Daudz te kremļa troļļu, kuri bļauj, ka krievija uzvar.

Munins

Dža, tev jau nav savu domu. Tavi raksti par 100% saskan ar Ukrainas propogandu, kuru tu nekristiski translē tālāk. Tātad esi Ukrainas propogandists. Propogandistam apmaksa nav obligāta. Es pat nebrīnītos, ja tu no Ukrainas saņem uz epastu vajadzīgos tekstus. 

6.februāris, 15:30
DŽA

Munjin, Ukrainā nevar būt propaganda, jo ukraiņi cīnās pret fašistu iekarotājiem. Tas ukraiņiem ir Tēvijas karš! Propaganda ir kremļa fašistiem. 

6.februāris, 15:44
Munins

Dža, kāpēc nevar? Kur tu ņēmi tādu teoriju, kas to pierādījis? Tu veici kādu pētījumu vai apkopoji kādu vēsturisku karu statistiku? Man šeit nāk prātā propogandas lapiņas kuras PSRS-Somijas kara laikā izplatīja Somija un kurās somi braši stāstīja par to kā uzvar, bet sarkanā armija iet bojā. Tomēr uzvarēja sarkanā armija, bet somu armiju sasita lupatās. Lapiņas arī stāstīja par to cik somi labi baro un izturās pret sarkanarmiešiem kuri padodas, ka vajag šaut komisārus un iet mājās un gūstā, ka vajag prasīt no misāriem un komandieriem mieru. Aizmirstot gan piebilst, ka tādiem aktīvisti parasti viss beidzās traģiski.

6.februāris, 16:45
Tūrists LV

Vili Gurtmani, tu kreivijas trolli, izdzimteni mudak un pretekli: par trijām dienām skandināja Skabejeva savukārt nedapistā peža kvadrātā simonjana vispār par dažām stundām kaut ko kladzināja

6.februāris, 16:46
DŽA

Peesereskas uzbrukumā Somijai, krievi uzvarēja??? Es ko tādu dzirdējis neesmu. Es ir dzirdējs', ka somi izpisa krievus pēc pilnas programmas. Krievi to karu zaudēja. 

6.februāris, 17:04
Stāstnieks

Dža, nu tad pastāsti savu versiju par PSRS-Somijas kara rezultātiem. Mums būs ļoti interesanti uzzināt.

6.februāris, 17:48
Andis

"par trijām dienām skandināja Skabejeva... simonjana vispār par dažām stundām kaut ko kladzināja" ©

Ooo... tūristiņš iegriezies Latvijā. Nepaskaidrosiet, kā jūs tik labi ziniet, ko Skabejeva un Simonjana ir teikušas… jūs taču neskatieties “parašas” tv? Es tad neko no tā nezinu, tik daudz, ka pirmā gadus atpakaļ vadīja kopā ar Popovu raidījumu 60. minūtes, bet otrā ir “Sputņik” galvenā redaktore. Jā, un no kā tas gigantiskais nicinājums pret viņām, viņas jūs izbrāķēja, publiski paņirgājās par jūsu "mantību" un tad iedeva kurvīti? Vienkārši, ja nekāda personiska aizvainojuma nav, tad nebūtu tādas neadekvātas reakcijas no jums.

6.februāris, 17:49
Andis

Uzvarētāji nekad nezaudē savas teritorijas, tā tik demonu apsēstiem atkāpšanās ir uzbrukums un teritorijas zaudēšana uzvara. 

6.februāris, 17:53
Stāstnieks

Andis, to sauc par negatīvu virzīšanos uz priekšu :-)

Var vēl piebilst, ka pēc kara tieši Somija lūdza mieru un pēc Otrā pasaules kara vēl maksāja PSRS kompensāciju.

6.februāris, 18:05
DŽA

Stāstnieks,  nav manas teorijas, ir tikai fakti, vēsture. Krievi Ziemas karā zaudēja somiem. Ak, krievi Karēliju Somijai atņēma? Jā, tā bija. Bet krievu okupantu mērķis bija iekarot visu Somiju. Smagi no somiem atrāvās. Statistika- krievi (mirušie un ievainotie) ap 300 000. Somi 60 000. Uz vienu somu pieci krievi. Māsa Vēsture saka, ka somi uzvarēja, aizstāvēja savu zemi, valsti, neatkarību. Krievija, kaut ieguva Karēliju, karu zaudēja. 

Vien jautājums kremļa izdzimteņiem- kamdēļ pieminat krievu uzbrukumu Somijai 1939.gadā? Pašlaik Somija bija spiesta iestāties NATO, tādēļ NATO ārējā robeža ar fašistu krieviju, tika palielināta, šķiet, par 900 kilometriem. Smuki, ne?

6.februāris, 18:38
Stāstnieks

Dža, beidz sagrozīt vēsturi.

Nekādi krievi Somijā nezaudēja. Sarkanajā armijā karoja visas PSRS nacionalitātes, bez izņēmumiem. Līdz ar to tavi apgalvojumi par kritušo krievu skaitu un proporciju ir meli un manipulācija.

1939.g. PSRS piedāvāja Somijai atdot tās teritorijas pie Ļeņingradas pretī saņemot lielākas teritorijas Karēlijā, bet Somija nepiekrita. Kā rezultātā 1939./40.g. karā Somija pazaudēja 10% no visas savas teritorijas, tai skaitā trīs pilsētas, kaut arī varēja to vietā bez kāda kara saņemt vairāk PSRS teritoriju. Vai tad tas nav zaudējums? To pat var nosaukt par episku izgāšanos. PSRS viegli varēja paņemt visu Somiju, jo bija jau pārrāvuši Manerheima liniju, bet starpvalstu spiediena dēļ to nedarīja. Tieši somi tad griezās pie PSRS ar lūgumu noslēgt mieru. Kurš tavuprāt lūdz mieru, zaudētājs vai uzvarētājs?

Starp citu, 1939./40.g. PSRS - Somijas karš ir līdzīgs pašreizējam karam Ukrainā, jo Somija tad saņēma lielu militāru palīdzību no Rietumiem, bet tā nelīdzēja.

Nākošajā 1941./45.g. PSRS - Somija karā, kurā Somija karoja Hitlera pusē, Somija pazaudēja vēl teritorijas - Petsamo sektoru jeb Pečensgas apgabalu un ar precēm samaksāja PSRS 300 miljonus dolāru lielas reparācijas. Kas maksā reparācijas, zaudētājs vai uzvarētājs?

6.februāris, 19:32
V ilis Gutmanis

Tūrists LV

 To ka baz rupjībām jūs nemākat savas domas izteikt nu gan it kā paradīt nevajadzētu. Kaut gan no personas kas ir ar spilgti izteiktām deģenerāta pazīmēs tas būtu normāli. Iemacaties oponēt bez rupjībām un klajiem meliem tad varbūt jūs ar kaut ko sāksit atgādināt cilvēcisku domājušu būtni.

6.februāris, 19:34
V ilis Gutmanis

Stāstnieks

Redzat viņiem viss sakrīt jo stāsta savu alternatīvo vēsturi kāda tā ir no viņu redzes viedokļā. Ja runā par kara periodu no 1941 līdz 1945 gadam tad viņi tā kaunīgi apiet klusējot par tiem faktiem kad nacisti ar viņu pakalpiņiem iznīcināja tūkstošiem civiliedzīvotāju okupētajās PSRS teritorijās. Kamēr kā aizkauti sivēni kviec par tām it kā izvarotajām Vācu sievietēm. Pie kam amizanti ir tas fakts ka vairums it kā izvaroto sieviešu bija no tiemapgabaliem kurus bija okupējis ASV un Britu karaspēks. Tā kā kas kuram ir maksājis reparācijas ir maznozīmīgs sīkums jo galvenais ir tas ka viņu teiktais ir absolūta patiesība. Lai gan patiesībā ir nekaunīgi meli.

6.februāris, 19:46
DŽA

V ili, tu esi līdzīgs zivij V imba, tādēļ aizver žaunu, bezsmadzeņu radījum.

6.februāris, 19:59
Ir tāds

Cilvēki mīļie! Nemokieties! Lai saprastu mūsu mazo, pūkaino draudziņu un viņa alternatīvo vēsturi, un dzīves redzējumu ir jābūt ar viņu uz viena viļņa. Bet cilvēkam ar veselu psihi tas nedraud. Ir jābūt īpašā, izmainītā dvēseles stāvoklī, lai spētu saprast šo alternatīvo vēsturi. Ne velti ir iestāde kur uzturās šādi ideju giganti, tur tādu daudz. Vieni ar pilnu pārliecību ir gatavi stāstīt pasaulei alternatīvo vēsturi, otri nolamāt tos kuri "nesaprot" šo alternatīvo, jeb viņuprāt pareizo vēsturi. Ko darīt, ja cilvēkveidīgais radījums domā, ka ir "sliktie krievi" un "labie pārējie". Sliktajiem nav ko darīt un tie visu laiku uzbrūk laimīgajiem un nevainīgajiem labajiem. Labie cīnās, sliktie krīt kā mušas, kamēr labajiem zaudējumu nav jo tie ir nemirstīgi terminātoriņi. Visā šajā skaistajā stāstā ir kāda ēnas puse, proti, mūsu mazais, pūkainais draudziņš nez kāpēc kategoriski atsakās doties uz Ukrainu un tur visiem kaujas laukā pierādīt savu teoriju, viņš uztaisīs pif- paf un viņa priekšā būs "slikto krievu" līķu kaudze, kamēr lai cik šaus "ļaunie krievi", neviena lode, nedz šķemba to neķers. Bet kad lūdz šo teoriju pierādīt, tad mazajam draudziņam ir ni un ni. Bet, kā lai mēs zinām, ka ir tieši tā, ja mūsu mazais draudziņš nevēlas mums to pierādīt? Nu nezinu, nezinu. Secinājums: nemokiet mazo radībiņu, viņš jau tāpat ar putām uz lūpām cenšas pierādīt savu alternatīvo vēsturi un savu taisnību, tikai sliktie foruma dalībnieki nevēlās viņu saprast. 

6.februāris, 20:54
Stāstnieks

Tā viņš ir. Trolli, muļķi vai propogandistu mācīt ir bezjēdzīgi. Tomēr man patīk pastrīdēties. Tikai nav ar ko. Nākās strīdēties ar Dža. Nožēlojami :-/

6.februāris, 21:24
Ir tāds

Stāstniek

Pastrīdēties ir interesanti, tikai jautājums ir, kas ir oponents, cilvēks, jeb mazs, pūkains kukainīts. Te es gan dodu priekšroku normāli padiskutēt ar Andi, Vili, rudzupuķi, vai kādu citu tur veidojas normāla diskusija, bez rupjības un ar cieņu pret oponentu. 

6.februāris, 21:31 (6.februāris, 21:32 - labots)
Stāstnieks

Dīvaini, bet ar domu biedriem diskutēt nav tik interesanti. Tik vien kā atliek rakstīt, ka piekrītu, piekrītu, piekrītu. Kaut gan ar Andi varētu pastrīdēties par astroloģiju, kuru uzskatu par pseidozinātni :-)

6.februāris, 21:42
Andis

"negatīvu virzīšanos uz priekšu" ©

Nu jā, dēmonu apsēstiem viss pretēji, tādēļ vajag šo ņemt vērā un tad nebūs jāstrīdas kurš uzbruka, kurš uzvar un viss pārējais. 

Ar Ukrainu jau pilnīgi tas pats - savus zaudējumus uzdod par Krievijas zaudējumiem. 

6.februāris, 23:12
Ir tāds

Andi

Kurš kaimiņu kracītim ko cels, ja ne pats? Lai atdzītu, ka ir kā patiesībā ir arī vajag dūšu, bet ja tās dūšas nav, tad atliek tikai melot, melot un vēlreiz melot, lai vismaz savās acīs izskatītos liels, varens un stiprs, kaut patiesībā sakauts un mazs. Cilvēkam vajag ilūziju. 

7.februāris, 6:00

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas