Noskatījos Baltkrievijas diktatora runu parlamentā.

DŽA

Īsumā, brīvā pārstāstā.

Kamdēļ jūs uzbrukāt mūsu kaimiņiem, draudzīgai un plaukstošai Ukrainai? Es tev, volodja, teicu- nesāc karu! Kamdēļ jūsu (krievijas) puiši mirst Ukrainā?

Lukašenko ir pārmetis kažoku! Viņš redz to, ka moskovija zaudē, redz arī to, ka cilpa, uz viņa kakla, savelkas! Bet nesanāks viņam. Par vēlu! Lukašenko atbalstīja mordoras agresiju! Viņš atļāva Baltkrieviju izmantot kā placdarmu karam pret Ukrainu! Nu ir par vēlu nožēlot. Batjka, tevi, maitas gabal, tiesās baltkrievu tauta!

9.jūnijs 2023, 16:32 (9.jūnijs 2023, 16:39 - labots)
Andis Atvars

Ko, vai tad Batjka nav jau gāzts ... ak jā, viņu jau zārkā guldīja kā nāvīgi slimu un nu arī vilks pie lielā zvana?

To runu tiešām rādīja tv24 un tas nebija kāds joku šovs, kurā aktieris parodē politiķus? Bet labi, neslēpiet sveci zem pūra un iekopējiet runas saiti šeit un tad padiskutēsim, kas tajā un kādēļ kas tika teikts vai neteikts.

10.jūnijs 2023, 9:39
DŽA

Ar tevi, mēsls, nekādas diskusijas.

10.jūnijs 2023, 11:02
Andis Atvars

Tas jā, domāju ka visi jau ir sapratuši, ka neesiet spējīgs ne par vienu jautājumu diskutēt, bet ja reiz tēmu atvērāt, tad atsauci jums bija jāievieto, ja vien Lukašenko runu neesiet pats izdomājis.

10.jūnijs 2023, 15:41
Aivars

Lukašenko ir nenozīmīga figūra, viņš neko nelemj, visu izšķir Hutins moskalijā !!!

10.jūnijs 2023, 16:20
V ilis Gutmanis

Izskatās ka garīgi slimo kompānijā ir parādijie vēl viens parsonāžs, Aivars.

 

10.jūnijs 2023, 17:31
DŽA

Aivar, tā vis nav. Viņš, it kā, ir Baltkrievijas "prezidents" diktators. Viņš, teorētiski, varēja neatļaut izmantot Baltkrieviju, kā placdarmu uzbrukumam.

Ja Baltkrievijā būtu, tautas vēlēts prezidents, viņš moskalijai pateiktu to pašu, ko teica ukraiņu robežsargi krievu kuģim. Viss! 

10.jūnijs 2023, 17:45
Andis Atvars

"viņš moskalijai pateiktu to pašu, ko teica ukraiņu robežsargi krievu kuģim."(c)

Jā, kā tad tur viss beidzās robežsargiem - tiem Ze piešķīra varoņa nosaukumu pēc nāves, tad tos mēģināja jau kā kara gūstekņus noslīcināt, bet tālākais liktenis kāds: tos apmainīja pret krievu kara gūstekņiem; atrodas vēl krievu gūstā; uzcītīgi kalpo Putinam; beidzot kļuvuši varoņi pēc nāves Ukrainas ierakumos?

Par Lukašenko jā, Rietumi par viņu neliktos ne zinis, ja viņam nebūtu nekādas noteikšanas. Taču, viņš ir radījis mehānismu, lai viņa nelabvēļi no viņa novākšanas neko negūtu, līdz ar to sev radījis mierīgaku dzīvi.

10.jūnijs 2023, 18:28 (10.jūnijs 2023, 18:35 - labots)
Andis Atvars

"garīgi slimo kompānijā ir parādijie vēl viens parsonāžs, Aivars." (c)

Fašisms ir garīga slimība un šajā ziņā nav būtiski vai tas ir Dža, Mārcis vai Aivars. Vienīgai, ka Aivars nav dibenbrālības ordenī, ka iepriekš minētie, tādēļ palicis neievērots.

10.jūnijs 2023, 18:33
Andis Atvars

.

 

10.jūnijs 2023, 19:56 (10.jūnijs 2023, 20:10 - labots)
DŽA

Idiots atvars nosprāga  :)

10.jūnijs 2023, 22:44
V ilis Gutmanis

Hm cik interesanti ka katrs pajoliņs zin ko domā tādi Kā Putins, Lukašenko vai Orbans tikai spriedumi diemžēl vienmēr ir nepareizi.

11.jūnijs 2023, 10:11
Andis Atvars

Ja otra domas nav saistītas ar konkrēto cilvēku, tad ko otrs domā, šaubos vai var zināt. Vismaz man tas nav izdevies. Ja man kāds melo, tad paralēli dzirdu domas, it kā cilvēks vienlaicīgi runātu divus tekstus, tik otrais teksts nāk kā no manas iekšienes, bet kā jau rakstīju, tam jāskar mani personīgi. Iejusties otra ādā, saprast kas otram kaiš... sakārtot tam veselību, nav problēmas, tik tā jau ir maģija un to vairs nepraktizēju, jo tas ir nelikumīgi un tam ir sekas. Kas attiecas uz nosauktām personām, tad viņas savos centienos ir daudz atklātākas, kā Rietumu politiķi, kuri publiski kādam odas dzied, bet jau aiz stūra ar tuteni to gaida. Piemēram, Turcija ir ES sabiedrotā  (no 1999. gada oficiāla ES kandidātvalsts, bet 2005. gadā uzsākusi iestāšanās sarunas, taču Erdogana lidmašīnu pat neielaida ES gaisa telpā, kad tas nevarēja ASV organizētā apvērsuma dēļ nolaisties savā valstī. Francijai bija tāda niecība, Sarkozī par prezidentu, kurš savam labvēlim Kadafī nosūtīja, kā pateicību, franču leģionu pēc viņa galvas.

11.jūnijs 2023, 13:21

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:10

Jaunākās diskusijas