Krievija uzbruka pasaulei, bet pasaule izrādījās stiprāka.

Marcis Dzelme

Elmars Sarkans, Andis Atvars, Vilis Gutamanis debilie idioti pat galvenie Krievijas propogandisti, jau publiski atzistas, ka Krievija ir karu ir zaudejusu un visi krievi Krimas pardod savus ipasumus un beg no Krimas Vilis Gutmanis butu pirmas, kas ar ziediem sagaiditu Latvija Krievijas armiju un tas pats bus ar Andi Atvaru kaisligie Putina atbalstitaji.

28.aprīlis 2023, 14:58
V ilis Gutmanis

Marcis Dzelme, ja jau jūs tā ticat pasakām ko stāsta gan ukraiņu gan latvijas un rietumu mēdiji Lai jau jums būtu taisnība. Taču realitātē viss sanāk mazliet savādāk nekā jums stāsta. Ja varētu pajautāt norādes uz tiem jūsu materiāliem no kuriem izriet ka krievija pamet gan Krimas pussalu gan  Doņeckas, Luganskas Zaparožjes Un Hersonas apgabalus. Neko no augstāk minētā jūs nevarat parādīt tikai tukši spriedelējumi. Kas attiecās ja šeit ienāktu Krievijas armija, nemāku teikt par ziediem bet 100% droši varu apgalvot ka jūs jau sen būsit aizmucis un sargāt Latvijas neatkarību neiesiet. Jā un vēl kas, pasaule nav menbalta bet gan tūkstoš pelēkāš nokrāsas. Tas nozīmē ka taisnība nav tikai tas kas jums patīk.

28.aprīlis 2023, 18:02
Andis Atvars

Nekā nebija, Mārci, tie, kuri visu laiku aicina Krievijas karaspēku, tie lai arī neaizmirst to ar ziediem sagaidīt. Es vienmēr esmu iestājies par draudzīgām kaimiņu attiecībām un sadarbību ar Krieviju un Baltkrieviju, jo tikai tā Latvija var pastāvēt un saglabāt savu suverenitāti. ES un NATO, tā ir īslaicīga parādība un Latvijai tikai atnesusi iznīcību un postu. Ja Eiropa un Latvija ir būvēta uz kristietības pamatiem, tad to nav iespējams pārcelt uz izdomātu "vērtību" pamata. Tā, kura sevi nav spējusi pasaules vēsturē apliecināt. Lai ko, vispār, nosauktu par vērtību, tam ir sevi jāapliecina četru paaudžu garumā.

28.aprīlis 2023, 19:40 (28.aprīlis 2023, 20:10 - labots)
Marcis Dzelme

Aizver kremins Andis Atvars un tad debilas draugs Vilis Gutmanis savas smirdigas zaunas un vacieties uz savu etnisko rodinu Rossiju,jo Putina un Kremla rezims driz jau pats sabruks, bet ES un NATO nekad un nepiesmidiniet netu ar saviem debilajiem murgiem.

28.aprīlis 2023, 20:51
Andis Atvars

Ja kāds raksta "nekad", tad ar to jau viņš ir apliecinājis, ka tas "nekad" pārvērtīsies par "noteikti".

Bet par to vācieties, var gadīties, ka jums būs jāpārvācas uz elli, jo Zeme nav domāta priekš tādiem, kuri cilvēcību zaudējuši- no tās atteikušies.

28.aprīlis 2023, 22:03
Jelena Sergejeva

Vilīt, es esmu nodienējusi zemessardzē, tā kā neuzprasies mīkstmiesi, tādi kā tu domā par savu drošību, bet par pārējo ir nospļauties. Kara gadījumā Tu nolīstu pagrabā. Fui!!! 

29.aprīlis 2023, 2:03
V ilis Gutmanis

Jelena Sergejeva kad jūs sākat stāstīt pasakas vismaz neliekat citiem tam ticēt. Labi zinot tādas muldošas personības kā jūs varu apgalvot ka vienīgais ko jūs varat tas ir apčurāties no bailēm. Tāpēc ka tāds plintnieces ne uz ko vairāk nav spējigas.

29.aprīlis 2023, 10:44
Jelena Sergejeva

Tev jau maitas gabal garām netrāpīšu. Vari pat necerēt. Kāds esi mūdzis, tāds arī nosprāgsi nekam nevajadzīgs,kurš tālāk par pirmo bodi neko nezin. 

29.aprīlis 2023, 11:04
V ilis Gutmanis

Fui fui fui Jelena Sergejeva kaut ká argrák jús tá nepárgáját uz rupjíbám. Kas atiecás uz šaušanu nezinu kas no tā sanāktu kaut gan skatoties uz jūsu atbalstāmo izdarībām šaut uz cilvēkiem un piesegt sevi ar civilajiem ir tīri jūsu stilā.

29.aprīlis 2023, 16:52
DŽA

Zilais v ili, nolādētais izdzimteni, laiks tev nosprāgt. 

29.aprīlis 2023, 18:49
V ilis Gutmanis

Nāksies stipri vien paciesties un domāju ka drīzāk man nāksies nolikt ziedus uz jūsu kapavietas lai vismaz kaut kāda atcere par jums paliktu. Kaut gan stipri šaubos ka jūs tiksit apbedīts atsevišķi nevis iegrūsts kopējā bedrē pēc katastrofas kurā jūs pār varītēm cenšaties iegrūst pasauli.

29.aprīlis 2023, 20:54
DŽA

Zilais v ili, žaunu, pediņ, aizver!

29.aprīlis 2023, 23:02
Jelena Sergejeva

Pamuļķīt Vili, gribi pārbaudīt manas šaušanas spējas? Idiot, es tevi novāktu pāris km attālumā. 

30.aprīlis 2023, 4:02
Andis Atvars

Mednieks griežas pie sava ģimenes ārsta, lai šis pergamentu izraksta, ka ierocis drīkst būt.

- Es varu jebkādu izziņu izrakstīt, bet mednieki visi jau ir ar psihiskām novirzēm, tādēļ pa taisno  pie psihiatra.

30.aprīlis 2023, 10:04
V ilis Gutmanis

Jelena Sergejeva gribētos jūs mazliet apbēdināt. Lielkalibra snaiperšauteņu zemesardzes rīcībā nav. Ja jūs domājat Hekler Koh izstrādājumus tad 2000m attālumā jus diez vai siena gubā trapīsiet.

30.aprīlis 2023, 10:42
Aleksandrs78

Kāda bailīga, "piesardzīga" kremlinu troļļa muldoņas precizējums:

Nekā nebija, Mārci, mēs, kuri visu laiku gaidām un slepeni aicinām krievijas karaspēku, mēs arī neaizmirsīsim to atkal ar ziediem sagaidīt! Esam vienmēr iestājiušies par mums "draudzīgām" kaimiņu attiecībām un "cieši vienotu" sadarbību ar brālīgo krieviju un Baltkrieviju, jo tikai tā jūsu Latvija var pastāvēt un saglabāt savu, mūsu stila suverenitāti. Brūkošā ES un ssšķeltā NATO, tā ir pavisma īslaicīga parādība un mūsu Latvijai tikai atnesusi mums problēmas, pat iznīcību un postu. Ja Eiropa un Latvija ir būvēta uz mūsu tradicionālās kristietības pamatiem, tad to nav iespējams pārcelt uz izdomātu "vērtību" pamata. Tā ir tāda, kura mūsuprāt sevi nav spējusi pasaules vēsturē apliecināt. Lai ko mēs nosauktu par vērtību, tam ir sevi jāapliecina četru paaudžu garumā,a nevis kā Baltija,vot tā!

27.maijs 2023, 21:28
Jelena Sergejeva

Vilis atbalsta Putleru, jo tam nepatīk, ka viņa valsti izmanto par kājslauķi. Te jau vispār ir marasma pazīmes. Kāds putleram sakars ar savu valsti un Ukrainu? Putlers pat savā zemē taisa teroru. Apbrīnoju turienes krievu pacietību. Dabiski puse ir nozombēti, bet tomēr... 

28.maijs 2023, 12:33
Marcis Dzelme

Alesandrs79 ir vel viens kremlins un ES un NATO nekad nesabruks un jau 21.gadsimts un Eiropai kristigas vertibas jau sen ir pie vienas vietas un 1940 gada Latvijas neviens krievus ar ziediem negaidija un Vilis Gutmanis ir debils idiots un zilais vilis.

28.maijs 2023, 12:59
Andis Atvars

Aleksandrs78 un Skolotājs AB ir viena un tā pati persona. Par cik es paskaidroju, dažus momentus par Skolotājs AB profilu, tad tas tika aizstāts ar citu niku, pilnīgi neko nemainot rakstības stilā. Vēl vairāk, vecais niks tik tika aizstāts ar jaunu. Cik es saprotu, tad galvenais mērķis bija norādīt jaunāku dzimšanas gadu kā ir, lai novērstu aizdomas par sadarbību ar čeku, taču iepriekš rakstītais par PSRS laiku ir pretrunā ar jauno niku. Kādēļ vārds Aleksandrs tika izvēlēts, kuru vairāk izvēlās krievu tautības vecāki saviem dēliem kā latvieši, tad man sanāk, lai lielāka uzmanība tiktu pievērsta vārdam, bet ne dz.gadam.

"21.gadsimts un Eiropai kristigas vertibas jau sen ir pie vienas vieta" (C)

Bez pamatiem nevienu normālu ēku nav iespējams uzcelt, tādēļ ES nav vispār nekādas nākotnes.

"1940 gada Latvijas neviens krievus ar ziediem negaidija" (C)

Nevis krievus sagaidīja, bet PSRS varu un nevis neviens, bet ebreji ar ziediem sagaidīja.

28.maijs 2023, 13:58
Jelena Sergejeva

Vili... No kurienes tāda informācija par bruņojumu LV armijā? 

28.maijs 2023, 14:48

Tavs ziņojums

Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:55

Jaunākās diskusijas