Vecie ASV iznīcinātāji F-16 (1978.g) pret modernajiem rossejas SU-35 (2008.g).

DŽA

atvar, idiota gabal, tavs avots ir čuras tavā galvā. Tu esi parasts fašistu mēsls, principā, Sātana izdzimums.

7.februāris, 17:38
DŽA

Te viens idiota gabals runā par "pārtvēršanu". Jā, tāds termins ir. Bet tas nenozīmē cīņu. Man tak pilnīgi vienalga tas, kurš, ko, kad un kur "pārtvēris" ir. Es par ko citu. Ir fiksēti 65 gadījumi, kad SU-35 kaujā satikās ar F-16, visās epizodēs F-16 nogāza SU-35. Visās. 

7.februāris, 17:52
DŽA

Par to, ka Ukrainai nav F-16 pilotu? Tad ko Ukrainas piloti gadu ASV darīja? Uz Disnejlendu aizbrauca? Nē, ukraiņu piloti ir labi apmācīti. 

7.februāris, 17:57
V ilis Gutmanis

Amizanti dzirdēt ka F16 kadreiz būtu notriekušas Su35. Ja iet runa par pārtveršanu tad reālas karadarbības laikā pārtvertā limašina tiek notriekta. Tās F16 uzvara pār Su 35 ... būs nosapņojis.

7.februāris, 18:42
DŽA

Idiota gabal v ili, par tām cīņām F-16 pret SU-35, man tak pie dirsas. Man vienalga. To teica Ķīnas militārie analītiķi, visas savas pretenzijas pret viņiem. 

7.februāris, 20:31
V ilis Gutmanis

Savādi gan ko tad plēst dupsi pušu mēginot pierādīt ka  F16 ir nepārspējams brīnumierocis.

7.februāris, 20:39
Andis

" ... idiota gabal, tavs avots ir čuras tavā galvā. Tu esi parasts fašistu mēsls, principā, Sātana izdzimums." ©

Tik atklāti gan par sevi nevajag rakstāt, sensāciju kāriem ļautiņiem pašiem gribas kaut ko no tā visa izsecināt. Bet mani jūs tāpat nepārsteidzāt, jo es to visu par jums jau zināju.  

"Tad ko Ukrainas piloti gadu ASV darīja? Uz Disnejlendu aizbrauca? Nē, ukraiņu piloti ir labi apmācīti. " ©

Varbūt priekš Ze villu gatavoja. Kaut kur taču viņam būs  jābēg, kad viss būs beidzies. Tik nav zināms, vai viņam to atļaus. Pavisam noteikti, viņam neatļaus nonākt Putina tiesā. Tad viņš parautu sev līdzi ne tikai Džonsonu. Arī tam bija jāpaliek noslēpumā, bet Ukrainas puse nekad nav pratusi noslēpumus glabāt. Tādā ziņā Ukraina priekš Rietumiem ir dikti toksiska.

Ja par labi apmācīti, tad par tādiem tiem nekļūt dēļ Su-35 un 57, jo jau pirmajā gaisa kaujā tie tiks notriekti. Vispirms tiem derētu patrenēties reāli notriekt kādu trešās paaudzes iznīcinātāju, tad ceturtās un arī tad tiem būtu problēmas ar Su -35, nemaz jau nerunājot par Su-57.

7.februāris, 20:46
DŽA

Jums, kremļa izdzimteņi,  tak smadzeņu nav.

7.februāris, 20:50
Stāstnieks

Dža, kad tu iedosi linku uz tiem ķīniešu analītiķiem?

7.februāris, 23:26
Andis

Nu bet Džā jau paskaidroja, ka viņam nekādi linki nav, bet tikai čuras galvā, tādēļ no viņa ko tādu gaidīt ir velti.

8.februāris, 0:06
Stāstnieks

Nu jā, Dža, nekad nav pierādījumu. Visiem viņam jātic uz vārda. 

8.februāris, 7:59
Andis

Ja vēl par radariem, tad Dža vispār kaut kādas muļķības sarakstījis, jo "Irbis" mērķi uztver 350 km attālumā bet kuģus 400 km attālumā . Protams, ir svarīgs mērķa uztveres laukums, tādēļ arī lidmašīnām, kuģiem izmanto stealth tehnoloģijas dažādus sintētiskus un kompozīta materialus, kas absorbē atstarojošo signālu vai to lauž. Tad jau vēl ir elektronika, kas traucē laicīgi fiksēt un noteikt mērķa atrašanās vietu.

8.februāris, 9:00
DŽA

Hallo, dārzeņi, visa informācija netā ir atrodama. Protams, ja ir vēlme to atrast. Es priekš jums neko nemeklēšu. Nav bijis neviens gadījums, kad SU-35 būtu notriecis F-16. Meklējat, pierādiet to, ka es meloju. Bet nesanāks.

8.februāris, 10:17
Munins

Hallo, dārzeni, Dža, kāpēc tad tu prasi no mums atbildes uz saviem jautājumiem. Visa informācija netā ir atrodama. Protams, ja ir vēlme to atrast. Mēs priekš tevis neko nemeklēsim.

8.februāris, 10:24
DŽA

atvar, idiota gabal, ja vēl par radariem un radiolokāciju, tad tā ir mana armijas specialitāte, divu gadu apmācība, kā teorija, tā arī prakse izieta. Radiolokācijas mehāniķis (S-300 lokatora tornis) un aviomehāniķis (lidmašīnu sagatavošana startam). Tā kā, atvar, nedirs tukšu. 

8.februāris, 10:25
DŽA

Munjin, neko prasījis neesmu, pateicu vien faktus. Saproti atšķirību? Vēlies atspēkot, tad dari to. Bet, jā, tu esi par stulbu.

8.februāris, 10:28
Munins

Faktus :-) Tu pat neatceries kur izlasīji par ķīniešu militāristu atklāsmēm par F-16/Su-35. Protams ja tādas vispār bija. Runājot par atspēkošanu. Muļķiem neko nevar pierādīt.

8.februāris, 10:42
DŽA

Munjin, gluži manas domas!

8.februāris, 10:57
Munins

Par to, ka tu neatceries kur izlasīji par ķīniešu militāristu atklāsmēm par F-16/Su-35. Paškritika ir laba lieta :-)

8.februāris, 11:02
DŽA

Tā ir. Esmu aizmirsis vairāk, nekā tu jebkad zinājis esi. 

8.februāris, 11:41

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:04

Jaunākās diskusijas