Propaganda vai lēts veids kā piesaistīt uzmanību

Andis Atvars

Dža, palūdz gan mammai, lai pamperus jums nomaina, jo par daudz jau piesmirdiniet forumu.

9.augusts 2023, 19:59
DŽA

Hallo, cūka atvar, atkal jau kakā? Lops tāds, sumpurnis nolādētais. 

9.augusts 2023, 20:31
V ilis Gutmanis

Un atkal pajoliņš demonstrē savu kritiski zemo intelekta līmeni.

10.augusts 2023, 7:28
DŽA

Atkal viens sumpurnis gaudo no vilku bedres?

14.augusts 2023, 19:22
Andis Atvars

Nevis hallo, bet dariet kā saku, jo jūs forumā smirdiet, džā.

14.augusts 2023, 20:57
DŽA

atvar, es nesapratu. Man ir jādara tā, kā tu saki? Jāslavē moskovijas fašisms??? Nē, to es nedarīšu. Tu, atvar, sumpurnis esi. Sen sists neesi.

14.augusts 2023, 21:28
Andis Atvars

Es ne par jūsu uzskatiem, bet diskusijas kultūru. Jau pats uzstādījums, ka kāds jāslavē/par kādu jāfano, liecina, ka jūs savos uzskatos neesiet brīvs. Tā jūsu agresija no kā, ka jūsu saimnieki jūs īsā pavadā tur? Es uzspļauju tādai naudai, par kuru man piedāvā pavadu. "Sen sists neesi" nav oriģināli, jo to jau kāds cits reiz lietoja un pamatoti.

14.augusts 2023, 21:59
DŽA

Ar fašistiem diskusija nav iespējama. Tu esi nolādēts izdzimtenis.

14.augusts 2023, 22:05
V ilis Gutmanis

Andis Atvars  nu lielās pajoliņš ka viņš ir varens un stiprs kaut gan vairāk pēc runas un izturēšanās stils ir tāds noķēzijies personāžs kas pēc glāžes alkahola bŗēc- kā došu pa mardošu visu dūšu raspardošu.

14.augusts 2023, 22:09
DŽA

ZV ili, ej dirst, fašistu izdzimteni. 

14.augusts 2023, 22:12
V ilis Gutmanis

Nu re  kad nav ko teikt tad sākās rupjības.

14.augusts 2023, 22:15
DŽA

Man būtu tev, fašistu sumpurni, ko teikt. Ar cirvi starp acīm tev iemauktu. Bet tu, sūds tāds, slēpies. 

15.augusts 2023, 22:23
V ilis Gutmanis

Pajoliņ tev asus priekšmetus rokās nevar dot. Sāksi trakot savainosies un nedod dies nomirsi. Kas tad no tevis slēpjās tu lielais varoni? Tev jau tā no dusmām bikses ir pilnas un smako. Likam pēc šis smakas būs tevi jāmeklē.

16.augusts 2023, 14:45
Andis Atvars

"Ar fašistiem diskusija nav iespējama. Tu esi nolādēts izdzimtenis." (c)

Dža, jums ir divas pamatīgas problēmas:

- jūs diskusiju jauciet ar propagandu un jums nav skaidrības kas ir fašisms;

- tas kas jūs kaitina otrajā, tā vistiešākā veidā ir jūsu paša  problēma un jo stiprāka nepatika, jo lielāka tā ir. Bet lai to apzinātos un labotu, tur vajadzīgs gribasspēks un drosme.

16.augusts 2023, 18:18
Jelena Sergejeva

Atvar, kad tad Jūs pamatoti atskaldīja, ja nav noslēpums, par ko? 

18.augusts 2023, 0:28
Andis Atvars

Nesapratu jautājumu, ko bijāt domājusi ar "atskaldīja".

18.augusts 2023, 9:54
DŽA

atvar, fašistu izdzimteni, ko tieši tu nesaprati? Jelena jautāja, kad tev, sumpurni nolādētais, pēdējo reizi ir izsisti zobi un salauztas ribas, rokas, kājas. Normāls, saprotams, jautājums. 

18.augusts 2023, 12:13
V ilis Gutmanis

Pajoliņ lai kādu sistu ir vajadzīgi divi viens kas sit un otrs kas ļaujas. Diemžel no jums tāds sitējs kā no sūda lode. Ceru ka sapratāt.

18.augusts 2023, 14:43
DŽA

Joprojām v ilis, nav ticis ārā no vilku bedres. Gaudo, maita.

18.augusts 2023, 15:22
Andis Atvars

"viens kas sit un otrs kas ļaujas." (c)

Par cik upuris un varmāka pēc būtības ir viens un tas pats, tad šeit rakstošie "sitēji" reālā dzīvē ir kādu dauzīti, piemēram, Dža iekausta sieva - ar čiguna pannu šo sagaida, kad šis pēc plostiem pārlien mājā. Tas vēl slikti atsaucas uz viņa spējām, ko sakarīgu uzrakstīt...  Tie, kuri nav kļuvuši par upuriem, tiem pat prātā nenāk kādu dauzīt un kaifu ķert mazohismā.

18.augusts 2023, 15:27

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:14

Jaunākās diskusijas