Amerikas Savienotās Valstis un Apvienotā Karaliste, piešķīra Ukrainai lendlease.

Vīrs Ragnesis

Ukraiņi var pieprasīt jebkādus ieročus ???:):):):):):):)Pieprasīt jau tā var ....:):):)tāpēc tā arī prasa katru dienu ....

Lendlīze esot palīdžība cīņā par taisnīu,ar agresoru  ?:):):):):):) Tas būtu bezgal smieklīgi ,ja nebūtu tik skumjji .Skumji ,ka par latviešiem sevi dēvē šādas personas kā DŽA kuru izglītības līmenis ir tirgus Anniņas līmenī , kuras pasaules redzējums balstās uz pašu vēlmēm un ko šodien krāvējs Pēteris ir dzirdējis no šofera Kārļa .

Lendlīze ,unikāla parādība ASV kuru pielieto tikai 2.reizi vēsturē un tā izpaužas kā īpašās ASV prezidenta tiesības vienpersoniski lemt par  palīdzības sniegšanu valstij ,kas cīnās ar ASV potenciālo pretinieku .Ne agrasoru ,ne kaut kādu mistisku taisnību ,bet tiem ,kas teorētiski cīnās ASV vietā vai ,tai skaitā ,par ASV interesēm .Savukārt kādi ir lendlīzes nosacījumi,to mēs nezinām,tā ir slepena informācija,bet lendlīze nenozīmē ,ka Ukraina automātisdki kaut ko saņem bez maksas u.t.t. 

16.decembris 2022, 8:21
Vīrs Ragnesis

P.S. Lendlīzes likums ir pieņemts jau pāris menešus vismaz kā ,bet tas vēl aizvien nav reāli sācis darboties un spriežot pēc visa arī nesāks darboties.Vajag sekot politiskajiem notikumiem nevis izlasīt kaut ko uz žoga un pārējo,vēlamā mums formā ,piedomāt klāt .

16.decembris 2022, 8:26
DŽA

Ragnesi, pamuļķi, kas tieši tev šķiet skumji? Tas, ka tavas spriešanas spējas ir stipri ierobežotas, jebšu tas, ka pie tavas sievas guļamistabas ir tāda rinda, kuru tu izstāvēt nevari jo, gluži vienkārši- laika pietrūkst, jo no rīta, kad tev ir jāiet uz darbu, tu rindā vēl neesi pat desmitais? Jā, dalbojob, skumji. Bet pārējiem jautri :)

16.decembris 2022, 17:08
Kristaps

Dža, ko ukru lupatu no avatara noņēmi? apnika sūkāt zeiļam?

20.decembris 2022, 8:54
Jelena Sergejeva

Ina...tu esi nelabojama savā putleriskajā pārliecībā, bet tas man pat patīk. Runājot par dzērumu, tad tādu hu... ņu kā tu sarakstītīji, skaidrā tiešām nevar sacerēt. Varbūt tevi kāds krievu prapors drāž visos caurumos, lai tu vēlāk sāktu murgot? 

..

23.decembris 2022, 1:59 (23.decembris 2022, 2:15 - labots)
ina

Jelena - Tev pasai kauna nav, kad parlasi savus  komentarus ? Pamegini izlasit tos skali, varbut tad  apkaunesies. Latvijas patriote, ? Tu tacu apkauno valsti, kuras patriote it ka esi. 

23.decembris 2022, 9:37
DŽA

ina, maita tu, kādā veidā Jelena apkauno Latviju??? Jelena ir pret mordoras fašistiem, Jelena ir pret cilvēku nogalināšanu, pret karu, pret mordoras orku nezvēriem, Jelena ir par mieru, Jelenas Dzimtene ir Latvija! Diametrāli pretēja tev, fašistu slampa! Kādas tev vispār tiesības, ina- pizģina, pieminēt Latviju??? Slampa tu fašistu, kādi nodomi tev ir Ziemassvētkos? Moš pakārties? Tā ir laba ideja, padomā par to, sūdamuša!

23.decembris 2022, 16:46
Andris Rukuts

Tie ukri lai karo ar meslu daksham un brauc ar kerru!Nav ko lauzit galvu par tiem pidariem!Mazak paliks-pasaulei lieka sloga nebus!

24.decembris 2022, 13:39
DŽA

Rukut, sanāk kaut kā ačgārni, ne? Tiem "ukriem", ir modernākie NATO ieroči. Bet mordoras fašistiem mēslu dakšas  :) 

24.decembris 2022, 18:17
Jelena Sergejeva

Dža... Paldies par atbalstu. No tevis pat nebiju gaidījusi? Laimīgu jauno gadu visiem, kuri mani ciest nevar,bučas visiem. 

2.janvāris 2023, 2:42
Jelena Sergejeva

Dža... Paldies par atbalstu. No tevis pat nebiju gaidījusi? Laimīgu jauno gadu visiem, kuri mani ciest nevar,bučas visiem. 

2.janvāris 2023, 2:42

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:26

Jaunākās diskusijas