Krievija uzvarēs visu Pasauli un būs noteicošā valsts. Visi pārējie būs pakļauti krievijai.

DŽA

Dalbojeb atvar, pirmkārt, nevienam nedraudu, bet tev, mentālās atpalicības dēļ, tas nav saprotams. Otrkārt, ja mani kāds nosauks par "mazo pūkaino draudziņu", es noteikti neprasīšu viņam- virsnieks esi vai nē. Nē, sekos tie, manis teiktie atbildes varianti  :)))

7.decembris 2023, 15:23
Ir tāds

Manu mazo pūkaino draudziņ Dža jaunskundziņ. Es tevi labprāt satiktu, tikai es tev saku kā ir, izvēles tev nebūs, pārējo secinās tavs ārstējošais traumatalogs. Bet tas tā. Man patiesi patika Viļa publicētā atsauce uz rakstu KJ. Ļoti labs raksts par tādiem muldoņām kā tu kuri muld vairāk kā dakters atļauj. Bet ko darīt, ir mums, ir Sprīdīši kuri kā daudzi padomju laikos kad bija dzelzs priekškars sapņoja par bezbēdīgu dzīvi rietumos kur piena upes ķīseļu krastos plūst. Diemžēl laimes laiki ir beigušies un ir ne mazums tādu neveiksminieku kā mazais pūkainais draudziņš Dža jaunskungs, kuri tur ir aptaisījušies, paši dzīvo vēl sliktāk kā dzīvoja Latvijā, bet tagad visiem stāsta cik viņiem tur labi, kait pašiem pēcpuses no novalkāto bikšu mugurpuses spīd. Kaut gan pastāv cilvēka pašaisardzības mehānisms, kad tam iet ļoti bēdīgi, kad visi viņa sapņi ir sabrukuši viņš stāsta ka nē, viss ir ļoti brīnišķīgi un jauki un trakākais, ka paši arī tam tic. Šķiet mūsu mazais Dža jaunskundziņš būs tieši šāds gadījums. 

7.decembris 2023, 15:36
Andis

"pirmkārt, nevienam nedraudu" © 

O jā, jau atkāpšanās tiltiņu būvējiet, bet galvoju, kad solījums būs jāpilda, tad kļūsiet pilnīgi kurls un muļķīgi smaidīsiet, kā suns, kuru laipni gāna. Prātā nāca tas azovietis, kurš nogalināja ievainotos Krievijas gūstekņus un lielījās, ka izvaros Kadīrova bērnus... nav jau viņa vairs šajā saulē un nonācis gūstā pēkšņi uzskatus mainīja un nožēloja pastrādātos noziegumus. 

7.decembris 2023, 15:54
DŽA

Infantilais pediņ, ir tāds, atbildēšu uz, tevis interesējošo jautājumu- ko es darītu tad, ja kāds pederasts mani tā uzrunātu. Izsistu zobus/ salauztu žokli/ salauztu degunu. Es nezinu, tas notiek zemapziņā, ātra reakcija. Ja sitīšu ar galvu, tu nokritīsi, kādu laiku gulēsi asins peļķē un, kā rakstīts Livonijas hronikā, būsi zaudējis dažu labu zobu. Ja sitīšu ar dūri, tad salauzīšu tev žokli, bet, visticamāk, tu no kājām nenokritīsi. Ja sitīšu ar plaukstu, apakšdelmu, tu nokritīsi un tavs deguns būs salauzts un asins peļķe arī būs, bet tu nebūsi bezsamaņā, kā sitienā ar galvu. Tas gan atkarīgs no piezemēšanās. To nosaka fizikas likumi  :))) 

7.decembris 2023, 16:00
Ir tāds

Mans mazais pūkainais draudziņ Dža jaunskung. Es patiesi nezinu kā tevi uzrunā tavs vīrs un tavi draugi no LGBT sabiedrības, bet smīdināt tu māki labi. Vai būsi arī kādu cirkus akadēmiju netīšām cauri gājis? Sen tādi varoņtenori kā tu nebija redzēti, muld pa desmit mēmajiem un ir rupjš kā vecs zirga deķis. Uzreiz var redzēt, zēns no Tvaika ielas 2 runā un dzejo. 

7.decembris 2023, 16:26
DŽA

Klau, pederast, ir tāds, tas "mazais pūkainais draudziņš", ir tikai tava sexpartnera pimpis tavā dirsā  :)))

7.decembris 2023, 16:38
Andis

Dža, es vispār atturos atbildēt uz rupjībām un citiem iesaukas fifīgas domāt, bet nu jau arī man ir radusies tāda velme par jums sākt ņirgāties. Un saprotiet beidzot, ka pie tā vainīgs esiet jūs pats un neviens cits. 

7.decembris 2023, 18:30
Marcis Dzelme

Un tas jau sen nav forums, bet pubilska ateja ar paris neta stubiem pidariem.

7.decembris 2023, 18:58
DŽA

atvar, dauni, tu dirsā pistais, latviešu valodā nav NEVIENA rupja vārda! Par to, kāda vēlme ir tev, pediņ, radusies, nespriedīšu, bet, iespējams, iebāzt to "mazo pūkaino draudziņu" tava čomiņa- ir tāds, dirsā :)))

7.decembris 2023, 19:03
Andis

"publiska ateja ar pāris neta stubiem pidariem." © 

Precīzāk būtu ar diviem - Dža un Mārcis Dzelme. Bet man ir ideja - atveriet speciāli tēmu priekš sevis un Dža un čalojiet tur un nepiemēslojiet pārējās tēmas ar pilnīgi neko. Es no savas puses apsolu, ka pat jūsu kopējo tēmu vaļā nevēršu. Saņemieties, jūs to spēsiet. 

7.decembris 2023, 19:04 (7.decembris 2023, 19:09 - labots)
DŽA

Smieklīgi- andis atvars saka savam seksa partnerim, ir tāds- paskaties, kāds man fifīgs čibriks! Un, ir tāds, saka- jā, mazais pūkainais draudziņš  :))) joponskij gorodovoj, komm zu mir und steckt in meinem arsch :))) vieni piderasti tie kremļa troļļi ir.

Lai pieņemtu darbā kremļa troļļu fermā, pietiek, ka apliecini to, ka pederasts tiešām esi, jebšu tur uz provi ņem. Kā tur, atvar, notiek? Uzvelk uz tā "fifīgā draudziņa"? Jūs tak sūda pediņi esat, mierināt sevi ar domu- odjin raz nje pideras :)))

7.decembris 2023, 19:11 (7.decembris 2023, 19:24 - labots)
Andis

Jā, un pēdējo savu neko arī uzreiz jaunajā tēmā, kurā publicēsieties tikai jūs un Mārcis. 

7.decembris 2023, 19:29
DŽA

andi atvar, tikai nedirs, jo tev dirst ir problemātiski- dirsā tev z ila v ila pipele ir :)))

7.decembris 2023, 19:32
V ilis Gutmanis

Ak mans dies viszinim sākusies verbāla caureja laikam kaut ko slietojies ja ta trako, vai varbūt sapratis kau tas ir nereāli, ka pašam nav taisnība. Bet atzīties tajā ka ir visu laiku melus izplatijis bīstami, saimnieks var padzīt. Tāpēc jau arī nabadziņš tā plosās.

7.decembris 2023, 21:04
DŽA

Tā arī neesi pateicis to, kurš ir mans saimnieks. Tagad palikšu neziņā. 

8.decembris 2023, 11:40
V ilis Gutmanis

Ko  vēl pat nav pajauajis ka sauc to kam tic cītīgi netīro pēcpusi ar savu mēli puce?

8.decembris 2023, 16:07
DŽA

??? Neko nesapratu.  Guglis arī nesaprot, saka, ka tādas valodas neesot.

8.decembris 2023, 17:45 (8.decembris 2023, 17:48 - labots)
V ilis Gutmanis

Jau jau smadzenes ir izšķīdušās un mēle mēslus uztver kā šokolādi tad protams DŽA neko saprast nevar.

8.decembris 2023, 19:11

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:40

Jaunākās diskusijas