Bieži uzdots jautājums- par ko, kādēļ, mirst krievijas zaldāti Ukrainā?

Stāstnieks

Jānis

Tik grūti Jums pateikt kas un kā, ka jālej šitāds sviests par Nato, reliģiju, kaut kādu mistisko apdraudējumu.

Ja nav apdraudējuma, tad pret ko NATO ir tik briesmīgi ir nobruņojies, kāpēc visu laiku paplašinās, kāpēc izvieto raķetes Eiropā? Daudz ir to kapēc?

 

Pajautāju kaimiņam (Putina atbalstītājam) uz reiz patieca - atbalsta krievu pasauli un cenšās nostiprināties vēsturiskajās robežās.

 Kas ir krievu pasaule? Prasās pēc skaidrojuma.

8.decembris 2023, 8:11 (8.decembris 2023, 8:15 - labots)
DŽA

V ilis visu labi saprata- fašistu mežoņi ir asinskāri slepkavas, iebruka Ukrainā, lai nogalinātu, izvarotu un laupītu. 

8.decembris 2023, 10:55
DŽA

Russkij jehal ubivatj, a jevo ubilji / Plachet, nojet jevo matj, da chto tvoritsa v mirje / Nje ponjatno vedj za chto, po kakoj prichinje / Vedj on zhe jehal ubivatj, a jevo ubilji!

8.decembris 2023, 11:00
V ilis Gutmanis

Nu gan ''draudziņš'' kaut ko tiešam ir salietojies ja viņam viss liekās kājām gaisā. Kaut gan ko var vēleties no tada kas pastavīgi vaukšķ par to kur nav ne mazākās sapratnes.

8.decembris 2023, 16:11
DŽA

Z ilais v ijebok, tu tārps esi, absolūta niecība ar dārzeņa intelektu. Tā kā, aizver maujamo un pisies dirst.

8.decembris 2023, 17:44
V ilis Gutmanis

Kas tur kaut ko murmulē ar savu ar mēsliem notriepto mēli. Smird pa gabalu, ta ka izmazgā muti ar ziepēm lai var saprast ko tu murmulē.

8.decembris 2023, 19:14
Andis

https://www.youtube.com/shorts/HczY3TAtSrM 

Šī varētu būt atbilde uz jautājumu. 

Ukrainā jau sen neviens nemirtu un varētu dzīvot mierā, ja uz Stambulu nebūtu atplanējis pērtiķis ar salmu parūku un aizliedzis Ze parakstīt neitralitātes līgumu. 

8.decembris 2023, 19:58
DŽA

Bet kādēļ mirst krievijas zaldāti Ukrainā? Par ko? Atbildes nav.

8.decembris 2023, 19:58
Andis

Lai darītu galu visiem kariem nākotnē - gāztu anglosakšu valdīšanu pasaulē, kuru tie sagrāba vien ~ 200 gadus atpakaļ. Vēsture tika piedzejota pēc tam, ka tie valdītu jau nez cik gadsimtus . 

8.decembris 2023, 20:30
Reindeer

kādēļ Dža ir uz Vāciju aizbēdzis gejs narkomāns? atbildiet

8.decembris 2023, 21:54
Ir tāds

Manu mazo draudziņ, Dža jaunskung, vai tev kas vairāk par tavām seksuālajām perversijām arī ir ko teikt? Raugi, es uzrakstiju uz sētas vārdu krievu valodā, ja tu iedomājies savu perversiju, tad esi rupjš, es uzrakstīju vārdu "mir (miers- latv. val.)". Beidz rakstīt savas rupjības, pieturi tās savam vīram!

8.decembris 2023, 22:15 (8.decembris 2023, 22:16 - labots)
Stāstnieks

Dža

Vēlreiz tev norādu. Kā kāds var zināt atbildi uz tavu jautājumu, ja nav aptauju un pētījumu?

9.decembris 2023, 0:48
V ilis Gutmanis

Stāstnieks, atbilde jau principā sen ir un to Krievija pateica kad sāka savu specoperāciju Ukrainā. Diemžēl neviena cita atbilde ka it kā asinskārie krievi iebruka nabaga plaukstošajā Ukrainā viņu neapmietina tāpēc arī visu laiku gaudo kā vilks uz pilnmēnesi - par ko Krievija karo Ukrainā. Atbilde lai iznīcinātu to neonacismu kas krāšņiem ziediem tur uzplaucis viņu neaomierina tāpēc arī visu laiku atkarto kāpēc, kāpēc. Nu grūti ir nabagam ar galvu.

9.decembris 2023, 11:28
DŽA

Hitlers, uzbrūkot peesereskai, teica, ka krievija tiks atbrīvota no komunisma. Darām labu darbu. Tajā laikā, patiešām, daudzi krievi bija neapmierināti ar režīmu. Nacistu pusē, bez ROA, cīnījās vēl trīs krievu armijas.

Uzbrukumā Ukrainai, putlers minēja līdzīgus iemeslus- atbrīvot ukraiņus no nacisma. Bet Ukrainā nacisma nebija. Tika sākts kremļa fašistu iebrukums kaimiņu valstī. Krievija ir tieši tie "nākotnes  antifašisti", par kuru iespējamību teica Vinstons Čerčils. Nākotnes fašisti sauks sevi par antifašistiem.

9.decembris 2023, 18:12
Andis

Jāni, kas ar jums liberāļiem ir, ka rakstiet par lietām, neiedziļinoties tās būtībā. Gajanas strīdus teritorijas jau pastāvēja 19. gs sākumā, kad Venecuēla vēl nebija ieguvusi neatkarību no Spānijas un tādu to atzina 1966. gādā Lielbritānija, kad tā deva savai kolonijai formālu neatkarību, jo visas tās Sadraudzības valstis joprojām kontrolē Kronis. Un tā paredzēja jau tad, ka jautājums būs jārisina un noteica, kā to pat jārisina - to risina tiesā, kura atrodas kolonizatoru valstī Nīderlandē (sākumā Gajanu pārvaldīja Nīderlande un Britānija, bet tad, kad tā kļūst par Lielbritāniju, tad tā bijušo sabiedroto pasūta pāris mājas tālāk)  kuri vispār uzvedās kā zvēri, ka neviens vergs nespēja izdzīvot ilgāk, kā trīs gadus, lai cik laba tam nebūtu veselība.

Ja salīdzina Gajanu un Venecuēlu, tad dzīves līmenis otrajā ir augstāks (dzīves ilgums 70 gadi, iepretim Gajanā 65. gadi) Bet pats dīvainākais, ka Gajana izmirst - vairāk kā 3x lielāka teritorija kā Latvija un 800`000 iedzīvotāju, kuri 40 gadu laikā ir samazinājušies par 17%.

9.decembris 2023, 18:48
Ir tāds

Mazajam, pūkainajam draudziņam Dža jaunskungam nav ko teikt, jo viņš ir bidla un, saprotot to, ka oponentam atbildēt nevar, ķeras pie vienīgā argumenta, ko viņš saprot- necenzētas leksikas. /Dža 6.decembris, 18:21/

9.decembris 2023, 19:31
V ilis Gutmanis

Kaut kā ''viszini'' piemirsas kuras tad bez ROA ir tās trīs armijas. Saprotams ka jūs nekā neredzat un arī galvā ir kaut kāds sviests tomēr noliegt ka Ukrainā nav nacistu ir tik pat melīgi ka apgalvot ka ūdens ir saus. Un nevajag stastīt to kas nekad nav noticis jo diemžēl  Vinstons Čerčils neko tādu nekad nav teicis, nefantazējat.

9.decembris 2023, 19:37 (9.decembris 2023, 19:38 - labots)
Ir tāds

Mazajam, pūkainajam draudziņam Dža jaunskungam nav ko teikt, jo viņš ir bidla un, saprotot to, ka oponentam atbildēt nevar, ķeras pie vienīgā argumenta, ko viņš saprot- necenzētas leksikas. /Dža 6.decembris, 18:21/

9.decembris 2023, 19:40
DŽA

Mūsdienu pasaule fašismu nepacietīs, fašisms tiks sagrauts! Iznīcināts, izravēts ar visu sakni! Un kremļa noziedznieki tiks tiesāti. 

Jopcik, nāvessods ir atcelts, bet mūža ieslodzījums arī der.

9.decembris 2023, 21:44
Ir tāds

Pilnīgi piekrītu mans mazais pūkainīti Džaiņa jaunskungs, pilnīgi! Vienozīmīgi mūsdienu pasaule fašismu nepacietīs, fašisms tiks sagrauts! Iznīcināts, izravēts ar visu sakni! Un Kijevas huntas noziedznieki tiks tiesāti. 

Jopipipipicik, nāvessods ir atcelts, bet mūža ieslodzījums Džaiņam kopā ar Kijevas huntu arī der.

9.decembris 2023, 22:25 (9.decembris 2023, 22:26 - labots)

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:12

Jaunākās diskusijas