Kas mainīsies ar Prigožnija noiešanas no kara takas?

Marcis Dzelme

Vilis Gutamins homofobiskais gondons vari debilas tirit pats savu smirdigo izputeju  un gejiem un lezbietem ir berni un mazberni un kas veic dzimuma mainu ir normali cilveki un tev gondonam 100% vaig psihiatru.

27.jūnijs 2023, 15:16
DŽA

Nekas rossejai vairs nemainīsies.  rossejai sudrablapsa atnāca. Vārdā Pizgjec! Man tas patīk. Feini ir vērot krievijas sabrukumu. 

27.jūnijs 2023, 18:47
Andis Atvars

"gejiem un lezbietem ir bērni un mazbērni un kas veic dzimuma mainu ir normāli cilvēki" (c)

Tik psihenes pacientam nav kompetences par ko vispār spriest. Apzīmējums "normāls cilvēks" ir par neko, kaut kāds vidējais lielums, tādēļ nebūtu vispār lietojams. Apzīmējums "dzīvs cilvēks" un "garīgi miris cilvēks" varbūt ne ideāls apzīmējums, bet atklāj cilvēka būtību. Pirmos vada Radītājs (Dievs) , tie ir radoši un savā sūtībā, otriem viss pretēji. Ar dzimuma maiņu tiek garīgi cilvēks nokauts un ar fizisko nāvi pāri palikušais no cilvēka būtības tiek utilizēts. Statuss geji un lezbietes ir liecība, ka ļautiņi ir atdalīti no Radītāja. Tādēļ, visas tās runas, ka Radītājs mīl homoseksuāļus ir analfabētisms garīgos jautājumos.

Viendzimuma pāriem bērni nedzimst, bet ir bērni no normālām ģimenēm, tik nozīmē, ka homoseksuālisms ir parazītisms.

"100% Ukraina karu pret Krieviju uzvarēs un Latvijas ir bus legalas viendziumu laulibas!" (c)

Kara laukā Ukraina neko uzvarēt nevar, tad kādā veidā tai uzvarēt? Visa tā kladzināšana par Ukrainas uzvaru ir svarīga Rietumu raustamām lellēm, jo sabrūk tieši šo leļļu komfotablā dzīve. Ukrainas "uzvaras" sausais atlikums nav nekāda uzvara, bet kara paildzināšana. Lai arī liberāļi ir pilnīgi aprobežoti idioti, bet daļa no tiem tiešām ir sapratuši, ka liberālisms neglābjami aiziet un tādēļ ir jāsaraušs kaudzi naudas, lai pēc tam ir no kā dzīvot. Tas arī viss liberastu izdzimteņu radošums un šo es par Latviju un pie varas esošiem.  

27.jūnijs 2023, 19:30
DŽA

atvar, tu ir galvā pists idiota gabals. Tavi nemitīgie verbāli palagi? Kurš, pie vella, tavu pļutku lasa? 

27.jūnijs 2023, 20:25
Andis Atvars

Ooo.... jā, pēc reakcijas jau saprotams, ka esmu trāpījis Dža galvā ...

27.jūnijs 2023, 21:10
DŽA

Idiota gabal, vienīgais, kur tu trāpīt vari, ir sētas kranča pakaļā! Ja noķersi. Tu ir dalbojobs.

27.jūnijs 2023, 21:22
Andis Atvars

Ka esiet sētas krancis pats pieteicāties, bet par pakaļu arī nekas nepareizs nav, jo ar pakaļas tēmu kā apsēsts esiet un tas jums galvā...

27.jūnijs 2023, 21:59
Marcis Dzelme

Andis Atvars homofobiskais gondons LBTGQ un pilnigi normali cilveki, kuriem ir berni un mazberni un kas maina dzimumu ir plilnigi normali cilveki galva pistais idiota gabals un dalbajoba, kuram 100% vaig psihiatru, parzits un izdzimtenis.

28.jūnijs 2023, 7:01
V ilis Gutmanis

Šizofrēniķiem kārtējā krīze tāpēc arī divu bēdu brāļi DŽA un Marcis Dzelme arī tā vārās.

28.jūnijs 2023, 7:47
Marcis Dzelme

Pusdebilas gondons Vilis Gutmani galva pistais idiota gabals, ir vieniagas ko tu zdzimetni vari darit ir pasveicinat savu neta draugu debilo gondonu Andi Atvaru.

28.jūnijs 2023, 10:27
V ilis Gutmanis

О cik saprotu jums krīze ir daudz nopitnāka ja pēcpuse tā svilst.

28.jūnijs 2023, 13:12
Andis Atvars

Jaunais Soross liberastiem piešāvis uguni - naudiņa seko reāliem darbiem, bet nevis darbu imitācijai.

Jā, es sliecos domāt, ka vecais Soross tiešām ir beigts  un jau labu laiku atpakaļ. Soross nepiedalījās arī Švāba forumā un vispār, "Sorosam" (dubultniekam)  kaut kā lietas pēdējā laikā nevedās - kapitālu nevis pieaudzēja, bet zaudēja (ja 2011. gadā tas bija vairāk kā 20 miljardi, tad pēc 10 gadiem jau zem 10 miljardiem; jā, kaut kas ir ieguldīts Sorosa fondos liberastu uzturēšanai, bet tie jau vairs nav uzskatāmi par aktīviem, jo ieguldīt liberastos nozīmē zaudējumus) , tādēļ tika pieņemts lēmums, ka vecā lietas pārņem dēls un viss tas notika sātanistiem svarīgā laikā.

28.jūnijs 2023, 20:25
DŽA

Sorosa "liberasti"? atvar, dauni, tu piderasts esi. Patīk, mēsls, tas?

28.jūnijs 2023, 20:46
Andis Atvars

Ja par tēmu, tad viss vēl nav pilnīgi izgaismojies, bet man ienāca prātā, ka Lukašenko darbojas Sī uzdevumā. Lukašenko ir ļoti labas attiecības ar Sī un Lukašenkam Prigožins nav svešinieks. Arī Putina nomierināšanās un indulgenču izrakstīšana Prigožinam liecina, ka viņš partijā ne tikai nebija vienīgais spēlētājs, bet arī ne galvenais. Sī interesēs bija saglabāt Putina Krieviju varbūt pat vairāk kā pašai Krievijai, jo tā ASV traucē nopietni pievērsties Ķīnai. Laiks iet un pēc diviem gadiem jau ASV nespēs Ķīnu aizsniegt.

ASV lielākie ienaidnieki šodien ir ES liberasti, kuri neatlaiž ASV un piebeidz to.

28.jūnijs 2023, 20:47
DŽA

Par kādu tēmu, atvar, ujebok, runā? Tu, sūds, putina dirsu laizi.

28.jūnijs 2023, 21:06
Andis Atvars

Džā, manis rakstīto noteikti nelasiet, jo tas jūs nobeigs, līdzīgi, kā zīdainim piena vietā dotu gaļu.

28.jūnijs 2023, 23:13
DŽA

atvar, ujebok, pateiksi datumu, kad Ukraina apvienosies ar krieviju kopējā cīņā pret "anglosakšiem"? Man, nez kādēļ šķiet, ka ukraiņi, par to, ko krievi izdarīja, ienīdīs krieviju, vismaz, trijās paaudzēs!

29.jūnijs 2023, 20:06
DŽA

atvar, ujebok, teici to, ka Eiropas Savienība iesāka karu Ukrainā! Kropli, ukraiņus nogalina vācieši, zviedri, jebšu igauņi un latvieši??? Maita tu nolādētais, tava krievija uzbruka Ukrainai! Sūda izdzimtenis tu esi.

29.jūnijs 2023, 20:13
Andis Atvars

"ukraiņus nogalina vācieši, zviedri, jebšu igauņi un latvieši" (c)

Visi, kuri piegādā Ze ieročus ir arī ukraiņu slepkavas. Borela izteikums, ka ES ir iespējams karu pārtraukt trīs dienu laikā, bet neko nedarīt, lai karu pārtrauktu un tā novērstu ukraiņu bezjēdzīgu nogalināšanu, ES vadību padara līdzvainīgu ukraiņu nāvēs. Nevis bija jākaro, bet diplomātiem bija jāpanāk vienošanās, kas karu novērstu.

Ko darīja Ze un Rietumi – Ze paziņoja, ka Ukraina atsakās no Budapeštas memoranda ; stājas NATO un lai Krievijas iebrukums noteikti būtu, tad sāka Donbasu apšaudīt 5-7x biežāk, kā līdz tam. Rietumi tam visam deva zaļo gaismu un vēl būs lielie Ukrainas dalītāji, kad pēdējais ukrainis būs nogalināts, bet tas vēl viss priekšā.

29.jūnijs 2023, 22:54
V ilis Gutmanis

Mēģināt atbildēt DŽA ir tas pats kas bikstīt mēslu čupu un gaidīt lai tā nesmirdētu bet smažotu pēc vijolītēm, bezjēdzīgi.

30.jūnijs 2023, 7:18

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:25

Jaunākās diskusijas