Kāda varētu būt rossejas nākotne?

V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva lai jums prāiņš mazliet apskaidrotos nelasiet Ukraiņu propogandu bet paskatietes nedaudz Rietumu preses izdevumos. Ja nepāŗvaldat valodas nav liela bēda google tulkotājs jums nāks palīgā.

1.septembris, 17:22
Andis Atvars

"Kā lai tādu nezāli kā Vilis un Atvars izravē no foruma? " © 

Patiesība tikai meliem traucē, par šo jums, Jelena, vajadzētu padomāt. Par cik neatrodu nevienu savu komentāru, bet jūs šajā tēmā mani miniet, tad sanāk, ka kaut kas jau ir dzēsts, lai meliem netraucētu.

2.septembris, 9:09
Labais

Izskatās, ka visu nejēdzību raksta viens pats trollis, mainot nikus. Nu, tāds kā sēņu vecis, kurš ir vienotības trollis, vai kā bruno kante, kas ir vairāki troļli. Dīvaini, ka atrodas pastalas, kas vedās uz šo lēto balagānu, bet, ņemot vērā, ka no LV pastalām krapniekiem katru gadu izdodas izkrāpt vairākus miljonus, tad pārsteiguma vairs nav.

3.septembris, 0:05
Andis Atvars

Tā varētu būt - ir iestudētas vairākas lomas, pat māksīgi radīts opozicionāra tēls, jo ir jau patiesība, ja tev nav ienaidnieku, tad tu neesi nekas, tāda no ūdens izcelta medūza - pretīgs recekļa kunkulis, kādi ir, bez izņēmuma, visi tolerantie. Lomas tiek spēlētas, bet tad vienā momentā bāc - izlec vienādi izteikumi, kādus konkrētās lomas tēlotājs nav iepriekš lietojis. Bet ir vēl kas, viens cilvēks var izveidot vairākus profilus, iestudēt vairākas lomas, bet tie vienalga būs kā pēc vienas piegrieznes šūti, jo intelekta līmeni citādāk nepieļauj. Nav iespējams tēlot intelektuāli, ja esi tikai viduvējība vai pat zem  tās. Tādēļ, tie saucamie, komentāri vairums ir par zem jostas vietas.

Pastalas?! Tā ir īpaša vergu suga, kura izveidota citādāk, kā tradicionālie vergi, kurus ar varu salauž un piespiež kļūt par vergiem. Pastalas par vergiem kļūst labprātīgi, kā pateicība par dzīvības glābšanu, izpirkšanu no bankrota, izdziedināšanu no kādas nāvējošas kaites....  Protams, tie būs ļoti reti gadījumi, tādēļ veselas tautas tā par vergiem nekļūst un tad seko mākslīga "glābšana", konkrētā gadījumā no Krievijas okupācijas.

 

3.septembris, 12:12 (3.septembris, 12:15 - labots)
DŽA

Esmu optimists. Krievijai būs nākotne brīvo un demokrātisko valstu pulciņā. Bet, vispirms, ir jāiznīcina kremļa fašistu režīms. Jāsalauž fašisma mugurkauls. Fašistiem ir jārāpo kā tārpiem, jebšu- kā jau tārpiem. 

4.septembris, 1:02
Andis Atvars

Fašistu mazbērn, esiet jau sācis rāpot kā tārpiņš?

4.septembris, 20:29
DŽA

atvar, kādu brīdi biju aizņemts skatoties Ukrainas dronu uzbrukumu fašistu orku ierakumiem. Ļoti aizraujoši video, uzņemti no dronu kamerām. Orkus granātas smuki pa gabaliem sadala, viena kāja te, otra tur, galva velns viņ zin kur. Pārsmieties var :)

Tas nozīmē- pazaudēt galvu. Tiešajā nozīmē  :)

7.septembris, 14:10 (7.septembris, 14:12 - labots)
V ilis Gutmanis

Smieties jau var ir tikai maziņš bet, vai tas  kas redzams ir patiesība vai tikai piemontēts klāt? Diemžēl materiāli ko pasniedz Ukraina ir tās miglu bildes kur vajag ilgi domāt lai saprastu kas kur notiek. Ja gribās uzskatīt ka drons kaut ko var nodarīt lai jau tā būtu. Tikai realitātē iznāk savādāk droli lidinās un gāžās bet nekas uz priekšu nevirzās. Jā tā starp citu jau septembris un līdz Jaltai ir diezgan tālu lai varētu nedrebinoties suļoties un kafiju malkot tās pludmalē.

7.septembris, 16:07
DŽA

Pasen gan, bet bija foršs video. Fašistu sumpurnis ielīda sirsniņmājā padirst. Ukrainis ar AK-47, izšāva kārtu. Atvērās mazmājiņas durvis, orks, ar biksēm pusmastā, smuki nogāzās ar purnu dubļos. Vai nav skaistums???

7.septembris, 19:38
V ilis Gutmanis

Pajoliņ video ir un paliek tikai video lai tādi šucmaņi varētu priecāties. No realitāēs tur diemžēl nav ne smakas.

8.septembris, 7:36
DŽA

z ilais v ili, no tevis gan, diemžēl, nāk sūdu smaka. Sūdu sūdā iecelts esi?

8.septembris, 17:33
V ilis Gutmanis

Ko tik pašvaks opus, laikam prātiņā nekam citam nepietiek. Kaut gan ko var gaidīt no personāžā ar smagām psihiskām novirzēm no normas.

8.septembris, 18:41
Laimonis Andins

Kas to lai zin kada bus Krievijas nakotne.Kads anglu paregis teic ka bus liels konflikts ar Kinu.Un ka kars Ukraina aizies otra plana.Un viss saksotie ar kadas Kinas lidmasinas notrieksanu.Nu dzivosim redzesim.

8.septembris, 21:35
Andis Atvars

Es Rietumvalstu pareģus ignorēju, jo tie visi šodien ir iesaistīti propagandas mašinērijā. Bija kāda Ukrainas pareģe 2016 -2018. gadā un tā Ukrainai galīgi neko rožainu nepareģoja - beigs eksistēt kā tāda un kaut kādas dzīvības pazīmes parādīsies pēc 30 gadiem. Ukraina tiks saindēta ar kādām ķīmiskām vielām un daudzi tādēļ mirs (neviens jau arī nemira no covid, bet gan no dezinfekcijas līdzekļiem, tādēļ jau bija tas paradoks, ka mira tieši slimnīcā, bet nevis mājās .. mirušo audos hlors un fosfors tā padaudz) . Trampa nākšanu pie varas viņa raksturoja tā, ka tam maz interesēs Ukraina; gaišmatis un savdabīgu raksturu - no vienas puses mērķtiecīgs un ar stingru raksturu, bet no otras puses valdīs maigi. Bet viņu vairs YouTube neatrodu, bet ir vesels bars pilnīgi idioti, kuri tādus pašus idiotus baro ar pilnīgām stulbībām, kaut īstenībā nepiepildīsies nevienas puses pareģojumi, jo netiek ņemtas vērā globālās Zemes transformācijas, kuras sāksies ar šā gada rudens iestāšanos. Jā, ir arī tāda insaidera informācija, ka iesāksies tas ar lieliem satricinājumiem jau 22.septembrī, bet ņemot vērā, ka viss tomēr notiek ar lielāku vai mazāku nobīdi, tad sākums visam var sākt notikt nedaudz vēlāk, bet šajā gadā. Iesācies, tas norisināsies jau raiti termiņos. Tas jā, Ukrainā dēļ globālām pārmaiņām karš beigsies.

Takers Karlsons uzskata, ka ASV demonakrāti, lai nezaudētu prezidenta vēlēšanas, izraisīs globālu karu. Manas domas ir, ka viņiem tas netiks atļauts, ja no tiem kāds vispār līdz tam izdzīvos.

8.septembris, 22:31
DŽA

atvar, kuce tu, atkal palagu piedirsi? Pie daktera tak aizej.

krievija ir pilnīgā dirsā! Vāks tam fašistu režīmam!

12.septembris, 20:08
Andis Atvars

Dža, jums derētu aizstaigāt pie psihiatra, jo jums šausmīgi zems pašnovērtējums. No tā tās kuces, vanckari un citi ''labumi''. Vienkārši, jūs nevarat oponēt nevienam, kura pašvērtība ir augstāka par jūsējo, tādēļ oponents "jānovelk" līdz savam līmenim. Ja tas izdodas, tad sākas ražīga sarakste - ak es kuce, bet tu cūka... aita... tekulis utt. ....   

12.septembris, 22:49
V ilis Gutmanis

Nedomāju ka vispār ir iespējams pasaidrot personāžām kas uzskata ka baltais ir melns ir iespējams. Tā sakot lai jau DŽA aiziet mūžībā ar savu pārliecību.

13.septembris, 11:02
Ainars Broks

Rasssseja bija,ir un paliks Mēslu bedre,tik ilgi kamēr pie varas būs visādi noziedznieki,slepkavas,bandīti putinveidīgie Kropļi.

14.septembris, 10:00
Andis Atvars

Variet arī pāris teikumos "Mēslu bedri" raksturot? Tas, ka Rietumiem kādi nepatīk Krievijā pie varas, jo tie to priekšā ne tikai nelien uz vēdera, bet arī "zobus parāda", tas galīgi nav arguments Krieviju saukt par "gavno". Ja par Putinu, tad nav jau arī tā, ir tikai tā dubultnieki, bet tavu brīnumu, to pat absolūtais vairākums, tai skaitā Rietumi, nesaprot, jo izrādās, ka no tā pilnīgi nekas nemainās - Putins bija vien "runājošā" galva. Atšķirībā no švābiem, sorosiem, geitsiem... , kuri palikuši bez vadības, Krievijā vadība ir saglabājusies un tā spēj ikvienu "kukainīti" padarīt gan par viedu - gudru un izveicīgu (liberastu vārdiem - "vezūčī", lai gan, veiksmīgs arī nav nejaušība, bet atkārtoti veiksmīgs lai būtu, tad ir jābūt tiešām viedam - gudram un izveicīgam, jo citādāk nekā) .

Jūs, Ainār, piemirsāt, ka Latvijā pirmā persona ir zilais, bet otrā persona būs pornoaktrise un Latvija savas saistības pilda vien pateicoties ES dotācijām, aizņemtai naudai un ceļot nodokļus. Vēl vairāk, kad apstiprinās lgbt lobēto Stambulas konvenciju, un izvirtuļi aiz Latvijas robežām diktēs kas normālai ģimenei jādara un atņems tām bērnus, tad Latvija pelnīti būs ieguvusi "gavno" titulu,  tādēļ, pirms uz kādu ar pirkstu gribas parādīt, der ieskatīties spogulī.

14.septembris, 10:58
V ilis Gutmanis

Ainars Broks pieder pie ukrofaniem kas iedomājās ja tukstošreižu atkārtos ka Krievijai pienāks gals, tas tiešām piepildīsies. Vienīgais ko viņiem var atbildēt - pagaidiet un tad redzēsim kuram būs taisnība.

14.septembris, 21:16

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:11

Jaunākās diskusijas