Kādu jūs redziet Latvijas nākotni?

Andis Atvars

Krievijai Baltija atsevišķos momentos varētu arī būt vajadzīga – Lietuva, lai būtu brīva satiksme ar Kaļiņingradas apgabalu, ja tā no tās neatsakās par labu A-Vācijai (tas gadījumā, ja Vācija tiek sadalīta starp Londonu, Vatikānu un Maskavu… jāatzīst, ka Vatikāns ir pārejoša parādība un vienu rītu tā vairs nebūs, tāpat kā vairs nav galvenie ļaunuma radītāji pasaulē) . Igaunija, lai kontrolētu Somijas līci, bet tur ir vēl kas – Krievija Igauniju skata kā vienu veselumu ar Somiju, bet ne atsevišķi – būs Somija PSRS II un būs tajā arī Igaunija. Latvija ar ko varētu ieinteresēt Krieviju nav īsti saprotams, bet tas, ka PSRS II veidošana bez Latvijas nav iespējama, tas ir fakts un tieši tādēļ PSRS I tika apraksts Latvijā pie Gorbačova un ar Uzvaras pieminekļa nograušanu dota zaļā gaisma tās atjaunošanai. Kā uzskatāms piemērs bija Baltkrievijas un Krievijas apvienošanās. Tās gadiem nespēja apvienoties, bet atlika tikai nogāzt pieminekli un jau jau pēc mēneša savstarpējā integrācija uzņēma apgriezienus. Tieši tādā veidā radās PSRS I, kad Krievijai pievienojās mākslīgi radīta Baltkrievijas PSR.

Tas, ka Latvijā pie varas nevēlas saprast, ka agri vai vēlu būs jārēķinās ar Krievijas interesēm, tas ne no lielas gudrības un pie varas esošiem vajadzētu pamācīties no Ungārijas, kura ar Krieviju neēdas, kā to dara Baltijā un domā par Austroungārijas atjaunošanu. Cik lielā mērā tas viņiem izdosies, tas cits jautājums, jo bijusī savienība sevi ietvēra ne tikai Ungāriju un Austriju. Ja paskatās uz Baltiju, tad tā ir bijusi zem Vatikāna un Krievijas. Tad kādu mirkli zem Polijas. Vatikāns nebūs un kas notiks ar Poliju arī nevar zināt, bet vēsturiski Polija ir vienmēr slikti izturējusies pret iekarotām valstīm. Latvija var saglabāt kaut kādu savu neatkarību, tikai uzturot labas kaimiņattiecības ar Krieviju, bet ne jau kopējot Krievijas ienaidnieku nepareizi darīto. Bet varbūt tāds ir Latvijas pseidopatriotu mērķis – piespiest Krieviju okupēt Latviju, lai būtu kas atkal pār tās valda, kā ar lata pakāšanu – lats ir Latvijas apdraudējums. Rimševicam pēc tāda izteikuma bija jāpiedāvā restots lodziņš un kroņa maize, jo nekā citādāk to nav iespējams vērtēt, kā valsts nodevību. Bez savas naudas nav iespējams attīstīt ekonomiku vēl jo vairāk, ka ES naudu ražošanai nedod. 

"Nedomāju, ka tāds veidojums kā LPSR II vispāŗ būtu iespējama." ©

Ja Latvija Krievijas sastāvā nonāks okupācijas ceļā, tad tā kā teritorija tiks pievienota kādai tās teritoriālai vienībai, ka pat Rīga nebūs administratīvais centrs.

13.septembris, 18:31
V ilis Gutmanis

Lai Kaļiņingrads apgabals nebūtu izolēts veidojums Krievijai atliek atgūt tās Austrumprūsijas teritorijas ko savā laikā Sataļins piegrieza Lietuvai un Polijai un triju ''Baltijas tīģeru'' iekļaušāna savā sastāvā tai nebūt nav nepieciešāma. Iekļaut Somiju savā sastāvā Krievijai būtu galīgi garām jo tad atkal bijušais pasaules hegemons tēvocis Sems atkal kopā ar britiem varētu bļaurēt ka Krievija cenšās okupē visu pasauli. Tā kā tādi teritoriālie veidojumi kā Baltijas valstu iekļaušana savā sastāvā Krievijai nav ne nepieciešāma ne vajadzīga. Drīzāk jau pēc kāda laika atkārtosies vēlme pievienoties Krievijai no Baltijas valstu puses kā savulaik centieni pēc ES. Diemžēl ES mēs bijām vajadzīgi kā viņu pārprodukcijas patērētāji nevis kā līdzvērtīgi partneri. Krievijai mēs neesam vajadzīgi atkal tāpēc ka mēs esam patērētāji neviss partneri. Tā kā vēlreiz saku ka tada baltijas valstu iekļaušana Krievijas sastāvā tai vienkārši nav vajadzīga.

14.septembris, 11:01
Andis Atvars

Anglosakšu laiks ir pagājis un šodien mēs redzēsim, kā tie viens otru iznīcinās cīnoties par varu. Lielbritānijai ir teicamas iespējas sadalīties, jo tai trūkst resursi atsevišķu savu teritoriju saturēšanai kopā, nemaz jau nerunājot par kaut kādu teritoriju kontrolēšanu aiz savām robežām, tādēļ tā vēl mēģinās starptautiskā arēnā sevi pieteikt radot haosu un tad ar minimāliem līdzekļiem, atbalstot kādu grupējumu iegūt sev vēlamo rezultātu. ASV resursu nedaudz vairāk, tādēļ tā ir gatava kādus piespiest sevi mīlēt ar varu. Abas šīs koncepcijas ir viena otrai pretrunā, tādēļ anglsakšu nobrucināšana un pārējai pasaulei iespēju laiks.

Somija ar varu iekļauta netiks un tas Krievijai pat nav nepieciešams. Baltiju iekarot Krievijai arī nav nepieciešams - dotējamas teritorijas, tādēļ jau notiek Latvijas pseidopatriotu no NA vingrošana pret Krieviju, lai tā Latviju okupētu, jo nav spējīgi veidot normālas kaimiņatiecības un saimniekot savā zemē, jo pēc savas būtības ir vergi tiešā nozīmē un vēl pirms žīžas injekcijas (“zvēra zīme”) , bet kā tas izskatīsies, ka lielākie vaukšķētāji uz tās, tagad sāktu līst tās priekšā uz vēdera, tad nu ir konfrontācija.   

14.septembris, 12:04
V ilis Gutmanis

Diemžēl ar britiem jūs kļūdaties jau no pašiem pirmsākumiem  briti ir nodarbojušies ar citu srīdīšanu savu interešu labā. Sadalīsies viņi diezvai vismaz tuvākajā laikā. Par haosa radīšanu jums ir taisnība tikai diemžēl briti haosu izmanto savā labā  lai iegūtu kā jūs norādijāt sev vēlāmo rezultātu. Ar ASV ir mazliet savādāk< pēc otrā pasaules kara kura laikā attīstījās ASV rūpniecība viņā bija vienīgā valsts kas nebija cietusi zaudējumus tāā apmēŗā kā eiropa. Tas ari sagrozija ASV vadībai galvu plus vēlzināšānas par atomieročiem kuru citām valstīm nebija. Pie kam ASV kā britu ieceres sekotāja tieši haosa izraisīšānu izvēlējās par savas politikas modeli. Diemžēl kamēr pasaule viņu nevērtīgos zaļos papīrīsus atbalstīs ar savām ekonomikāmizmantojot ASV dolāru kā starptautisko norēķinu vienības daļu tikmēŗ ASV ekonomika turpinās plaukt. Tā starp citu ieteiktu sagatavoties jaunam kovid žižas vilnim jo nav labāka veida radīt haosu kā palaist bŗīvībā jaunu vīrusu.

14.septembris, 21:11
Andis Atvars

"Sadalīsies viņi diezvai vismaz tuvākajā laikā." ©

Impērijas var salīdzināt ar kleķu būdām, atliek tikai noraut jumtu un viss tur sabrūk - nebūs finanses un katrs uzreiz dosies savā virzienā, ka nekas to nespēs saturēt kopā.

"kamēr pasaule viņu nevērtīgos zaļos papīrīsus atbalstīs ar savām ekonomikām, izmantojot ASV dolāru, kā starptautisko norēķinu vienības daļu, tikmēŗ ASV ekonomika turpinās plaukt." ©

ASV gatavojās Lielajai depresijai. Nekāda ekonomikas plaukšana nenotiek, bet gan tās sabrukums. Vispirms nobruka pāris lielas bankas, tad daudzi zaudēja savas mājas un inflācija sasniedza 26%, pēc kā radušais līķītis sāka strauji atdzist un jau radusies deflācija 9%, kas arī parāda, ka notiek ekonomikas sabrukums. Vīruss nav panaceja, bet jauns vīruss tiks sludināts, lai slēptu žīžas radītās sekas. Tās inkubācijas laiks ir no 2-8. gadiem un divi gadi būs jau, visiem žīžu saņēmušiem, pagājuši.

Par maz ir ka zaļie papīrīši ir apgrozījumā, tie vēl ir dūšīgi jādrukā, bet tad vēl kādi ir sākuši izmantot savus papīrīšus, ka jau sadrukātie zaļajie papīrīši paliek pāri.  

15.septembris, 0:23

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:06

Jaunākās diskusijas