Ukrainas bēgļi

Aleksandrs78

Raksts labs un skar latviešiem būtisku tēmu un ņemot vērā jau te esošo, varnešu nodevīgi ilgi pieturēto okupantu masu, protams arī ykraiņu krievvalodīgais kontingents mums pastiprina rusifikācijas faktu. Tikai garīgi slimi un nodevīgi elementi var to nevēlēties saprast!

17.janvāris, 4:10
V ilis Gutmanis

DŽA neiesaku pārāk palaist muti jo ir iespēja dabūt pa to tā ka pēcāk vairs nebūs ar ko maizi ēst, un vēl kas ja esat tāds karotājs tad plinti rokās un marš uz fronti. Bet tādiem bļaurim tas ir garām neko citu kā stulbi riet viņi bav spējīgi. Tā kā nacionālist aizver muti un nesmirdi!

18.janvāris, 10:19
Aivars

Viņš ir nacionālists? Drīzāk jau pederasts! :)

18.janvāris, 11:22
Jelena Sergejeva

Par ukraiņiem varu teikt tikai labāko. Man nācās piedalīties mācībās ar "Azov" puišiem. Viņi visi bija pozitīvi pret Latviju. Šeit ir tāda Ina, kura mani par to uzskata par nacisti. Es atbalstu Azov, lai kā Tev Inočka nepatiktu. 

19.janvāris, 16:23
Aivars Gudrais

Tev vārds "nacists" ir lamuvārds? Man kompliments !!!

19.janvāris, 22:15
Jelena Sergejeva

Aivar... nacisms un nacionālisms ir divas dažādas lietas. Nacionālisms ir pilnīgi normāla lieta, bet nacisms jau tuvojas vienas tautas uzkundzībai pārējām.

21.janvāris, 16:52
Aivars

Es nepiekrītu, bet negribu strīdēties ar tevi.

21.janvāris, 20:40
Jelena Sergejeva

Aivar... Nacionālisms ir savas tautas un identitātes aizsargāšana. Bet nacisms? Putins tagad to praktizē Ukrainā un tas skaitās normāli? 

21.janvāris, 21:03
DŽA

1. Nacionālisms. Patriotisms. Savas nacionālās identitātes apzināšanās, lepnums par savu zemi, savu valsti.

2. Nacisms. Savas nācijas likšana augstāk par citām, citu tautu noniecināšana, uzskatīšana par nepilnvērtīgām. 

Gedroic, tu esi nacists! Un, tici man, nav pamata lepoties ar to. Nacistus un fašistus dauzīt vajag, zem kājlīstes patriekt! Un, ja lien laukā- ar kāju pa purnu!

21.janvāris, 21:19
Jelena Sergejeva

Dža ir taisnība, kaut izraujies vai izstiepies. 

21.janvāris, 23:54
V ilis Gutmanis

Ko nu DŽA pēkšņi nolēmis sevi patriekt  zem kālistes  un vēlās kad izlien viņam sit ar kāju pa seju? Tas ir kaut kas neiespējams noliegt sevī nacismu un būt tādam nosaucot to par nacionālismu un patriotismu.

22.janvāris, 11:00
DŽA

Re, Jelena- nacistu ir daudz. V Zilis un ina fominova ir krievnacisti, Aivars Gedroics (gudrais) ir latviešu nacists. Bet viņi ir vienādi, nacisms vieno kropļus, viņiem ir vienādi uzskati. Tādi ir jāsit, vēlams, ar kājām. Tas ir visas civilizētās pasaules pienākums- izsist nacismu.

22.janvāris, 11:57
Aivars
22.janvāris, 20:19
Uldis Kaktiņš

To DŽA. Nopērc ukru karodziņu, sarullē un iebāz to sev tur kur saule neiespīd...vai arī tur vairs vietas nav jo tā vieta pilna ar baidenonkuļa reproduktīvo orgānu.

24.janvāris, 8:41
DŽA

Uldi kaktiņ, ha, nacistu vibļadok, tev dirsā būs i āmurs, i sirpis!  Sūda būšana, ujobok, ne?

24.janvāris, 20:24
V ilis Gutmanis

Nu re kā DŽA bļaustijās ka viņš ir nacionāli noskaņots patriots un ka viņam ar nacismu nav nekāda sakara un ka vienīgais kas viņam trūkst tas ir nimbs virs galvas. Citus saucot par smirdīgajien fašistiem viņs pats nabadziņš neaojēdz ka viņā izteicieni nu ļoti ož pēc īstena fašista dogmām.

25.janvāris, 14:08
Aivars

Tā vien izskatās, ka komentētāji sacenšas, kam labāk ielīst dirsā - Hutinam, Sorosam vai abiem reizē! :)))

25.janvāris, 16:42
V ilis Gutmanis

Nu redzat Aivars mēs pašlaik dzīvojam tajā laikā kad cilvēkiem ir paaugstināta interese  par tādām lietam. Kā sakot kas kuram sāp tas par to arī visvairāk runā. Žēl ka cilvēku intelektuālais līmenis ir nokrities līdz šim līmenim< ko darīt varbūt arī šo periodu pārdzīvosim un cilvēki nāks pie prāta. Dzīvosim redzēsim.

25.janvāris, 18:40
makis

Par ukraiņiem varu teikt tikai labāko. Man nācās piedalīties mācībās ar "Azov" puišiem. Viņi visi bija pozitīvi pret Latviju. Šeit ir tāda Ina, kura mani par to uzskata par nacisti. Es atbalstu Azov, lai kā Tev Inočka nepatiktu. 

Slava Ukraini! Beigās viss būs labi. Putins sapūtīs ellē, un patiesība un taisnīgums ies bojā. Varbūt esmu naiva, bet man ir cerība.

26.janvāris, 12:02
Aivars

Tu pati sajēdz, ko samurgoji???

26.janvāris, 19:31

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:03

Jaunākās diskusijas