Un atkal...

Marcis Dzelme

Un Aivars Gedroics ir viens pretigs neta domagogs.

26.marts 2023, 18:55
Aleksandrs78

Np Maarupes

 2023. gada 25. March at 18.15

Kauns visai 4.maija bandai par 30,gadu nodeviibu un kauns par “latvisko” nodeveeja dzintara NA, kas okupantus naturalizee un liek valstiskos amatos kaudzeem, izniicinot latviskumu tuvaakajaa laika perodaa un dara to tiishaam!

DŽA

16.marts, NAV parasta diena! Tajā laikā, pirmoreiz latviešu divīzijas, cīnījās kopā un, sarkanajiem riktīgi pa muti iedeva!

 DŽA

Tālāk 15- tā divīzija atkāpās uz Berlīni, 19- tā uz Kurzemi. 16.marts ir Latvijas varoņu diena! Utes, alles klar???

------------------------------

Piekrītam šiem komentāriem. jo atspoguļo faktus!

------------------------------

"Manas galvenās pretenzijas ir, ka starp Arāju un leģionāriem liek vienādības zīmi un reizē slavina fašismu. Nu nav tāda sliktā un labā fašisma, bet ir galējais ļaunums, lai kādā izpildījumā to neizpaustu."  --  bet šis kremlina andreja vodovorota ir tipisks dumju melu pīkstiens, jo cenšas iemelot tiem, kuriem aculiecinieki ir visu stāstījuši visos LV novados mūža garumā! Tikai okupantam un kangaru stulbenim nav atšķirība starp Arāja atriebējiem, atbildei par krievu sadistu pastrādāto Baigajā gadā ar to radiem, tuviniekiem un draugiem un frontes cīnītājiem, drosmīgajiem krievu sasitējiem, kara varoņiem leģionāriem! Un neviens no tiem nav slavinājis tiem svešo vācu nacismu, bet ir krievu propagandas idiotiskie meli par mītisko itāļu fašismu slavināšanu, par kuru tikai tādi kremlini a.vodovoroti apzimati nepatiesi kladzina visus šos pretlatviskā 4.maija režīma gadus!

26.marts 2023, 23:11
Andis Atvars

Nu, izvēmieties un labāk palika?  Ar ko jūs būtu labāka par padomju laika čurkām, kuri baltiešus par fašistiem  lamāja. Fašismam nav tautības, jo tā ir cilvēku nīstoša ideoloģija. Un vēl, jūsu prāt Lavrentijs Berija bija krievs? Viņa tautietis tagad Rīgas pilī mīt, aplaupa latviešus un savējiem miljonus dala. Jums atgādināt, ka PSRS tika dibināta uz latviešu durkļiem un ar žīdu galvām.  Ne jau  krievi izveda Latvijā teroru, bet to organizēja žīdi no vdk, kuri Latviju bija iecerējuši padarīt par savu "Apsolīto zemi". Protams, latvieši Latvijas žīdu aptekāšanai bija par daudz... viņu iecere tika sodīta, jo tā bija ļauna. Šodien viņi redz par savu 'Apsolīto zemi " Ukrainu un organizē ukraiņu izkaušanu, iebarojot tiem fašisma ideoloģiju, ka krievi pie visa vainīgi. Nepateiksiet, kādas tautības ir Ze, krievs, nē? ...  kurš iecerējis gūstīt jau ukraiņus pa ES, lai izpildītu lielgabala gaļas plānu, jo tik daudz aptekātāju jaunajā "Apsolītajā zemē" nav vajadzīgi. Bet tā jau tas ir, vai visu var nopirkt šajā pasaulē, tik smadzenes nopirkt nevar. Nu tad norobežojieties no fašisma ideoloģijas, bet nepiedēvējiet to leģionāriem un Arājam. Jo ja tas ir izdarīts, tad vairs ko attaisnot nav iespējams.  Līdzīgi, kā satiksmes negadījumā - esi lietojis alkaholu, tad esi vainīgais, kaut pretīm braucošais izbrauca pretējā ceļa joslā, jo pēc izmalkotās kafijas krūzes un 30 minūtēm aizmiga (pārsvarā visi "melnie punkti" atrodas no kafejnīcām 30. minūšu brauciena attālumā) .

27.marts 2023, 1:02
Marcis Dzelme

90% Latvijas tautai 16 marts ir parasta diena.

27.marts 2023, 8:44
DŽA

Tārps pateica, ka 16.marts, tārpiem esot parasta diena. Kamdēļ tārps pie tārpiem latviešus pieskaitīja, nav ne jausmas. Nav vērts par to domāt.  Redzi, to tārpu marci, samin to, ej tālāk. 

27.marts 2023, 15:31 (27.marts 2023, 15:32 - labots)
Aleksandrs78

Neko darīt, tīši mazāk informētās jaunatnes dēļ, mēs iztirzāsim arī šo nekaunīgā kremlina melu palagu! Kura sacerētāji - slepkavnieciska banda kremlī ražo jau gadsimtu un beidzot tuvojas laiks tos ne tikai atmaskot un apklusināt, bet arī sodīt! Kā citur, tā te šī barbara "palagu ūdeni" izlaižot: "...par padomju laika čurkām, kuri baltiešus par fašistiem  lamāja." - te spilgti izlīda krievnacisma īstā viepļa grimase, nicinoši izvemjoties par kremļa pašu paverdzināto austrumu tautu nacionalitāti un vienlaikus demagogiski "iestājoties" par "nabaga" baltiešiem, tā barbaram "līdzjūtīgi" tēlojot vienu no mums! Tālākais vaņku stila melu virpinājums: "Fašismam nav tautības, jo tā ir cilvēku nīstoša ideoloģija" - tātad uz vairākkārtīgo nacisma, īpaši viņa saimnieku - kremļa sarkannacisma precīzo apzīmējumu te un civilizētajā pasaulē, šo vergs a.v. nedrīkst reaģēt un dumi jāgvelž tālāk par tēmai neatbilstošo itāļu fašismu!!! Vēl cita verga muldoņa: "Un vēl...Lavrentijs Berija bija krievs? Viņa tautietis tagad Rīgas pilī mīt, aplaupa latviešus un savējiem miljonus dala". -  šis jau tīši atgādina krievu melnsimtniekus, gnīdiskos šovinistus un trulos krieveļu impēristus, tik uzmācīgi stipri atgādina, ka pat andrjuhas v. deguna forma ieinteresēja. Vēl: "Jums atgādināt, ka psrs tika dibināta uz latviešu durkļiem un ar žīdu galvām." - nu, jauki izgaismojas vēl viens kremlinu tipiskais konveijera smirdiens (pardon, bet "smirdiens" šoreiz tā bija kolektīva doma, jo pamatoti apriebies šis senais primātu troļļa paņēmiens, kas redzams jūdu boļševikiem labi derēja "sarunās" ar krievu proletariātu), bet par latvju durkļiem viss pareizi, tas bija svēts katras apspiestās tautas pienāķums tos pagriezt pret okupantiem pie pirmās izdevības - mūžīga slava latvju streļķiem, kuru varonības un milzīgo upuru dēl varēja uzplaukt Latvijas valsts!  Bet, turpinām melu ķidāšanu -"Ne jau  krievi izveda Latvijā teroru, bet to organizēja žīdi no vdk, kuri Latviju bija iecerējuši padarīt par savu "Apsolīto zemi". - par žīdu komisāriem un visu kremļa vadību nav šaubu un arī tagad (a.v. "īpatni" tos šķiro - LV un Ukrainā vadībā atrodas sliktie, bet kremlī labie žīdi, vai ne andrjuha??!) bet tas nekādi neattaisno krievu masveidīgo un akli iztapīgi pakalpīgo piedalīšanos visās militārajās un necilvēcīgi sadistiskajās akcijās  un par visu noziedzīgo bija un būs jāatbild, īpaši ņemot vērā, ka Latvijā no visas milzīgās krievvalodīgo okupantu masas nav NEVIENAS viņu organizācijas, kas būtu latviešu tautas pusē un kuri būtu atvainojušies par savu tautiešu drausmīgajiem noziegumiem pret Latvijas tautu!!! Bet gan tieši pretēji - pārpilns ar šovinistiski un nacistiski domājošiem, pretlatviski rīkojošiem elementiem! O.K. turpinām, bet šo teksteli pašam jātulko, tik divdomīgi neskaidra domele: "Protams, latvieši Latvijas žīdu aptekāšanai bija par daudz... viņu iecere tika sodīta, jo tā bija ļauna." Seko nākamais meliņš: "Šodien viņi redz par savu 'Apsolīto zemi " Ukrainu un organizē ukraiņu izkaušanu, iebarojot tiem fašisma ideoloģiju, ka krievi pie visa vainīgi. Nepateiksiet, kādas tautības ir Ze, krievs, nē?" -  sadistiskākajai no politiskajām kustībām - cionismam, kas dzemdināja komunismu un nacismu. patiesi ir viņu cilmes aktīvisti visur pasaulē ietekmīgajās redzamajās un arī nevienam nezināmajās vadības struktūrās un kaut viņi mēdz būt politiski un reliģiski dažādi, to darbiem, ne vārdiem uzmanīgi jāseko! Objektivitātes pēc, kremlinam a.v. ir  arī viens neapstrīdami paškritiski pareizs teikums: "Bet tā jau ir, vai visu var nopirkt šajā pasaulē, tik smadzenes nopirkt nevar." Nu, ja šim būtu izdevies nopirkt, tad būtu norobežojies no trulā kremļa pāratgremotā, faktiem pilnībā neatbilstošā apzīmējuma "fašisms", kas pat tīri ideoloģiski ir idiotisms, to piedēvējot nacistiskajai Vācijai. Un ja būtu izdevies nopirkt, jeb kaut uzlabot smadzenes, nekad tā nepazemotos, kliedzoši dumi to piedēvējot izcili drosmīgajiem frontes varoniem - leģionāriem un tomēr arī Arāja komandai tas neatbilst. Bet, ja tas ir izdarīts pēc sarkanncistu, cilvēknīdēju ordas pūžņa - kremļa pavēles un zinot faktus, zinot vēsturi, tomēr apzināti turpināts melot publiski, tad vairs to saprast un attaisnot nav iespējams! 
​​​​​​​
P.S.
" organizē ukraiņu izkaušanu, iebarojot tiem fašisma ideoloģiju, ka krievi pie visa vainīgi." - arī šis kremlina tekstelis neder nekam, jo tieši krievi plecu pie pleca ar ukraiņiem sit kremļa krievu lielgabalgaļu un par kaunu šim te kremlinam un to vatņiku masai šeit - Ukrainā ir CITI krievi, kas kopā ar pamattautu cīnās pret necilvēcīgo agresoru!

27.marts 2023, 23:54
Andis Atvars

Man jums, "učene", ieteikt kādas pret caurejas zāles? Jūs pat niku nespējiet izvēlēties bez melošanas, tad par ko vispār tālāk runāt. Ja vēl kāds nezināja, kāda izskatās propaganda, tad šis ir propagandas etalons - neviena fakta, tik melu un naida kokteilis. Ar ļaunumu nevar apkarot ļaunumu, bet tikai to radīt un ar sevi vajag sākt, bet nevis lūkoties pāri žogam, kuru savos grēkos vainot. Par Ukrainu man nekas nav jāpierāda, jo jūsu meli pavisam drīzi taps visiem redzami, kad Mazā Krievija (ar ienaidnieku piešķirto nosaukumu - Ukraina) , Baltā Krievija un Lielā Krievija apvienosies un tālāk karos pret sātanismu pārņemtiem Rietumiem. Tādēļ pacietību un siltas kājas :D :D :D :D ...

28.marts 2023, 8:24
Aleksandrs78

andrejs vodovorots (Andis Atvars) adresēja it kā mums, bet beidzot ko  retu - patiesu pats sev. Jo par tēmu nespēj un nedrīkst dot šoreiz atkal nekādu godīgu atbildi, jo tā viņu iegāztu vēl vairāk, radot sev arī vēl savu saimnieku sodu:

Man jums, "AB grupai", jāatvainojas par savu gļēvumu neatbildēt un varb. variet ieteikt kādas kvalitatīvas pretgrafomānijas zāles? Jo kaut šefi nikni, nevaru vairs atrast argumentus jūsu precīzajiem un mani šokā dzenošajiem argumentiem, bet tā gribas rakstīt un rakstīt jūsu tik senajā un skaistajā valodā un jau gribas pat bez manu saimnieku diktāta un pat bez viņu samaksas!? Jums taisnība, es pat sev atbilstošu niku nespēju izvēlēties bez dumas melošanas, bet tas man iedzimts no manu mongoloīdu -hazāru piteku seņčiem asinīs.  Pardon, bet grūti to apspiest un tad par ko vispār tālāk runāt, jo visi mani ciltsbrāļi, arī kalpojot kremlim, to leprisko  iedzimtību pat neapzinās. Un,ja vēl kāds nezināja, kāda reāli izskatās m'ūsu propaganda, tad atklāšu noslēpumu, es esmu kremļa propagandas etalons - neviena fakta, tik melu un naida kokteilis, bet...par labu samaksu, nu...vismaz bija par labu samaksu. Es jau sajēdzu, ka ar ļaunumu nevar apkarot ļaunumu, bet tikai to radīt un ar sevi jau vajadzēja sākt, bet iedzimtā hazāru daba + kremļa naida dresūras žults gadu gadiem manī jau dziļi sēž...! Nu, nevaru bez skaudības un naida lūkoties pāri jūsu zemes žogam, kuru gribētu visos savos grēkos vainot, kaut sajēdzu - tas ir dumji un es esmu dumš, nu ne galīgi dumš, bet esmu iedzēris tā pavairāk, un pardon, gribējās brīdi nemelot!. Par Ukrainu nekas jau nav jāpierāda, jo jūsu uzvara pavisam drīzi taps visiem redzama un tas ir neizbēgami...pat neticas, ka es to atzīstu, viss, viss jābeidz dzert!

28.marts 2023, 21:28
Andis Atvars

"... viss, viss jābeidz dzert!" (C)

Nu ritīgi rēcīgi. Ko rīt tādu vīrišķīgu darīsiet - mēģināsiet stāvot čurāt? Jūsu teksti jūs nodod, jo jūs nerakstiet kā vīrietis. Vīrieši nečupojas, viedokli nesaskaņo un neraksta palagus rakstīšanas pēc. Kopš es piedalos interneta diskusijās, tikai vienai sievietei (divu bērnu mātei) ir izdevies rakstīt kā vīrietim, bet viņa neuzdevās par vīrieti. Priekš kam mocīties ar izdomātu identitāti, tas ir slimi, jo internets tāpat nav anonīms un kā jau rasktīju, tas patērē enerģiju, jo nepatiesība tiek sargāta autopilotā, ka pat par to nav jāpiedomā. Cilvēks, kurš pārstāj melot, tā energosfēra uzreiz palielinās, uzlabojas imūnsistēma un veselība, un viņš beidzot jūtas kā cilvēks.

28.marts 2023, 23:24 (28.marts 2023, 23:26 - labots)
Marcis Dzelme

Piderdrinker Latvija 16 martu atzime tikai nelala daja nacionali noskanoti poliki un auzgstakas amatpersona un un parsimti legionari tikai pie Brivibas pieminekla un Lestene.

29.marts 2023, 8:43
Andis Atvars

Kaut ko tomēr nesaprotu. ar ko 16. marts atšķiras no 17. marta, ja jēga tā kā būtu viena - Nacionālās pretošanās kustības piemiņas diena. Vieni būtu nacionāļi un otri fašisti... vēl kas ir?

29.marts 2023, 9:27
Marcis Dzelme

Bet Piderdrinker 8. maiju un 9. maiju svin lielaka dala pasauls un Andri es ar par 16.martu un 17. martu neko nesaprotu! 

29.marts 2023, 13:48
DŽA

marci, ja tevi, mēsls, noķeršu, tu labi sapratīsi. Aš raudāsi rāpojot. 

29.marts 2023, 18:37
Aleksandrs78

Atbildot kemlinu grupas rakstvedim andrejam v. un dodam vērtīgu padomu:

"... viss, viss jābeidz dzert!" - šie, šķiet vienīgie patiesie vārdi, kurus drīkstēja ietriept kremlins andrjuha, jo visa cita pļerza ir vien vienīga kremļa barbariem raksturīgā mukšana no tēmas, locīšanās, kā tārpam, jo dodot pat melīgas atbildes šo vergs riskē saniknot saimniekus ar dumiem, vai pārlieku melīgiem argumentiem! Bet ne šim šim svešo vergam tas būtībā bija adresēts, bet visiem, kam vēl neskaidra 4.maija režīma būtība un šādu spiegu un to pretlatviskās masas saglabāšanu mūsu zemē, kā zināmu savas drošīnas garantu!

"Cilvēkveidīgais, kurš beidzot pārstāj melot un kalpot agresorvalsts kremlim, tā uzreiz palielinā iespēju smagi nesodītam palikt LV, tādiem pat uzlabojas imūnsistēma, veselība un ādas krāsa. Un viņš beidzot jūtas kā cilvēks, nevis sodāms, zemisks kremlinu vatņiks, kāds ir katrs okupants, kas parazitē LV neatvainojoties un nelūdzot Latvijas tautai piedošanu un atļauju palikt latvju zemes robežās!" - šis ir vienīgais teksts, ko andrjuha drīkst te ierakstīt, nebaidoties par sekām, bet par čekas-vdk melu tirāžu un pretlatvisku propagandu gan būs atbilstoši vērtējumi un rīcība.

30.marts 2023, 1:03
Marcis Dzelme

Piderdriker, un man tavi neta draudi ir pie vienas vietas un par 16 martu es visu pareizi pateicu.

30.marts 2023, 9:32
Andis Atvars

Sunīši, kuri nikni rej, tie nekož. Īstenībā, ča - ča ir bailīgs un gļēvs "tīnis", kurš to visu slēpj ar jēlībām un tukšiem draudiem. Tipa, tāds pats gļēvs azovietis, kurš solīja izvarot Kadīrova bērnus, bet visa varonība beidzās, kad nokļuva gūstā un Kadīrovs to apciemoja. Šķiet ka ir jau beigts, ja es nejaucu ar kādu citu... man neinteresē tādu niecību liktenis. Bija kāds gruzīns, kurš dzīvus dedzināja ievainotos gūstekņus. Arī tas jau ellē. Kuri sodu saņam šajā pasaulē, tie pēc šās dzīves sodīti otreiz netiek un otrādi. 

30.marts 2023, 19:09
Jelena Sergejeva

Jums idiotiem nav nekā cita ko darīt, kā apriet Azov. Neviens no viņiem neko tādu nebija teicis, lasi vairāk dzelteno presi. Tagad skaidrs no kurienes tev tādi dati par Ukrainas karu. Mazāk lasi Krievijas info.

 

1.aprīlis 2023, 4:09
Jelena Sergejeva

Mārcīt, tev tak atzīmējamām diena ir lgbt tusiņš, kur atkal būs ikgadējais dupsiņš. 

1.aprīlis 2023, 4:11

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:56

Jaunākās diskusijas