Krievija uzvarēs visu Pasauli un būs noteicošā valsts. Visi pārējie būs pakļauti krievijai.

Andis

"Visiem, kas fano par krieviju (rašu-parašu) došu labu ieteikumu: iedzeriet balinātāju! Būs labāk... " 

Es ja kādam ko iesaku, tad tikai to, ko pats uz sevi esmu izmēģinājis un pieņemu, ka tā rīkojas visi forumā, tai skaitā "tūristiņu iekš Latvijas" . Nesapratu vienīgi,  kas bija domāts ar secinājumu būs labāk pēc balinātāja iedzeršanas - rodas kādas asas izjūtas, iespējams atlaist pedāļus vai palikt muļķim?

Tāpat nav saprotams, kas domāts ar fanot par rašu -parašu: Krieviju 90mitos pie Jeļcina; nefanošanu par Kijevas fašistisko režīmu; objektīvu situācijas vērtēšanu?

Izskatās, ka "tūristiņš" ir kļuvis muļķītis, jo daudz muļķību ir sarakstījis.

1. ASV un NATO nolēma sagraut Ukrainu un nogalināt pusmiljons ukraiņu ar aizliegumu slēgt "Neitralitātes līgumu" ar Krieviju. Būtu tikai taisnīgi, ja Džonsons un visi kas aiz tā stāvēja, tiktu tiesāti kara tribunālā kopā ar Ze bandu.
  2. Ukraina nav neatkarīga valsts jau no 2014. gada, kad tās Valdības sēdes vadīja Baidens un MK sastāvēja no ārzemniekiem.
  3. Kādēļ, ja tā bija vienīgā iespēja nodrošināt Krievijai savu drošību?
  4. Kijevas banda ir tā, kas uz savas valsts nelaimi, drupu un līķu kaudzēm rauš miljonus un miljardus.
  5. Visi azovieši, kurus vēl ASV par tādiem uzskatīja. Tad tos centās Ukrainā paslēpt Ukrainas BS, bet no tā jau nemainas būtība - ASV apbruņoja nacistus, ko tai aizliedza darīt tās pašas likumi.
  6. Un kur palika "evakuētie" prokrieviskie Ukrainas pilsoņi, nemaz jau nerunājot par 8 gadu karošanu Donbasā? Kur tad nacistu lozungs, ka Ukrainai pietiktu ar 15 miljoniem nacistiem lojālu ļautiņu.

6.decembris 2023, 10:25
Ir tāds

Lasot mazā, pūkainā draudziņa Dža jaunskunga un viņa svītas gara darbus man nav skaidrs no kurienes rodas tādi nelaimīgi, apdalīti rupeklīši. Galvenais, ka viņus vieno rupjība, kritiskas domāšanas pilnīga neesamība kā arī milzīga iedomība un pašpārliecinātība. Man kā cilvēkam vēl no padomju laikiem tas liek tikai pasmaidīt. Tolaik viens pret vienu, bija viss tas pats. No televizoru ekrāniem uz mums raudzijās glīti diktori un stāstīja par padomju sasniegumiem un ļaunajiem kapitālistiem kuri tūlīt, tūlīt sabruks, tikai toreiz tautai bija spēja domāt, atšķirībā no šo dīvainīšu komandas un tauta sēdot pie ekrāniem ja ne skaļi smējās, tad smaidīja klausoties visas šīs pārspīlētās pasakas. Bet šī komanda ar mazo, pūkaino draudziņu Dža jaunskungu priekšgalā tic visam ko tiem saka un, ja kāds tiem ko aizrāda tūdaļ metas gānīties kā pēdējie margināļi, bet ko no šiem nelaimīgajiem var gribēt? Spēja kritiski domāt un diskutēt šiem nabaga ļautiņiem ir sveša. Kādus secinājumus var izdarīt, ja saskaņā ar mazā, pūkainā draudziņa Dža jaunskunga sniegto informāciju, Nostradamuss ir viņa palātas biedrs Rīgas psihoneiroloģiskajā slimnīcā, jo vakar šis biedrs publicēja pat savu nummuru kurš pārbaudot to gugļu mātē saskan ar Rīgas garā vārgo dziednīcas telefonu. Ko, lai dara, ja tajā iestādē klientiem ir dota iespēja rakstīt netā. Vienīgais kas atliek ir piedot šiem nabaga ļautiņiem, iedot tiem pa kādai seksrotaļlietiņai, piemēram vibrējošu dzimumlocekļa gredzenu, vai ko tādu, lai tad bērni priecājas, izklaidējas, rotaļājas viens ar otru un neraksta šeit savas muļķības. 

6.decembris 2023, 12:10 (6.decembris 2023, 12:15 - labots)
Ādolfs Nāks

dža dža gudriniek, min algas pētniek. +++С 1 января 2023 года МРОТ составляет 16 242 руб. (205,31 евро) и (нетто, после вычета налога в 13 %) 14 130.54 руб. (178,62 евро)+++ Un salīdzini cenas, tas pats vien būs, tikai komunālos tur ar min algu var nomaksāt mierīgi.

6.decembris 2023, 20:49
DŽA

Ādolfs, izlīdi no Jauns.lv, tagad šeit dirsīsi? Bļa Ādolfs nāks, idiota gabal, tu pirdiens esi, tu nenāksi, tu aiziesi.

Joponskij gorodovoj, fašistu režīms maksā tautai pat 200€ algu!!! Pārsmieties var. 

6.decembris 2023, 21:10 (6.decembris 2023, 21:14 - labots)
Ir tāds

Bļadža! Aizveries Vāczemes latviski rakstošais margināli!

6.decembris 2023, 21:35
Dzēsts lietotājs
Dzēsts lietotājs

Saprotu, ka tas nebus nekāds pretarguments par Krievijas algām, bet, kad mācījos attālinātajos kursos (nesenā pagātnē), kurus vadīja krievu speciālists (latviski runājoša tik augsta limeņa nebija), tur attālināti mācījās arī citi krievu valodu zinošie - no Eiropas valstīm, no ASV, daudzi arī no tās pašas Krievijas un Ukrainas. PIrmkārt, par katru nākamo moduli krievi uzreiz bija gatavi maksāt 500 EUR ik pēc dažiem mēnešiem (laikam tā 200 EUR alga ir stipri parspīlēta),un  attālināti jau arī varēja redzēt, kādi krieviem dzivokļi - nu tā, kārtīgi eiro remonti, - ne par 200 EUR iekārtoti.Vēl vairāk, skatoties caur zoomu uz viņu plašajām, gaisājām, saules apspīdētajām 100m2 viesistabām ar sofām pa vidu un izsmalcinātu interjeru, es drīzāk jutos "kā no Ukrainas". Salīdzinot ar viņiem, es vairāk vilcinājos par kursu turpinājumu arī ne tik mazās maksas dēļ. Biju pārsteigta. Man arī likās, ka viņi tur nabadziņi dzīvo sliktāk. Liela daļa (lielākā) sievietes bija mājsaimnieces, ģimenē 2 mašīnas (to viņas pašas stāstīja) - un tas bija parasts vidusmērs. Lielākajai daļai moderni iekārtotas mājas.Nedomā, ka tie cilvēki bija no Maskavas - bija arī no visādām Krievijas provincēm - Kirgizstānas un no visādiem rajoniem. Nevienu hruščova tipa dzīvokli caur zoomu neredzēju.  Tas nebija nekāds bagātnieku kurss, bet parasts, specifiska novirziena mācību kurss  - nekāda sakara ar to, ka pievilinātu tieši bagātāko sabiedribas dalu (varbūt vidēji intelektuālāko - gan ).

Tādēļ ieteiktu Tev atmest ilūzijas par to, ka krievi īpaši nabadzigi dzīvo un viņiem neesot podu (kā man mēģināja iestāstīt viens latviešu pro-ukrainis - neesot ne podu, ne ražošanas, ne zinātnes, nekā...)

Esmu skatījusies arī youtubē dažādas aptaujas, kad krieviem un ukraiņiem prasija, kur dzīvot labāk - Krievijas režīmā vai ukraiņu, un kur pensija lielāka. Visi kā viens atbildēja, ka pārtīcibas dēļ zem krievu režīma labāk - tāš pašas pensijas vairāk reižu lielākas kā Ukrainas režīmā, arī darba iespējās daudzi ukraiņi devās uz Krieviju. Liela daļa aptaujāto minēja, ka viņiem ir vienalga zem kāda režīma dzīvot, lai tikai šaušana izbeidzas (kura Džaprāt Donbasā nemaz neesot bijusi).

Jā, kad PSRS sabruka, tad materiāli slikti klājās visāš PSRS valstīš, bet Krievijā pēdējos 30 gados arī ir kapitālisms, nevis sociālisms, un tikuši tālāk ekonomiskās attīstibas ziņā, salīdzinot ar to  Latviju. Krievijai jebkurā gadijumā ir plašs tirdzniecibas tīkls ar  austrumu zemēm un viņiem  ir resursi. Bet varbut šis stāsts Dža ir nepieciešams, lai mierinātu sevi ar atrašanos svešumā, vadot mūžā pēdējo cēlienu.

Tā ka, Dža, es Tev ieteiktu atmest domu, ka krievi kaut kā ipaši nabadzīgi dzīvo. Viņiem ir lielākas ģimenes, viņi ir jautrāki, dvēseliskāki un vidēji bagātāki nekā latvieši. Par ukraiņiem vismaz 3x bagātāki. Tāpēc jau tie ukraiņi raujas uz Eiropu, jo domā, ka Eiropa naudas maisus viņiem  metīs  (zināmā mērā jau šobrīd met, tikai augsta cena jāmaksā),  un tad dzīvos tāpat kā rāda vecās angļu filmās. Šī muļķa sapņa dēļ viņi atdod dzīvību.

Es neidealizēju krievus. Ir šis un tas,  kas man nepatīk latviešos - rupjība, naidīgums, šaurpierīgums utt. Šo pašu novēroju arī krievu auditorijā, tā ka, Dža, principā daudzi krievi Tev ir līdzigi, Tev tiešām nav par ko viņus nīst. Tomēr fakts ir tāds, ka negatīvā sabiedrības daļa tur ir mazāka nekā latviešu  - ne stipri mazāka, bet par kadiem padsmit procentiem noteikti. Laba daļā tur ir jūtami vairāk - vairak cilvēku ar iniciatīvu, bieži cilvēki bez iemesla viens otram saka labus vārdus, novēl svētības., tur ir vairāk stipru ģimeņu + pati vēsture, senā kultūra. Caurmērā ļoti liela atšķirība nav, bet pozitīvais viņu pusē ir vairāk jutams.  Nezinu,kā ir citās kultūrās. Visur, kur ir liels heits, tur kaut kas nav kārtībā. LV heita ziņā - pret visiem, pret jebkuru, pret atšķirīģiem -  , sķiet, ierindojas pirmrindniekos.

6.decembris 2023, 22:06 (6.decembris 2023, 23:12 - labots)
DŽA

idiota atvara sešus punktus nekomentēšu- absolūts stulbums.

6.decembris 2023, 22:36
V ilis Gutmanis

Absolūts stulbums ir tas ka jūs svēti ticat meliem ko stāsta Kijevas banda un mēģinat šo viedokli uzspiest citiem.

6.decembris 2023, 22:46
Nauris Fjodorovs

Rudzupuķe sāka taisnību un es tam piekrītu un mums vajadzētu arī zināt savu kultūru.

7.decembris 2023, 3:44
Artūrs Ozols

Neviena valsts nekad nav pārvaldījusi pasauli . Lielākā teritorija ir bijusi Mongoļu impērijai - 33000 kvkm . Kada izskatās Mongolija šodien? Tas pats var notikt ar Krieviju . 

7.decembris 2023, 10:51
Andis

"atvara sešus punktus nekomentēšu- absolūts stulbums." © 

Izskatās, ka Dža izkļuvis no sliktākā mentālā veselības cikla, tik nav zināms uz cik ilgu laiku...

7.decembris 2023, 11:37
Ir tāds

Artūr Ozol

Lūdzu izsakies pareizi, neviena impērija, savienība nav pastāvējusi ilgstoši. Un šādu savienību ir bijis daudz, bet valsts, kāpēc nē? Cik sena ir Ķīna, Indija, ja vēl tai pieskaitītu reiz atņemto Pakistānas štatu, tad cik lielas teritorijas ir šīm valstīm un cik gadu tūkstošus tās jau pastāv. Labāk neraudi par Krieviju, kamēr tu raudāsi par Krieviju, tikmēr raugi, ka nebūs Latvijas, bet būs Baltijas apgabals Krievijas sastāvā. Uztraucies vairāk par to. Tas, ko tev kāds sola, ka aizstāvēs ir tukši vārdi. Afganistānu glāba un pameta, ukrainu glāba un tūlīt pametīs, kas būs tālāk? Vienīgais kam tu esi vajadzīgs esi tu pats. Tā ir sena patiesība kuru ir vērts atcerēties!

7.decembris 2023, 11:48
DŽA

Jā, neviena impērija nav pastāvējusi ilgstoši. Pagājušajā gadsimtā impērijas beidza pastāvēt, kolonijas atguva neatkarību un Francija, UK atgriezās savās vēsturiskās robežās. Mūsdienās krievija ir pēdējā impērija, kurā 90% teritoriju ir kolonijas, okupētās zemes. Lūk, impērija sabruks, bet valsts nē- krievija vien būs mazāka par Ukrainu. 

7.decembris 2023, 12:11
DŽA

Tūrists LV visai precīzi raksturoja z ilo v ili-  bezsmadzeņu radījums un debils nedapists daunis. Un,  argumentēti, paskaidroja to, kādēļ z ilais v ilis ir debils nedapists daunis :) viss pareizi! 

7.decembris 2023, 12:32
DŽA

Artūr, vēl jau Romas impērija, no kuras palika vien Itālija, senā Grieķija Aleksandra laikā, tagad maza nabadzīga Grieķija un Osmāņu impērija. 

7.decembris 2023, 12:37
Ir tāds

Vai zini manu mazo, pūkaino draudziņ Dža jaunskung, sapņot nevienam nav aizliegts, arī tev! Mīļo, mazo, pūkaino draudziņ, tu tā sapņo par Krievijas bojāeju, bet kaut kā tie sliktie Krievijas iedzīvotāji to nesaprot un negrasās graut to ļauno Krieviju, kamēr tava dzimtā Ukraina iet strauji pa skuju taku. Kamēr tu gaidīsi Krievijas sabrukumu, varēsi nobērēt savu onkuli Zelenski un dzimto ukrainu ar tavu dzimto Odesu un Šalom Alehem ielas namu kurā tu reiz dzimi un sinagogu kurā tev nogrieza. Tā, ka esi gatavs mans mazais, pūkainais draudziņ!

7.decembris 2023, 12:38
DŽA

Ja mani Rīgā, uz ielas, kāds uzrunātu kā "mazais pūkainais draudziņš", kas notiktu? Tev, pediņ, tiek doti trīs atbilžu varianti-

1. Viņam es salauztu žokli. 

2. Salauztu degunu.

3. Izsistu zobus.

Hallo, ir tāds, izvēlies vienu no trijiem atbilžu variantiem. 

7.decembris 2023, 12:54
V ilis Gutmanis

Smieklīgi loti smieklīgi dzirdēt to no kaut kā tāda  kas var tikai muldēt. Jā šito mesla gabalu  kads uzreunatu par '' mazais pūkainais draudziņš'' viņš visdrīzāk apķēzītos no bailēm jo sapratu ka tūlīt dabūs pa biksēm.

7.decembris 2023, 14:29
Andis

Dža, pirms muti veriet vaļā, jums vajadzētu noskaidrot kam draudiet, bet draudiet armijas virsniekam.

7.decembris 2023, 14:31
V ilis Gutmanis
7.decembris 2023, 14:38

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:40

Jaunākās diskusijas