Ukrainas bēgļi

Jelena Sergejeva

Paldies makis, bet Kaktiņam vajag  iet nokaunēties kaktā par ukriem. Tev tak nepatīk, ja latviešus sauc par gansiem,kāpēc tad citus apsaukāt? 

27.janvāris, 21:23
Aivars

"Ukri" nav lamuvārds, bet vienkārši saīsinājums, tam analogs būtu nevis "gansi", bet gan "leti".

28.janvāris, 12:26
ina

Nu, re Jelena, izlida ilens no maisa - ta krievi vienmer ir latviesus saukajusi par gansiem, tas tevi genu limeni saglabajies. Patiesiba par hansiem ar H sauca vaciesus, ezelien,  ielago, pirms nakamreiz par savam orgijam Nazi bataljona Asov sastava stastisi. Un, ja vien tev tava izglitiba un valodu prasme atlauj, palasi, ka nacisms izpauzas Ukrainas rietumos, ja, ja, ne tikai krievus valsts austrumos ukrainu  nacisti terorize. Tie terorize ari Ukrainas rietumos mazakumtautibu, kas nepavisam nav krievi un kuri tur dzivoja gadsimtus pirms tur tada Ukraina uzradas. Un ja tu to atbalsti, tad pati esi naciste, kaut gan pec manam domam esi kaut kada izmisigi pie Latvijas piekerusies naciste, kura cer, ka nacisms palidzes tev palikt Latvija. Lasot komentarus seit, vai tiesam tev nav skaidrs, ka visi tie, kas te atbalsta tavus nacistiskos komentarus, realitate pie pirmas iespejad nolamas tevi par krieveni un izmetis tevi taja pasa tevis norietaja Krievija. tas pats beer drinkers bys pirmais, kas spers tev ar kaju

28.janvāris, 17:40
Jelena Sergejeva

Redz kā Ina, man nav bail nostāties pret ienaidnieku, bet Tu labprātīgi varētu atdoties. Šeit ir starpība starp kaujamu govi, vai vilku, kurš ir brīvs un pārgrauzīs  rīkli jebkuram kurš ienāks viņa teritorijas. 

28.janvāris, 21:48
DŽA

ina hujina. Kijeva- viena no senākajām Eiropas pilsētām, dibināta 5. gadsimtā. Maskava- pirmo reizi nosaukums minēts 12. gadsimtā, kā sādža. Lūk, ina bļaģina, Kijeva ir 700 gadus vecāka par maskavu. Viss skaidrs, mordoras slampa?

29.janvāris, 13:31
DŽA

Aivar Gedroic/ Aivar Gudrais/ Aivar- vārds "ukri", ir aizskarošs, nicinošs, krievu nacistu lietots apzīmējums ukraiņu tautai. Vārds "leti", ir ģermānisms. Lette- latvietis. Es lepni saku- "Ich bin Lette, Ich komme aus Lettland"! Pieleca, pamuļķi?

29.janvāris, 13:40
Aivars

Nu tu, vecīt, labāk saki "ich bin schwuhlen"... :))) bet moskaļi ukraiņus sauc par "ukropiem" (kas nav tas pats, kas "ukri") vai "hoholiem". kā arī latviešus, tāpat kā vācus, par "gansiem", jo neko labāku nespēj izdomāt, fantāzija nabadzīga... :)))

29.janvāris, 18:02
V ilis Gutmanis

Aivars kam un ko jūs gribat skaidrot? Tas ir tas pats kā mēģināt pierunāt sienu paiet nostāk jo jums gribās iet taisni.

30.janvāris, 20:16
DŽA

V Zili, Aivars ir latviešu nacists, bet tu esi mordoras fašists. 

30.janvāris, 21:31
DŽA

V Zili, šaubos,  ka tev ar Gedroicu konstruktīva saruna sanāktu. Tādēļ, V Zili, necenties Aivaram pakaļu bučot, viņš ir cits nacists. Tevi sistu. Bet, ej nu sazin, moš abi bučosieties. 

30.janvāris, 21:38
Aivars

Tev jau gribētos, lai Vilis daiktu atsūkā, bet viņš to nedarīs !!! :)))

31.janvāris, 18:24
V ilis Gutmanis

Zinat DŽA gribētos jūs satikt lai jūs vairs nemuldētu bet domāju ka vēlāk nepietiks ziepju un dezinfekcijas līdzekļu lai tiktu vaļā no jūsu smirdoņas.

1.februāris, 12:04
DŽA

Z ili, pirdien, latviski rakstīt iemācies! Vienas kļūdas,  i ortogrāfijas, i interpunkcijas. Tu tak sūda ujeboks- vijeboks esi. Un, vari pļūtīt cik vēlies, bet tas nemaina faktu, ka Ukraina dauza krieviju! Nu jau 500 000 (pusmiljons) orku ir demilitarizeeti! Nav slikti, Z ili?

3.februāris, 22:29
Jelena Sergejeva

Tā vien liekas, ka Inočka raksta uz pasūtījuma. Gan jau putlers nosprāgs un Ukraina uzvarēs karā. Ko tad tu drostaliņ dziedāsi? 

4.februāris, 2:51
Jelena Sergejeva

Stulbs jautājums, Ina tev vīrietis ir? Varbūt tāpēc tu esi tik kašķīga, ka sen nav bijis sekss. Nomieriniies, durkā visas būs labas. 

4.februāris, 3:52
V ilis Gutmanis

DŽA ja pārrakstat no vārdnīcas gudrus vārdus tad vimaz darat to pareizi.

6.februāris, 9:44
Aivars

PārrakstĀt un darIET !!! :)))

6.februāris, 11:53
Jelena Sergejeva

Aivar... Man pat kā krievietei likās dīvaini tāda latviešu valodā. 

10.februāris, 21:55
DŽA

Hi, Jelena! Es par tavu komentu Jauns.lv- tas, ka putni neatgriežas pie mazuļiem, ja ligzdai klāt bijuši cilvēki, ir mīts. Putniem ir ārkārtīgi slikta oža, viņi nespēj saost cilvēka klātbūtni. Jauku Tev nedēļas nogali. Rodžers. 

11.februāris, 12:36
Kristaps

Labrīt, naivuma skartie. Ukraiņu "bēgļi" ir globālistu plāns. Tāpat kā tas asv-orku proxy karš. 

The Great Reset.

 

12.februāris, 13:40

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:16

Jaunākās diskusijas