Laima Vaikule par un ap ...

DŽA

Zilais v ili, laikam nobijos no tevis :)  kā, mēsls, tev sokas ar sieviešu sišanu? Viss ok?

10.jūlijs 2023, 15:35
V ilis Gutmanis

Nu tad norunājam tikšanos lai jums vairs nav jāplātās ar savu vronību.

10.jūlijs 2023, 15:40
DŽA

Zilais v ili, meitenes noteikti ir vājākas par tevi, mēsls. Ko tad citu sist? Riktīgs orks tu ir, orki no večiem baidās, uzbrūk sievietēm. 

10.jūlijs 2023, 18:54
Andis Atvars

"kā, tev sokas ar sieviešu sišanu? " (c)

Nu bet, ja sievišķis to lūdz, kā gan atteikt.          

10.jūlijs 2023, 18:57
V ilis Gutmanis

A nu es saprotu ko mēslu čupa tā plātās viņš taču dzimumu nomainijis bet vienalga domā ka ir vīrietis.

10.jūlijs 2023, 19:02
DŽA

Zilais v ili, vēl kādu meiteni piekāvi? Ticu, ka tev tas labi sanāk. 

10.jūlijs 2023, 19:07
DŽA

Kāmīšus drošs, ka bērnībā siti, tad izaugi un, ko darīt? Kāds ir jāsit! Vīriešus nevari, tad atliek meitenes :)

10.jūlijs 2023, 19:12
V ilis Gutmanis

Nu protams vienīgais ko varonīgais pirdiens var izdarīt tas ir rakstīt visādākas glupības. Nabags pat nesaprot to ka pie viņā var atnākt un palūgt atbildēt par saviem vārdiem. Kaut gan šim ??? čuriņa jau raustās.

11.jūlijs 2023, 7:27
Jelena Sergejeva

Vilīt... Mani piesist Tev varētu būt liela problēma, Tu pat nevari iedomāties cik liela. 

11.jūlijs 2023, 10:20
V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva beidzal lielīties.

11.jūlijs 2023, 11:44
Jelena Sergejeva

Man jau ir problēmas ar gramatiku, bet Jūs, kā latvietis varētu normāli uzrakstīt. 

11.jūlijs 2023, 15:57
V ilis Gutmanis

Tur nu gan jums jāpasaka paldies sistēmai kas dažreiz kropļo datus, tomēr tas nemaina faktu ka jūs vienkārši lielaties.

11.jūlijs 2023, 16:03
DŽA

Zilais v ili, neprecizitāte tevis teiktajā. Tas nemaina faktu, ka tu esi pederasts.

11.jūlijs 2023, 17:43
V ilis Gutmanis

Nav labi citiem piedēvēt savus pašā netikumus.

11.jūlijs 2023, 22:08
Jelena Sergejeva

Vilīt, nu nav jau datu kropļošana, bet analfabētisms. 

12.jūlijs 2023, 0:38
Aleksandrs78

..."kas jums ir ar tiem kremļa spiegiem, ka bez to pieminēšanas neko uzrakstīt nespējiet..."- kremļa vergi gribētu gan, lai tos nemana un nepiemin, tāpēc nākas nabagiem izlikties, ka tie nav viņi, kas tas ir latviešu tautas maldu sajūta, ka te Forumā nav kremļa smerdeļi, it visur nav - izčibējuši, kā viņu ušaka feikmuldoņā?! Un aprakstītstīt svešo smerdeļu melu un kremļa propagandas kokteili - "...arī tāda slimīga apsēstība?" Un kremļa spiegi jau nekad nav neko citu taikuši, kā šos teksteļus - 'Spiegi nekādos saitos neko neraksta, lai nepievērstu sev lieku uzmanību un ja kas publiski arī tiek pausts, tad tas būs perfekti pareizs..." Non coment!

Un te labs šo kremlinu vates piemērs no savas ikdienas un pieredzes - "Cik tad jūs esiet tajā troļļu fermā? Jums varētu būt nepārvarama problēma - troļļu fermās ganās viduvējības un zem vidējā līmeņa, bet viduvējības saskaitot nerodas ģēnijs,"  - Jāsaka,tas gan beidzot fakts, nu nav viņiem ģēniju, tik vieni vienīgi plaģiatori, dažāda līmeņa, dažādu šnobeļu zagļi, sadisti, perversie un vienkārši kretīni, bet visi bezgala alkatīgi un varaskāri pat esot raškas miskastē vergojot un zemojoties! Te vēl precīzi par savu kremlinu darbību šiem pasprucis - "Un vēl, atmaskot iespējams melus, ne stulbības.Mans rezumē ir, ka nevis melus atmaskosiet, bet stulbības rakstīsiet."
Nu, jauki, pat nav ko piebilst, kā savā spogulī kremļa vergi blenzuši!

12.jūlijs 2023, 3:37
V ilis Gutmanis

Aleksandrs78 jums laikam atkal sākusies neizprotamā verbālā caureja.

12.jūlijs 2023, 9:08
Andis Atvars

Domāju, ka tā, vienkārši, ir vecuma plānprātība, tādēļ nekā sava Aleksandrai (nu nespēju es izlasīt vārdu vīriešu dzimtē) nav, kā vienīgi pēc sātana stila, tiek paņemts cita rakstītais un tad tas samuļļāts, ka nav pat saprotams, kas gribēts pasacīt. 

12.jūlijs 2023, 21:21
DŽA

atvar, ja nespēj izlasīt vārdu "Aleksandrs", tad tev piemīt, ja ne gluži idiotija, tad smaga debilitāte. 

12.jūlijs 2023, 22:36
Andis Atvars

Es lasu/ dzirdu to, kas realitātē ir, bet nevis to, ko kāds iedomājās man iesmērēt.

12.jūlijs 2023, 23:51

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:40

Jaunākās diskusijas