Ko es nevaru saprast.

DŽA

Kā jau teicu- atvars atbildēt nevar. Tā vietā pārfrāzē Konfūciju, bet fašistiem budismu nesaprast. Viņi to lasa burtiski. Kamdēļ tā? Man domāt, mīlestība viņiem ir sveša, iekšā sēž naids, kas viņus sagrauž. Idiotam atvaram pat šķiet, ka ASV, EU, Latvija un Ukraina, ir "personāži". Smaga garīgā atpalicība vērojama. 

11.decembris 2023, 13:45
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Dža, TU esi nomāls? Tu esi tas, kurs pameta valsti. Ne jau tāpēc, ka ienīšti, bet iemainīji pret naudu un labākam ērtībām jeb baudām. Mūsdienās tā daudzi dara. Citi nevar un negrib savu dzimeteni pret naudu iemainīt. CIti var un grib.

Tev neviens neliek domāt citu vietā, ko viņi ienīst vai neienst. Pagaidām visvairāk LV ienīsti Tu, ja jau biji gatavs parcelties un aizmirst senču saknes, valodu un takas. Tikai, kā izskatās, ciet, savādāk te neņemtos pa laviešu forumu.

Neviens ari te negrib mainīt dzīvesvietu. Ne visiem dzīvesvietas maiņas galvenais stimuls ir nauda. CItiem te ir ģimene, draugi, citiem pierasta dzimtenes vieta, Latvijas daba, citam ir svarīgākas vērtībās kā cepties, ka nav Eiropas sapņu alga. Un daudzi par izdzīvošanu nesūdzas. Vai vismaz nedzīvo tik slikti, lai pārceltos un visu atlikušo dzīvi buldurētu vācu vai franču valodā.

Tu biji visvairāk neapmierinātais un visneveiksmīgākais no visiem, ja jau biji spiests pamest dzimteni jeb izvēlējies to pamest.

11.decembris 2023, 13:46
DŽA

Esmu EU pilsonis, tātad brīva izvēle, kur es vēlos dzīvot. Manuprāt, ļoti vienkārši un saprotami. Bet idioti to nesapratīs. Kādēļ? Jo idioti ir :)

11.decembris 2023, 13:51
Ir tāds

Mans mazais, pūkainais divmetrīgais draudziņ Dža bērniņ, vai ir kas ko tu saproti? Vēl jau sen gribēju tev jautāt, visu laiku aizmirsu, atvaino, vecums: vai tu mans mazais divmetrīgais draudziņ Dža bērniņ, stāsti man, vai tu lieto botolīna injekcijas, galvu uzglabā formalīnā, jeb turi sāls- sodas maisījumā, ka tik labi izskaties savos piecdesmit septiņos kā pats apgalvo, lai gan pēc taviem tekstiem tev vairāk par seši neiedošu, tavus gadus protams, tavus. Pārējos gadus tev iedos tiesnesis un vēl pārējo kameras biedri iedos. Stāsti man, kad tu reiz dosies Uz Ukrainu to aizstāvēt? Jeb tev bail ko stobrā iebāzt, jeb stobru sev kur nevajag iebāzt? Blīkšķis būs liels un sekas vēl lielākas! Es tevi saprotu, negribi tu piegānīt Ukrainu ar saviem atkritumiem, citādi ilgi odīs, Krievijas zaldātiem būs ilgi kopā jāvāc!

11.decembris 2023, 14:05
Ir tāds

Mans mazais, pūkainais divmetrīgais draudziņ Dža bērniņ, vai ir kas ko tu saproti? Vēl jau sen gribēju tev jautāt, visu laiku aizmirsu, atvaino, vecums: vai tu mans mazais divmetrīgais draudziņ Dža bērniņ, stāsti man, vai tu lieto botolīna injekcijas, galvu uzglabā formalīnā, jeb turi sāls- sodas maisījumā, ka tik labi izskaties savos piecdesmit septiņos kā pats apgalvo, lai gan pēc taviem tekstiem tev vairāk par seši neiedošu, tavus gadus protams, tavus. Pārējos gadus tev iedos tiesnesis un vēl pārējo kameras biedri iedos. Stāsti man, kad tu reiz dosies Uz Ukrainu to aizstāvēt? Jeb tev bail ko stobrā iebāzt, jeb stobru sev kur nevajag iebāzt? Blīkšķis būs liels un sekas vēl lielākas! Es tevi saprotu, negribi tu piegānīt Ukrainu ar saviem atkritumiem, citādi ilgi odīs, Krievijas zaldātiem būs ilgi kopā jāvāc!

11.decembris 2023, 14:06
Andis

Dža, jums derētu  tomēr pastudēt, kaut vai, budisma pašus pamatus. Budismā pilnība sasniedzama izslēdzot Mīlestību, tādēļ tā tiek ņemta par pamatu new age reliģijai/ideoloģijai. Bet vispār, budisms tīrā veidā nepastāv vispār, tas līdzīgi kā flors veido ar visiem citiem ķim. elementiem savienojumus - budisms + vietējā reliģija. Šī iemesla dēļ pat atsevišķos gadījumos arī budismā Dievs ir Persona.                    

11.decembris 2023, 14:07 (11.decembris 2023, 14:09 - labots)
V ilis Gutmanis

Nu ja negrib uzspiest citiem savus uzskatus tad ko pastāvīgi buldurē ka nesaproti. Ja sāk skaidrot sākās rupjību un jēlību plūdi. Kā vēl to savādāk ir jauztver kā ne sava viedokļa uzspiešanu citiem. Tieši jūs arī neieredzat Latviju un tajā dzīvojošos cilvēkus jo cenšaties uzspiest viņiem tikai savus uzskatus. Dzīvojat Vācijā, jums tur ir labi, tad ko jūs lienat mācīt šeit citus kas ir pareizi kas nē?

11.decembris 2023, 14:09
Ir tāds

Manu mazo, pūkaino, divus metrus garo draudziņ Dža jaunskung, raugi kā tev ir paveicies, tu esi EU [tas laikam ir, eu! čau! sinonīms], tad lūk manu mazo, pūkaino draudziņ, mēs kas šeit rakstām esam Latvijas pilsoņi kuri mīlam savu valsti, bet tu šīberē uz saviem EU, Vāczemes un Ukrainas portāliem, varbūt tevi tur sapratīs! Lai tev labi ieiet! 

11.decembris 2023, 14:15
V ilis Gutmanis

Ir tāds, nu ir viņš vai nu EU vai ES pilsonis viņš ir un paliks klaidonis jo tādas pilsonības vispār nepastāsv. Ak jā piemirsās ir tāds formulējums kā kosmopolīts, bet arī tas vienkārši runājot ir klaidonis, bez tautības un noteiktas dzīves vietas. Kur labi, tur aŗī dzimtene.

11.decembris 2023, 14:26
DŽA

Obladi, oblada, idiotu kongress iet pilnā sparā  :)

11.decembris 2023, 15:05
Ir tāds

Raugi Vili, mūsu draudziņš nespēj pieņem, ka Latvijā mīt padomju laikos sabraukušie laimes meklētāji. Ko viņiem morāli var pārmest? Viņi arī meklēja kur labāk. Šeit bija darbs, dzīvoklis utt.. Jautājums ir viens, ar ko šis bravūrīgais neesošas valsts EU pilsonis, kuram esot brīva izvēle, un kurš mīt kur tas vēlas dzīvot. Viņaprāt, ļoti vienkārši un saprotami. Ar ko viņš atšķiras no PSRS pilsoņa kurš ceļoja pa visu savienību? Šķiet, šis divmetrīgais čibriks būs bijušais PSRS pilsonis kurš tagad pārtapis par ES pilsoni, bet savus tikumus nav mainījis. Nez vai viņš ir veicis aptauju, cik ļoti par viņu priecājas vietējie vācieši? 

11.decembris 2023, 15:07
Ir tāds

Mazais čibrik Dža jaunskung, stāsti man, kāds Konfūcijam sakars ar budismu?

11.decembris 2023, 15:11
DŽA

OK, Konfūcijs zināja Budisma mācību. Atzina par pareizu esam. Es tev, ir tāds, uz jautājumu atbildēju. 

Tādēļ pretjautājums- kāds tev sakars ar homoseksualitāti, bez tā, ka dirsā pisies? Atbildēsi?

11.decembris 2023, 15:37
Ir tāds

Kāds sakars Konfūcijam ar Budu? Cik tu esi izdzēris? Konfūcijs Dzīvoja Ķīnā, Sidhārta Gautama Šakjamuni dzīvoja Nepālā vienā laikā un diez vai viens pazina. Tu varētu uzrakstīt doktora disertāciju par Kundzi un Sidhārta Gautama Šakjamuni  tikšanos pie Elbas! Tu esi nepārspējams savās fantāzijās, mans mazais, divus metrus garais draudziņ, čibrik Dža jaunskung! Kad bērniņ uzdod jautājumu, uzdod to, lūdzu atbildēšu, tikai bez uzvedinošiem papildjautājumiem! Man sakars ar pederastiem ir viens, ka es pazīstu vienu čibriku Džā kurš nespēj savu pēcpusi noturēt Vāczemē, bet par visām varītēm laužas Latvijā un tās portālos. Aizej uz savas Vāczemes LGBT krogu, novelc ūziņas un, lai visi priecājas, varbūt muļķības latviešu portālos nerakstīsi. Aizveries Vāczemes margināli! Tu te nevienam neesi vajadzīgs, ne tu, ne tavas homoseksuālās tieksmes, pagaidām Latvijā vairums ir heteroseksuāļu, atšķirībā no tevis homīša! 

11.decembris 2023, 16:16
DŽA

Vienmēr vairākums ir heteroseksuāļi, bet tu, ir tāds, dirsā pisies, tātad mazākums esi. Nu, un? Ko vēlējies pateikt?

11.decembris 2023, 17:27
V ilis Gutmanis

Kartējo reizi ''viszinis'' ir aizmirsis lai kādu sauktu par idiotu pašam nevajadzētu tādam but. Bet ko darīt kad ar atmiņu ir šavaki, ieēdušās ir tikai jēlības. Kaut gan, kas kuram sāp, to vairāk arī piemin.

11.decembris 2023, 18:10
DŽA

Ak, jā,  tu tak esi z ilais v ilis.

11.decembris 2023, 18:57
V ilis Gutmanis

Ak vai muldoņa, domājams ja sanāks tikties diezgan drīz pats paliksi zils, šā vārda tiešajā nozīmē!

12.decembris 2023, 13:33
DŽA

Krievs dzīvo svešā zemē,  svešā zeme nepatīk nepatīk, riebjas, aš ienīst krievs svešo zemi! Bet uz savu zemi nebrauc. Jo tur ir pilnīgi sūdi. Krievs negrib sūdos, savā roogjinaa dzīvot, krievs neieredz Eiropu, bet pacieš to, lai nebūtu sūdos jādzīvo. 

12.decembris 2023, 15:24
V ilis Gutmanis

Savādi gan dzīvo Vācijā, ar Krieviju nav ne mazākā sakara, bet visūr nabagam Krievija maisa? Laikam jau tāpēc tos mēslus piemin aiz katra vārda, tāpēc ka pats ir tajos līdz ausīm, nu varbūt arī vairāk. Kaut gan tad kad eiropa sadarbojās ar Krieviju viņā plauka un dzīvoja pāŗticībā. Tagad kad sanīdušies pildot Tēvoča Sema iegribas sāk pamazām grimt nabadzībā un  tiešam sāk grimt mēslos.

12.decembris 2023, 15:36

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:54

Jaunākās diskusijas