Baltkrievijā sākas tautas sacelšanās pret totalitāro režīmu.

DŽA

Tas, vienlaicīgi, notiek visās Baltkrievijas pilsētās. OMON neiesaistās, viņi ir tautas pusē. Baltkrievi izvēlas savu ceļu. Demokrātija. 

Tālāk? Lukašenko tiks arestēts, baltkrievi ievēlēs savu parlamentu. Tik vien. Tālāk? Militārā palīdzība brāļiem ukraiņiem. 

28.maijs, 21:25
Andis Atvars

Džā, kad sapņojiet, tad aiztaisiet acis :)))))))))) Vispār, kaut kur bija ziņa, ka tautas drūzmēšanās būs rīt un pie Brīvības pieminekļa, bet par Lukašenko tur nekas rakstīts gan nebija. Bet labi, iedodiet avotu, lai var uzmanīgi izlasīt, kas tur īsti ir ar tautas staigāšanu .

28.maijs, 23:48
V ilis Gutmanis

Pārskatiju ziņu avotus un kaut kā nevarēju atrast informāciju par notikumiem Baltkrievijā. DŽA vai jūs gadijumā to nenosapņojāt?

29.maijs, 18:57
Andis Atvars

Kaut kas ne tā notiek Ukrainā, tādēļ uzmanības novēršanai cepās ap Baltkrieviju un Lukašenko. Pēdējais hīts, ka Lukašenko Maskavā reanimācijā, bet ziņa vēl jāpārbauda. Johaidī, pārbaudiet un tad publicējiet ziņu!

29.maijs, 20:13
Marcis Dzelme

Tas nav forums, bet cats ar diviem neta debilie pideriem.

30.maijs, 7:10
V ilis Gutmanis

Marcis Dzelme jums jau saprašanas trūkst lai ko daudz maz jēdzīgu uzratat. Tad jautājums ko jūs pats forumā darat ja mākat tikai rupjības rakstīt?

30.maijs, 14:37
Andis Atvars

"Tas nav forums, bet cats ar diviem neta debilie pideriem." (C)

Kādēļ diviem, ja viens esiet jūs pats un džā ir tikai otrs profils.

Bet ar jēdzienu saprašanu, kā vienmēr, pieklibo, jo forums ir  viedokļu un ideju apmaiņa, bet ne vieta, kur izplatīt propagandas melus.

 

30.maijs, 18:38

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:44

Jaunākās diskusijas