Krievijas fašistu uzbrukums Ukrainai.

DŽA

Jau otro gadu, krievija nogalina ukraiņu tautu. Slepkavo, izvaro, laupa.  Kamdēļ tas Ukrainai? Ukraina dzīvoja, cēla savu ekonomiku un tautas labklājību. Mierīgi attīstījās, krievijai pāri nedarīja. Kamdēļ kremļa fašisti uzbruka? Pie tam, kremļa fašisti iebruka Ukrainā jau 2014.gadā. 

Šī portāla forumā, ir daudz kremļa troļļu. Visādi atvari un z v iļi. Viņi apgalvo to, ka krievija neuzbruka Ukrainai! ASV esot uzbrukusi krievijai, karu esot sākusi ASV. Viņi apgalvo arī to, ka moskovijas fašisti ir miera nesēji! To, ka NATO, dodot Ukrainai ieročus, vēlas iznīcināt Ukrainas tautu!!! Bez NATO ieročiem, karš jau būtu beidzies!

Ko, pirms krievu fašistu uzbrukuma Ukrainai, darīja NATO un ASV? Mēģināja pārliecināt kremli, jā, putinu, par to, ka nevajag sākt karu! Karu nesāc! Centās, cik vien spēja, lai nebūtu kara! Moskovija uzdirsa un uzbruka Ukrainai...

Jautājums kremļa troļļiem, kuri uzskata, ka krievijai uzbruka Ukraina, vai ASV. Kad, tieši kad, kurā datumā, Ukraina, vai ASV, pārkāpa krievijas fiderācijas robežu??? Atbildes nebūs. Ukrainai uzbruka fašistu krievija.

Par kremļa troļļiem- kur skatās Latvijas valsts drošības dienesti? Šajā forumā esošais v ilis, pat atļāvās pateikt- izdzēst Ukrainu no pasaules kartes! Viņa biedrs atvars- amerikāņi sāk karu! Hallo, Latvijas drošības dienest- te, sociālā portāla, divi prokremliskie elementi, slavē fašismu! Ja es viņus redzētu, nosistu! Tad es būšu vainīgs, vai jūs?

Kā, nesodīti, var fašistu propaganda darboties Latvijas ziņu portālos???

 

 

15.augusts 2023, 20:03 (15.augusts 2023, 20:43 - labots)
DŽA

Kremļa fašistu režīma uzbrukums Ukrainai, brīvai, demokrātiskai Eiropas valstij, ir noziegums! Fašisti saņems pēc nopelniem.

15.augusts 2023, 22:50
V ilis Gutmanis

Jā  ļoti interesanti kāpēc vēl šito bļauri DŽĀ  kurš sevi sauc par nacista un šucmaņā mazdēlu par viņā provokatīvajām runām nav paņēmuši aiz biksēm.

16.augusts 2023, 13:25 (16.augusts 2023, 13:26 - labots)
DŽA

Fašistu sumpurni, mans vecaistēvs nebija šucmanis. Viņš bija Latvijas armijas kapteinis, ienākot vāciešiem, Šturmfīrers. Viss skaidrs, ujebok?

16.augusts 2023, 16:07
V ilis Gutmanis

Kāds šucmanis bija vectēvs tāds pats ir arī mazdēliņš. Saka ka ir balts un pūkains bet pats smird pēc piķā un sēra. Nabags pat runāt cilvēku valodā nemāk. Tikai  rej kā sētmales krancis.

16.augusts 2023, 18:44
DŽA

Vilku bedrē sumpurnis iekritis, re kā gaudo! Ko darīt? Es teiktu- nomētāt ar akmeņiem. 

17.augusts 2023, 13:48
V ilis Gutmanis

Njā presonāžs ir iekritis kaut kur dziļos zemapziņas bezdibeņos. Laikam arī tāpēc viņām dažādi sumpurņi rādās.

17.augusts 2023, 14:16
DŽA

Jā, personāzis v ilis, atkal ir iekritis vilku bedrē.  Tagad gaudo. Tak nomētāt to sumpurni ar akmeņiem. Miers un Dies'.

18.augusts 2023, 12:34
DŽA

Vārds "sumpurnis" latviešu valodā.  Nav cilvēks, nav vilks, bet elles izdzimums, kas ir jānogalina. Ģermāņiem tos sauca par "werwolf". Vārda izcelsme "suņa purns". Vilkatis, reizēm saukts arī par vilkaci- nešķīstenis, kuram nav vieta starp cilvēkiem.  Senos laikos, sumpurņus nogalināja ar sudraba lodi. Mūsdienās savādāk- lauznis starp acīm der, sumpurnis nosprāgs. 

18.augusts 2023, 12:49
V ilis Gutmanis

 Smieklīgi,  ļoti smieklīgi.

18.augusts 2023, 14:36
DŽA

v ili, tev, vilku bedrē esot, smiekli nāk?

18.augusts 2023, 15:23
Andis Atvars

"Senos laikos, sumpurņus nogalināja ar sudraba lodi. Mūsdienās savādāk..." (c)

Un neviens jums nepasaka priekšā, kā pēc sudraba lodes un laužņa starp acīm nākamā dzīvē atkal nepiedzimt par vilkati? Es domāju, ka vismaz uz Zemes jums jāmokas vairs nebūs - nonāksiet ellē un tur paliksiet.

18.augusts 2023, 15:39
DŽA

atvar, fašistu vijebok, kamdēļ tu nekad nerunā par tēmu? Jo tev, maita, nav ko teikt.

18.augusts 2023, 18:37
V ilis Gutmanis

Nē nu tas ir vareni, no sākuma pajoliņš dusmās ar mēsliem mētājās un velāk sāk pieprasīt kāpēc viņām aizrāda par netaktisku uzvedību un neatbild uz viņā jautājumu. Tikai viens ir smieklīgi ka negrib atzīt ka nacistiskie noziedznieki Baberovieši, Meļņikovieši un to netīro darbu turpinātāji tieši ir tie fašisti kurus pajoliņš tā slavina.

18.augusts 2023, 19:18
DŽA

zilais v ili, joprojām sūdos sēdi un gaudo? 

18.augusts 2023, 19:21
V ilis Gutmanis

Kas to būtu teicis, tāds kam galīgs sviests galvā un kas pēc sarunas stila atgādina garigi slimo.

18.augusts 2023, 19:24
DŽA

v ili, atpisies, ujebok.

18.augusts 2023, 19:53
Andis Atvars

"kamdēļ tu nekad nerunā par tēmu? Jo tev, maita, nav ko teikt." (c)

Es nepiedalos propagandas ķīviņos, tādēļ rakstu par to, kas ir ārpus tās. Nosaucot mani par maitu, atzināt, ka neesiet spējīgs ar mani diskutēt. Vēl to lieto tad, kad tiek kads aptīts ap pirkstu, apmānīts, oponenta "nocenots" .

18.augusts 2023, 20:31
DŽA

atvar, fašistu cūka,  tevi, sprāgoņa,  zilais v ilis gaida. Viņš dirst aizgāja, tur tevi gaida :)

18.augusts 2023, 22:54
V ilis Gutmanis

Amizanti ka pēc pajoliņā izteicieniem sanāk ka viņš dzīvo tualetē ja jau tik labi zin kas kur aizgājis.

19.augusts 2023, 10:02

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:10

Jaunākās diskusijas