Bieži uzdots jautājums- par ko, kādēļ, mirst krievijas zaldāti Ukrainā?

Stāstnieks

Dža

Labāk paskaties kā ķer mobilizējamos Ukrainā: Mobilizējamo ķeršana Ukrainā

Pievērs uzmanību, kā Ukrainas kara komisariātu kareivji agresīvi runā ar atpūtas kompleksa darbiniecēm.

Redzams paši ukraiņi nesteidzas uz ierakumiem mirt par Ukrainu, bet ir ar varu jāķer un jādzen. Kāpēc tev nav jautājumu par to?

11.decembris 2023, 0:04
V ilis Gutmanis

Stāstnieks, jūs domajat ka viņš kaut kādā veidā pāŗdzīvo par Ukrainu vi par tās iedzīvotājiem? Viņam galīgi nerūp ne viens ne otrs, tevs tādus nosauca par lētiem provokātoriem kas citus dzen uz barikādēm bet pats turās aizmugurē vairāk rūpējoties par savu ādu un kabatu. Taču par to viņš nebildīs neviena vārdiņa jo tad zudīs tas spožais cīņītāja oreols kurā viņam ir tik liela velme gozēties.

11.decembris 2023, 0:59
DŽA

Hallo, v ili, kamdēļ krievi mirst Ukrainā?

11.decembris 2023, 19:14
Ir tāds

Hallo Dža, kāpēc ukraiņu karavīri piespiedu kārtā pret pašu gribu mirst Ukrainā?

11.decembris 2023, 20:30
DŽA

Nē, ukraiņu puikas aizstāv savu zemi no fašistu iebrucējiem. Ukraina ir viņu Dzimtene, viņu mājas, tad nu jācīnās. 

Hallo, ir tāds, tu pasūkāsi latvieša pipeli? Iedomājies- es dzeršu aliņu, klausīšos mūziku, bet tu man sūkāsi. Tev patiks!

11.decembris 2023, 21:27
Jelena Sergejeva

Piespiedu kārtā??? Gribētu redzēt kā tu ietu karot piespiedu kārtā, ja tavu ģimeni vienkārši iznīcina. Nevajag muldēt, ja nezin. 

12.decembris 2023, 1:31
V ilis Gutmanis

Divi personāži kaut kā negivēlās ievērot to faktu kad cilvēkus kēr uz ielām kā noziedzniekus un dzen karot. Protams abi gaudo ka viņi zin ka tā nav taisnība kaut gan nav ne tur bijuši ne redzējuši. Galvenais es zinu, tātad tā ir patiesībā!

12.decembris 2023, 7:16
Stāstnieks

Dža

Nē, ukraiņu puikas aizstāv savu zemi no fašistu iebrucējiem. Ukraina ir viņu Dzimtene, viņu mājas, tad nu jācīnās.

Kara sākumā tā bija, tagad brīvprātīgie izbeigušies un vairums karotāju ir mobilizētie. 

12.decembris 2023, 8:05
Ir tāds

Manu mazo, pūkaino, divmetrīgo draudziņ Dzaiņ jaunskung, savas perversijas par sūkāšanu vari piedāvāt savai draudzenei Helēnai Visdaiļākai, tā kura Sergeja meita, varbūt viņai tavi divi metri mutē ielīdīs. Ja nē, aizej uz kādu Vāczemes LGBT bāru, tur tevi sapratīs un apmierinās. Klau, kad tu Vāczemes margināli dosies uz Ukrainu karot. Tu dikten par šiem pārdzīvo. Ej karot par viņiem un beidz te šķidri murgot! Tikai atceries nebāz stobrā savu divmetrīgo, skrandiņas vien paliks un nebāz stobru pēcpusē, pēc tam ilgi smirdēs. Uz priekšu mūsu varoni! Lai tev labi noiet!

12.decembris 2023, 11:14 (12.decembris 2023, 11:16 - labots)
DŽA

Stāstnieks, bet krievijā ir tas pats. Atšķirības vien tādas, ka krievus mobilizē uzbrukumam svešai zemei, bet ukraiņus savas zemes aizsardzībai no fašistu iebrucējiem. Aizstāvēt savu zemi, ir katra valsts pilsoņa svēts pienākums. Kas vēl nav skaidrs?

12.decembris 2023, 12:31
DŽA

Ukraiņi mirst cīņā pret okupantiem, mirst, aizstāvot savas mājas. Bet, par ko mirst krievi? Jautājums joprojām nav atbildēts. Ko krievi meklēja Ukrainā??? 

12.decembris 2023, 12:34 (12.decembris 2023, 12:37 - labots)
V ilis Gutmanis

Tas nu gan ir galīgi garām.Ukraiņi mirst nevis aizstāvot savas mājas, kaut gan ka var aizstāvēt savas mājas ja tevi sagrābj kā noziedznieku un aizsūta karot. Bet gan aizstāvot Kijevas bandas intereses. Var jau mēgināt kaut ko iebilst, taču atliek paskatīties ar kādiem līdzekļiem operē tā saucamie varas pārstāvji un jautājumi atkrīt paši no sevis. Ne pats spilgtākais piemērs kad Rezņiks kuru atlaida no ieņemamā amata ar vieglu roku kā nenozīmīgu dāvaniņu uzdāvināja meitai villu Nica. Krievija neko nemeklē Ukrainā, viņa vienkārši iznīcina to nacistisko režīmu kas tur ir sagrābis varu. Bet to jau ir grūti saprast tam kam smadzeņu vietā ir kakas.

12.decembris 2023, 12:58
Ir tāds

Ko darīt, mūsu mazajam, ļoti pūkainajam, divmetrīgajam draudziņam Dža jaunskunģelim kā labākajos padomju laikos ir viena taisnība, viena vēsture, viens viedoklis un tas ir tas ko saka Džaiņš. Un, ja kāds vēlas iebilst, Džaiņš tūdaļ labāko padomju tradīciju garā pateiks ko viņš domā un kas ir šis cilvēks. 

12.decembris 2023, 15:55
DŽA

Realitāte ir tāda, kāda ir- krievija uzbruka Ukrainai. Kamdēļ uzbruka? Kamdēļ???

12.decembris 2023, 16:27
Andis

Kamdēļ, kamdēļ... cerēja ka džaiņš karos pretējā frontes pusē un varēs tam izmežģītās smadzenes sagrozīt atpakaļ, bet šis nē un nē ... ne par ko negrib atstāt Vāczemi un tādēļ nekas neatliek, kā krieviem karu beigt neizpildot līdz galam nospraustos mērķus. 

12.decembris 2023, 16:46
V ilis Gutmanis

Smieklīgi ka atbildēts jau ir tūkstot un vienu reizi, taču tā kā tas neatbilst viņa uzskatiem  tad arī sākās tāda glupa buldurēšakā kāpēc, kāpēc. Laikam tomēr  kļūstot par eiropas pilsoni  apziņai tiek uzlikts bloks. Ticēt var tikai orākulam kurš ir ASV.

12.decembris 2023, 16:48
Stāstnieks

DŽA

bet krievijā ir tas pats.

Nav gan. Krievijā ir daudz vairāk kontraktnieku, tas ir tādu kuri karo par naudu pēc paša vēlēšanās. Bez tam Krievijā bija tikai viena daļēja mobilizācija, bet Ukrainā tādas jau bijusas vairākas sākot no kara pirmajām dienām. Īsumā Ukrainā pašlaik vairāk mobilizēto, bet Krievijā kontraktnieku.

Atšķirības vien tādas, ka krievus mobilizē uzbrukumam svešai zemei, bet ukraiņus savas zemes aizsardzībai no fašistu iebrucējiem. Aizstāvēt savu zemi, ir katra valsts pilsoņa svēts pienākums.

LDNR un Krimas mobilizētie iedzīvotāji arī aizstāv savu zemi. Jebšu tu domā, ka turienes krievi briesmīgi Ukrainu gaida pēc visām tās ļaundarībām. Reku paskaties kā paši ukraiņi izturas pret godpilno pienākumu tikt mobilizētam: ukraiņu attieksme pret mobilzāciju

Bet, par ko mirst krievi?

Kas to var zināt. Aptauju un statistikas nav. Es to jau rakstīju.

12.decembris 2023, 23:51

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:40

Jaunākās diskusijas