Iedzīvotāji atkal skarbi kritizē Levitu

V ilis Gutmanis

Klausaties jūs trīs īstie Latvijas partrioti DŽA, Marcis Delme un AB Skolotājs. Ko jūs tādu esat izdarijuši priekš savas tēvzemes lai vispār varētu vērt muti vaļā. Pirmie divi laikam tomēr ar garīgām novirzēm neko vairāk kā rupjības runāt un vaukšķēt kā sētas kranči nemāk. Pēdējais personāžš lai gan rupjības nelieto tomēr aŗī savā attīstība nav tālu aizgājis no iepriekšējiem diviem. Ar savu it kā patriotismu piesedz savas merkantīlās intereses. Nav iespējams normāli domājušam cilvēkam aicināt attdot pēdējo kreklu kaut kādam tur personāžam jo it kā viņš tevi aizstāv. Ja jums visiem trijiem būtu galva uz pleciem tad jūs saprstu kad neviens nekad par svešām interesēm nav cīnījies. Un tā augsti cienītais Levits ir vienkārši atbraucis uzbaroties Latvijā  nekā nedodot pretī izņemot smukas runas. Ja jums tas ir tuvāk nu tad pārtiekat no smukiem vārdiem un nesmirdinaties par to kur jums nav ne mazākās saprašanas.

21.aprīlis 2023, 7:40
Dace Jerfane

Te visi tik bļaustās, bet reālas īstenus nodomus, kurus var tauta uzklausīt nav, bet ko tad, te mazais var izdarīut, balsot nav jēgas, jo tur augšā tā jau izlermts, Kariņam un Levitam viena doma, kā piedzīt savas kabatas, kaut kā neko neesmu manījusi ka paliek labāk, tik otrādi, pasakiet cik pensijas vecuma cilvēki pēc 62 var atrast darbu un vēl ar invaliditāti, te mēs visi līdz pat 90% velkam savas ādas, bet salīdzina visus par bagātajiem, !!! Tagad vēl ja uz 4 gadiem ieliks Levitu, vispār var uzskatīt ka no Latvijas tik nosaukums paliks. Tā nu satraucamies par kara iespējām , vairāk tik tos cilvēkus baida, bet teikšu, ja grib lai karo, žēl tik tos mazbērnus, debīliem likuma un sirdsaapziņu tak nav un arī nemocīs, Levits pat skaidri latviski nemāk pat savos vārdos izteikties, visi tur ir saēdušies vilogas un paši par vilkačiem palikuši!!1

21.aprīlis 2023, 9:55
Andis Atvars

“Ne jau latviešu dēļ to okupantam nevajag, bet gan jau pietiekami daudz spiegu un diversantu ir jau uz vietas LV un tāpēc tankus nevajag. “ (C)

Sēdieties, vecā stukačene AB. Neviens spiegs, diversants, tanku bučotājs neko kritisku nerakstīs / neteiks par pie varas esošiem, bet tieši pretēji, tāpat kā jūs par varas kritizētājiem denuncijas rakstītu vai klusi gaidītu savu zvaigžņu stundu, kad beidzot var izlīst no šakāļu alas un nomest liekuļa masku. Bet kā jau iepriekš rakstīju, tad Latvijas lielākā problēma ir, ka daudzi starp Latvijas patriots un pie varas esošiem Latvijas grāvējiem liek vienādības zīmi.

“Bet šī krievnazismirdoņa jau prasa tiesībsargājošo iestāžu rīcību” (C)

Neviens vecuma galā necepsies ar otra apsūdzēšanu, tiesāšanu, sodīšanu, ja viņš to jau pie pilna saprāta vēl esot jau nav to darījis, tādēļ vdk stukačene AB, uzrakstiet gan par saviem varoņdarbiem vdk laikā. Jā, un savu īsto vārdu un uzvārdu arī uzrakstiet, lai var sameklēt čekas maisā arī jūsu vdk stukačas kartiņu…

"Tad par kādu Ukrainu vēl sapņot, tai ir jātiek no zemes virsas noslaucītai un tā tiks nosalaucīta un vai tiem, kas procesam pretojas." (C)

Par Ze lāstu neesiet neko dzirdējusi? Visi, kuri ar to saistās, tiem karjera beidzas un tos sāk vajāt tiesas, ja vēl nenotiek kas ļaunāks, kā ar Abe, kuru nogalināja. Ar Ukrainas krišanu uzreiz krīt Šolcs. Makrona noturēšanās amatā paliek uz jautāšanas zīmes, bet tāpat tas neizvilks līdz sava termiņa beigām…

21.aprīlis 2023, 11:13
Jelena Sergejeva

Uh... Dace, beidzot normāls cilvēks. Par šo jautājumu jau sen gribēju uzzināt viedokļus.. 

21.aprīlis 2023, 22:01
Marcis Dzelme

Forums jau sen ir parveties par farsu un Andris Atvars un Vilis Gutamanis ir Putina un Kremla agenti un Tvaika ielas 2 pacienti.

22.aprīlis 2023, 7:58
V ilis Gutmanis

Marcis Dzelme nomainat taču plati. vai arī jūsu mazajā galviņā nekas gudrāks nav pieejams.

22.aprīlis 2023, 9:17
Andis Atvars

Stendzenieks precīzi izsakās par Levita spējām būt par valsts prezidentu - ""Levits savu veikumu vērtē augstu; pie zemā reitinga vaino Covid-19.". Stulbs un vēl stulbāks. Un tā ir viena persona. Jābūt īpaši imbecīlam, lai 2 smagās krīzēs nekļūtu par Tautas varoni, sēdēt TV uzmundrināt, iedrošināt un motivēt," raksta Stendzenieks.

27.aprīlis 2023, 23:09
Stāstnieks

Tagad mēģināju atcerēties, ko labu Latvijai izdarīja Levits savas prezidentūras laikā un neko nespēju atcerēties. Izņemot viņa neveiklo izrunāšanos, ka tiem kuri nomiruši no Covid  Ziemasvētki nebūs :-) Tik vien kā teica pareizas, bet tukšas runas, atkārtojot citu mūsu vadošo politiķu teikto un piedalījās svinīgos pasākumos. Arī savas it kā lielās juridiskās zināšanas nepielietoja, lai sakārtotu valsti. Redzot cik mums jau bijuši neveiksmīgi prezidenti - Zatlers, Bērziņš, Vējonis un tagad Levits, sāk likties, ka prezidenta amatu Latvijai nevajag, it sevišķi tāpēc, ka to iznāk ļoti dārgi uzturēt. Vajadzētu šo amatu likvidēt, bet prezidenta pienākumus sadalīt citām amatpersonām.

28.aprīlis 2023, 18:58
Andis Atvars

Latvijā pat nekas nav no jauna jāizdomā, bet ir jāturpina K.Ulmaņa iesāktais - ir Ministru prezidents (to vēl tauta) un tas veido Ministru kabinetu, izvēlas un maina ministrus. Pirmkārt, tas izslēgs patreizējo praksi, ka par ministriem partijas iebīda savus politiskos nejēgas un otrs moments, ka beidzot likumdevējs būs šķirts no izpildvaras, kas ir galvenais korupcijas iemesls. Patreizējā izskatā prezidenta vēlēšanas ir politiskais fars (tāda monarhijas karikatūra) . Un vēl, ir jābeidz valsts amatos likt pidari- cilvēka statusu zaudējušos. Tie nav spējīgi Latviju celt, kā vienīgi graut un viņu valsīšana ir jau nelikumīga. Pirmā un galvenā viņu iezīme ir, ka viņi ir ideju sterili, kas spilgti redzams partiju priekšvēlēšanu programmās - nav tajā nekā no Latvijas attīstības, kā vien līdzekļu dalīšana.

28.aprīlis 2023, 20:46
Jelena Sergejeva

Tev Atvariņ šoreiz ir 100% taisnība. K. Ulmanis likvidēja liekēžu baru. Tagad  paskaties katram ministram savs padomnieks, kurš saņem nenormālu algu par ne par ko. 

29.aprīlis 2023, 3:42

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:26

Jaunākās diskusijas