Amerikas Savienotās Valstis un Apvienotā Karaliste, piešķīra Ukrainai lendlease.

V ilis Gutmanis

Kas tad nu noticis DŽA šizoīds iegājis miega režīma, ka personāžs sācis rakstīt cilvēku valodā?

20.novembris 2022, 22:00
DŽA

Nē, V Z ili, es rakstu latviski, kā vienmēr. Manā dzimtajā valodā, vienā, no pirmvalodām. Un, tā es vienmēr esmu rakstījis. Cilvēku valodā. Jūs, utainie moskovijas pufaiknieki un pauninieki, manu valodu saucat par "suņu valodu". Tas labi, pēc kinisma- suņi kož :) bet, tu, tāpat nesapratīsi. V Z ili- tu fašistu slampa esi :)

21.novembris 2022, 18:38
Helena Rozena

SUPER!

22.novembris 2022, 17:26
V ilis Gutmanis

Diemžēl īs brīdis saprāta uzliesmojuma nogrima šizoīdisku murgu okeānā DŽA nez kāpēc uzskata ka viņa suņa rejām ir kaut kas kopīgs ar cilvēku valodu. Kaut gan varbūt ka kaut kādi pirmatnēji cilvēkpērtiķi tā arī sazinājās taču no ša indivīda izteicieniem ar latviešu valodu nekā kopīga nav.

24.novembris 2022, 22:45
Jelena Sergejeva

Ina joprojām murgo par apspiestajiem krieviem Ukrainā. Tad neej tik tālu, palīdzi vietējiem, par sevi nerunāšu, bet Latvijā tādu skuļītāju, ka viņus apspiež ir ļoti daudz. Pietiek jau ar to, ka jāmāk latviski. Ar to viss arī sākās. 

25.novembris 2022, 3:26
ina

Jelena, ar tavu pratu komentet politiku ir pasam sevi necienit. Iemacies rakstit normala valoda, nevis "skuljit". Un makaronus nonem no ausim,  ko tev sakarinajusi zombimedias

25.novembris 2022, 8:30
DŽA

ina, zebiekste tu fašistu, tikai nedirs. Zombēta esi tu, makaroni tev sakarināti uz ausīm ne pa jokam, pie tam, ne tikai uz ausīm, nē, uz visa tava fašistu purna! Bet, kas ir pozitīvi? Tas, ka tarakāniem, kuri tavā galvā ir ieņēmuši smadzenēm paredzēto vietu, bads nedraud- izlien un kādu makaronu nogauž :)  Eh, ina skotjina dolbina, spogulī, kremļa slampa, paskaties?! Pašai ieraudzītais patīk? Spogulī tak pretīm lūko veca, resna, šmuciga, makaroniem un tarakāniem aplipusi orku vecene! 

25.novembris 2022, 17:24
Jelena Sergejeva

Ina... Varbūt aizbraukt līdz robežai ar Krieviju un tad vēkšēt.. Tu esi vienkārši nomīzusies maita. 

26.novembris 2022, 1:20
DŽA

Jelena, tu klausies rokmūziku, tas priecē. Kāda ir tava interese par kulināriju? Kamdēļ jautāju? Ja ēdienu gatavošana tevi interesē, aicinu pievienoties Facebook grupai "Mums garšo ēst. Ēdienu receptes". I ēdienu gatavošana, i mūzika. Divi vienā  :)

27.novembris 2022, 11:41
ina

Limenis... ka dza ta jelena .... super prezentejiet Latviju. Ne, nu, parsmieties var...

28.novembris 2022, 18:55
DŽA

Ina fominova, kas tad cits labāk pārstāvēs, jā, arī prezentēs Latviju, kā Latvijas patrioti, adekvāti un Latviju mīloši? Jebšu tu, ina pizgjina, piedirstās apenēs, ar savu fašistu domāšanu, labāk Latviju prezentēsi? Vācies, fašistu slampa, ārā no Latvijas.

29.novembris 2022, 19:08
Kristaps

Dža kā oktobrēns braši skalda pantiņu par "fašistiem" (oho, krievi kā itālieši), par nabaga nevainīgo ukrlandi... īsts melnbaltais propagandas upuris, iesaku par saviem līdzekļiem uztaisīt koncertu nabaga ukrainai par godu, kas zina, varbūt eilandu idiotismā pārsitīsi. obey n comply, kā arī - support the current thing, švābist.

1.decembris 2022, 6:21
Aleksandrs78

Gandrīz tieši par tēmu:

Andris Krumins

Saprotu, kāpēc NATO nedod ukraiņiem tālos ieročus. Viņi tiešām varētu TO darīt. Un tad lai mums visiem Dievs stāv klāt! ---- ---- ---- patiesībā tas būtu šādi tulkojams:                                   Andrej Kystarnik . Saprontu, kāpic tas briesmig NATO nedo ukraiņiem 6itos tālieročus. Viņji tiešām varētu TO darīt. Un tad lai mums visiem kremlinim tur un te musu Dievs Pytler lai stav klāt!

1.decembris 2022, 16:50
Jelena Sergejeva

Dža... Par ēdienu gatavošanu, tas man ir urrā, tikai es nelienu Facebook. Man ļoti patīk gatavot. Par rokmūziku.... kas nu kuram patīk. Varu klausīties no klasiskā roka, līdz black metal saprāta robežās. 

4.decembris 2022, 4:11
Jelena Sergejeva

Kristap... Varbūt nosauc Latviju par letlandi. Vispār tas nav tolerāri, tagad aizskart tautu, kura cieš no kara un varmācības. Inu vajadzētu kā pirmo uz Krievijas mobilizācijas plānu, mazāk idiotu būtu Latvija. 

4.decembris 2022, 4:29
Jelena Sergejeva

Inočka... pamperus jau nomainīji? Ja sāktos karš, Tu būtu pirmā uzvarētāju pusē, lai kas tas nebūtu. Tādus kā Tu ir viegli atkost. Neglaimo sev par zināšanām ģeopolitikā. 

13.decembris 2022, 9:08
ina

Ha ha ha, Jelena dzerumu izgulejusi, ilgi nebiji manita,  un, protams, kada "perle" jaiemet, vane ?  Ja saktos kars... palasi rietumu zinas  - kars jau sen ka ir sacies, un ne jau 2022. gada februari. Gadus 8 ieprieks. Palasi Angelas Merkeles atklasmes, iespejams, sapratisi KAD sis kars sakas, un KAM  sis kars bija un ir vajadzigs.  Tam pasam, kas Baltijas valstis ir pataisijus par poligonu, iebiedejis cilvekus , tas pats, kuram nafig vajag Latvijas un parejo Baltijas valstu ekonomisko izaugsmi ( pamekle, cik tas ir ieguldijis Latvijas ekonomika ),  jo tam vajag tikai yn vienigi poligonu, karu ar Krieviju un savu ierocu noietu jo Afganistana to jau izspera ara, tulit ari no nelikumigi okupetas Sirijas izlidos, irakiesi ari buntojas, tapec jamekle konflikti Eiropa.

13.decembris 2022, 17:18
DŽA

Ina, slampa, jā,  krievija sāka iebrukumu Ukrainā jau 2014. gadā! Jau astoņus gadus pirms pilna mēroga iebrukuma! Astoņus gadus Ukrainu mocīja. Idiote, kam šis karš bija vajadzīgs??? Tam, kurš karu sāka!!! Jebšu tev, ina bļevoķina, šķiet, ka ASV deva kremlim pavēli uzbrukt Ukrainai? Tad jau tava Krievija, izrādās, ir ASV pakalpiņš  :)  ap vecgada vakaru, ukraiņi jau būs nosituši 100 000(!!!) mordoras fašistu orkus. Vēl 400 000 ir pataisīt par invalīdiem. Nav slikts rezultāts, ko? Un krievija mūk, drīz Ukrainas armija ies uz Krimu. Viss, ina fominova- mordoras fašistu režīmam, dienas ir skaitītas!

13.decembris 2022, 20:47
ina

Zini Dza, labak paturi savus dzeraja murgus pie sevis - Ukrainu mocija, vai Ukraina Donbasa krievus mocija, sava, dedzinaja un spidzinaja. Tak jau pasi atzist, ka 14 - 15 tukstosi boja gajusi. Un krievu armija Ukraina iegaja kad, dzersli ? Pareizi , 2022. gada 24. februari. Lidz tam ukrainu armija mochija civilis, ,kas nebija ar mieru aizbraukt. Un tagad vel Merkele pati atzist, ka nemaz necentas noregulet konfliktu mierigi sarunu cela,bet gaidija lidz Ukrainu piebazis ar ierociem.  Ko asv ar darija visus sos 8 gadus, jo padi atzist, ka 8 miljardus ierocos Ukrainai iedevusi. 

p.s. atjautibas uzdevums - atrodi 10 atskiribas  starp Serbiju un Kosovo un Ukrainu un Donbasu !    p.s.2. Cik saprotu. tad tev nodzerta nelaime, ir pilnigi vienalga, ka ik dienu Ukraina mirst cilveki. Tev galvenais ir tas pats, kas tavai smurdigajai exkanclerei - nogalinat krievus un iznicinat  Krieviju.  Starp citu, katra gadsimta viens tads varonis atrodas, un katra gadsimta, ezeli, tas dabu pa dirsu un beidz dzivi loti nelagi. Netelo te Napoleonu vai Hitleru, tevi nobeigs tavas nodzertas aknas, smerdeli.

15.decembris 2022, 18:31
DŽA

ina jebaņina, rosseja iebruka Ukrainā 2014. gadā! Mordoras mātīte, es labi saprotu tavu sašutumu- Ukraina uzvar rosseju ? Nu kā tā var būt? Mordora, strana veljikaja njeobjatnaja, bet tagad to dauza kaut kādi "ukri/ ukropi" :)  kā gan viņi iedrošinājās??? Sist lielo rosseju??? Trakas lietas, mordoras kuce, ne? Vārdsakot, rosseja tiek smagi grauta, karu zaudē...un tad, kad rosseja tiks sagrauta, tev pakaļ atbrauks sanitāri baltā "Volgā", tev, ujebotjina, tā liksies kā kariete... un, tālākā, tava nožēlojamā mordoras mātītes dzīve, paies vienā jautrībā- sanitāri tev špricīti iemauks un tu, absolūtā labsajūtā, baurosi pssreskas himnu, ticot tam, ka rosseja uzvarēja visus, visus, visu Pasauli uzvarēja  :)

15.decembris 2022, 19:07

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:43

Jaunākās diskusijas