Kurp ejam?

Ir tāds

Vakar portālā LA.lv tika publicēts raksts https://www.la.lv/es-varu-nomirt-gaidot-savu-rindu-27-gadus-veca-sieviete-satraucas-par-savu-veselibu-un-ir-neizpratne-par-garajam-rindam-uz-izmeklejumiem, šoreiz to vairs nav ievietojusi kāda pnsionāere, kaut arī pensionāram ir tiesības uz veselības aprūpi, bet jauna meitene. Atmetīsim dzimumu, ko tālāk? Cik gadus šī persona var strādāt valsts labā, nest peļņu valstij, ja vien tai šobrīd palīdzētu? Šobrīd sanāk, ka minētā meitene nevar saņemt pilnvērtīgu medicīnisku aprūpi, tādejādi faktiski valsts nesniedzot savlaicīgu medicīnas aprūpi padara cilvēku darba nespējīgu, tātad atkarīgu no valsts. Kapitālisma pamatprincips ir veseli cilvēki ar mazākiem ieguldījumiem, lai tie varētu dot maksimālu ieguldījumu. Šobrīd liberālismā izskatās, ka nedarbojas ne kapitālisma, ne sociālisma principi, bet principi kuri apzināti ved tautu uz izmiršanu. Kuri var un prot dodās brīvprātīgā-piespiedu trimdā meklējot laimi svešumā, kuri to nespēj paliek šeit un ir nolemti lēnai nāvei nesaņemot savlaicīgu medicīnas aprūpi. Tautai ir jāatņem medicīna un izglītība un tauta pati par sevi izmirs. Šobrīd tieši tas notiek Latvijā. Ja pirmās Latvijas laikā tika būvētas skolas un slimnīcas, tad tagad tās tiek slēgtas. Toreiz tauta skaitliski auga tagad samazinās. Uz ko mēs ejam? Kam ir izdevīga latviešu tautas iznīcināšana? Vajag nodzīvot, līdz tam, kad skaists, angliski runājošs, tumšādains bērnelis teiks: es esmu latvietis, jo latviešu tautas un valodas vairs nebūs, jo lūk viņa vecmāmiņa bija latviete? 

4.februāris, 11:14
V ilis Gutmanis

Pašlaik Latvija visūr cenšās  visu optimizēt tai skaitā arī medicīnas aprūpi lai tik varētu sakasīt naudu Ukrainas atbalstam. Pie kam domājams ka lielākā daļa no šī atbalsta pielīp pašiem optimizētājiem pie pirkstiem. Nav jau svarīgi ka latvieši Latvijā izzūd  ir daudz klaidoņu kas pie mums sabrauks viņu vietā kā pašlaik tas ir Francijā un Vācijā. Klasisks francūzis ir tumšādains arābs bet Vācijā turks. Un tas nekas ka Latvijā nebūs latviešu galvenais taču ir strādājošo skaits.

4.februāris, 11:56
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Man liekas, ka šobrīd ir LV nācijas visszemākais punkts, turklāt atrodas kara priekšvakarā. Par tām rindām nav ko brinīties. Latviešu sabiedrība kopumā ir diezgan slima.

Pirmie slimību iedigļi rodas, kad vecāki šķiras un konfliktē. Tas jau nozīmē, ka bērnā tiek ielikts depresijas kods - nomāktība, neiniciatīva, neapmierinātība un viss pārējais. (Re, Kivičs cepas par savu vecāko dēlu - nekas neinteresējot, lai gan esot gudrs, tendence uz atkaribām utt., bez maz slikts dēls, bet to, ka dēls ir viņa dzivesveida un daudzo brīvo mīlestību rezultāts, tas šim neienāk prātā, pat dzirdējis par to nav.) To jebkurš skola strādājošais pateiks, ka latviešu bērni ar katru gadu paliek arvien slimāki. Otrkārt, skolā slodze ir ļoti liela - lielāka nekā darba slodze pieaugušajam cilvēkam. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka ap 25 jau ir visādas autoimūnās saslimšanas un viss pārējais. Vēlāk - tā kā bērniem nav garīgas izglītības pamats - sākas visādas nedienas - mīļotais pamet,  Mārītei smukāka kleita vai kas cits, nevar pietiekami nopelnīt utt. Kad piedzimst bērni, tad strādājošai sievietei tā faktiski ir parslodze, ja nav paveicies ar ģimenes locekļiem. Gandrīz puse no Latvijas sievietēm dzīvo depresijā. (Vīŗieši - atkarībnieki.). Kontakts ar dabu un Dievu nav, ir kontakts ar datoru tikai. Pat, ja Latvijā visi būtu ārsti, ar viņiem nepietiktu, lai visus slimos saārstētu, jo  pats dzīves veids ir slims. Kad cilvēki tuvāk dzīvoja dabai, tad tantiņas pašas varīja tējas un zālītes un arī slimnieku bija mazāk.

Politiķi domā tikai par naudu, bet nedomā, ka visi naudas procesi ir saistiti arī garīgo un fizisko veselību. Nedrīkst laut pārstrādāties, nav normāli bērniem un sievietēm dzīvot pārslodzē un arābi jau sen ir sapratuši, ka veselības pamats sākas no tikumības, ģimenes vērtībām, tradicionālas ģimenes, tāpēc tik traki apkaro visas izvirtības un bezatbildības izpausmes, jo tam ir tiešš sakars ar tautas veselibu, nākotni un labklājību. Mūsējie to nezin. Mūsējie politiķi nezin neko un arī zināt negrib. Patiesībā tāds uzskats pastāv starp visiem deputātiem un topošajiem deputātiem, - ka lai būtu par tautas vadītāju - nekādas speciālas zināšanas nav vajadzīgas - ne reliģijā, ne vēsturē, ne makroekonomikā, ne starptautiskās attiecibās, ne arī ir jābūt informētam,kādas pārvaldes formas, tikumi, likumi ir citās valstīs un kādus rezultātus veselibas un labklājības zina tas ir nesis. VIspar nekas nav jāzin! Jātiek tikai deputātos un "jātur" kapitālisma līnija un jāseko ES regulām un "jābūt patriotam". Viņi pat nav dzirdējuši par sakaribu, ja bērns ir audzis konflitkējošā, sķirtā ģimenē, tad viņam dabiski krītas piesaiste dzimtenei un patriotisma jutas.

Arī noziedzības līmenis šobrīd LV ir augsts. Visi strīdas ar visiem, visi visus mēģina apkrāpt. Latvija varētu to vien darīt, kā puse būtu juristi un strādātu par strīda izšķīrējiem. Slima sabiedrība VIspirms jau garīgi slima. No tā izriet viss parējais.

Jūs jau droši vien esat dzirdējuši par uzskatu, ka ar audzināšanu nodarbojas mājās, bet skolas pienākums ir tikai mācīt zināšanas (nereti mobinga atmosfērā). Bet kurā civilizētā sabiedrība tā ir bijis, ka izglītība ir atrauta no kaut kādas ideoloģijas, tikumiem, vērtībām? Padomju laikos bija kopīģas dežūras, sadalīti klases pienākumi, sutīja paligā vecīšiem un makalatūru vākt. Nu un religiskas sabiedrībās skolas dzīve vienmēr ir gājusi roku rokā ar "tikumu mācībām", turklat tām nevajadzētu būt tikai teorētiskām. Un 12 gadus sēdēt skolā - tas vispār ir izmests laiks. Krievu laikos vidusskolu varēja pabeigt 10 klasēs. Tas ir vairāk kā pietiekami. Tad jau mierīgi varētu būt universitāte vai kādu amatu mācīties. Lieli cilvēki sēž skolas solā 19 gados, sen tās mācības neinteresē, atsēž gadus un par izvirtibām vien domā, un pilnvērtigs darbaspēks netiek ieguldīts darba (un ģimenes) tirgū. Visa sistēma ir tāda, kāda tā ir. Ļoti liela daļā spējīgo jaunieši pēc vidusskolas dodas studēt uz ārzemēm,vecāki uz to arī mudina. Vecāki droši vien cer, ka berni  vecumdienās varēs pabalstīt. Bet nereti berni ir vientuli ārzemēs un vecāki vientuļi Latvijā, bez palīdzibas vecumdienās. Varbūt apmaksās pansionātu.

4.februāris, 12:44 (4.februāris, 12:58 - labots)
DŽA

Smieklīgi, kremļa fašistu troļļi, meklē skabargu Latvijā, bet neredz baļķi savas rossejas dirsā!

4.februāris, 14:01
V ilis Gutmanis

Izraisa interesi ko ... tā interesē Krievija kad liekās ka pašmājās viss iet uz grunti? Ak ja viņš taču dzīvo Vācija, tikai atkal viens bet tur arī viss nav tik spīdoši kā gribētos.

4.februāris, 15:28
DŽA

:)))

4.februāris, 16:03
Ir tāds

rudzupuķe

Es tev atklāšu kādu interesantu lietu. Tikajai šajā gadsimtā arhiologi kopā ar mediķiem izdarija kādu interesantu atklājumu. Proti, kāpēc viduslaiku lauku kapsētās apbedītie zemnieki ir ap četrdesmit gadu veci, bez jeb kādu hronisku slimību pēdām kamēr tā laika lielo pilsētu, kāda bija Rīga, Mītava un Vendene baznīcās apbedītie bagātie pilsētnieki bija ap astoņdesmit gadu veci un  ar hronisku slimību pēdām uz kauliem. Secinājums bija viens- lauku cilvēkiem nebija pieejama nekāda medicīniskā aprūpe, tāpēc kad zemniekam ap gadiem četrdesmit sākās vecuma izmaiņas tās tiem strauji progresēja un cilvēks devās pie Dieva. Tanī pat laikā bagātajiem pilsētniekiem bija pieejama, lai vai kāda, bet medicīniskā aprūpe kā rezultātā tie spēja nodzīvot līdz aptuveni astoņdesmit gadiem kā rezultātā uz kauliem parādijās vecuma kaišu radītās pēdas. Diemžēl. Nekas gadu simtos un tūkstošos nav mainījies. Cilvēka dzīves cilks ir tāds kāds tas bija pirms tūkstots un vairāk gadiem, nekas nav mainījies. Un cilvēka mūža garums ir tieši atkarīgs no pieejamās aprūpes. Protams, protams, es piekritīšu, ka daudz ko ietekmē dzīves veids, bet tas var tikai paātrināt procesu bet nevar to apturēt. Palasi latviešu autorus kuri raksta par zemnieku dzīvi un tur ir redzams, ka mūsu senči nestrādāja astoņas stundas no vietas. Bija rīta cēliens, bija diendusa un bija vakara cēliens. Gads arī bija sadalīts noteiktos posmos, pavasara aršana, sēja, tad seko pārtraukums, mierīgāks posms kuram seko siena laiks kuram seko pārtraukums, tad ir pļauja, kulšana un seko ziemas miera posms. Šodien pie mums cilvēki strādā piecas dienas nedēļā un tā visu gadu. Un ir pilnīgi loģiski, ka šādos apstākļos medicīniskai aprūpei ir liela nozīme. Bet mūsu liberastiem jau ir tā, tie ir paņēmuši no Marksa ideju, ka cilvēks ir ražošanas līdzeklis, kura savukārt savās saknēs nāk no reformātiem kur tas balstās Kalvina idejās. Ja cilvēks ir ražošanas līdzeklis, tad tas arī tā ir jāizmanto. ASV savos pamatos ir veidota uz Kalvina puritānisma idejām. Kad cilvēks vairs kā šāds ražošanas līdzeklis nav vairs derīgs, tad tas vienkārši nav vajadzīgs. Te protams viss nav tik vienkārši, bet neiešu iedziļināties Kalvina idejās un mācībā. Šobrīd mēs esam tieši šādā pat situācijā. Es neredzu, ar ko šobrīd notiekošais atšķirās no Staļina lielā terora laika. Patiesībā Staļinam vajadzēja lētu darbaspēku un viņš to vienkārši brutāli ieguva un izmantoja cilvēkus cik vien tas iespējams un tad kopējā kapā iekšā, ja kādam paveicās palaida mājās. Tagad ir līdzīgi, tikai skaisti nomaskēts. Kad cilvēks strādā un pelna, valsts skatās tam uz pirkstiem, lai Dievs nedod, ka viņš nesamaksā nodokli par kaut vienu centu, bet kad vajag medicīnisko aprūpi, tad pacieties, pacieties, naudiņas nav, slimības tiek ielaistas un to ārstēšanai vajag arvien vairāk naudiņas, bet naudiņas nav un tā viss virzās nevis uz labo, bet slikto pusi. Variet teikt, ka man nav taisnība, bet pastaigājiet pa kapsētām un pievērsiet uzmanību padomju laiku apbedijumu pieminekļiem, vidējais vecums septiņdesmit un vairāk gadu. Tikai fakti, nekā personīga. Tagad piecdesmit un mazāk, ar vien biežāk dzirdu, ka cilvēki nenovelk līdz pensijai, jeb to sagaida jau smagi slimi. Diemžēl. Bet mums netrūkst idiotu kuri uzskata, ka mums ir jāatdod pēdējais krekls citiem, štrunts par savējiem. Šādiem idiotiem kuri sevi pozicionē kā īstenie patreoti ir nospļauties, ka vēl gadus divdesmit, trīsdesmit un par latviešiem rakstīs tikai grāmatās- reiz Daugavas krastos dzīvoja laimīgā latviešu tauta, dzīvoja, dzīvoja un tad izmira, jo partija teica vajag un bija idioti kuri teica būs!  Diemžēl, tās ir manas pārdomas izlasot tevis jau teikto. 

4.februāris, 18:43
Stāstnieks

Jā, ar medicīnu Latvijā ir lielas problēmas. Pats to pieredzēju. Aizpagājušajos Ziemasvētkos biju guvis nelielu traumu un aizbraucu uz ātro palīdzību, tur man uzlika apsēju un izrakstīja izziņu par traumu. Kā vēlāk izrādījās uz pilnīgi cita cilvēka vārda, ko es konstatēju tikai nākošajā dienā. Tas vēl bija sīkums. Ātrās palīdzības ārste teica, lai nākošajā dienā braucu uz Rīgas Austrumu klīnisko unversitātes slimnīcu, jo tur esot dežūrējošais mikroķirurgs, lai tas konsultējot ko darīt. Dzīvoju laukos tāpēc nācās ar trīs transportiem braukt uz to Rīgas slimnīcu, pašā Rīgā vēl bija problēmas aizbraukt uz slimnīcu, jo kā izrādījās Brasas tilta remonta dēļ, internetā atrodamie Rīgas vietējo autobusu saraksti neatbilst realitātei. Beigās aizkūlos pie tā mikroķirurga, bet tas saka, ko jūs te atbraucāt, gaidiet, ka pats sadzīs, ja būs problēmas, tad griežaties rindas kārtībā. Galvenais, ka pateica, ka man to visu vajadzēja paskaidrot jau ātrajā palīdzībā, nevis braukt pie viņa. Normāli vai ne!? Svētkos vairāk nekā pusi dienas iztērēju, lai man pateiktu, ka man nekur nevajadzēja braukt.

4.februāris, 22:17 (4.februāris, 22:26 - labots)
Ir tāds

Stāstniek

Labi vēl, ka tā. Tas bija gada nogalē, kādam paziņam, nedaudz virs piecdesmit, no rīta uz ielas palika slikti ar sirdi, aizveda uz slimnīcu, ieveda uzņemšanā un pēcpusdienā viņa jau vairs nebija šai pasaulē. Es saprotu arī ārstus, viss optimizēts, slimnīcas ir tik cik to ir, gultas vietas arī, nevar jau vainot ārstus, ja vaina ir sistēmā. Tas, ka šodien mēs ar tehniku un izmeklējumiem esam aizgājuši pārāk tālu arī ir fakts. Aizsūtīs slimnieku uz izmeklējumu, kā saka nost no kakla, kas būs tas būs, ja kas tad varēs visā vainot izmeklējumus. Bet kamēr šos izmeklējumus veic, kā jau minēts rakstā var izrādīties, ka laiks ir nokavēts. ci noprotu jums bija tā pat, brauciet pie speciālista, tā teikt nost no kakla, es tad par to vairs neatbildu, viss ok, bet kā ir cilvēkam tas nevienu neinteresē.  

4.februāris, 22:34 (4.februāris, 22:37 - labots)
Stāstnieks

Var vēl piebilst, ka kamēr ar minēto traumu gadīju uzņemšanas nodaļā ātrajā palīdzībā redzēju nepatīkamus skatus. Jauna meitene, šķībi sagriezusies, laikam satraumējusies nokrītot, sēdēja pretī un gaidīja ķirurgu, kurš nez kur kavējās. Varēja redzēt, ka viņai stipri sāp. Es vēl tad nodomāju vai tiešām ārsti nevar viņai iedot kādus pretsāpju līdzekļus. Tad vēl viena vecenīte ratiņkrēslā sūdzējā, ka gaidot vajadzīgo ārstu jau otro stundu. Jautri līdz asarām.

P.S. Redzams Vācijā arī slikti ar medicīnu, jo mūsu Dža neviens galvu neārstē.

4.februāris, 23:06
Andis

Skabarga Latvijai? Latvijai nav ne skabargu, ne baļķu, bet daudz, dzaudz kas nopietnāks. Nav tādas valsts institūcijas, kuras vispār strādātu Latvijas interesēs. Vēl vairāk, varu ir nelikumīgi sagrābuši Latvijas valsts un tautas ienaidnieki, kuri savā ārprātā steidz piebeigt vēl to, kas no Latvijas pāri palicis. Protams, protams, to visu maskējot ar pseido    patriotismu. Smieklīgākais, kā lielie patrioti pošas "aizstāvēt" Latvijas intereses Briselē. Tik jāsaprot viens, ka tas viss ir fars, jo ja viņi Latvijas intereses neaizstāvēja Latvijā esot, tad vēl mazāk tas tiks darīts neesot Latvijā. Pavisam jancīgi tas izskatās uz ES reorganizācijas fona jau šajā gadā.

Man kaut kā grūti iedomāties, ka tie galvgalī būtu atstāti neziņā. Pārāk uzkrītoši viss tiek darīts tā, it kā Ukrainā karos ilgi un Krievija tiek uzvarēta. Tas, ka viņi paši ko varētu izsecināt, par to gan man nav ilūzijas – neredzu tur nevienu, kurš spētu redzēt vairāk par diviem soļiem uz priekšu, bet absolūtais vairākums pat nespēj ne tik. Vienkārši, ir vairāki momenti, kuri sakrīt šā gada marta otrā pusē (pēc 20.) , ka Ukrainas karam tiks pieliks punkts. Arī 50 miljardu palīdzība un Orbāna svētība tādam pasākumam liecina tieši par to, ka ES ir nonākusi pie R-Ukrainas dalīšanas praktiskā realizācijas posma, lai Ukrainu nomestu no balances, jo pilnīgi visas izmaksas ir uz ES kakla, arī Ukrainas pensionāri (Ukrainas puse uzdod 11 miljonus, bet eksperti rēķina, ka reāli varētu būt zem 9.miljoniem) . Šajā laikā Ze jau būs kļuvis par tirānu un būs jau notikušas Krievijā prezidenta vēlēšanas… Pati lielākā mīkla varētu būt tieši ar Putinu, jo ja nav Putina, tad Ukrainas dalīšanai vispār nav šķēršļa. Nevaru iedomāties, ka Putinu neievēl. Tad vēl  tas jocīgais pravietojums, ka šajā gadā Krievijai atkal būs cars, bet ja cars, tad iecelts ne vēlēts, tādēļ man sanāk, ka ievēlēts tiek Putins un tas iecels sev pēcteci un nodod visas pilnvaras.

Tagad par garīgo pusi. Latvijas lielākā problēma ir, ka Latviju neviens nemīl, tā nevienam nav vajadzīga. Vieniem tā ir līdzeklis, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, citiem, lai pamestu zem krievu tanka un tā izpaustu naidu pret Krieviju. Mūsu džaiņš jau arī nemīl Latviju – no tās aizbēdzis gāna Krieviju, ko uzdod par Latvijas patriotismu / mīl Latviju. Bet viņš jau nav vienīgais. Citi Latvijas nemīlestību maskē ar naidu pret Krieviju un atbalstu Ukrainai. Tika intervēts Pozņaks. Turpat stundu garā intervijā viņš apliecina, ka ir gatavs latviešus sadalīt divās daļās Ukrainas dēļ. Vienīgais, ko viņam vajadzēja pajautāt, ko viņš grasītos darīt ar tiem, kuri sātanisko Ukrainu neatbalsta.

https://www.youtube.com/watch?v=BxRWitrTsQs 

Šajā arī ir atbilde, kādēļ vieni atbalsta Ukrainu un citi nē – tas, kam kas pieder, to valstību tas atbalsta. Tie, kuri iet pazušanas ceļu, tiem mīlestības vietā ir naids un atbalsta sātana troni Ukrainā. Pretējais parādās citā intervijā … no 16. min. – “kad es redzu Igoru Krutoju, tad man paliek silti”. Tas ir abpusēji, jo I.K. ir atzinis Denbereli pat savu mīļāko dziedātāju. Ja ir abpusēja cieņa, tad arī rodas izcilas sekmes. Skolotājs, kurš iet pazušanas ceļu, tas bērnu tik var sabojāt.

https://www.youtube.com/watch?v=dTDgUBLHhKY&t=965s      

Vai es mīlu Latviju, tad neitrāli. Es redzu kas ir darīts nepareizi, kas jāmaina, bet es nevaru mīlēt / atbalstīt to, ka Latvijā varu ir sagrābuši sātanisti…. man nekļūst silti pat tad, kad Latvijā kas labs notiek, jo ar to jau ne Radītājs tiek pagodināts, bet dēmoniskā vara. Ha… hokejistu panākumi pasaules čempionātā. Par ko tad tajās gaviles, vai par Latvijas izlasi, vai tomēr pat pretinieka uzvarēšanu? Tā kā Krieviju nemaz nav vajadzīga, ko nīst atradīsies vienmēr.

Nu jā, sanāca tādas garas un nepatriotiskas pārdomas….

5.februāris, 0:10
Ir tāds

Andi

Es sapratu tevis teikto "Vai es mīlu Latviju, tad neitrāli.", bet manuprāt ir jāizšķir Latvija kā ģeogrāfisks veselums uz pasaules kartes un viss kas šeit notiek. Un te es atļautos teikt, ka es ļoti mīlu šo zemi kā ģeogrāfisku vienumu, bet man atšķirībā no mūsu Vāczemes patreota ir grūti mīlēt šo valdību un visu kas šeit notiek. Zini, ja man būtu tiesības te ko noteikt, tad pirmais ar ko es sāktu, būtu tas, ka ieviestu vēlēšanu sistēmu kā tas ir dažās valstīs, kad vēlēšanu tiesības ir tikai uz valstī dzīvojošajiem pilsoņiem. Esi pametis šo valsti, lūdzu, tikai tad tev nav tiesības vēlēt šai valstī, lemt valsts kurā tevis nav likteni. Varu saderēt, ka tad vēlēšanu rezultāti būtu pilnīgi citādi, jo visās vēlēšanās liberāļi visvairāk balsis samakšķerē tieši ārzemēs. Kā tu uz to skaties? 

5.februāris, 5:55
Andis

Ir tikai viena problēma - nepastāv tāds zemes pleķītis Latvija bez cilvēkiem, bet cilvēku Latvijā ir stiprā mazākumā un kamēr pie varas būs naida pārņemti NEcilvēki, tikmēr šeit neko uz labu vērst nav iespējams, jo Latvija ir kļuvusi par sātana teritoriju. Kā teritorijā kas tiek darīts, tā valstība tiek celta. Jo dēmoniska valdība mazāk ko dara, jo labāka dzīvošana. Nošķiršana ir jau noticis fakts, tādēļ nevienu pazudušo/Ukrainas "glābēju" vest pie prāta nav iespējams.

Kas attiecas uz  vēlēšanām, tad tās lai cik nepilnīgas arī nebūtu pat var palikt, bet ir no tās jāizņem vēlēšanu nozagšanas instrumenti - vēlēšanas pēc pieraksta dzīves vietā, vēlēšanas kā paredzēts Satversmē vienu dienu, bet ne izstieptu nedēļas garumā, vēlēšanu biļetenu un ar to saistīto dokumentu saglabāšanu vismaz 25. gadus, par piedalīšanos vēlēšanu nozagšanā mūža ieslodzījums. Jāatceras viens, ja vēlēšanu likumā ir ielikti instrumenti, lai vēlēšanas nozagtu,  tad viņi tiks arī lietoti un varu 100% apgalvot, ka 14.Saeimas vēlēšanās tika viltoti 60 000 biļetēni (kapu balsotāji). Nebūtu tā visa, tad šodienas Saeima un Valdība izskatītos pavisam citādāka.  Latvijā nemaz reāli tik daudz cilvēku nav cik "nobalsoja" . Ar ko pamatot faktu, ka vienā vēlēšanu iecirknī visu saskaitīt un noslēguma aktu jau paraksta priekšpusdienā, bet citā ar pilnīgi identisku vēlēšanās piedalījušo skaitu vēl vēlā pēcpusdienā ko muhļī - vienkārši, piespicē vajadzīgo rezultātu. Kā reizi, “lēnā skaitīšana” notika JV kontrolētās pašvaldībās.

5.februāris, 11:05
Jelena Sergejeva

Nu nepatīk tā Latvija, tad vācaties atpakaļ uz saviem kišlakiem. Neviens nav piespiests šeit dzīvot un visu laiku "skuļīt", cik šeit ir slikti, bet parašņā ir debesmanna.

5.februāris, 11:58
V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva

 Varbūt tomēr labāk būtu ja jūs aizvāktos projām un nebojātu gaisu ar savām pārgudrībām.

5.februāris, 13:23
Andis

Tur jau tā lieta, ka Jelenai ar gudrību pieticīgi, būtu vairāk, tad pazušanas ceļu neietu un nekur neviens jāsūta nebūtu. 

5.februāris, 13:48
Ir tāds

Ak Helēna Visdaiļākā, vai kāds jums traucē pārvākties uz savu etnisko dzimteni? Brauciet, ja jums te kas netīk. Uz kāda pamata jūs kādam latvietim teiksiet kur tam jābrauc? Kāpēc cilvēkam nav tiesību kritizēt valdošo kliķi? Vai varat paskaidrot, jeb vienīgais ko jūs spējat ir citus sūtīt uz turieni uz kurieni pati nez kāpēc negribat braukt? Uz kāda pamata jūs uzskatēt, ka ja esat valdošai kliķei pietuvināta, tad jums ir tiesības sūtīt latviešus nez uz kurieni, bet pašai kā okupantu pēctecei ir tiesības atrasties šeit? Vai jums nešķiet, ka esat dziļā pretrunā ar sevi un savu Vāczemes draugu? Uzprasiet savam draugam, viņš jums paskaidros ātri un vienkārši kur ir jūsu vieta. Ja kas, varat parunāt ar savu saprāta draugu un braukt pie viņa, kopā taču būs jautrāk. 

5.februāris, 15:47

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:44

Jaunākās diskusijas