Kamdēļ krievija uzbruka Ukrainai?

DŽA

Es pareizi sapratu- Ukraina uzbruka krievijai Ukrainā, tādēļ krievija ieviesa karastāvokli Ukrainā, lai aizstāvētu Ukrainu no Ukrainas Ukrainā, kura nav Ukraina, bet krievija???

2.novembris 2022, 19:59
Ojars Stepens

bez 

3.novembris 2022, 12:55
Ojars Stepens

bez ukrainas nav impērija, bez impērijas nav teikšana pasaulē

3.novembris 2022, 12:56
ina

Redzi, Dza, ja tu butu sekojis lidzi notikumiem Ukraina, Krima, Donbasa no 2014. gada un pat agrak, iespejams, tad tu saprastu , kas tur notiek. Kam Krievija uzbruk un kapec uzbruk, un kas kam uzbruka pirms tam. Nav tikai melns un balts, slikts un labs, vel pa vidu ir 50 pelekas nokrasas un 50 dazadas patiesibas. Vispar jau vairak, bet prieks tevis ari 50 ir daudz.  Katram konfliktam ir sakums. Neviens peksni bez iemesla nesit otram. Ja vien nav psihiski slims vai maniaks. Un kara laika melo abas puses. Gan labie gan sliktie. Sliktakais saja situacija ir, ka melo labie. Kapec ?

Tas tev pardomam, ja lasi informaciju ari cita valoda, ne tikai latviski vai krieviski. 

3.novembris 2022, 13:20
V ilis Gutmanis

ina, jús east párliecináta ka to ko jús uzrakstiját šis personážs DŽĀ sapratīs?

3.novembris 2022, 15:22
DŽA

Bet, ina, tieši tā! Tavs putlers IR psihiski slims maniaks! Un, ina bļaģina, tavai nolādētajai fašistu krievijai, neviens ne uzbruka, ne grasījās to darīt! Krievija, iebrūkot Ukrainā, sāka karu pret visu pasauli! Un zaudē karu! Fašisms tiks apturēts!

3.novembris 2022, 17:48
DŽA

Z ili, fašistu trolli, rakstīt latviski iemācies, jeb arī raksti savos kirilichieroglifos.

3.novembris 2022, 17:49
ina

Neapkauno latviesu tautu ar savam lamam matesvalida. Iemacies komunicet pieklajigi, cilveka cienigi. Pirms raksti savus komentarus, apdoma, ka reagetu tavs darbadevejs, izlasot tos. 

4.novembris 2022, 15:45
DŽA

ina, tu esi fašistu izdzimums! Tu ienīsti ukraiņu tautu, tu attaisno fašistu zvērības Ukrainā, attaisno civiliedzīvotāju slepkavības, spīdzināšanas, izvarošanas, arī mazu bērnu izvarošanas un nogalināšanas! Nolādētā maita tu esi, ina bļaģina hujina pizģina! Sūda muša, tu krievus apkauno, ne es latviešus! Tu, neliete, esi nolādēta! 

4.novembris 2022, 18:31 (4.novembris 2022, 18:33 - labots)
Jelena Sergejeva

Ina... Atkal sākas murgs, ka Ukraiņi pirmie uzbruka  Krievijai? Tavas nosauktās pilsētas ir Ukrainas teritorijā. Par kādu agresiju pret Krieviju var būt runa? Tad jau Daugavpils arī paziņos par pievienošanos Krievijai un čau, būs tev Ukrainas variants_mēs aizstāvam savējos. Nahren man tādi savējie, kopā ar aizstāvjiem. 

5.novembris 2022, 2:52
V ilis Gutmanis

Uzmanaties ir parādijies bacilis DŽA ļoti lipīgs un neadekvāts kad ieraugat šo personu momentā griežaties neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā kas šo bacili neitralizēs nogādājot to artniecibas iestādē.

5.novembris 2022, 20:20
DŽA

V un Z ili, pasaulē parādījās fašisms! Un to vajag apturēt! Ukraiņi tieši to dara, un dara rezultatīvi- 75 000 orku ir demilitarizeeti. Fašist, vienkāršs jautājums- Ukraina uzbruka krievijai? Jeb krievija Ukrainai? Kurš sāka karu, fašist tu nolādētais? Hallo, Z ili, kurš sāka karu??? Tavas rooģinas, V un Z ili, vairs nav "de Jure", ir teroristu perēklis, kurš drīz tiks likvidēts de Facto!

5.novembris 2022, 20:52
DŽA

Un, V Z ili, veltīgi tu troļļo portālā "jauns.lv". Tevi, gnīdu, portāls dzēš. 

5.novembris 2022, 21:06
Chils

Informācija svarīgas ziņas prieks Ina un Dža! Esiet laimīgi savās pedolezbo sarunās! Atsùkajiet un izlaiziet paši savus tùpļus! Zb šādi komentētāji! Sazvanieties savstarpēji un laizieties! Cik var? Ak jā, to es visu nosapņoju! Arprac!

 

 

 

 

9.novembris 2022, 12:39
DŽA

Chil, esmu gana tolerants. Noteikti nevērtēju cilvēkus pēc viņu seksuālās orientācijas. Tu arī,  noteikti, esi jauks cilvēks. Vien gramatika pieklibo. Tas nav labi.

9.novembris 2022, 20:19
DŽA

Chil, esmu gana tolerants. Noteikti nevērtēju cilvēkus pēc viņu seksuālās orientācijas. Tu arī,  noteikti, esi jauks cilvēks. Vien gramatika pieklibo. Tas nav labi.

9.novembris 2022, 20:21

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:44

Jaunākās diskusijas