Laima Vaikule par un ap ...

DŽA

zilais v ili, fašistu izdzimteni,  varbūt tās 100 un vairāk, krievijā dzīvojošās nācijas, pateiks krieviem, ka nepatīk, ka par čurkām viņus sauc? Parādīs virzienu, kur krieviem iet? Un, tā būs! Kas ir tā rosseja- pleskava, maskava un maskavas aplis. Ne vairāk! Pārējās ir okupētās zemes. Un viņi pateiks, kur "tolerantajiem" krieviem ir jāiet! Visi, milzīgie dabas resursi, ir Sibīrijā. 

5.jūlijs 2023, 20:23 (5.jūlijs 2023, 20:27 - labots)
DŽA

zilais v ili, krieviem piemīt arī tāds neliels trūkums, kā sadisms. Trešais Reihs, nacisti, nekad nav pastrādājuši tādas zvērības kā krievi.

5.jūlijs 2023, 20:34
V ilis Gutmanis

Cik smieklīgi mēslu čupa sevi pozicionē kā latvieti kaut gan izturēšānās un runas stils ir kā pieminētajām čurkam. Gars plašās plātīšanās kurām nav nekāda seguma.

5.jūlijs 2023, 22:10
Andis Atvars

"Atvar, ja Jūs kaut ko tamlīdzīgu uzrakstītu Krievijā, tad līdz 10 gadiem." (c)

Ko tieši? Nav jau vajadzīga Krievija, tepat Latvijā aiztur un liek cietumā, tik tad ir tas interesantākais, ka vienu liek cietumā, bet otru apiet ar līkumu. Cilvēkus aiztikt sātaniskai varai ir bīstami, jo vara ātri pati var nosēsties uz apsūdzēto sola un tas vēl ir mazākais, bet nav problēmas ar tādiem, kuri savas pilnvaras tai ir nodevuši… kuriem pilvaras ir izkrāptas vai nozagtas. Ņemam par piemēru to pašu covid žīžu. Terorizēti jau tika tie, kuri atstāja kaut 1% iespēju, ka žīžu laidīs. Par maz ir negribēt un meklēt objektīvu attaisnojumu… Es, piemēram, uzreiz atteicos no tās un neatkarīgi no apstākļiem un nosacījumiem (kaut man miljardus maksātu vai būtu jādzīvo zem egles) un pat neviens to draņķi man nepiedāvāja.

Karā jau mirst ne dzīvi cilvēki, bet tie, kuri jau garīgi ir miruši.

Krievijā situācija ir daudz labāka kā Rietumos un Latvijā, jo tur ņem vērā cilvēka motivāciju, Rietumos galvenais nenostāties pret oficiālo propagandu/meliem.

Esmu tikai par to, ka valsts ierēdnim jāsēž uz apsūdzēto sola par ikvienu lēmumu, kura rezultātā Latvijas drošība tiek apdraudēta (nevienu Ukrainas rīcību, kas to novedusi pie kara un pilnīgas sagrāves, Latvijā kopēt nedrīkst un tas jau ir noziegums pret Latviju un tautu (ejot pa vienu un to pašu ceļu galā nonāk pie viena un tā paša mērķa) . Turcijas miera līgums priekš Krievijas bija vairāk kā neizdevīgs, ka vien jābrīnās, ka Krievija tam vispār piekrita – Krievija atstāj visas Ukrainas teritorijas (arī Donbasu) , izņemot Krimu, par kuras statusu lemj atsevišķi. Domāju, ka Krievija piekrita tādam miera līgumam, jo bija pārliecināta, ka Rietumi to neatbalstīs, jo tās plānos ir Ukrainas dalīšana. Savukārt Rietumi bija pārliecināti, ka Krievija tik neizdevīgam līgumam nepiekritīs un pēc tam varēs Krieviju sunīt, ka tai tik karot un nekādām miera sarunām nav gatava.  

Esmu tikai par to, ka valsts ierēdnim jāsēž uz apsūdzēto sola par ikvienu lēmumu, kura rezultātā Latvija zaudē kaut kripatiņu no savas suverenitātes. Ir kas tiešām labs tai pašā Stambulas konvencijā, tad to iestrādāt Latvijas likumdošanā, bet nekādā gadījumā neratificēt konvenciju, kuras patiesie mērķi ir miglā tīti (bērnu atņemšana vecākiem orgāniem, sātanistu arģijām un apēšanai? ; lgbt interešu lobēšana, bet Latvija pat neko iebilst nevarēs, jo vairs nebūs noteicēja par tik svarīgu sfēru kā ģimenes institūts) .

Valsts ierēdnim jāsēž uz apsūdzēto sola par ikvienu lēmumu, kura rezultātā Latvija cieš finansu zaudējumus. Kariņam nevis jāvada MK, bet jāšēž cietumā par desmitiem miljonu zaudējumiem, ko tas radīja ar nevajadzīgu covid žīžas iepirkumu. Jebkuram ir saprotams, ka Latvijā, kurā nav pat 1,5 miljoni iedzīvotāju (zīdaiņus ieskaitot) nebija vajadzības iepirkt 8. miljonus covid žīžas devu.

5.jūlijs 2023, 22:28
DŽA

Kā gan jūs,  mokovijas pideri, man riebjaties.

5.jūlijs 2023, 22:44
DŽA

atvar, sātanist, es tev apses mietu rīklē iedzītu. Lai nosprāgsti, maita.

5.jūlijs 2023, 22:51
Andis Atvars

"es tev apses mietu rīklē iedzītu. Lai nosprāgsti, maita." (c)

O jā, ja vēl kāds nezināja kā raksta "Gaismas eņģelis", tad nu zinās ;) . Bet vispār jau ir tā, ka normāli cilvēkam pat nevar nebūt ienaidnieku. Nav to, tad ar cilvēku kas nav kārtībā... tolerancē pret negācijām mugurkaulu izšķīdinājis.

6.jūlijs 2023, 0:21
Jelena Sergejeva

Vili... Es varu atbildēt ne tikai ar vārdiem. 

6.jūlijs 2023, 1:45
V ilis Gutmanis

Diemžēl Jelena Sergejeva vienīgai ko jūs varat tas ir murgot ar vārdiem vai bez. Tādi kā jūs medzat plātīties ar patriotismu bet kad jūs paņem aiz biksēm jūs smilkstat kā suneļi lai nedabutu pa dibenu.

6.jūlijs 2023, 7:31
Andis Atvars

Patriotisma jēdziens jau sen vairs neatbilst sākotnējai būtībai, jo centrā vispār nav Latvija un latvieši, bet vai tu esi pret Putinu un atbalsti Ze bandu Ukrainā, bet kāds tam vispār sakars ar Latvijas patriotismu? Latvijas patriotisms ir tad, kad sanāk kopā dažādiem uzskatiem un sacenšas idejas un visi atbalsta uzvarējušo ideju, kura nes Latvijai lielāko labumu.

6.jūlijs 2023, 20:30
Aleksandrs78

Okupantu un kangaru varas valstī patriotisma jēdziens ir šo nodevēju degradēts un tāpēc neatbilst sākotnējai būtībai, jo svešo un kampēju uzmanības centrā vispār nav Latvija un kur nu vēl latvieši! Paši sev jau tie neprasīs: "bet vai tu esi pret raškas putinu un varb. atbalstīt Ze armiju un tautu Ukrainā?" Patiesi, kāds tādiem vispār sakars ar Latviju un  patriotismu? Latvijas patriotisms ir tad, kad sanāk kopā īstenie pilsoņi (ne psrs pilsoņisi) un dažādu uzskatu patrioti sacenšas domās par labāko variantu un cienijamāko līderi, ko visi atbalsta un kas nes tautai lielāko labumu!

8.jūlijs 2023, 3:18
Andis Atvars

Aleksandra 78, izvēlieties, kā man turpmāk jūs uzrunāt, par pērtiķieni vai papagailieni, jo neko citu vairs neesiet spējīga, kā vien greizi pārrakstīt jau manis rakstīto. Ja nezinājiet, tad ir tāda opcija "kopēt"- "ielīmēt" , bet šeit izvēlēto citātu iezīmē un ievelk raksta laukumā.

Ja par jūsu pēdējo ''šedevru", tad tajā jau ir vesela čupa idejiskas kļūdas. Patriotisma jēdzienu nav iespējams degradēt no malas, to iespējams veikt tikai pašiem latviešiem. Ja konkrēti, tad NA ir īstenie Latvijas kangari, kuri Vācijas žīdeli iecēla par Latvijas prezidentu, bet tā pirmais veikums bija atņemt latviešiem 40 miljonus un atdot tos kaut kādiem ieklīdeņiem Latvijā, bet, protams, pārstāvjiem no "pareizās" tautas.

Nav iespējams celt Latviju, negatīvi fokusējoties uz Krieviju. Tā tad ir Krievijas celšana. R.Čerčila vārdiem - visas ziņas par mani ir labas, ja vien tas nav nekrologs. Ja fokuss uz Krieviju būtu pozitīvs, tad arī tā būtu Krievijas celšanu, tik pozitīvais rada pozitīvo un Latvija nepaliktu tukšiniekos un varbūt pat būtu lielāka ieguvēja kā Krievija.

Atbalsts Ukrainai? Nekas nenotiek tāpat vien tukšā vietā, visam ir iemesls un iemesls nosaka rezultātu. Ukrainas gadījumā Ukrainā dzīvojošie ir paņēmuši “Kijevas Rus” slepkavam pienākošo sodu (ja kāds pieņem noslepkavotā identitāti, tad tas ar to ir paņēmis slepkavas sodu) . Tādiem vienīgi var palīdzēt vedot pie prāta – ukraiņiem ir jāatsakās no maldiem, ka viņi ir “Kijevas Rus” pēcteči . Visa cita palīdzība ir dalīšanās sodā.

“Ne PSRS pilsonīši… “ . Akcents uz ko – labāko ideju, kura Latvijai dod lielāko labumu vai pareiziem pilsoņiem, kuri ieceļ par prezidentu Vācijas žīdu, kurš tulīt latviešus apzog par 40 miljoniem.

“sacenšas domās par labāko variantu un cienijamāko līderi”. ©

… variants, kā labāk izvairīties no vagara rīkstes? Par cienījamāko līderi nevajag daudz domāt, jo labākais līderis būs tas, kuras valsts pakļautībā Latvija nonāks. Nonāks zem divgalvainā ērgļa spārniem, tad cienījamākais līderis būs Pūtins, ja zem AK, tad Kārlis III… . Es jūs pareizi sapratu?   

8.jūlijs 2023, 10:43 (8.jūlijs 2023, 10:50 - labots)
DŽA

Idiota atvara kārtējais palags.

8.jūlijs 2023, 12:12
V ilis Gutmanis

Ja meslu čupai tas ir kā ar sirpi pa vienu vietu, tad sacītais ir trāpijis mēŗķī.

8.jūlijs 2023, 16:13
Aleksandrs78

Kremļa spiegu bara izvēlētais štata pļurkšķa akdrjuha vodovorota tekstelis ar īstu cilvēku sugas niku (Andis Atvars) var maldinār tikai pašu trulos zombjijus vai šlerera-roslikova tipa pagrīdes kremlinu apstulbinātos tipus, bet ne normālus, pastāvīgi domājošos pilsoņus!

Visas kremlinu bandas palaga izvidrumus var un vajag atmaskot, pa punktam salikt vietās katru melu teksteli un to mēs izdarīsim pie pirmās brīvā laika izdevības. Jo neesam maksas muldoņas un ir jādara maizes darbs un arī pašu lietas jākāŗto vismaz brīvdienās, tāpēc cienījamajiem lasītājiem solām turpināt pie pirmās brīvās izdevības atmaskot kremlinu nekaunīgos melus un stulbības!

8.jūlijs 2023, 16:57
Andis Atvars

Nu, kāda iesauka jums iepatikās - pērtiķiene vai papagailiene?

Jā, kas jums ir ar tiem Kremļa spiegiem, ka bez to pieminēšanas neko uzrakstīt nespējiet... arī tāda slimīga apsēstība? Spiegi nekādos saitos neko neraksta, lai nepievērstu sev lieku uzmanību un ja kas publiski arī tiek pausts, tad tas būs perfekti pareizs/saskaņā ar oficiālo viedokli, kurš reti kad ir patiess. 

"trulos zombjijus..... , bet ne normālus, pastāvīgi domājošos pilsoņus!" (c)

Jūs sevi pie pirmajiem skaitiet, jo otros nekādi vēl neesiet apliecinājusi - nav man bijusi tā iespēja ko lasīt no jūsu rakstītā, ko varētu saukt par jūsu viedokli.

"vajag atmaskot, pa punktam salikt vietās katru melu teksteli un to mēs izdarīsim pie pirmās brīvā laika izdevības." (c)

Cik tad jūs esiet tajā troļļu fermā? Jums varētu būt nepārvarama problēma - troļļu fermās ganās viduvējības un zem vidējā līmeņa, bet viduvējības saskaitot nerodas ģēnijs. Un vēl, atmaskot iespējams melus, ne stulbības. Mans rezumē ir, ka nevis melus atmaskosiet, bet stulbības rakstīsiet.

8.jūlijs 2023, 17:48
Jelena Sergejeva

Vilīt... Pamēģini paņemt mani aiz biksēm, tikai ātros priekš sevis izsauc. Tu esi mutes bajārs, kurš neko smagāku par pim... i rokās nav turējis. 

8.jūlijs 2023, 18:06
V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva ja jums ir tāda vēlme piedāvāju tikties un tad redzēsim kuru aizvedīs ātrie un kurš aizies uz savām kājām.

9.jūlijs 2023, 11:52
DŽA

Iespējams, ka zilais v ilis, sievieti var piekaut. Bet tas arī viss uz ko tādi mēsli spējīgi ir.

Jelena, iedomājies, vīrietis tevi, sievieti, uz "strelku" uzaicina, lai piekautu!!! Kur vēl zemāk nolaisties!!!

10.jūlijs 2023, 14:16
V ilis Gutmanis

Jums jau arī tika piedāvāts tikties kad jūs lielijaties cik jūs esat varens un stiprs tikai nez kapēc iebāzāt savu garo mēli sev dibenā un uz kādu laiku aizvērāt ciet savu smirdošo muti.

10.jūlijs 2023, 15:27

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:14

Jaunākās diskusijas