Šī foruma dalībnieks, vārdā "zilais v ilis", mani aicina uz randiņu :)

DŽA

Es, labprāt! Bet viņš, mēsls, neatnāks. Es to zinu. Man ir negatīva pieredze.

Divas reizes gāju uz netā sarunātajām "strelkām", es apzinīgs esmu, saku būšu, tad būšu! Bet, nē- manu oponentu, to, kuri solīja mani fiziski pārmācīt, nebija, neatnāca! Nē, savu laiku es nezaudēju, uz darbu gāju caur Grīziņkalnu, tur arī 8.00 klope tika norunāta. Uzpīpēju, piecas minūtes pagaidīju, neviena nav, gāju uz darbu.

Lūk, zilais v ilis, vispirms aicināja meiteni Jelenu uz kaušanos. Pierādīt to, ka riktīgs vecis ir, sanāks sievieti piekaut! Es ticu, ka Jelena, tam mēslam, bišķin ribas salauztu. Tā arī būtu. Bet zilais v ilis neatnāktu! Jo viņš ir gļēvs! Ja nu Jelena atnāk kopā ar īstu veci? Sūda būšana sanāk- zilais v ilis tiks spārdīts, to viņš noteikti negrib. Vienīgais, ko šitā nolādētā suga var darīt- draudēt internetā, ne vairāk!

Tagadiņ, zilais v ilis, aicina mani uz klopi. Tas ok, nekas foršāks būt nevar, par krievfašistu sišanu. Tā viš i. Bet problēmas- es dzīvoju Reinzemē, tā ir Rietumvācija. Visticamāk, Ziemassvētkos atbraukšu uz Latviju, bet nākamā problēma- zilais v ilis neatnāks, viņš slēpsies, jo sūds ir. Eh, mēsli tie rašisti ir.

 

 

 

 

11.jūlijs 2023, 17:59 (11.jūlijs 2023, 18:26 - labots)
Jelena Sergejeva

Dža, man nekāds vecis nav vajadzīgs, lai tam lopiņam žokli izgriezt. Paldies par atbalstu. 

11.jūlijs 2023, 18:26
DŽA

Jelena, es ticu. Es, bez diviem gadiem krievos, vēl biju 13.Zemessardzes bataljonā- sīkajiem mācīju, ko ar AK- 47 darīt. Lai saprastu puikas. Bučas Jelena!

11.jūlijs 2023, 18:32
V ilis Gutmanis

Pajoloņ kad tu melo vismaz ausis pakustini un ja jau tu esi tik atbildīgs tad nemelo.

11.jūlijs 2023, 22:07
Jelena Sergejeva

Paldies par atbalstu, tas Tev Dža. 

12.jūlijs 2023, 0:31
Marcis Dzelme

Jums abiem cepums par komentiem un zilas v ilis ir pidars.

12.jūlijs 2023, 11:57
V ilis Gutmanis

Kas atkal slimnieku ir pielaidis pie  datora?

12.jūlijs 2023, 12:12

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:03

Jaunākās diskusijas