Kas mainīsies ar Prigožnija noiešanas no kara takas?

DŽA

zilais v ili, atkal puļķi pakaļā iebāzi? Eh, jedem das seines.

30.jūnijs 2023, 21:22
Marcis Dzelme

Andis Atvars debilas gondons tas pat otram debilas gondonam Vilim Gutmanim un Putins 2022.gada 23.februari uzsaka karu ar Ukrainu un Ukraina karo, lai pazitu no savas zemes krievu okupantus un atsuka savas sirddraugam Putinam un ej dirst debilas kremlins.

1.jūlijs 2023, 7:30
Aleksandrs78

Mums kolēģi atsūtija šo, joprojām visai aktuālo un interesanto komentāru:


Beidzot kas necenzēts pasprucis LA.LV
 2023. gada 2. marta 15.44

https://www.lalv/ta-ir-neiedomajama-gadsimta-izmera-tuvredziba/komentari

Jā lv 22:57, 1. marts 2023
tas ir jau 30.gadus turpinošs pērkamo neliešu un cilvēknīdēju bandas uzņemts kurss uz neatkarīgas, latviskas Latvijas piebeigšanu. Tikai naidnieks un akls, stulbs neredz šo mērķtiecīgo virzību uz latviešu nācijas sistemātisko visu veidu demoralizāciju un iznīcību! Un sim nelietīgajam plānam labi der nodevēju saglabātā okupantu varza, bijušie kremļa pakalpiņi-nodevēji, kampēji, rausēji-zagļi un protams amorālie, dzīvnieciskās dabas subjekti, smagu noviržu māktie ar tādiem pašiem algotņiem savas sīkās, pretdabisko orientāciju saujiņas plašai aizstāvībai un uzbrukumiem latviešu tautas morālei un veselajam saprātam!

1.jūlijs 2023, 14:14
V ilis Gutmanis

 Aleksandrs78 jūs to nopietni uzskatat ka tāda veida izteikumus vajadzētu cenzēt? Jūs taču tieši par šiem ideāliem cīnaties, pie kam to pretējo viedokli pat tradicionālo vērtību saglabāšanu izvirza vairāk pretējā puse. Pagājuši ir trīsdesmit vairāk gadu kopš it kā neatkarības atgūšanas un atliek tikai pajautāt ko jūs tādu esat izdarijuši pa šiem gadiem? Varat pat nemēģināt atbildēt, jo pa šiem gadiem vienīgais ko esat darijuši ir sistemātiski iznīcināt to kas bij sasniegts lai tuvotos tā sauktajām eiropejiskajām vērtībām. Un kas tad ir tās eiropejiskās vārtības? Netradicionāli orientētas personības? Piedodat smagas novirzes ir tādiem kā jūs kas cenšas aiz smukiem vārdiem uzbrukt latviešu tautas morālei un veselajam saprātam.

1.jūlijs 2023, 16:55
Marcis Dzelme

Eiropeliskas vertibas ir viedzimuma laulibas un 3 imigranti un citadi ja 2035-2050 gadam ES bus smaga demografiska krize un nebus kas vairs stradatu.

1.jūlijs 2023, 18:11
Andis Atvars

Patiesas vērtības nerada krīzes, bet visa labā uzplaukumu. 

1.jūlijs 2023, 18:57
V ilis Gutmanis

Aleksandrs nomierinaties ja materiālus no youtube jūs uzskatat par apriorī man bail iedomāties par jūsu garīgo veselību.

4.jūlijs 2023, 8:38
Jelena Sergejeva

Bļ... Mārci, precies kaut ar savu piepūšamo ēzelīti vai Magones kazu, tas nevienu neinteresē, bet, ja tu staigāsi to reklamēdams, tad pats saproti. Interesanti kāda tu izskatījies gājienā? 

5.jūlijs 2023, 16:29

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:12

Jaunākās diskusijas