Amerikas Savienotās Valstis un Apvienotā Karaliste, piešķīra Ukrainai lendlease.

V ilis Gutmanis

Kas tad nu noticis DŽA šizoīds iegājis miega režīma, ka personāžs sācis rakstīt cilvēku valodā?

20.novembris, 22:00
DŽA

Nē, V Z ili, es rakstu latviski, kā vienmēr. Manā dzimtajā valodā, vienā, no pirmvalodām. Un, tā es vienmēr esmu rakstījis. Cilvēku valodā. Jūs, utainie moskovijas pufaiknieki un pauninieki, manu valodu saucat par "suņu valodu". Tas labi, pēc kinisma- suņi kož :) bet, tu, tāpat nesapratīsi. V Z ili- tu fašistu slampa esi :)

21.novembris, 18:38
Helena Rozena

SUPER!

22.novembris, 17:26
V ilis Gutmanis

Diemžēl īs brīdis saprāta uzliesmojuma nogrima šizoīdisku murgu okeānā DŽA nez kāpēc uzskata ka viņa suņa rejām ir kaut kas kopīgs ar cilvēku valodu. Kaut gan varbūt ka kaut kādi pirmatnēji cilvēkpērtiķi tā arī sazinājās taču no ša indivīda izteicieniem ar latviešu valodu nekā kopīga nav.

24.novembris, 22:45
Jelena Sergejeva

Ina joprojām murgo par apspiestajiem krieviem Ukrainā. Tad neej tik tālu, palīdzi vietējiem, par sevi nerunāšu, bet Latvijā tādu skuļītāju, ka viņus apspiež ir ļoti daudz. Pietiek jau ar to, ka jāmāk latviski. Ar to viss arī sākās. 

25.novembris, 3:26
ina

Jelena, ar tavu pratu komentet politiku ir pasam sevi necienit. Iemacies rakstit normala valoda, nevis "skuljit". Un makaronus nonem no ausim,  ko tev sakarinajusi zombimedias

25.novembris, 8:30
DŽA

ina, zebiekste tu fašistu, tikai nedirs. Zombēta esi tu, makaroni tev sakarināti uz ausīm ne pa jokam, pie tam, ne tikai uz ausīm, nē, uz visa tava fašistu purna! Bet, kas ir pozitīvi? Tas, ka tarakāniem, kuri tavā galvā ir ieņēmuši smadzenēm paredzēto vietu, bads nedraud- izlien un kādu makaronu nogauž :)  Eh, ina skotjina dolbina, spogulī, kremļa slampa, paskaties?! Pašai ieraudzītais patīk? Spogulī tak pretīm lūko veca, resna, šmuciga, makaroniem un tarakāniem aplipusi orku vecene! 

25.novembris, 17:24
Jelena Sergejeva

Ina... Varbūt aizbraukt līdz robežai ar Krieviju un tad vēkšēt.. Tu esi vienkārši nomīzusies maita. 

26.novembris, 1:20
DŽA

Jelena, tu klausies rokmūziku, tas priecē. Kāda ir tava interese par kulināriju? Kamdēļ jautāju? Ja ēdienu gatavošana tevi interesē, aicinu pievienoties Facebook grupai "Mums garšo ēst. Ēdienu receptes". I ēdienu gatavošana, i mūzika. Divi vienā  :)

27.novembris, 11:41
ina

Limenis... ka dza ta jelena .... super prezentejiet Latviju. Ne, nu, parsmieties var...

28.novembris, 18:55
DŽA

Ina fominova, kas tad cits labāk pārstāvēs, jā, arī prezentēs Latviju, kā Latvijas patrioti, adekvāti un Latviju mīloši? Jebšu tu, ina pizgjina, piedirstās apenēs, ar savu fašistu domāšanu, labāk Latviju prezentēsi? Vācies, fašistu slampa, ārā no Latvijas.

Vakar, 19:08

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:55

Jaunākās diskusijas