Šodien runāju ar draugu no Sibīrijas.

DŽA

Jā,  stundu runāju. Mans draugs Jurgens no Krasnojarskas. Kamdēļ viņam vācu vārds- mamma tādu iedeva. Ja viņam jautā par nacionalitāti, Jurgens saka- es sibīrietis esmu! Protams, sarunu tēma- krievu uzbrukums Ukrainai. 

Ko man viņš pastāstīja. Noskaņojums viņa pilsētā, Krasnojarskā. Esot cilvēki, kuri vēlas pretoties režīmam, pagrīde, bet ieroču nav. Viss, ko viņi var darīt- ar molotova kokteili nodedzināt vojenkomatu, kas arī tiekot darīts. Tālāk?  Daudzi protestētu, bet cilvēkiem ir bailes, bailes no represijām.  Tālāk- milzīga cilvēku masa, strādājošie, kuri saņem niecīgu algu, atnāk mājās, ieslēdz TV, iedzer šņabi un iet gulēt- rīt atkal uz darbu. Un, viņiem ir absolūti vienalga, kas pasaulē notiek. Viņi neredz to. Viņi redz TV, tas strādājot labi. Jā, Jurgens teica to, ka viņa pilsētā, liela daļa tautas, ir nozombeeta. Viņi tic tam, ko fašisti rāda TV.  Jurgens teica- tak, šejienes cilvēki, ārzemēs bijuši nav, nav ar ko salīdzināt! Tādēļ tic tam, ka citās zemēs, īpaši EU, ir daudz sliktāk. Vārdsakot, man Jurgens apklārēja pašreizējo situāciju Krasnojarskā. Baisi.

20.oktobris 2022, 16:57
Aivars Gedroics

Urā, Ameriku atklāji !!! :)))

20.oktobris 2022, 21:15
Marcis Dzelme

Krievija Vladimuru Putinu atlbalsta 80% un protams, ka tas ir tikai Kremla atbalstito mediju aptaujas.

21.oktobris 2022, 11:14
DŽA

Gedroic, viens ir iegūt informāciju no masu medijiem, bet, pavisam kas cits, ir parunāt ar cilvēku no Krievijas. Sibīrijā putinu neatbalsta. Masu informācijas līdzekļos, stāsta, ka putina režīmu atbalsta 80%, bet tas tā nav. Sibīrietis man apklārēja objektīvo situāciju Krasnojarskā. Nav atbalsta putina režīmam! Vienkārši, 60% cilvēku, ir vienaldzīgi, peld pa straumi, dzīvo savu bēdīgo dzīvi, domājot, ka Eiropā ir vēl sliktāk. Nē, viņi saprot to, ka slikti dzīvo, bet, ko darīt- citur dzīvo vēl sliktāk. 30% ir pret karu, pret kremļa režīmu, bet viņi baidās aktīvi protestēt. 10% cenšas kaut ko mainīt. Un to es nezināju. Tagad zinu. Nav tik traki, kā biju domājis. Vismaz Sibīrijā. 

21.oktobris 2022, 11:40
Aivars Gedroics

Ja viņi neprotestē, tātad FAKTISKI arbalsta !!!

21.oktobris 2022, 19:04
Edgars Ozolins

Mazāk nu autors dirsis būtu.

21.oktobris 2022, 20:13
DŽA

Ozolin, tu esi zināms kremļa trollis.

22.oktobris 2022, 9:56
Marcis Dzelme

Galva pistais Piderdrinkers pats infaitils neta trollis.

22.oktobris 2022, 11:09
DŽA

marci, vien jautājums. Tu, kaut vienreiz, kaut vienu reizi, esi ierakstījis kādu saprātīgu, sakarīgi izteiktu, saprotamu komentāru? Tas ir vien jautājums. Eh, es zinu- atbildēt nespēsi. Nožēlojami. 

22.oktobris 2022, 12:22
DŽA

Ozolin, ko nozīmē vārds "autors"? Ja es sarunājos ar draugu no Sibīrijas, tā ir divu cilvēku diskusija. Diskusijās autoru nav, vienkārši saruna. Ja es pastāstu mūsu sarunu citiem, es arī neesmu, un būt nevaru, autors. Tik tālu, kremlin Ozolin, pielec? Saproti, acīmredzamu, neloģismu savā komentārā?

22.oktobris 2022, 12:32
Andris Fon Kiwi XII

Smirdigais imigrants, kas aizbedzis no LV par sava sennca liika apganisanu

22.oktobris 2022, 12:46
DŽA

marci, tev ir brālis? Tas Andris Kiwi divpadsmitais?

22.oktobris 2022, 14:18
Andris Fon Kiwi XII

So es zinu ka dzejoli:

 

Slims emigrantu izdzimtenis, bēdzis no Latvijas, lai izvairītos no kriminālatbildības par mirušā tēva līķa apgānīšanu

tagad tempj mīzeļus, cerībā izskalot mo nāsīm un atmiņas miroņa smaku

22.oktobris 2022, 14:38
DŽA

Portālā nav adminu? Hallo?

22.oktobris 2022, 14:44
Andris Fon Kiwi XII

Kas i liikkk *isi doma admini tev palidzes - dod adresi

22.oktobris 2022, 14:48
Marcis Dzelme

Andris Fon Kiwi XII neta pideram Bendrinkeram pat neviens admins vairs nepalidzes, kam 100% vaig psihiatru un palatu Tvaika iela 2..

22.oktobris 2022, 17:44
Andris Fon Kiwi XII

smirdiga marcene ar vel dziiva - cik tagad prasi par saviem caurumiem zem tilta? liikkpisim pa velti dod merkt?

22.oktobris 2022, 19:36

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:56

Jaunākās diskusijas