Laima Vaikule par un ap ...

V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva jūs taču paši sanaidojaties ar Krieviju un tad gribat lai viņi uzņemtu jūs ar atplēstām rokām.

22.jūnijs 2023, 11:34
Jelena Sergejeva

Ha, ha...man ar tamējiem nav bijis nekāds naids. 

22.jūnijs 2023, 15:09
Andis Atvars

Tā notiek, ja nav savas nostājas - nesaglabā neitralitāti. Protams, spiediens no visām pusēm būs, bet arī, spiež jau šaubīgos un tos, kuriem nav sava mugurkaula. Es nesaprotu tos, kuri tagad vaimanā par nebrīvi PSRS laikā (man brīvība ir no Radītāja (Dieva) , ne no kādām varām un institūcijām) . Nebijāt brīvi tad, tad nemāniet sevi un nemuļķojiet apkārtējos - jūs brīvs neesiet arī šodien un nebrīvam cilvēkam būt valsts amatos ir jau NELIKUMĪBA un par to pienāksies garīgs sods. Kurš ir brīvs un kurš nav to pavisam vienkārši ir saprast, jo neviens brīvs cilvēks necentīsies ierobežot otra brīvību. ... bija taču covid afēra un tajā visi ļoti labi sevi parādīja kas ir kas.

22.jūnijs 2023, 19:12
DŽA

Ak jūs, fašistu izdzimteņi, kā gan jūs, utes, man derdzaties. AK-47 rokās būtu, šautu bez nožēlas. Aš prieks būtu, gandarījums par labu darbu.

22.jūnijs 2023, 19:33
Andis Atvars

Āaa... viens vergs jau pieteicās, kuram traucē mana brīvība... būs vēl kāds, nekautrējieties un piesakaties. ;)

22.jūnijs 2023, 19:39
Jelena Sergejeva

Atvar... Tev nevar atņemt to, kas Tev nav un nekad nebūs. Tikai neuztraukājies. 

23.jūnijs 2023, 0:37
V ilis Gutmanis

Diemžēl Jelena Sergējeva ja jūs iedomājaties ka jums ir kaut kāda bīvība tad jūs dziļi šaubaties. Vienkārši jūsu saimnieks pavadiņu ir palaidis mazliet garāku lai jūs varērtu pavaļoties. Kad viņam jūsu vaukšķēšana nebūs vajadzīga nosēdinās jūs uz isas ķēdes lai netraucējat viņam.

23.jūnijs 2023, 9:45
Andis Atvars

"Atvar... Tev nevar atņemt to, kas Tev nav un nekad nebūs. Tikai neuztraukājies. "(c)

Kā minimums jums trūkst sapratnes ko nozīmē būt brīvam cilvēkam, bet galvenos vilcienos jau paskaidroju - brīvam cilvēkam netraucē otra cilvēka brīvība; brīvs cilvēks nedzīvo pēc likuma, bet sirdsapziņas; mana brīvība otram ļaunu nedara...

23.jūnijs 2023, 16:28
Jelena Sergejeva

Vilīt, Tev tavi saimnieki pat atļauj vēkšķēt?Visu cieņu. Izbaudi brīvības mirkli, pie putlera būsi būrī.

26.jūnijs 2023, 23:32
V ilis Gutmanis

Nu ko Jelena Sergējeva no kā jums pēcpuse sākusi tā svilt ka sākat mēdīties? Laikam kaut kur grozās sapratne ka nesanāk tas pēc kā bij tik kaisla vēlme.

27.jūnijs 2023, 6:39
Andis Atvars

"Izbaudi brīvības mirkli, pie putlera būsi būrī." (c)

Interesantākais, ka rietumnieki pabijuši Krievijā ir šokā par tur esošo brīvību, kuras jau sen nav Rietumos, tādēļ jau tā mūsējo baidīšana, lai neviens nebrauktu uz Baltkrieviju un priekš sevis neatklātu īstenību nebrīvestībā esošā Baltkrievijā/Krievijā.

Ak jā, ir taču Navaļnijs, bet man tiešām nav viņa žēl, nicinu revolucionārus par naudu/ politiskas prostitūtas. Ar Tihanovskas ir vēl trakāk. Viņa jebkurā Rietumu valstī, pēc tā, ko tā nodarījusi Baltkrievijai, sēdētu būrī pēc maksimālā termiņa, bet ar viņas Rietumi tik parāda savu liekulīgo dabu.

27.jūnijs 2023, 19:55
DŽA

atvar, kā ir dzīvot idiotam? Hallo, ujebok? Varbūt tev, mēsls, jr vērts nosprāgt?

27.jūnijs 2023, 20:33 (27.jūnijs 2023, 20:34 - labots)
Andis Atvars

Dža, ar sevi komunicē?

27.jūnijs 2023, 21:12
DŽA

Sūda pider, un ar tevi?

27.jūnijs 2023, 21:17
V ilis Gutmanis

Cik amizanti DŽA  mēģina ķengāt citus nesaprazdams ka spilgti raksturo sevi pašu.

28.jūnijs 2023, 7:56
DŽA

zilais v ili, tev, vibljadok, amizanti dzīvot? Jā, ok, dirsā tak pisies, visi jūs, fašistu mēsli, piderasti esat.

28.jūnijs 2023, 21:44
Andis Atvars

"spilgti raksturo sevi pašu." (c)

Bet tas iespējams, ja par sevi raksta + vēl intelekts neatļautu ko safantazēt, tāpat kā intelekts katastrofāli nepietiekams, lai uzrakstītu kaut cik sakarīgu komentāru.

28.jūnijs 2023, 22:49
Jelena Sergejeva

Atvar, ja Jūs kaut ko tamlīdzīgu uzrakstītu Krievijā, tad līdz 10 gadiem. Tas pats gudriniekam Vilim. Tas šeit jūs varat gānīties kā ienāk prātā. Vispār jau vajadzētu mazliet diktatūru. 

5.jūlijs 2023, 17:25
V ilis Gutmanis

Jelena Sergējeva redziet pašiem krieviem ir tāds neliels trūkums viņi nezkāpēc pret cittautiešiem cenšās izturēties tolerantāk nekā pret savējiem. Diemžēl tas viņiem sāk jau piegriezties un tādiem muldoņam un tiesību pumpētājiem kā jūs domāju tur pienāks gals. Ja un tā starp citu es varu atbildēt par saviem vārdiem bet vai jūs paši to varat?

5.jūlijs 2023, 18:55
DŽA

zilais v ili, ujebok, krievijā dzīvo vismaz 100 nāciju. Pret kuru nāciju  krievi izturas tolerantāk? Pret tatāriem, baškīriem, ingušiem, ņenciem???

Vijebok, krievi pārējās tautas (krievijas pilsoņus!), par čurkām sauc! Tā ir tā tolerance???

5.jūlijs 2023, 20:02 (5.jūlijs 2023, 20:07 - labots)

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:26

Jaunākās diskusijas