Ukrainas armijas vadība, domā, ka rossejāņi ziemā muks.

DŽA

Ir tāds, idiot, nedirs! Ne reizi vien, esmu teicis to, kādēļ Ukraina uzvarēs. 

12.novembris 2023, 14:53
Ir tāds

Ēs zinu, es sapratu kāpēc Ukroina uzvarēs! Sapratu! Urrā! Tas notiks tāpēc, ka mūsu foruma superzvaigznīte no Vāczemes kur tā atrodas, lai Latvijā nenomirtu badā, tā paziņoja un kurš gan var apstrīdēt šo seksuālo minoritāšu gurū! Agrāk atsaucās uz kādu autoritāti kura arī tāda bija, tagad mums ir Vāczemē mītoša zvaigznīte kuras izteikumus drīz varēs apkopot "Vāczemes nabaga zvaigznītes, Dža jaunskunga kopotajos rakstos" un tirgot seksuāli perversām personām paredzēto veikalos. Pieprasījums būs liels, Dža jaunskungs uzreiz nopirks visus.

12.novembris 2023, 15:40
rudzupuķe

Ir tāds,

cilvēku parliecība kadā reliģiskā vai politiskā jautājumā, lai cik tas būtu dīvaini, nav pakļauta loģiskiem argumentiem. Tāds ir ne tikai Dža, kurš ir ieņēmis kaut kādu ideju un pilnīgi nekas viņu nepārlieicnās par ko citu.

Tas ir tikpat paradoksāli, ka ir intelektuāļi, ar augstāko izglītību, ar paaugstinātu IQ, kuri, piemēram, no sirds domā, ka rietumos ir civilizācija, bet austrumos ir mežoņi. Nav argumentu, kas viņus pārlieicnātu par pretējo - kaut kopā strādājuši, dzīvojuši, draudzējušies it kā arī ar tiem mežoņiem.

Var jau redzēt arī tepat latviešu medijos, ka atsevišķi it kā gudri cilvēki sirdīgi nīst visus krievus. Tas pats Galkins, nav jau muļķis, bet turās pie līnijas, ka "iebrukt ir slikti", bet "iebrukt Palestīnā ir labi". It kā gudrs cilvēks, no viņa varētu sagaidīt lielāku saprašanu kā 2x2, bet nekā.

Vispārējā ziņā jau viņam taisnība - iebrukt vienmēr ir slikti. Un tomēr - Palestīnā iebrukt labi. (Kaut abi gadījumi ir bez analoģiski - izraēļi iebrūk palestinā, lai iznīcinātu hamas bāzes pret izraēlu, bet krievi iebrūk ukrainā, lai iznīcinātu nato rūpnīcas/bāzes/militāros/platformu/aktivitātes objektus pret Krieviju.) Tas vispār nepaklaujās nekādai loģikai. Vēl gan figurē uzskats, ka militāros objektus Krievija ir izgudrojusi, tādi neekstē (tas priekš tautas masas, jo paši dalībnieki jau labi saprot to prasību - Ķīna konkrēti protestē pret bāzi Taivānā, arī pati ASV ir konkrēti protestējusi pret kaimiņzemes militārajiem objektiem pret viņiem pašiem), bet par Palestīnu zin, ka tur ir īsti. Tā vai citādi - tas ir dīvaini, ka, kedzot un dzirdot vienus un tos pašus faktus, vieni domā vienu, bet citi - pilnīgi kaut ko citu. Piemēram, tas pats piemērs par "austrumu mežoņiem". Nu ko domāt par inteliģentiem, rietumu izglītību saņēmušiem cilvēkiem, kuri no tiesas domā, ka visi Krievijas zinātnieki, tagadnē un pagātnē, arī visi iedzīvotāji, visi indieši, pakestāņi, ķīnieši, musulmaņi - "visi ir mežoņi'? Un tādu ir neticami daudz! Un pēc līdzīgas loģikas Dža domā, ka Krievija iebruka Ukrainā, jo sakāroja Ukrainas zemi un vispār viņiem nekā cita nebija ko darīt. Domas nepalīdz mainīt ne internets, ne tieši skaidrojumi ("jo tā ir propoganda") utt. Vienkārši katrs cilvēks uzbur kādu ainu savā pratā un tai tic. Cilvēki izdzird kādu koncepciju un uzreiz to vai nu pieņem, vai noliedz, bet, sanāk, ka faktu analīze uz viņiem neiedarbojas. Cilvēka vērtības, labā, ļaunā izprašana ir reāla mistika, kas nepakļaujas nekādai loģikai.

Tāpat ir cilvēki, kas no sirds tic, ja gribi iznīcināt kādu militāru objektu, tad vajag iznīcināt arī zīdaiņus, jo visi nes kolektīvu atbildību. Bet arī to viņi izvēlas - kā pret kuru attiecināt. Diez vai tie pasi, kas fano par kolektīvo atbildības piešķiršanu Palestīnā, būtu tikpat saprotoši, ja Krievija iznīcinātu Latvijas nato bāzi ar visiem Latvijas zīdaiņiem (kuru jau tā ir tik maz). Tas arī ir tas paradokss.

Vienā tādā diskusijā ar it kā tiešām ļoti inteliģentu cilvēku, viņš pilnā nopietnībā apgalvoja, ka Krievijā neesot nekādas rūpniecības, zinātnieki arī neesot bijuši un arī nav, jā, un arī krievi, kaut arī viņiem ir tāda pati izglītībā kā mums (piem., Latvijā  krievi mācās pat labāk), bet tāpat - "visi krievi arī ir mežoņi" (latvieši viņa acīs, saprotams, ir tikpat augstdzimuši kā amerikāņi). Musumaņi, indusi pats par sevi ir mežoņi - visi melnie, dzeltenie - jau dēļ izskata vien ir mežoņi. Ja dzīvo amerikā, varbūt vēl nav tik traki. Bet, ja melns vai dzeltens vai balts dzīvo austrumos, tad mežonis. Tāpēc amerikāņiem vajagot pārņemt visu pasauli un visu uztaisīt par ameriku.  Saprastu, ja vēl Dža, ko tādu teiktu, bet to saka tiešām inteliģenti cilvēki. Un ja ar tādiem ir LV pilns, ko gaidīt? Aiz šoka gribas domāt, ka visa LV ir ar mežoņiem.  Un tas ir cilvēks, kurš, šķiet, pats ir studējis visādu krievu zinātnieku darbus...Tā domā vismaz 20% LV iedzīvotāji. Nesen likās, ka 50-70%. Ko tad brinīties par Dža?

12.novembris 2023, 20:30 (12.novembris 2023, 20:46 - labots)
Ir tāds

rudzupuķe

Varu tikai pilnībā piekrist. Padomju laikos no mazā Vāczemes dīvainīša būtu iznācis izcils komjaunatnes vai partijas sekretārs, visas īpašības kuras vajadzīgas. Nelaime ir tā, ka nedomājošu cilvēku ir daudz, daudz vairāk kā domājošu. Šajā portālā ir raksts "Politoloģe Ostrovska ironizē...". Šķiet politoloģe, itkā vajadzētu būt izglītotai, bet raksta kā mūsu Vāczemes draugs, ļoti primitīvi un tādu piemēru ir daudz.  

12.novembris 2023, 20:55
Stāstnieks

Dža

Ja man netici tad vienkārši pameklē googlē: 15 coldest countries in the world

Visos sarakstos Ukraina nav pat pirmajā desmitniekā, bet Krievija stabili otrajā vai trešajā vietā.

12.novembris 2023, 21:13
V ilis Gutmanis

Stāstniek. Diemžel to ko jūs uzskatat par faktiem šim personāžam nav pārliecinoš dokuments. Tāpēc ka viņš svēti tic ka Ukraina visūr ir ja ne pirmaja tad noteikti otraja vietā pēc varenākās valsts ASV kura obligāti ir pirmā vietā visūr.

12.novembris 2023, 21:19
rudzupuķe

Vēl interesanti, kad pamato Krievijas iebrukuma faktu arī ar tiem 8 gadus Donbosā izšautajiem krieviem, tad "krievu nīdēji" it kā izdzēš to faktu. Vai nu vini noliedz, uzskata  par izdomājumu jeb "propogandu" (!?), vai uzskata to par mazsvarīgu. Un tad viņi koncentrējas uz faktu, ka "Krievija iebruka Ukrainā", un  nekādu militāru objektu, nato draudu no Ukrainas  (vai citurienes) Krievijai  nepastāv,  negrib arī neko vairāk noskaidrot. Ja skaidro, tad noliedz vai netic, vienbalsīgi brēc, ka propoganda. Sausais atlikums  tāds, ka Putins, nelietis tāds,  aiz neko darīt iebruka Ukrainā un vēl kāds piecer klāt, ka sagribēja Ukrainas zemi.

Nabaga Lavrovs aizgūtnēm stāsta, ka nevajag  "notirīt vēsturi". Līdzigi kā, ja tagad "notirītu vēsturi", sanāktu, ka Izraēla Palestīnā iebruka bez nekāda pamatojuma - vienkārši iebruka. Un arī Palestīņi taisīja slaktiņu - arī bez nekādas vēstures. Tomēr sanāk, ka Izraēlas vēsture ir nozīmīgāka nekā Palestīnas vēsture, izraēļi drīkst vēstures dēļ tagad atriebties, palestīņi - nedrikst. Un ļaužu masas Krievijas karu arī uzskata par "vienkārši iebruka". Ja mēģina pastāstīt saikni ar vēsturi, pat pieminot, ka nato ar tādu bāžu palīdzību ir pārvērtusi drupās citas valstis, tad to arī it kā nedzird, it kā tas tā nebūtu bijis. Ja ir bijis, tad amerikai automātiski bija taisnība. Bet kā bija, neviens pat negrib dzirdēt, jo "tur visi ir mežoņi".

Sanāk tā, ka visu vēsturi notīra - visas nato aktivitātes;  to, ka nato ar Krieviju karo pretējās pusēs pēdējos 10 gadus, ka nato ir Krievijas sīvākais ienaidnieks, kurš plāno Krieviju izdevīgā brīdī sadalīt,-  paliek - "Krievija iebruka Ukrainā - nelieši". Dīvaini, ne?

Par Galkinu runājot, varbūt viņs tāpat kā citi, īpaši neiedzilinās vesturē,  tik plēš jokus, vada savu pili, ceļo, varbūt viņam pietiek tikai ar redzamo faktu "krievi iebruka Ukrainā". Varbūt viņš ir vairāk asprātis nekā analītiķis.Sievietēm- mājsaimniecēm bez datora var piedot, ka viņas redz tikai faktu "krievi iebruka Ukrainā",arī par Dža nu jau nebrīnamies,  bet ka to  situāciju tā redz 80% latviešu masas un visi staigā ukraiņu karodziņos, tas parsteidz. Bet - tautas masa atbalsta principā domu, ka -  "visi austrumos ir mežoņi" ,  "visi zīdaiņi, īpaši palestīnas, ir jānogalina aiz kolektīvās atbildības", - ko domāt par latviešiem?

Bet arī Krievijā ir cilvēki, kuri redz tikai faktu, ka "Krievija nezkapec iebruka Ukrainā". Un, starp tiem ari ļoti gudri, it kā spējīgi uz analīzi. (Bet varbūt ne vēstures? Ir jau baigais puņķeris saprast tās visas klusībā esošās NATO un Krievijas attiecības un vispāŗ NATO aktivitātes. Neviens jau īsti nezin, ko un kapēc nato darīja Sīrijā, Dienvislāvijā, Irānā, Irākā. NATO pamato, jo "tur visi ir teroristi", "visi ir mežoņi". Bet, kad iedziļinies, tad sanāk kā par Izraēlu - Izraēla pati visus izslaktējusi, zemi atņēmusi, zīdaiņus nogalina utt.

12.novembris 2023, 21:33
daiko

Ko jus te murgojat??Hohlandei jau ir pizdec.Es un ASV ,,karar kurinatāji apjautuši ,ka nu ir dirsā un gudro ka noslēgt  miera līgumu ar KF zaudējot lielu daļu Ukrainas .Bet nu ir tā ,ka KF ne uz ko nepiekritīs...

KFies lidz galam izpildot no paša sākuma stratēģisko plānu par Ukrainas demilitarizāciju un panākt pilnigu jebkādu ES vai NATO ,vai kadu citu izgudroto bloku klātesamību UK.

J a kādam latvietušu tautas stulbajam varonim akas nepatīk--varat raut uz Hohlandi un karot tēlojot varonus..

 

12.novembris 2023, 21:39
Stāstnieks

rudzupuķe

Ja runājam par Ukrainas veitajām LDNR apšaudēm 8 gadu laikā, tad nevajag aizmirst, ka bez civilajiem tur no apšaudēm gāja bojā arī daudzi LDNR bruņoto spēku (vai milicijas) kareivji. To skaitu LDNR gan neatklāja, bet gan jau tur bija vairāki cilvēki mēnesī. Dažus gadus pirms kara LDNR iedzīvotāji masveidā saņēma Krievijas pilsonību. Tātad Ukraina ierakumos nogalināja jau Krievijas pilsoņus. Protams viņi šāva pretī un krita arī Ukrainas karavīri, bet diez vai Krievijai no tā palika labāk.

12.novembris 2023, 22:18
Andis

"Tas pats Galkins, nav jau muļķis.. " ©  

Nav muļķis, bet trūkst inteleģences... nepieder pie elites ("snobs") . Galkina dzimšanas skaitlis ir 38, kas nozīmē dzīvot dubultu dzīvi. Augšējā pozīcija būt slepenam aģentam (tāds Štirlics Vācu drošības dienestā un krievu spiegs apvienojums) , zemākā pozīcija liekulis, kurš 35. g.v. aiz lielas mīlestības aprecēja 62.g.v. Allas miljonus. Vai, nepareizi uzrakstīju, jo ja viņš atzītu ka aprecēja Allas naudu, tad viņš būtu patiešām goda vīrs, tik viņš to tā neapliecina.

"sanāk, ka Izraēlas vēsture ir nozīmīgāka nekā Palestīnas vēsture, izraēļi drīkst vēstures dēļ tagad atriebties, palestīņi - nedrikst." ©  

Žīdi, konkrēti, pārkāpa baušļus, jo atriebība ir atļauta aci pret aci un zobu pret zobu, bet tad ir 1000 un cik tur bojā gājušo civilo ebreju un vairāk kā 10 000 bojā gājušo palestīniešu civilo. Ak jā, žīdi taču nenogalina cilvēkus, bet mežoņus, gluži kā anglosakši izrīkojās ar Amerikas indiāņiem vai Austrālijas aborigēniem. Taču šodien vairs tā nedrīkst darīt un par to vainīgās personas saņems pelnīto sodu - žīdiem vairs nebūs savas valsts.

"Vienā tādā diskusijā ar it kā tiešām ļoti inteliģentu cilvēku, viņš pilnā nopietnībā apgalvoja, ka Krievijā neesot nekādas rūpniecības, zinātnieki arī neesot bijuši un arī nav, jā, un arī krievi, kaut arī viņiem ir tāda pati izglītībā kā mums (piem., Latvijā  krievi mācās pat labāk)... © 

Pēc kā spriediet par ir vai nav kāds inteliģents? Ja cilvēks nespēj loģiski domāt, viņš jau sevi ir diskvalificējis kā personību. Jau pirmajā Saeimā tika ievēlēti dresēti pērtiķi ar divām izglītībām...  Ja kāds grib piederēt pie elites, tad viņš nedrīkst tautu nicināt un saukāt par "mazo cilvēku" , "reņģēdāju", "pusmuļķiem", "muļķa tautu", "padumjā Latvija" ... kāds nesaka neko, bet tautai parāda vidējo pirkstu vai "deniņos skrūvi pievelk" aiz pāri plūstošas inteliģences.

Par krievi mācās labāk, tas saistīts ar skolotājiem. Krieviem skolotāji ir ar dvēseli, bet latviešu skolotāji bērnus pat ienīst. Covid laika učenes un učukus par bērnu smacēšanu vajadzētu apbalvot ar gestāpoviešu atzinības ordeni un atvaļināt. Skolotājus atlaida, pabiras palika un tukšumu aizpildīja ar gadījuma ļautiņiem bez aicinājuma un pedagoģiskās izglītības un tagad šausminās ka bērni šos neciena. No kurienes bērnam pret skolotāju cieņa radīsies?

12.novembris 2023, 23:33
Ir tāds

Vēl kuro reizi pārlasīju tēmas virsrakstu: "Ukrainas armijas vadība, domā, ka rossejāņi ziemā muks.". Atslēgas vārds šajā virsrakstā, tātad arī visā tēmā ir domā, kā saka, domāt nav kaitīgi, kaitīgi ir nedomājot dabūt! Domāt ir labi, tas ir pat veselīgi! Izdomājot šādu virsrakstu mūsu Vāczemes zvaigznīte arī ko domāja. Tikai kā jau teicu, nevienam domāt nav kaitīgi, tomēr pretēji tam ko domā mūsu zvaigznīte fakti runā par pilnīgi pretējo. Būtu jauki, ja viņš reiz beigtu domāt un sāktu skatīties uz to ko saka fakti un fakti ir nepielūdzami, tie runā pretī tam ko domā mūsu Vācu zemes zvaigznīte. tad atliek mūsu zvaigznītei tikai turpināt domāt un sapņot. Kaut gan cik zinu es, šādas domājošas Vāczemes zvaigznītes, ar skaistu parūku ir ļoti gaidītas Ukrainā, pirmajā frontes līnijā. Tur būtu vieta un iespēja tam izteikties visu ko viņš domā un uzreiz pierādīt savu varonību darbos. 

13.novembris 2023, 11:55
DŽA

Ir tāds, atbildi uz vienkāršu jautājumu ar jā/ nē.  Tu, šodien, atkal bikses piedirsi?

15.novembris 2023, 16:13
Marcis Dzelme

Piderdrinker beiz te murgot,jo pat Ukrainas specdienasti jau nezina kad tas beigsies vai atkak bus iesaldets konfikts uz dauziem gadiem.

15.novembris 2023, 16:21
Marcis Dzelme

Neta debiliem pidariem Ir Tads, zilajam Vilim vel paris debiliem gondoniem, jo Ukrainas Krima pieder jau no 1991 gada.

15.novembris 2023, 16:25
Ir tāds

Mārcīt, nomierini nervus! Neviens nestrīdās, ka Krima piederēja Ukrainai 1991. gadā. Tikai paskaidro kāds bija likumīgais pamats, ka tā nonāca Ukrainas sastāvā? Vai bija kāds referendums? 

15.novembris 2023, 16:38
Ir tāds

Dārgā Vāczemes zvaigznīte, ja tu vēlies uzzināt atbildi uz vienkāršu jautājumu ar jā/ nē, vai tu, šodien, atkal bikses piekakāji, tad novelc bikšeles, noņem pamperu un kārtīgi aposti to, kā jau tu to proti, tad arī uzzināsi atbildi uz savu vienkāršo jautājumu. 

15.novembris 2023, 16:42
Haralds

Kreivija nemuks ,toties mūsu pašmāju gļevuļu grupējums ar pidaru un palaistuvi prieksgalĀ jau tagad izstradājuŠi plĀnu kĀ mukt no lV  atstājot piekļuvi zagt no budzeta ,zagt no LV tautas ..un dzīvot zaļi un gaudot ārzemēs ,ka pie visa vainīgi krievi)))) 

17.novembris 2023, 21:42
Andis

Par cik sācies maidans III, tad kurš liek uz Ze, ka tas pirmais neizdzīvos un kurš uz Zalužniju, ka tas apsteigs Ze? Interesantākais, ka ukri tā cerēja, tā cerēja, ka Krievijā sāksies ņurgas un tā sadalīsies, bet tavu brīnumu, savās mājās tas sācies. Laikam vēlās parādīt krieviem Krievijā, kā tas jāorganizē. :) .

17.novembris 2023, 22:35
Ir tāds

Andi

Vai tas būtu kas jauns? Tas jau sen bija gaidāms. Tikai loģisks iznākums. Tie kuri meklē sev ietekmīgus draugus un cenšās aslēpties aiz to muguras vienmēr agrāk vai vēlāk zaudē savu aizbildņu atbalstu un kad tiem tas ir izdevīgi tad no tiem atkratās. Zelenskim nevajadzēja klausīt "draugus", bet domāt par savu valsti un tautu. Tagad ir rezultāts. Tanī brīdī kad viņš ķērās klāt baznīcai viņa dienas jau bija skaitītas. Tkai kā mūsu zvaigznīte to pārdzīvos?

17.novembris 2023, 22:46 (17.novembris 2023, 22:47 - labots)
Andis

Zvaigznīte slīcina bēdas. 

17.novembris 2023, 23:40

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:26

Jaunākās diskusijas