Propaganda vai lēts veids kā piesaistīt uzmanību

DŽA

atvar, fašistu smerdeli, tie ir tavi argumenti? Absolūti nepamatoti pieņēmumi? Zems līmenis tev, trolli.

18.augusts 2023, 18:41
V ilis Gutmanis

Nu jā laikam tiešām no sieviņās pa skaustu norāvies ja jau tā trako.

18.augusts 2023, 19:10
DŽA

Jā,  zilais v ilis joprojām no bedres gaudo.

18.augusts 2023, 19:17
V ilis Gutmanis

Nu jā taisnība kaulā kož ka tā trako.

18.augusts 2023, 19:28
DŽA

z v ili, ej dirst, vijebok.

18.augusts 2023, 19:51
V ilis Gutmanis

Un pajoliņš vēl sevi sauc par latvieti. Kaut gan latviski runāt neprot.

18.augusts 2023, 22:00
DŽA

Sumpurni, dirst ej.

18.augusts 2023, 22:50
Jelena Sergejeva

Andi,atskaldīt nozīmē piekaut. To pat mani mazbērni zin. Tas nav normāli tā. Izteikties, bet tomēr. 

18.augusts 2023, 23:40
Andis Atvars

Jelena, jums ar veselību viss kārtībā? Vienkārši, jūs rakstiet, ka pamatoti atskaldīts un tad jautājiet par ko. Ja jau pamatoti, tad jau vajadzētu zināt arī par ko.  Jūs rakstiet, ka tā nav normāli ko rakstīt, bet tomēr rakstiet. Nekas labs tas galīgi nav, ja kāds sāk darīt ko pret savu gribu un sapratnes, ka tā nav pareizi. It kā sīkums, bet tā tad ir jau nodevība pret sevi.

Visbeidzot, gribētos zināt, kuru jūs jauciet ar mani, jo ar "šamani", kam nedaudz prātiņa ir, vairās sakasīties, bet es neesmu nevienam bīstams, jo neesmu kašķa iniciators, 

19.augusts 2023, 0:11
Marcis Dzelme

Tu Andi Atvar godons, kremilins un antivakseris stulbas sunpurni un 100% te dirst saviem neta murgiem un verbalam neta caurejam.

19.augusts 2023, 9:16
Marcis Dzelme

Un tas pats gononam zilajam Vilim.

19.augusts 2023, 9:19
V ilis Gutmanis

Mārcīti tev kopā ar pajoliņu DŽĀ galvā ir tāds sviests, ka viss ar ko jūs plātaties nav vairāk vērts kā pirdiens.

19.augusts 2023, 9:42
Jelena Sergejeva

Atvar, man pilnīgi pie kājas ko Jūs tur sludinat. Labāk domājat par savu veselību,Jūs tak neesat kalnietis!!!

19.augusts 2023, 11:19
Andis Atvars

"man pilnīgi pie kājas" (c)

Tā ir attieksme, tik ar to nav iespējams iegūt apkārtējo  cieņu.

"Labāk domājat par savu veselību" (c)

Ko man domāt, ja kāda krika piemetas, tad nevis par veselību jādomā, bet no kā /iemesls saslimšanai. Novēršu iemeslu un krika pati izzūd.

"Jūs tak neesat kalnietis!!!" (c)

Latvijā kalnu nav, tādēļ kalnietis nesanāks. :)))))) Bet vispār man kontrakts ir slēgts uz 94 gadiem. Zinot kontrakta ilgumu, dzīve ir daudz vienkāršāka. Tas gan, līdz tam kontrakti būs jau visi anulēti un nav zināms vai būs pat izvēle mirt. Bībelē ir minēts, ka daudzi gribēs mirt, bet nespēs un nāve būs kā dāvana un kad tā pienāks, tad būs jāpiedzīvo patiesās šausmas, ka dzīvam būs jāsapūst ...

19.augusts 2023, 20:27
DŽA

atvar, sprāgoņa, tavs, pidera, ieraksts, ir propaganda jebšu lēts veids, kā piesaistīt citus piderus? Hallo,  vijebok?

24.augusts 2023, 22:36
Andis Atvars

kas, Jelena Sergejeva arī Dža? Es ne jums ko rakstīju ;) .

25.augusts 2023, 8:24
V ilis Gutmanis

Amizanti, laikam pajoliņš norāvies pa oriņiem ja sācis tā psihot.

25.augusts 2023, 9:30
Jelena Sergejeva

Atvar... Tas bija sarkasms, ja zināt tā vārda nozīmi. Kalnietis ir filma par nemirstīgo no Skotijas. 

25.augusts 2023, 17:10
Andis Atvars

Brīnos. kā neesiet sapratusi manu atbildi, jeb jūs arī tikai pirmo teikumu lasiet.

25.augusts 2023, 17:53
Jelena Sergejeva

Lai jau būtu. Mans kontrakts ir bez limita. Vismaz var pasmieties, riešanās starpā. Bībele man tiešām ir garām un nav pareizi ticību iejaukt stulbos komentāros

25.augusts 2023, 23:58

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas