Anekdote par šī foruma kremļa troļļiem.

DŽA

Joske satiek Abramu, saka-  Izja ir piderasts!

Abrams-  ko, aizņēmās naudu un neatdeva???

Joske- nē nē, piderasts vārda labajā nozīmē.

 

22.janvāris, 20:03 (22.janvāris, 20:07 - labots)
Ir tāds

Manu mazo, pārgudro, ļoti pūkaino draudziņ Džajulīt, izskaidro:

1) ko nozīmē piderasts?

2) vai tu šo anekdoti jau izstāstiji savam palātas biedram? Vai viņš ilgi un gardi smējās, jeb iebāza tev wc birstīti sēžamvietā? 

3) vai tu šo anekdoti jau izstāstīji savam psihiatram? Vai viņš ilgi un gardi smējās, jeb uzreiz izrakstīja tev papildus devu nomierinošu zālīšu un elektrošoku, jeb vispirms ilgi domāja un tad? 

4) par ko šeit ir jāsmejas? 

Un noslēgumā! Man ir liels prieks, ka tu mazo smagi slimo draudziņ mēģini sākt domāt, tas ir labi, tas ir labi, tikatu vēl painteresējies, painteresējies, pamācies un tad kad būsi ievingrinājies un varēsi uzrakstīt ko smieklīgu, tad uzraksti, pasmiesimies kopā. 

24.janvāris, 12:09 (24.janvāris, 14:49 - labots)
DŽA

Ne vella nesapratu- tu esi piderasts vārda labajā, vai sliktajā nozīmē?

Spriežot pēc tā, ka tu mani uzrunā ar "mazo pūkaino draudziņu dzjajuliiti", pieņemu to, ka piderasts esi vārda labajā nozīmē  :))))

24.janvāris, 19:21 (24.janvāris, 19:24 - labots)
Ir tāds

Džaiņ, ko nozīmē vārds piderasts, es tādu nezinu, es zinu vienu citu, ļoti līdzīgu grieķu valodas vārdu kurš nozīmē bērnu pavadītāju, tas mūsu dienu vārdiem izsakoties ir biezo bērnu miesassargs kurš pavada bērneli uz un no skolas, bet ko nozīmē piderasts es patiesi nezinu, tas ir tavs jaunvārds, tāpēc lūdzu to skaidrot. Pastāsti ko tu sliktu redzi vārdu salikumā mazs pūkains draudziņš dzjajulītis? Vērtējot tavas prāta spējas, liels tu neesi, tātad mazs, paskatoties uz tavu skaisto bildi, nu saki, vai tad neesi pūkains? Ņemot vērā, kādus jaukus vārdus tu man velti, es secinu, ka tu esi mans draudziņš, gluži kā mans sunītis, un ja esi mazs, pūkains, tad arī tavs vārds ir pamazināmā formā. Kāds te sakars ar tavu mītisko piderastu vārda labajā nozīmē vai sliktajā nozīmē? Bet tev to labāk zināt, ko tad es pret tādu ideju gigantu kā tu varu teikt!

24.janvāris, 21:17
DŽA

Viss skaidrs, ir tāds, es sapratu- tu esi piderasts vārda labajā nozīmē. Un? Ko vēl, piderast, teikt vēlies? Hallo???

24.janvāris, 21:29
Aleksandrs78

Mums trāpijās skatot periodiku, atrast tādus pašus, vai drīzāk tos pašus kremļa aģentus:

https://www.la.lv/man-vienalga-kads-pircejs-kas-perk-mana-veikala-okmanis-atbild-kapec-livanos-pardeveji-izdaba-krieviem-visos-veidos  

daži komemtāri pat jautri, izsmejot kremlinus,ar latviešu nikiem melojošus, iekopēju, jo bieži patriotiskālos redak. lupatas dzēš: 

nemuldi kremlin (Rolands)
 4:33, 25. janvāris 2024
ja tu savoku ķēms esi Rolands, tad haims berjozkins ir tīrs britu vārds, hi!

Nu nav žēl 16:39, 24. janvāris 2024
 4:22, 25. janvāris 2024
Tu urlik, rusnacik pasaki lopiņ kur un kad esi gatavs uzbrauk augumā ar krievu večiņu zemes saimniekiem -latviešiem??! Gan ārā, GAN veikalā vai citur manā klātbūtnē un tad patiesi smerdeli, būtu labs iegansts izvāļāt tādu svešo mēslu pa zemi!

to bļedam
 4:13, 25. janvāris 2024
tu urlik labaak ar labu lasies uz dzimto para6ku, kameer nav palidzeeju6i

to Rēzeknes pļurkšķim
 4:07, 25. janvāris 2024
Vajag teritoriju atkrieviskot untad tas bija jādara un tagad jadara! Un tieši tagad ir vispiemērotākais brīdis tam (pret kara kurinātājiem -okupantiem šis, protams IR vispiemērotākais brīdis!!!

Austrumu dzimtcilvēkiem panika
 13:42, 24. janvāris 2024
NU nespēs vienvalodīgie,neizglītotie un mazattīstītie rusksijie nekad kļūt par kāda cilvēka cienīti.VIenmēr vieni paši nīdēs un grauzīsies,kā pamestie novārtē dēl paša sulbuma un aborigēnisma.

Melu teksteļi izlaboti!!!

 5:07, 25. janvāris 2024

Vitaļiks murkšķ 18:10, 24. janvāris 2024 Okmanis neatbild PAREIZI! Jo tikai lopam-mankurtam un okupantam nav starpība, kādā valodā runā viņa zemē! Ja tāds cilvēks NES nastu vai preces AR LABUMU MŪSU Latvijai – tad viņš IR izņēmums, nevis Latvijas patriots, NESKATOTIES UZ TO, kādā ir viņa dzimtā valoda, LV tam publiski ir jārunā TIKAI LATVISKI ! ********************************************************************************** Lasu komentārus un SAŠUTU, CIK MAZ PELNĪTA NAIDA pret KREMĻA SLEPKAVĀM ! Ar to pašu sākās stalina ceļš –jau 1930-jos palidzeja fašistiem Vācijā, ABIEM ARĪ BIJA KAMPAŅA PRET EBRĒJU Tautības cilvēkiem. Arī Hitlers pats par sevi bija “nekas” ! viņš kļuva par briesmoni tikai tāpēc, ka mācēja skaisti runāt un “uzkurināt” sabiedrības necietību pret konkrētas Tautības cilvēkiem, tieši kā mūsu kremļa staļins. ********************************************************************************** Padomājiet -VAI MĒS ESAM CILVĒKI vai zvēri, kuri “iznīcināsim visus, kuri nav tādi ka mēs paši” Ģinka 19:51, 24. janvāris 2024 Arī man no psrs ir pilnīgi vienalga, kādā valodā cilvēks ar mani runā, ka tik rus. Netaisos neko mainīt tikai tapēc, ka kut kāds debil Putins iebruka Ukainā.Es cilvēkus nešķiroju, ja runa krieviski

25.janvāris, 5:40
Aleksandrs78

Mums trāpijās skatot periodiku, atrast tādus pašus, vai drīzāk tos pašus kremļa aģentus:

https://www.la.lv/man-vienalga-kads-pircejs-kas-perk-mana-veikala-okmanis-atbild-kapec-livanos-pardeveji-izdaba-krieviem-visos-veidos  

daži komemtāri pat jautri, izsmejot kremlinus,ar latviešu nikiem melojošus, iekopēju, jo bieži patriotiskālos redak. lupatas dzēš: 

nemuldi kremlin (Rolands)
 4:33, 25. janvāris 2024
ja tu savoku ķēms esi Rolands, tad haims berjozkins ir tīrs britu vārds, hi!

Nu nav žēl 16:39, 24. janvāris 2024
 4:22, 25. janvāris 2024
Tu urlik, rusnacik pasaki lopiņ kur un kad esi gatavs uzbrauk augumā ar krievu večiņu zemes saimniekiem -latviešiem??! Gan ārā, GAN veikalā vai citur manā klātbūtnē un tad patiesi smerdeli, būtu labs iegansts izvāļāt tādu svešo mēslu pa zemi!

to bļedam
 4:13, 25. janvāris 2024
tu urlik labaak ar labu lasies uz dzimto para6ku, kameer nav palidzeeju6i

to Rēzeknes pļurkšķim
 4:07, 25. janvāris 2024
Vajag teritoriju atkrieviskot untad tas bija jādara un tagad jadara! Un tieši tagad ir vispiemērotākais brīdis tam (pret kara kurinātājiem -okupantiem šis, protams IR vispiemērotākais brīdis!!!

Austrumu dzimtcilvēkiem panika
 13:42, 24. janvāris 2024
NU nespēs vienvalodīgie,neizglītotie un mazattīstītie rusksijie nekad kļūt par kāda cilvēka cienīti.VIenmēr vieni paši nīdēs un grauzīsies,kā pamestie novārtē dēl paša sulbuma un aborigēnisma.

Melu teksteļi izlaboti!!!

 5:07, 25. janvāris 2024

Vitaļiks murkšķ 18:10, 24. janvāris 2024 Okmanis neatbild PAREIZI! Jo tikai lopam-mankurtam un okupantam nav starpība, kādā valodā runā viņa zemē! Ja tāds cilvēks NES nastu vai preces AR LABUMU MŪSU Latvijai – tad viņš IR izņēmums, nevis Latvijas patriots, NESKATOTIES UZ TO, kādā ir viņa dzimtā valoda, LV tam publiski ir jārunā TIKAI LATVISKI ! ********************************************************************************** Lasu komentārus un SAŠUTU, CIK MAZ PELNĪTA NAIDA pret KREMĻA SLEPKAVĀM ! Ar to pašu sākās stalina ceļš –jau 1930-jos palidzeja fašistiem Vācijā, ABIEM ARĪ BIJA KAMPAŅA PRET EBRĒJU Tautības cilvēkiem. Arī Hitlers pats par sevi bija “nekas” ! viņš kļuva par briesmoni tikai tāpēc, ka mācēja skaisti runāt un “uzkurināt” sabiedrības necietību pret konkrētas Tautības cilvēkiem, tieši kā mūsu kremļa staļins. ********************************************************************************** Padomājiet -VAI MĒS ESAM CILVĒKI vai zvēri, kuri “iznīcināsim visus, kuri nav tādi ka mēs paši” Ģinka 19:51, 24. janvāris 2024 Arī man no psrs ir pilnīgi vienalga, kādā valodā cilvēks ar mani runā, ka tik rus. Netaisos neko mainīt tikai tapēc, ka kut kāds debil Putins iebruka Ukainā.Es cilvēkus nešķiroju, ja runa krieviski

25.janvāris, 5:40
V ilis Gutmanis

Ai kā gribās pierādīt napierādāmo ka visa Latvija ir par Ukrainu. Un tikai nabaga Aleksandrs 78 vēl vairak apliecina  ka izņēmot viņus neviens tā nefano par Ukrainu.

25.janvāris, 6:17
Ir tāds

Nesaprotu, ko Aleksandrs78 grib paspīdēt ar savu rupjību? Kaut kāds margināļu murgojums! Ja neprot rakstīt bez rupjības, ta Aleksandrs 78 varēja vismaz paklusēt! Ļoti gribētos zināt kuru skolu šis marginālis ir beidzis un palūgt, lai to steidzoši slēdz, ja tā nespēj iemācīt cilvēkam elementāru kultūru, ka publiskā telpā ir jāprot uzvesties. Tas kā ir uzrakstīti šie murgainie teksti rāda, ka to autori ir mazizglītoti (vismaz kaut kā, ar kļūdām un citādi ačģārni, bet rakstīt prot) margināļi. Žēl man Aleksandru 78 kuram vismaz ar izglītību nav paveicies, būtu tai vietā, kā šeit rupjību rakstījis devies uz skolu pamācīties pieklājību un rakstītprasmi nevis šeit driķelējis savu rupjību. Bet ko no Džajiņa saprāta, jeb kā vairāk, brāļa var gribēt? Marginālis arī Āfrikā ir marginālis. 

25.janvāris, 7:09 (25.janvāris, 7:17 - labots)
Andis

Aleksandra ir uzskatāms piemērs, kā Valdiņš rakstīs, kad būs sasniedzis pensijas vecumu - pārkopēs rupekļu un psihenes pacientu murgus. 

Sakarīgs raksts par šo"neatkarīgajā": 

https://neatkariga.nra.lv/komentari/bens-latkovskis/445068-kreisie-ekstremisti-ar-absurdam-fantazijam-censas-graut-latvijas-drosibu 

 

25.janvāris, 13:26
Ir tāds

 Andi

Raksts ir ļoti labs, tikai šaubos vai tie kuriem to izlasīs un pat, ja izlasīs, vai ko sapratīs. 

25.janvāris, 13:39
Ir tāds

J satiek A, saka-  Džajulis ir pederasts!

A-  ko, slotaskātu neatdeva???

J- nē nē, pederasts vārda labajā nozīmē, aizvakar visus rajona krievvalodīgos zēnus aizveda uz kafeinīcu un sarīkoja tur Tēvijas aizstāvju dienas svinības. Tāds lūk ir mūsu mazais, pūkainais draudziņš Džajulis! .

25.janvāris, 13:45 (25.janvāris, 13:57 - labots)
Jelena Sergejeva

Jūs, ko visus vienlaicīgi izlaida no durkas? 

25.janvāris, 23:42
Kurpe

Gandrīz apčurājos no smiekliem!

Viens par otru "krāšņāki"!

Viens klauns, tas kurš mūsdienu endzelīns, tas ievērojis cita klauna publicētajā dažādas kļūdas (pamatoti!), nolēma paspīdēt ar savām zināšanām un uzrakstīja eseju.

Bez kļūdas neiztika. 

Bet kā spīdēt gribas, nu tā gribas spīdēt.....

26.janvāris, 2:10
Kurpe

 Jelena, es varu pačukstēt - viņus neizlaida, 21. gadsimtā arī durkā ir pieejams internets. Pieļauju, ka viņi tur izspēlē "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu".

26.janvāris, 2:15 (26.janvāris, 2:19 - labots)
Ir tāds

Kurpe, kas gan labāk var zināt ka psihoneiroloģiskajās klīnikās  ir pieejams internets  un, ka  tur kāds izspēlē "Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu" ja ne tas kurš no turienes raksta. Es to nezināju, tagad zināšu, tāpēc arī domāju un nespēju saprast kā dažas šeit rakstošas personas tiek pie interneta. Pateicoties jums tagad zināšu. Paldies par informāciju. Un kā jums tur labi klājas? Ceru, neapbižo. Tikai lōģiski secinājumi, nekā personīga!

26.janvāris, 5:12
DŽA

Kremļa troļļi, vai nu maun nesaprotamu bezsakaru, jebšu izplata klajus melus.

Tas izdzimtenis, ir tāds, rakstīja, ka 1991.gadā, referendumā, Krimas iedzīvotāji balsoja par izstāšanos no Ukrainas un palikšanu krievijas sastāvā. Bet, tas viss ir pārbaudāms. Patiešām, 1991.gadā, februārī, Krimā notika referendums, kurā iedzīvotāji nobalsoja par palikšanu Ukrainā, Krimas autonomā apgabala statusā. Par palikšanu Ukrainā, ne izstāšanos no Ukrainas! Diametrāli pretēji tā sumpurņa, ir tāds, teiktajam.

Ko darīt ar tiem, kuri nekaunīgi melo? To jautājumu Volands uzdeva izrādes skatītājiem. No skatītāju zāles atskanēja saucieni- "noraut galvu tādam"! Tad Volands teica- Begemot, norauj viņam galvu.

26.janvāris, 11:08 (26.janvāris, 11:11 - labots)
Kurpe

Mums tur ļoti labi klājas - gan rītos, gan vakaros mums uzklāj tīrus palagus!

Jā, tā nu tas ir, cienījamais "Ir tāds". Jūs mani pārsteidzāt - atsaucāties uz manu bezpersonisko vēstījumu, jo pamanījāt, ka tieši Jūs kāds piemin! Kāda laime, mani ir pamanījuši, esmu zvaigzne, nodomāja "Ir tāds". Tikai joks ir tāds, ka Jūs, cienījamais "Ir tāds", neesat zvaigzne, bet gan nožēlojama klaberkaste, kas brīdī, kad es Jelenai paudu aizdomas par to, ka šeit publicējas durkas pacienti, atpazinis sevi, nolēmāt "paspīdēt" - centāties pagriezt to tā, ka durkā ir visi citi, visi tie, kas ir ārā, bet ne jau nu "Ir tāds".

Nolēmāt paspīdēt, kaut arī šis bija brīdis, kad bija jāizmanto iespēja paklusēt, tādējādi parādot savu pārākumu un nepiederību durkas pacientu kontingentam. Bet Jūs, cienījamais "Ir tāds", to nespējat, jo esat durkas Pacients.

P.S. Tikai secinājumi, nekā personīga!

26.janvāris, 11:26
V ilis Gutmanis

Ne visai cienītie ''taisnības nesēji''. Jūs kad sākat rakstīt savus murgus nu vismaz izdariet tā lai tie daudz maz būtu līdzīgi patiesībai. ... te atcerās nez kāpēc 1991 gada referendumu par Krimas palikšanu Ukrainas sastāvā kā autonomijai, tikai nez kāpēc piever acis uz to ka nekādas autonomijas nebija. Un jau vēlāk pēc Krimā notikuša referendumā ko šis personāžš uzskata par neleģitīmu tā izstājās no Ukrainas sastāva.Tā kā ne visai cienītie'taisnības'' sludinātāji turiet cieši savu galvu uz pleciem jo par jūsu meliem to var arī noraut. Diemžēl dažiem nebūs ko raut jo viņās jau tā pat nav.

 

26.janvāris, 11:32
DŽA

V ili, sūdu čupa, 2014.gadā Krimā nebija referenduma. Iebruka krievija un anektēja Krimu. Absolūti tas pats, kas 1940.gadā Latvijā- iebruka krievija un anektēja Latviju. Nebija tautas vēlēšanu, viss bija falšs. 

26.janvāris, 13:03

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:18

Jaunākās diskusijas