Vatņiki

Jelena Sergejeva

Aivar... Mana nostāja ir vienkārša, es neatbalstu kādas tautas vai nācijas priviliģētiju. Nu nevar pateikt,ka krievs vai latvietis ir augstāks par to pašu indusu. Kaut kur ir jābūt sajēgai. Mēs visi esam cilvēki. 

24.februāris 2023, 23:51
Jelena Sergejeva

Es runāju ar lietuviešiem, viņiem nav 5.tās kolonnas.Mani vairāk tracina, ka cilvēki kuri Latvijā nodzīvojuši vairāk kā pusgadsimtu, vispār neko nesaprot latviski. Es latviešu valodā runāju kopš septiņu gadu vecuma,labi es rakstu ar kļūdām, bet uz to var pievērst acis(cerams nav tik traki). 

 

25.februāris 2023, 1:00
Jelena Sergejeva

Jautājums Gedroicam... Jūs apzināties, ka tas ir valsts apvērsums? Vispār K. Ulmanis pareizi izdarīja likvidējot to liekēžu baru. Es kad iedomājos ko var darīt klimata ministrija un saņemt algas, kuras pat negribas nosaukt, tad vemt gribas.Nav normāli, kad ierēdņi un viņu padomnieki sēž tautai uz kakla. 

 

25.februāris 2023, 1:13
Aivars

Kāds apvērsums? Es par to nerakstu...un pirmtiesības Latviešiem es prasu tikai LATVIJĀ !!!

25.februāris 2023, 12:21
ženija

Nepaies i 10 gadu, lielie vatņiku  bļauru, skraidīs un meklēs vatņikus , lai būtu ko vilkt mugurā un sasidītos. Viņu pēcnacējiem būs iznīkšana.

25.februāris 2023, 20:28
Marcis Dzelme

Tu debilas piders Aivars Gedroics un beidz te dirst pat saviem vatnikiem un tu neta mauka zenija, un Krievijas tauta nav vainiga, ka to jau vairak, neka 20 gadus vada pedejais Eiropas diktators Vladimirs Putins.

25.februāris 2023, 21:10
Aivars

Protams, vai tad krievi Hutinu ievēlēja, to tak izdarīja marsieši! :)))

26.februāris 2023, 0:20
Ulvis

Marcis Dzelme,viņi jau ir tie kas atbalsta viņu,vaig atgadināt to jebkāda atbalsta un vēršs personu uz noziegumu tevi padarīt līdzvainīgu noziegumā.                  Tas būtu jāatgādina katram Krievijas iedzīvotājam un viņi paši arī tie kas var mainīt varu Krievijā.

 

 

26.februāris 2023, 1:23
Marcis Dzelme

Tu debilas Aivars Gedroics un Krievija jau 20 gadus prezidenta un citas velesana ir viltotas un 2022 gada vasara pec oficialam Kremla aptaujas 46% grib sarunas ar Ukrainu un septembri,kas sakas mobilizacija,Putinam un Kremlim stauji krit atbalsts,bet ielas iet un protestet nevar.

26.februāris 2023, 19:34
Aivars

Ja grib, tad visu var..un no kurienes tev tie murgu dati tādi ???

26.februāris 2023, 21:22
Marcis Dzelme

Tev debilajam idiotam to nesaprats un tas ir Latvijas medijiem un ej drist debilas Tvaika ielas 2 pacients!

26.februāris 2023, 21:30
Jelena Sergejeva

Diezgan absurdi. Kas ievēlēja Latvijas ceļš;Vienotība;Jaunā vienotība?Vai tik nebija un nav Latvijas tauta. Nesmīdini manu pakaļu, uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem kāpj, tikai ar citiem logo. Šeit ir tāpat kā Krievijā, visiem klapes kā zirgiem uz acīm, lai sānis neredzētu. 

3.marts 2023, 2:52
Marcis Dzelme

Jelena Sergejeva un velesanas vilto tikai Krievija un Baltkrievija un JV un radusies 1999 gada, ka Jaunais Laiks ar premjeru Einaru Repsi un ir viss sakarigaka partija.

3.marts 2023, 15:28
Aivars Gedroics

Jā, Jeļena, t.s. "Latvijas tautas" man arī nav žēl, tā ir stulba un gļēva, un balso par savas valsts ienaidniekiem !!!

3.marts 2023, 16:12
Jelena Sergejeva

Aivar...lai tagad neskuļī par Kankara izteikumiem par veselības ministrijas finansionālo stāvokli.Viņš nav premjers, bet vienkārši nekas. Ko gribējāt vēlētāji, to dabūjāt, kā jau katrās vēlēšanās.

7.marts 2023, 18:51
Marcis Dzelme

Jelena Sergejeva Vesalibas minstrija ja daudz gadus ir totals bardaks un nav taistas reformas un kur katru gadu pazud nauda, ka melnaja cauruma un Krisjanis Karins un visu laiku labakais Latvijas premjers.

12.marts 2023, 8:09
Chils

Ja jums šķiet,ka 4% tas ir maz,tad izskaidrošu! Izskaidrošu jums vatesgabaliem un pufaikciema nepiekritējiem! Tie ir zaldātu rotā vismaz 2 , tie ir skolotāju vidū lielā Rīgas skolā vismaz 2 , tie ir Latvijas Republikas Saimā vismaz 4, vai pietieks uzskaitīt? Tas ir nevis skaitlis vai cipars , tas ir maniakāls rēgs, no kura neizbegt! Un tie ir tikai redzamā aizbēga daļa! Aiaiaiaiaaiaiia

13.marts 2023, 0:29
Chils

Ja jums šķiet,ka 4% tas ir maz,tad izskaidrošu! Izskaidrošu jums vatesgabaliem un pufaikciema nepiekritējiem! Tie ir zaldātu rotā vismaz 2 , tie ir skolotāju vidū lielā Rīgas skolā vismaz 2 , tie ir Latvijas Republikas Saimā vismaz 4, vai pietieks uzskaitīt? Tas ir nevis skaitlis vai cipars , tas ir maniakāls rēgs, no kura neizbegt! Un tie ir tikai redzamā aizbēga daļa! Aiaiaiaiaaiaiia

13.marts 2023, 0:31
Aivars

40% !!!

14.marts 2023, 18:14
Jelena Sergejeva

Joprojām Aivar nesaprotu, kuri Tavā izpratnē ir vatņiki?Ja Tu domā tieši par krieviem, Tev vajadzētu mazlietiņ piebremzēt.

18.marts 2023, 2:33

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas