Daudz te kremļa troļļu, kuri bļauj, ka krievija uzvar.

V ilis Gutmanis

Amizanti ka nupat pāršķirstot pēdejos mēdiju materiālus portāls jauns.lv ziņo ka Ukraina izvedusi no ierindas trešdaļu no Melnās jūras kara flotes. Atliek tikai pabŗīnīties par to faktu ka tikai nesen bravūrīgi ziņoja ka Ukraina ir nogremdējusi gandrīz visu Melnās jūras kara floti. Atliek tikai pabrīnīties par tiem kas veido šadas publikācijas jo tā vien izskatās ka viņiem ir ne tik kā zelta zivtiņas atmiņa, bet visdrīzāk viņas vispār nav. Tāpat kā ar tiem Ukraiņu uzvaru paziņojumiem kad viņi notikušo gadu atpakaļ demonstrē kā šodienas sasniegumu.

7.februāris, 8:17
Ir tāds

Vili

Atbilde uz tavu jautājumu,  kas veido šadas publikācijas jo tā vien izskatās ka viņiem ir ne tik kā zelta zivtiņas atmiņa, bet visdrīzāk viņas vispār nav. Vai tad nesaproti kas, palasi forumu, te ir viens indivīds un viņa draugu pulks kuri ne to vien spēj nosapņot. Lasīt Kas jauns, nozīmē necienīt sevi. Tā vien šķiet, ka tur ir pašnepietiekamu, nomāktu, abižoto saiets kuriem vajag parakāties fekālijās un baudīt smārdu. Jeb kurš domājošs cilvēks pirms izplata kādu informāciju tālāk pārbauda tās ticamību. Ja cilvēks izplata melīgu informāciju, tad vai viņam ir kāds mērķis ko no tā iegūt, jeb viņš ir garīgi nevesels, jo pataloģiski meli ir psihiska slimība. Reiz var sanākt, kā mazajam zēnam. Zēnu atstāj ciemā aitas skatīt kamēr pieaugušie iet tālāk sienu vākt. Puikam paliek garlaicīgi un šis skrien uz lauku un kliedz- vilks aitās. Vienreiz, visi pamet darbu skrien uz māju, bet tur viss kārtībā, otreiz, trešoreiz, ceturto reiz, kad vilks patiesi aitās neviens nekur neskrien. Nav grūti iedomāties ar ko tas beidzās. 

7.februāris, 9:32
Andis

Par mērķi ko iegūt vai garīgi nevesels. Es domāju, ka "vai" vietā būtu jāraksta "un". Iesākumā troļļa dienas maksa un mērena propaganda, kura ar laiku pieaug, jo sākotnējā sīkā nepatiesība ir jānoslēpj ar lielākiem un lielākiem meliem. Paralēli tieši tas pats notiek ar meļa psihi. Tas, kuri ir sīki trollēni un kuri ir kas vairāk, tos var atšķirt pēc rakstītā. Sīkie trollēni joprojām kladzina par "peremogām" dienu pirms kapitulācijas , lielās "propagandas plēsoņas" laicīgi vai nu apklust vai atklāti būvē atkāpšanās tiltiņus, sameklējot malējos, kurus vainot sakāvē. Forumā "propagandas plēsoņas" nav, ir tikai sīki trollēni. Interesanti to bija novērot covid laikā, kad ugi un juri noslēgumā vispār pazuda un uz skatuves uzvilka trojanu.

7.februāris, 10:22
DŽA

Kremļa fašistu režīms, sākot karu, jau zaudēja. Pat teorētiski, kremlis uzvarēt nevar. Pat tad, ja iekaros Ukrainu! Tiešām tas nav skaidrs? Ak, jā, uz brīdi piemirsu to, ka ar idiotiem runāju. 

7.februāris, 18:09
Andis

"Ak, jā, uz brīdi piemirsu to, ka ar idiotiem runāju."  © 

... jā, ar sevi saraksties. 

7.februāris, 18:33
V ilis Gutmanis

Andis

Ko var gribēt, ne mums tumšajiem ļautiņiem apstrīdēt ši ''ģenija'' garadarbus!

7.februāris, 18:47
Stāstnieks

Dža, tavs mistiskais Kremlis jau vienreiz Ukrainu uzvarēja. Savukārt Ukraina nekad neko nav uzvarējusi. Palasi vēsturi.

7.februāris, 20:05
DŽA

Stāstnieks, kremlis nav "mistisks", apzīmē krievijas varu, līdzīgi kā Baltais nams Vašingtonā iekš ASV. Viss skaidrs?

7.februāris, 20:20
Stāstnieks

Karo Krievija, nevis Kremlis. Tas nemaina faktu, ka vēsturiski Krievija ir daudzus uzvarējusi, bet Ukraina neko.

7.februāris, 20:44
DŽA

Jā, Stāstnieks, jo Ukraina nekad nevienam nav uzbrukusi. Miermīlīga tauta. Saproti, nevar kādu uzvarēt, ja tam kādam neuzbrūk. 

7.februāris, 20:53
DŽA

Stāstnieks, karo tieši kremlis, ne krievijas tauta. Kremļa fašistu režīms sāka karu.

7.februāris, 20:55
Andis

"Ukraina nekad nevienam nav uzbrukusi" ©

Savā ziņā jums taisnība, jo tā vienmēr ir slepkavojusi savējos. Šajā ziņā nekas nav mainījies, nu kaut vai 8. gadu karš Donbasā. 

7.februāris, 20:57
Stāstnieks

Dža, tu galīgi tēmu nepārzini. Pirms kara tava miermīlīgā Ukraina daudzkārt uzbruka krieviem un Krievijas pilsoņiem, kuri dzīvo LDNR. Kā arī veica citas ļaundarības pret krieviem. Bez tam, pirms kara Krievija apgalvoja, ka Ukraina plāno veikt lielu uzbrukumu LDNR un tāpēc tās pienākums aizsargāt LDNR. 

Pievērs uzmanību, kā nesen ASV deva raķešu triecienu pa Jemenu, jo husīti ar droniem it kā nogalināja dažus amerikāņu karavīrus ASV bāzē Sīrijā vai kur.

Krievijas tauta masveidā piesakās armijā, Putina reitings ir augsts, tātad tauta atbalsta karu.

7.februāris, 23:16
DŽA

Kas ir tā LDNR? Ukrainas zemes, kuras 2014.gadā okupēja un anektēja kremļa fašistu režīms? Jā, 2014.gadā kremļa fašistu režīms iebruka Ukrainā, tas ir fakts. Es par ko citu- kad un kurai zemei Ukraina ir uzbrukusi? Klio saka- nekad un nevienai. Un Klio nemelo.

8.februāris, 19:03
V ilis Gutmanis

Amizanti ka ... pār varītēm cenšās pirādīt nepierādāmo. To ka Luganskas un Doņēckas apgabalus pats Kijevas režīms nezkāpēc no sākuma nosauca par separātistiem. Ja jau 2014 gadā Krievija it kā  okupēja tās teritorijas tad rodās jautājums kāpēc tad neieņēma tās līdz galam? Vai varbūt atbilde ir daudz vienkāršāka un loģiskāka ka Krievijai ar to nebija ne mazākā sakara. Tāpēc ja jau tā būtu kāpēc uzreiz neteikt ka Krievija iebruka Ukrainā bet veselus astoņus gadus cīnīties pret kaut kādiem separātistiem pamatīgi noraujoties no viņiem pa biksēm? Pie kam gribētos uzunāt kas tā tāda Klio ir kura nekad nemelo?

8.februāris, 19:15
Aleksandrs78

Ir tāds

Stāstniek

Pastrīdēties ir interesanti, tikai jautājums ir, kas ir oponents, cilvēks, jeb mazs, pūkains kukainīts. Te es gan dodu priekšroku normāli padiskutēt ar Andi, Vili, rudzupuķi, vai kādu citu tur veidojas normāla diskusija, bez rupjības un ar cieņu pret oponentu.  

 

Paradoksāli stulbi, bet pilnībā atbilstoši kremļa meļu principiem pašam savējo algotņus piesaukt par "objektīviem" lieciniekiem.

9.februāris, 7:50
Ir tāds

Aleksandr 78

Kuros sapņos tu nosapņoji savus kremļa meļus un "objektīvos" lieciniekus? Nevajag redzēt to kā nav! Jeb tev ir problēmas ar saprašanu, varbūt skauž, ka cilvēki savā starpā diskutē  bez rupjības un ar cieņu pret oponentu? Tas nav tavs līmenis. Iespējams tev vienkārši skauž, ka tev tā nesanāk, bez rupjības un apvainojumiem nu nekādi!

9.februāris, 8:12
Munins

Dža, nevajag tik lēti manipulēt. Es apsūdzu Ukrainu par uzbrukumiem LDNR iedzīvotājiem, nevis LDNR teritorijai kā tu te mēgini pasniegt. Ukraina nodarīja daudz ļaunuma viņiem. No miermīlības te nav ne smakas. Ir ļoti divkosīgi un ciniski, ka Ukraina kura tik skaļi bļauj par golodomoru, pati nogrieza saldūdens un pārtikas piegādes Krimai, un vēlāk sāka ekonomisko blokādi pret LDNR.

9.februāris, 9:25
Ir tāds

Munin

Nedaudz tevi pielabošu, nevis LDNR, bet latviski LDTR. 

9.februāris, 10:49
DŽA

Idiot v ili, Klio ir mana kaķene  :)))

9.februāris, 11:13

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas