Krievija uzbruka pasaulei, bet pasaule izrādījās stiprāka.

Aleksandrs78

Arhīvā LA.LV atkal trāpījās teksts tieši par šo kremļa vergu un palagmuldoņu: Andrejs Vodovorots( niks-andis atvars ) iesaka tautiešiem:

 0:55, 31. marts 2023

“Cilvēkveidīgais, kurš beidzot pārstāj melot un kalpot agresorvalsts kremlim, tā uzreiz palielinā iespēju smagi nesodītam palikt LV, tādiem pat uzlabojas imūnsistēma, veselība un ādas krāsa. Un viņš beidzot jūtas kā cilvēks, nevis sodāms, zemisks kremlinu vatņiks, kāds ir katrs okupants, kas parazitē LV neatvainojoties un nelūdzot Latvijas tautai piedošanu un atļauju palikt latvju zemes robežās!” – šis ir vienīgais teksts, ko andrjuha drīkst te ierakstīt, nebaidoties par sekām, bet par čekas-vdk melu tirāžu un pretlatvisku propagandu gan būs atbilstoši vērtējumi un rīcība.

13.aprīlis 2023, 2:42
Andis Atvars

Tante AB, nemokieties - vārdus un uzvārdus netulko un es nikus neizmantoju. Bet skatos, jūs neko lietas labā neesiet darījusi un joprojām rakstiet zem sev neatbilstoša nika. Neciešu, ka veči tēlo vecenes un vecenes večus. Kas attiecas uz manu it kā tekstu citēšanu, tad vienīgā frāze, kura ir mana no tās rindkopas - "tādiem pat uzlabojas imūnsistēma, veselība un ādas krāsa". Viss pārējais ir jūsu pielocīts un lai to slēptu, tad neiekopējat saiti ar manis rakstīto, bet vēl pielikat ne to datumu, lai nevarētu oriģinālu atrast.  

"par čekas-vdk melu tirāžu un pretlatvisku propagandu gan būs atbilstoši vērtējumi un rīcība." (C)

Kas, šī ir nostaļģija pēc čekas laikiem, kad varēja kaimiņus nostučīt ar izdomātām apsūdzībām un pēc tam jau viņu īpašumus pārņemt? Es taču jūs neaicināju tāpat vien ko uzrakstīt par saviem "varoņdarbiem" PSRS laikā.

13.aprīlis 2023, 10:05 (13.aprīlis 2023, 12:16 - labots)
Elmārs Sarkans

Diemžēl naciķu cerības neattaisnosies-krievi ukrus vinnēs.Un pēc tam lielajiem ukru aizstāvjiem var pavērties plašas iespējas ilgstošākām bezmaksas ekskursijām uz attālākiem Krievijas ziemeļu apgabaliem.

13.aprīlis 2023, 19:29
Kaspars Leikarts

Dēmonu valdīšana viegli maskētā veidā.

Te nu būs tev jāaizrāda, nekādas maskēšanās, nekāda viegluma, leģions plosa šo pasauli kā traks, zinot savu beigu tuvumu...

13.aprīlis 2023, 20:49
Aleksandrs78

Te vēl viena kremļa verga smirdoņa, protams ar citu, noteikti īsta cilvēka niku, ne savu īsto barbaru infuzorijas vārdeli:

 

"Elmārs Sarkans

Diemžēl naciķu cerības neattaisnosies-krievi ukrus vinnēs.Un pēc tam lielajiem ukru aizstāvjiem var pavērties plašas iespējas ilgstošākām bezmaksas ekskursijām uz attālākiem Krievijas ziemeļu apgabaliem."

Visas neoficiālās pazīmes gan rāda, ka šos mēslus daudz ātrāk neitralizēs un šķībos okupanteļu prāteļus ukraiņu draugi kopdarbā savedīs kārtībā, kaut pat visi ievainojumi nebūs īsti sadzijuši.

17.aprīlis 2023, 2:33
V ilis Gutmanis

AB Skolotajs, nebūs ilgi jāgaida kad jūs un jūsu ukraiņu draugi sēdēsiet uz apsūdzēto sola un smilkstēsiet tāpat kā ta notika ar nacistu noziedzniekiem. Mēs ne pie kā neesam vainīgi mēs, tikai pildijām pavēles. Nebūtu laiks pamosties un nebāzt savu galvu cilpā savelkot to ap kaklu?

17.aprīlis 2023, 9:06
Andis Atvars

to AB tantei

Cilvēki savus komentārus paraksta ar savu vārdu, bet infuzoras niecības ar izdomātiem nikiem.

17.aprīlis 2023, 14:33
DŽA

atvar, tev arī latviešu valodas gramatika klibo? Aš, viss tas pats, kā Z ilajam v ilim. Grūta ir tā, mana letiņu valoda, ne? Fašistu izdzimteņi, jūsu virziens ir uz elli! Uz koncertu pie kobzona. 

17.aprīlis 2023, 19:51
V ilis Gutmanis

DŽA DŽA nomaini savu nobraukāto plati par latviešu gramatiku. Tavai slimajai galviņai nav ieteicams rakstīt par tādām tēmām jo vairāk kā lamāties tu neproti un arī spējīgs pateikt kaut ko sakarīgu arī nevari.

17.aprīlis 2023, 20:02
DŽA

Z ili, tu, mauka, tikai putinam sukā? Jebšu tam pideram atvaram arīdzan? atvars tak gaida, vēl stāstnieks rindā, turpat arī marcis ganās. Rindā gaida.

17.aprīlis 2023, 20:38
Andis Atvars

"turpat arī marcis ganās"(c)

Jūs taču esiet dzimis komiķis, jo nav nekas smieklīgāks, kā sevi gānīt. Varētu ko piemērotu jums uzrakstīt, bez "azova plintniece" man atkal uzbruks un nevēlos vēl skaidroties par nezi pat ko.

"latviešu valodas gramatika klibo" (C)

Jā, gadās, ka nospiežu ātrumā ne to klaviatūras taustiņu, bet ja izlasīt un saprast var, tad daudz par to nebēdāju. Šodienas latviešu valoda pagājušā gs. vidū tika vienkāršota un reizē kļuva nepilnīga, bet pēdējos divdesmit gados ir vēl vairāk degradēta.

17.aprīlis 2023, 21:29
DŽA

atvar, kas tev gadās? Moš bikses piedirst, tikai tā! Tu, kuce, nezini latviešu valodas gramatiku. Bet, nebrīnos par to- ko var no nolādēta dirslaižas gribēt?

18.aprīlis 2023, 19:47
Aleksandrs78

Tas, ka sauc par tanti, onkuli vai balodi, mums vienalga, jo esi niecība-nicināms kremļa vergs, bet jūsu bandas pretcilvēcisko. pretlatvisko tēmu dēļ atbildam tavam naidnieku pūznim mūsu zemē, domājot par mūsu lasītājiem, bet vai esi vovka,andrjuxa vai drīzāk haims, mūs neinteresē:

"to AB tantei

Cilvēki savus komentārus paraksta ar savu vārdu, bet infuzoras niecības ar izdomātiem nikiem."

tu kremlin andrjuha to spilgti pats pierādi, maskējoties aiz īsta, ne savējo barbaru cilts. bet cilvēka vārda, kāds ir šobrīd tavs niks te, bet pēc tavas dumiķa loģikas tavs dieveklis, kremļa izdzimums dzugašvili (stalins) un vēļ šausmīgāks deģenerāts, otrs dieveklis uļjanovs (lenins) bija 100% infuzorijas. kam mēs visi tev beidzit piekrītam! Bet vispār tev kremļa vergam, kas te tēlo inteligentu pretlatvisku nelieti, bija vismaz jādzird tādu svešvārdu,kā pseidonīms, ko lietoja un lieto ļoti slavenas radošas būtnes un arī citas personības! Varb, ar piepūli, tomēr pie spoguļa atcerēsies, ka pasaulē bez jums, bez pērkamajām politiskajām prostitūtām, piem.5. kolonnas spiegiem-diversantiem un algoto kremlinu bariem ir vēl ĪSTI CILVĒKI - dzejnieki. bardi, gleznotāji un aktieri un citi dziesminieki AR NIKIEM?! Kuri protams jums, barbaru kremliniem arī ir  infuzoras niecības ar izdomātiem nikiem, ja vien nedzied jūsu okupantu kremļa tekstu kopkorī!

21.aprīlis 2023, 1:02
V ilis Gutmanis

AB Skolotājs piedodat bet neko labāks savos spriedelējumos par neadekvātajiem DŽA  un Marcis Delme jūs neesat. Vienīgis  ka jūs savos spriedelējumos nelietojat rupjības bet tas diemžēl neliecina ka jūs esat normāls cilvēks. No jūsu spriedelējumiem tā arī lien ārā knapi piesegtā raganu mednieka iekāre. Ar smukiem vārdiem jūs kā savulaik PSRS meklējat tā sauktos tautas ienaidniekus kaut gan patiesībā tautas ienaidnieks esat jūs pats. Norādat uz citiem bet pēc jūsu izteikumiem sanāk tikai viens - ir tikai divi viedokļi MANS un nepareizais.

21.aprīlis 2023, 7:50
Jelena Sergejeva

Gūtmani... Tu tak esi viens debīla tirliņš. Aizej nodieni kaut gadu armijā un tad vari gudri spriedelēt. Ukraiņi aizstāv  savu neatkarību, bet ja tas notiktu Latvijā, Tu būtu pirmā kas asti iemauktu kājstarpē. 

21.aprīlis 2023, 21:55
Andis Atvars

"Ukraiņi aizstāv  savu neatkarību"(C)

Nevar aizstāvēt to, kuras nav un ja viņi tiešām tā aizstāvētu, tad taču nebūtu uz ielas, veikalā un sabiedriskā transportā kā meža dzīvnieki jāgūsta, lai nosūtītu uz fronti.

"ja tas notiktu Latvijā" (C)

Bet jums vēl nav skaidrs - uz pusgadu NATO Latviju atstātu. Lieki piebilst, ka pēc pus gada neviens neatgrieztos. Šajā ziņā pilnīgi nekas nav mainījies, jo Stoltenberga sacītam pēc tam, kad tas paziņo, ka visas NATO dalībvalstis ir par Ukrainas uzņemšanu NATO, viņa sacītis vairs nav nopietni uztverams.  Lai gan, NATO šefs varbūt bija dzirdējis stāstu par austrumu gudro, kurš sultānam apsolīja, ka 50 gadu laikā ēzelim iemācīs Korānu citēt. Kāds jau pēc 50 gadiem noteikti nebūs, tā kā ar solījumu nekas riskēts nebija.

22.aprīlis 2023, 22:18
Dagnija Zvidrina

interesanta tomeer te publika...

23.aprīlis 2023, 4:33
V ilis Gutmanis

Nu ko teikt dārgā Jelena Sergejeva jūs vēlreiz spoži apliecinājāt to  ka taisnība var būt tikai jums, tā pēc jūsu uzskatiem ir aksioma. Ieteiktu jums, protams iespējams ka es kļūdos, pabeigt sākumskolu un pēc tam mēģināt spriedelēt par jautājumiem kuros jums nav ne mazākās saprašanas. Kas būtu sakāms par to kas notiktu ja  latvijā sāktos karastāvoklis nezinu kā es rikotos bet 100% zinu vienu ka ne jūs ne DŽA ne Marcis Delme ne AB Skolotājs šeot vairs sen jau nebūtu. Tāpēc ka gudri spriedelēt kas būtu ja būtu jūs protat tikai no malas.

23.aprīlis 2023, 8:45
Andis Atvars

to AB tantei

AB Skolotājs jums pseidonīms, ka sāciet par tiem vāvuļot? Es ar pseidonīmu vai skatuves vārdu saprotu vārdu, kurš pieder konkrētai, zināmai personai, bet ne no ūdens izceltam medūzas receklim, uz kuru skatoties nav saprotams, kas tas vispār ir.

Par cik man interesē psiholoģija, tad spēju no cilvēka rakstītā izveidot samērā precīzu tā potretu. Jā, kļūdas ir iespējamas, ja konkrētai personai pietiek smadzeņa jaudas un tā pārzin psiholoģiju, tikai šis neattiecas uz jums tante AB.

23.aprīlis 2023, 10:03
DŽA

atvar, tu tak piders esi. Hallo, ujebok?

23.aprīlis 2023, 22:09

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:41

Jaunākās diskusijas