Vecie ASV iznīcinātāji F-16 (1978.g) pret modernajiem rossejas SU-35 (2008.g).

Ir tāds

Andi

Esmu ievērojis, ka mūsu mazais, pūkainais draudziņš ļoti mīl runāt vispārinātās formās, tikai kad šim uzdod konkrētu jautājumu, tā ir vai nu klusums, jeb seko rupjību plūdi, tikai atbildes nekad nav. Tas liecina tikai par vienu, cilvēkam nav nekādas pārliecības par to ko viņš saka. Viņam kāds kurš tam ir autoritāte to ir iestāstījis, ka tas tā ir un viņš to ir pieņēmis kā nemainīgu patiesību, bet vai nu nav, jeb nespēj aizdomāties līdz tam kāpēc. Viss cilvēces progress ir balstīts uz jautājumu kāpēc. Ja cilvēks pārstāj uzdot jautājumu kāpēc viņš pārstāj dzīvot un sāk eksistēt. Diemžēl mūsu draudziņš eksistē, viņš nedzīvo, viņš ir kā robots, kā dators kurš pilda to ko tam liek neuzdodot jautājumu kāpēc. Bet arī tādi cilvēki ir nepieciešami sabiedrībā. Traki būtu, ja mūsu draudziņš pirms ko sāk krāsot, viņš taču esot krāsotājs sāktu uzdot pasūtītājam jautājumus kāpēc viņš vēlas tieši tā ne kā citādi, kāpēc tāds ne cits tonis. Viņam ir jādara tas ko tam liek nevis jāuzdod jautājumus. Savukārt, ja kāds grib ko radīt no jauna, tad ir jāuzdod šie jautājumi un jāmeklē atbildes uz tiem. Var jau teikt, ka Dullais Dauka bija dulls, bet viņš uzdeva jautājumu un guva atbildi, ne tādu kā gaidīts, bet atbilde uz jautājumu bija. Diemžēl mūsu draudziņam nav pa spēkam iedomāties uzdot pat tik vienkāršu jautājumu, tikai nemitīgi atkārtot iemācītu mantru un tiklīdz kas nesaskan ar iemācīto programmu, tā iestājas klusums, jeb sākās margināļa cienīga leksika. Žēl man mūsu draudziņu, žēl, bet kam lemts pa zemi rāpot, tas nekad nelidos. 

8.februāris, 21:29 (8.februāris, 21:33 - labots)
DŽA

Ir tāds, idiota gabals :)))

9.februāris, 11:38
DŽA

Tēma gan bija par ko citu. Par to, ka krievijas SU-35 pilotiem, vecie ASV lūžņi F-16, ir ļaunākais murgs.

9.februāris, 11:45
V ilis Gutmanis

Lai kā arī necenstos slavēt F16 pret Su 35 viņš ir un paliek tikai novecojis lidaparāts. Jo lai cik smieklīgi neliktos pat sadursmē ar Su21 F 16 palika zaudētājos.

9.februāris, 12:15
Munins

Murgs ir tava pļāpāšana par tēmām kuras tu pilnīgi nepārzini, Dža. Lūk piemēram

Nekādas gaisa kaujās Su-35 un F-16 nekad un nekur nav satikušies, bet tu raksti "Ķīna fiksēja 65 epizodes gaisa kaujās, kurās F- 16 satikās ar SU-35".

Tur raksti, ka galvenā F-16 priekšrocība- radiolokācijas ierīce, kas fiksē pretinieku 290 km attālumā. Nezinu vai tā ir taisnība, bet ir skaidrs, ka tas iespējams tikai ideālos apstākļos kad F-16 un Su-35 lido maksimālā augstumā, pie ideāliem radara signāla atstarošanas leņķiem un laika apstākļiem, utt. Lai tur kā, bet Ukrainas kara apstākļos tā nav nekāda priekšrocība. Tiklīdz F-16 lielā augstumā ierubīs tādu jaudīgu radaru, tā pati kļūs tālu redzama krievu pretgaisa aizsardzības iekārtām. S-400 raķetes lido līdz 400 km un var notriekt F-16 no liela attāluma. Tālāk. Pieņemsim, ka F-16 tomēr ieraudzīja Su-35 kaut vai 200 km attālumā un izšāva uz to raķetes. Kamēr šīs raķetes aizlidos tos 200 km līdz Su-35, tas jau sen būs pagriezies atpakaļ vai noslēpies zem radiohorizonta. Ukrainā iznīcinātāji un bumbvedēji nekad nelido ilgstoši frontes tuvumā, atlido palaiž raķetes vai planējošās bumbas un tūlīt samazina lidojuma augstumu un griežas atpakaļ. Lūk par krievu bumvedējiem Su-34 raksta, ka tie palaiž planējošās bumbas 50 km attālumā no mērķa un tūlīt dodas atpakaļ. Nu tad ko šeit līdzēs F-16 it kā jaudīgais radars?

9.februāris, 12:42
DŽA

Munnj, tev šizofrēnija piemīt, tu klārē, ka Odina krauklis esi, bet igauņi saka, ka Odina krauklis nebija pimpis :))) 

9.februāris, 13:13
Munins

Nu re, Dža, tas ir viss ko tu vari atbildēt. Viss atbilst tam ko par tevi rakstīja Ir tāds. Tu esi tikai mazs muļķītis, kuram pimpji un pakaļas prātā.

9.februāris, 13:20
DŽA

Nē,  munjin, es visu saprotu! Tu saki, ka Odina krauklis esi, bet igauņi to, ka pimpis esi  :)))  kuram man ticēt? 

9.februāris, 13:26 (9.februāris, 13:27 - labots)
Munins

Visu saproti :-) Ir redzams, ka par lidmašīnām un radiolokatoriem tu neko nesaproti. Par daudziem vēstures jautājumiem tu arī es pilnīgs nejēga. Rodas jautājums, ko tu vispār saproti. Ir lasīts, ka krāsas ostīšana iedarbojas graujoši uz smadzenēm, vēl sliktāk nekā narkotikas. Varbūt tur tā tava problēma.

9.februāris, 14:07
DŽA

Es ticēšu igauņiem, tā tomēr viņu valoda :) 

11.februāris, 18:32
V ilis Gutmanis

Interesanti kā ... tik dauz zinot var runāt galīgas mūļķības?

11.februāris, 18:44
DŽA

Nu ja, Ukraina ir notriekusi vien 330 fašistu lidmašīnas.  Nav nemaz tik daudz  :)

11.februāris, 18:49
V ilis Gutmanis

Ko patiesi? Cik saprotu tās ir ziņas no UNIAN vai no Ukrainas ģenerālštāba kas ir pazīstams ar savām pasakām.

11.februāris, 18:52
DŽA

Ne ne, rossejai vēl 100 lidmašīnas palikušas,  viss iet pēc plāna  :)))

11.februāris, 18:58
V ilis Gutmanis

Ko atkal ziņās no Ukrainas ģenerālštāba?

11.februāris, 19:02
DŽA

Ak, nē, esot vēl 30 lidmašīnas muzejos. Tā kā, nav tik traki ar tiem krievijas kosmiskajiem spēkiem  :)

11.februāris, 19:38
V ilis Gutmanis

Ak  vai nu tad jau patiesi varonīgajiem Melnās jūres racējiem ir vakars. :-)

11.februāris, 20:03
DŽA

Šodien ZSU pozīcijām uzbruka divi SU-34 un viens SU-35.  Visus trīs ukraiņi nogāza. Sushkas ieguva negatīvas lidošanas spējas. Trīs SU vienā dienā, labs rezultāts. Tās mašīnas ir ļoti dārgas, cena no 70 miljoniem $ katrai. Lūk, vismaz 210 miljoni zaudēti. 

17.februāris, 19:10 (17.februāris, 19:15 - labots)
DŽA

Munnj, tavs komentārs bija labs, riktīgi tēmā iedziļinājies.  Es pārsmējos, bija jautri. Tu, šķiet, nesaprati manu armijas specialitāti. 

17.februāris, 19:24
V ilis Gutmanis

Atkal sapņotājs stāsta pasakas  tapēc ka saimnieks stāv ar pletni aiz muguras un liek atstrādāt maizīti kaut arī stāstot tādas pasaciņas.

17.februāris, 20:01

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas