Cik zemu vēl var nolaisties?

Ir tāds

Lasiju portālā LA.lv rakstu "“Skatījos to visu kādas 20 minūtes, tad man izšāva korķus,” Slaidiņš par krievu propagandas pērlēm" kurā NBS majors Jānis Slaidiņš komentē ko viņš ir skatījies Krievijas kanālos. Labi, noskatījās un? Vispirms gribētos teikt, ka es protams nezinu, vai minētais kungs tiešām tā ir teicis kā tur rakstīts, bet ja jā, tad mani pārņem šausmas par mūsu NBS virsnieka morālo stāju.  Vispirms jau tā ir publiska runa kurā īsti nevar runāt kā ar saviem čomiem pie aluskausa. Tur lūdzu. Es arī ar saviem draugiem varu runāt lietojot vienu leksiku, bet, ja tā ir publiska runa, tad ir jāievēro zināmi standarti. Tālāk es nesapratu, vai atkārtojot visu ko tas ir dzirdējis viņš visu to ņem par pilnu un ņem pie sirds? Katram ir tiesības paust savu viedokli un Krievijas kanāli arī to dara, vai tas viss ir jātiražē Latvijā? Es nezinu. Es saprotu, ja tantes uz soliņa aiz gara laika, kad nav ko darīt apspriež ko kāds ir teicis, tas ir viens, bet, ja to dara amatpersona, tas šķiet dīvaini. Nemitīgi tiek runāts, ka ir jānorobežojas no Krievijas informatīvās telpas, bet te militārpersona tiražē tas ko tur saka. Man nav jāklausās nedz jālasa Krievijas kanāli, pietiek palasīt šādus rakstus un es zinu ko runā Krievijā. Kam tas ir vajadzīgs un  ar kādu mērķi tas tiek darīts man nav saprotams. Vienmēr der atcerēties, ka šāda informācija var tikt uztverta pretēji tam ar kādu mērķi tā tiek pasniegta. Par to arī der padomāt. Būtu patīkamāk, ja būtu kāds nopietns raksts par to kas notiek pasaulē kopumā, jo patreiz notiekošais dažādās pasaules vietās neliecina ne par ko labu un ar ko tas viss varētu beigties arī nav zināms. Vismaz es neņemos prognozēt, tikai neko labu es tur neredzu. Atgādināšu, ka pirmais karš kurš sākās ar slepkavību kas pēc savas būtības bija kriminālnoziegums izvērtās asinspirtī kura pēc aplēsēm paņēma vairāk kā 15 milj. dzīvību un uzšķīla otrā kara dzirksteli. Varbūt esmu naivs, bet domāju, ka tagad nav laiks kad pētīt ko viena tante teica, bet domāt kā pašiem neiekrist kārtējā bezjēdzīgajā slaktiņā kur kā zināms lielie mazos samaļ kā dzirnakmeņi maļ graudus pārvēršot tos miltos. Vai šoreiz kas paliks pāri no latviešiem ir liels jautājums. Ir jautājumi par kuriem nez kāpēc neviens negrib runāt un "korķus tie nevienam ārā nesit", bet tieši jautājumi kuri skar Latviju un tās tautas eksistenci šobrīd ir daudz aktuālāki kā tas ko kāda tante Krievijā ir vai nav tekusi. Šobrīd tas kas notiek Tuvo Austrumu reģionā ir daudz bīstamāks par Krieviju. Šodien varbūt tas šķiet tālu un mūs tas tieši neskar, bet maza dzirkstele kas tiek uzšķilta tālu no mums var raisīt ugunsgrēku kurš var apdraudēt un iznīcināt arī mūs tālākā perspektīvē. Esmu to teicis, saku un teikšu, mani interesē mana zeme, mana valsts, mana tauta un viss kas saistās ar citām zemēm man ir otršķirīgs, ko tur kāds ir, vai nav teicis. Laiks būtu Krievijas bubuli aizbīdīt otrajā plānā un sākt domāt par savu valsti. Būtu tikai loģiski, ja šis NBS virsnieks stāstītu kā tiek stiprināta Latvijas drošība, cik jaunu ieroču ir iepirkts, par to kas tiek darīts pilsoņu sagatavošanai valsts aizsardzībai utt., bet tā vietā šī persona tiražē muļķības ko tā ir dzirdējusi Krievijas kanālos. Ko viņš tur dara, citu kanālu ko skatīties nav? Lūdzu skaties kaut vai mūsu pašu kanālus, nez vai visus spēs noskatīties un uztvert visu to kas tajos teikts un izsakies par tur dzirdēto. Krievijai sava informatīvā telpa, mums sava un nav ko tur līst, tad "korķus nesitīs". 

4.februāris, 22:14
Ir tāds

Kur Dža komentārs par troļļiem?

5.februāris, 10:02
Munins

Slaidiņš jau pats ir propogandists. Palasīju mazliet viņa atklāsmes par krievu propogandistiem un teikšu, ka Ukrainas armijā tiešām paliek arvien vairāk sieviešu un ja Ukrainā ierosinās krimināllietas pret ukraiņiem, kuri Latvijā izvairās no mobilizācijas tad Latvijai nāksies viņus izdot pašreizējās likumdošanas un starpvalstu līgumu ietvaros, ja vien Latvija nepiešķirs viņiem bēgļa statusu. 

5.februāris, 11:17 (5.februāris, 11:18 - labots)
Ir tāds

Munin

Latvija nevar ukraiņiem piešķirt bēgļu statusu, jo pati ir iesaistīta šajā karadarbībā. Vismaz pēc loģikas tam tā būtu jābūt. Vispār kādi "bēgļi", tur pat kaimiņa sunītim jāsmejas. Zinu "bēglīšu" ģimeni kura reizi trīs mēnešos brauc uz Ukrainu, jo citādi nevar, Ukraina viņus atdzīs par valstī neesošiem un nemaksās tiem tur pienākošos pabalstus. Smieklīgi, bet sanāk, ka bēglīši var mierīgi atgriesties savā zemē, var saņemt pabalstus divās valstīs, tik latvietis vienkāršais par to visu maksā, savelk jostu un kā pasakā saka: sistais nesisto stiepj. Bet mēs varam, mums nospļauties par pašiem, galvenais, ka bēglīšiem dubultā tiek. 

5.februāris, 15:58

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:19

Jaunākās diskusijas