Čeku loterija

Ludmila

Jau klāt 7.decembris, bet joprojām nelaiž vaļā sarūgtinājums par VID organizēto čeku loteriju.Esmu piedalījusies aktīvi divus gadus šajā loterijā,rezultāts-nulle. Bet stāsts par to, ka ,izlasot komentārus par viena telefona numura neticamo veiksmi,vinnējot vairākas balvas VIENĀ izlozē,kas itkā esot reģistrējis ap 3 000 čekus! Piekrītu- iespēja bija liela. Tad nu lūk,es noticēju varbūtības teorijai- jo vairāk čeku,jo lielākas izredzes! Piekrītat? Tātad- sacīts-darīts! Es novembra mēnesī piereģistrēju 4650 + -gb čekus!!! Kā jūs domājat- cik balvas es vinnēju? PRECĪZI 0.00,jeb TRĪS PIRKSTU KOMBINĀCIJU- FIGU!!!

SMIEKLĪGI? VARBŪT,JA NEBŪTU TIK SKUMJI...

PALDIES AUGSTĀKAJIEM SPĒKIEM, KA BEIDZOT ŠĪ ĻAUŽU MUĻĶOŠANA APSTĀDINĀTA. Padalījos un kļuva vieglāk,paldies,ja sapratāt manas emocijas.

7.decembris 2022, 1:53
Daiga Arāja

 Skumji,es visus 2 gadus arī piedalos un ne reizi neesmu vinnējusi neko ,Opā,bet novembra loterija tiaki būs svētdien,11.decembrī.

9.decembris 2022, 13:39
Haims Vienkārši Haims

Ņemot vērā ka čekam jābūt vismaz 5€ vērtībā, apsveicu Ludmilu ar labiem, vismaz 20 000€ mēnesī, ienākumiem un novēlu lai VID nesāk privātpersonas auditu, no kurienes nauda pirkumiem. 

10.decembris 2022, 3:31
Ilze Žvarte

Vaitad kaut kur ir teikts ka var reģistrēt tikai savus personīgos čekus? Ja, piemēram, sēdi liela veikala kasē,nav grūti savākt tādu skaitu. 

21.decembris 2022, 18:46
Juris Berzins

tur slēpjas kaut kāda mafioza spēle,ļoti aizdomīgi ,kā tur viens cilvēks vinnē nepārtraukti 

21.decembris 2022, 21:42

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:05

Jaunākās diskusijas