša identitāte, tad ar to nodarbojas psihiatrija. Tā ir slimība kuru neārstē! Mūsu mazais, pūkainais draudziņš  zinot to, ko krievu iebrukums nodarīja viņa tautai un valstij. Kāpēc tieši krievi man nav saprotams, bet tas labi, jo cik man zināms tad Sarkanajā armijā (no 1943. gada padomju armija) kuru izveidoja letiņš Jukumu Vācietis bija gan ukraiņi, gan baltkrievi biezā slānī, bet mūsu mazais draudziņš par tiem ir aizmirsis. Tikai mūsu mazajam pūkainajam draudziņam derētu noorganizēt ekskursiju uz Biķernieku mežu, Rumbulu, muzeju Ebreji Latvijā, tā pat arī iepazīstināt ar to kas bija kurelieši, Konstantīns Čakste un daudzi, daudzi citi, cik latviešu jauniešu pretēji tā laika starptautiskajiem likumiem tika iesaukti okupantu armijā un krita gan Krievzemē pie Pēterpils, gan citur. Citādi zēns nezina cik Latvijas pilsoņu gāja bojā Nacistiskās Vācijas okupācijas rezultātā un diemžēl cipari runa par sliktu viņa dzimtajai Vāczemei kura te noslaktēja daudz vairāk kā padomija. Bet svarīgi jau nav skaitļi, svarīgi ir kādā mērcē to pasniedz.  Gan padomija, gan vācieši kuriem tagad tirgo savu pēcpusi mūsu mazais pūkainais draudziņš bija okupanti! Jāsaka paldies Dievam, ka Vācija tika sakauta, citādi mūsu mazais draudziņš nejaktētos ar vāciešiem, bet sēdētu aiz Urāliem kā to latviešiem bija paredzējis Hitlers. Tikai mūsu mazais, pūkainais draudziņš jau nedrīkst neko teikt par saviem maizes tēviem, citādi svecīte dzisīs un neviens viņu ne.... 

8.februāris, 19:35
zaardele

Piesaistīja šis virsraksts.
Atļaušos iebilst lietotājam ar nikneimu Dža - šis teiciens nav populārs Vācijā! Nav dzirdēts... Varbūt kaut kur citur tā saka (Austrija?! Šveice?!), taču Vācijas avīžu virsrakstos neesmu neko tādu manījusi, kā arī cilvēki principiāli un vispārīgi sarunās izvairās no kara tēmām. Daudz aktuālākas ir pensijas un gāzes cenas, kā arī mantojumu lietas. 
Atvainojos, ka iejaucos! 

8.februāris, 21:53
Ir tāds

zaardele

Paldies par informāciju. man no Vācijā dzīvojošajiem nāk līdzīga informācija. Cik zinu, tad tur cilvēkiem vairāk satrauc viņu pašu labklājība kā tas kas notiek svešā zemē. 

9.februāris, 6:35
Aleksandrs78

Kad izcila, iedzimta ļaunuma pārņemti kremļa algotņi, vienlaikus uzpirktie svešo radījumi mūsu LV pelna asiņainos rubļus, tos  jāignorē. Pērkamie vanckari te muld, manipulē, melo un ik tekstā sagroza  faktus un jebkuras tēmas būtību un tad pareizi ir tādus šo jautājumus vērā neņemt. Vienkārši neatbildēt uz tik stulbi manipulatīviem jautājumeļiem, kā šoreiz Dža arī izdarīja uz viena kremļa algotņa rindā savirknēto muldoņu!

9.februāris, 7:10
Ir tāds

Aleksandr78

Ja jau pareizi ir tādus šo jautājumus vērā neņemt, vienkārši neatbildēt uz tik stulbi manipulatīviem jautājumeļiem, tad kāpēc tu te par to tā šūmējies? Neatbildi un paklusē, pieturi savu žulti sevī, tā būs labāk tev un visiem pārējiem!

9.februāris, 8:17
Munins

Interesanti, ka krievu karavīri Ukrainā ukraiņu karavīrus bieži vien sauc par vāciešiem. Tas esot sācies no tā, ka ukraiņi izmanto vācu tankus ar uzkrāsotiem krustiem, kuri līdzīgi 2. pasaules kara vācu tankiem.

9.februāris, 9:08
Andis

Aleksandra, mīļi palūdziet savam fermas uzraugam, lai viņš jūs aizsūta uz kādiem kursiem, apgūt propagandas pamatus, jo tāds naida virknējums, kas pat nav jūsu personiska nepatika pret oponentu, pat viegli manipulējamam atdarīs acis, ka esiet vājš, bet propagandas izstrādājums.

"izcila, iedzimta ļaunuma pārņemti kremļa algotņi" ©

Ļaunums nekad nebūs izcils un ja jau iedzimts, tad iedzimts, kas vēl tur būtu jāpārņem.

"vienlaikus uzpirktie svešo radījumi mūsu LV pelna asiņainos rubļus" ©

Šis filmas "Svešais" iespaidā? Tā arī nesapratu, vai tie uzpirktie ir "svešie" vai "svešie" ir uzpircēji. Jā, un kurš tos asiņainos rubļus Latvijā maksā, Siliņa vai Rinkēvičs? Bet galvenais, par ko maksā, par Ukrainas kara atbalstīšanu?

"Pērkamie vanckari te muld". ©

Jā, bija te viens, kurš sūdzējās ka ticis pie vanckariem, bet viņš ne no svešajiem, bet jūsējiem -:)

"manipulē, melo un ik tekstā sagroza faktus un jebkuras tēmas būtību" ©

Man gan nav izlūziju, ka saprotiet 'manipulē' un 'melot' nozīmi, bet labi, paskaidrojiet tos sīkākiem burtiņiem, ko ar tiem saprotiet.

"stulbi manipulatīviem jautājumeļiem" ©

Kādu piemēru minēt arī variet, jo es forumā tos neatrodu. Manipulatīva jautājuma būtība ir, ka jautātājs spiež atbildēt ar “jā” vai  “nē” un neatkarīgi no tā, kuru variantu izvēlēsies, tā būs sodāma rīcība, jo patiesība būs pa vidu. Tāds klasiks jautājums bija – vai tu esi par karu Ukrainā.  

"kā šoreiz Dža arī izdarīja uz viena kremļa algotņa rindā savirknēto muldoņu!" ©

Jā, ko Dža izdarīja “uz” … kluci uzlika? … kas jāsaprot ar “rindā savirknēto muldoņu”?

9.februāris, 9:54 (9.februāris, 10:40 - labots)
DŽA

Aleksandr 78, ar šiem kremļa izdzimteņiem, diskutēt nav jēgas, kā tu pareizi teici. Ko runāt ar bezsmadzeņu radījumiem, kuri prot tikai absolūtu debilitāti demonstrēt? "Ukraina provocēja krieviju, NATO karu sāka, krievija aizstāvas", vēl simtiem slimu suņu murgus.

Ko mēs varam? Ņirgāties par viņiem, veidot loģiskas tēmas ar skaidri formulētiem jautājumiem, uz kuriem kremļa izdzimteņi atbildēt nespēj. Bet, tā kā atbildēt viņus spiež viņu saimnieki, troļļi sevi pazemo parādot smadzeņu neesamību. Parādot to, ka bezsmadzeņu radījumi ir. Un tas ir jautri!

9.februāris, 11:33
V ilis Gutmanis

Diemžēl ne jūs ne Aleksandrs 78 pat necenšaties diskutēt jūs uzstājat ka bez jebkāda pamatojuma ir jāpiekrīt jūsu viedoklim. Kāpēc? Tāpēc ka jūs uzskatat ka tikai jūsu viedoklis ir vienīgi pareizais. Kaut gan tas ir pēdējās muļķības.

Kas patiešam ir jautri tas ir skatīties kājūs ar putām uz lūpām cenšaties izlikties par zinošiem.

9.februāris, 12:19 (9.februāris, 12:22 - labots)
Ir tāds

Mans mazais, pūkainais draudziņš uzdeva labu jautājumu- ko tas var? Līdz šim kā liecina prakse, tas nespēj neko! Tikai ņirgājas par sevi, veidot neloģiskas tēmas ar neloģiski formulētiem jautājumiem, uz kuriem garā vārgajs atbildēt nespēj. Bet, tā kā atbildēt viņu spiež viņu saimnieki- troļļi, tad tam atliek sevi pazemot parādot savu un savu saimnieku smadzeņu neesamību. Parādot to, ka bezsmadzeņu radījums tas ir. Un tad idiotam ir jautri!

P.S. Kad tu manu mazo, pūkaino draudziņ Džajulīt sāksi atbildēt uz tev personīgi uzdotajiem jautājumiem? Tu nešprehē ko tev vaicā? Bet ko tev uzdot jautājumus, ja ne uz vienu no tiem neesi spējīgs atbildēt. Turies manu mazo pūkaino draudziņ, turies pie stieņa pie spoguļsienas kamēr tava svecīte dzisīs un tevi tavi saimnieki ...! 

9.februāris, 12:55 (9.februāris, 13:04 - labots)
DŽA

Kremļa sumpurņi, jums putinu zem astes ir jābučo  :)))

9.februāris, 13:10
Munins

Mazais pūkains draudziņš Džajulīts jau atkal par pakaļām runā. Ir nu gan slims izdzimtenis.

9.februāris, 14:11
V ilis Gutmanis

Munins

 Viņš nav slims izdzimtenis viņš ir vienkārši garīgi slims. Kuram saasinājuma periodos viss grozās vai nu gar peni vai arī gar tūpli. Dažreiz vinš tos apvieno kas vēl vairāk apstiprina ka ir smagas šizofrēnijas pazīmes kam par pamatu ir bijusi saistība ar šiem orgāniem.

9.februāris, 14:44
Munins

Vilis Gutmanis

Tagad nāk atmiņā, ka savulaik mums psihiatrijas seminārā stāstīja, ka šizofrēniķiem un citiem psihiski slimajiem murgi parasti ir saistīti ar smadzenēm, sirdi un dzimumorgāniem. Kaut ko atgādina :-)

 

9.februāris, 15:04
DŽA

Munnj, tas jums, psihajiem, par semināru stāstīja, bet doma bija jūs ārstēt  :)))

9.februāris, 16:14
V ilis Gutmanis

Zinat ... kas šajā gadijumā ir pats bēdīgākais. Ka jšs pat pie lielakās vēlēšanās nav iespējams izārstēt. Kaut ka ja augstakais iejauktos varbūt cerība arī būtu. Diemžēl brīnumi mūsdienās ir ļoti liels retums.

9.februāris, 16:58
Ir tāds

Vili

Mūsu mazo, dziļi slimo draudziņu ir iespējams glābt. Izārstēt protams nē, bet palīdzēt tam var. Proti viņu jānosūta uz Lejastagilu mežu gāzt, darba terapija lielās devās 16/6 palīdz tādos gadījumos kāds ir viņam. Un nekādu internetu, tā vietā grāmatas un galda spēles, piemēram šahs, dambrete, nardi utt..

10.februāris, 7:18
Ir tāds

Īpaši manam mazajam, pūkainajam draudziņam! https://www.youtube.com/watch?v=PNiXEhsnwhI

11.februāris, 15:02
DŽA

Sūdos ir tas kremļa fašistu režīms. Aš līdz kaklam. Bet paši vien vainīgi, nevajadzēja sākt karu. 

11.februāris, 18:28
V ilis Gutmanis

Šonedeļ sanāca tāda braukāšana pa eiropu un kaut kā savādi ka gandŗīz visūr eiropā sūdzās ka ir iekūlušies ar to Ukrainu tādos mēslos ka tālāk nav kur. Bet pēc Takera Karlsona sarunas ar Putinu eiropieši vēl vairāk sāk nākt pie atziņās ka palīdzot Ukrainai viņi tikai vairāk iedzen sevi mēslos. Tā kā pašlaik mēslos ir nevis Krievija bet attīstītā eiropa un labot to pašlaik nu nekādi nesanāk.

11.februāris, 18:50

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:12

Jaunākās diskusijas