Krievija karu ir zaudējusi.

DŽA

Par, pagājušajā naktī, kremļa fašistu orku veikto raķešu triecienu Zaporožjei.

Снова Запорожье. Снова беспощадные удары по мирным людям. В жилые дома, прямо посреди ночи. Уже сейчас известно о 12 погибших. 49 пострадавших в больнице, из них 6 детей. Абсолютная подлость. Абсолютное зло. Нелюди и террористы. От того, кто отдал этот приказ, и всем, кто этот приказ выполнил. Они будут отвечать. Обязательно. Перед законом и перед людьми!

ina, tavējie mordoras orki savā elementā! Bet, atbildēt nāksies. Maz neliksies.

 

 

9.oktobris 2022, 16:09
Tim Krause

Tie bij nato kassasita krievus 

Nevis haholi viņi takš atlaidās uz 

Latviju.

9.oktobris 2022, 20:00
V ilis Gutmanis

  1. Interesanti kā šitāds muldoņa DŽA izskatīsies kad stāvēs ar striķi ap kaklu?

9.oktobris 2022, 21:28
DŽA

V, vai Z, fašist, egal.  Cilpa ap kaklu jums, mordoras orkiem, tiek savilkta ciešāk un ciešāk.  Ukraina uzvar, mordora zaudē. Bet, nebūs jau kur mukt- mordoras vairs nebūs  :)

9.oktobris 2022, 22:54
DŽA

Vārdsakot, V Zili, tev, fašist, nebūs vairs kur mukt. Bet, jāskrien tak būs jo, paliekot Latvijā,  tādus, kā tevi, nodīrās  :) ādu pār acīm novilks  :)  vāks jums, fašistu izdzimteņi!

9.oktobris 2022, 23:04
ina

Ha, ha, ha dza , nevis pec budistu bet pec butelistu likumiem. Ka iedzer, ta pratins pakala, bet jaiedzer taksh katru dienu. Un tad no istas vietas pratins tavs te komente.  Tu, ezeli, priecajies par uzspridzinatu tiltu tiesi tapat ka bin Ladens priecajas par uzspridzinatiem dvinu torniem. Tik vien tev tas pratins pakala spej izdot, bet nekadi tas nesaprot, ka kars tiek kurinats arvien vairak ta vieta, lai abas puses sestos pie sarunu galda, pasutitu uz 3 burtiem visus padomdevejus no abam pusem un vajpratigos dza ari un tikai divas tas puses izrunatu un nokartotu so konfliktu, kas pamazam tuvojas jau globalam karam. Tapec, ej ar saviem butelisma likumiem vienkarsi diest, nekurini vel vairak karu, naidu un sausmas.  Taja saule nav ne budisma ne butelisma,  nemani sevi un citus.

10.oktobris 2022, 22:05 (10.oktobris 2022, 22:08 - labots)
Marcis Dzelme

Slava Ukrainai un Ukrainas armijas un Putins ir hulo.

11.oktobris 2022, 10:14
DŽA

ina skoķina, ar slepkavām neviens nesēžas pie sarunu galda. Viņus tiesā! Kremļa fašistiem dienas ir skaitītas. 

11.oktobris 2022, 13:16
Marcis Dzelme

Un ina ir Putina peroniska prostituta..

11.oktobris 2022, 13:43
DŽA

marci, tu ir idiota gabals,  bezsmadzeņu radījums. 

11.oktobris 2022, 17:15
Marcis Dzelme

Peders Bendrikens un sedi sava faterlande un nedris neta savus debilos murgus garigas un moralais kropli..

12.oktobris 2022, 9:23
DŽA

marci, tu, kaut vienu reizi, esi uzrakstījis sakarīgu/ saprātīgu komentāru??? Nē, jo tu idiota gabals esi.

13.oktobris 2022, 15:26
DŽA

Ina FominovaŠodien 14:00 Visvairak melus stasta pirms velesanam, pec medibam un kara laika. Un abas iesaistitas puses. Tapec vienas puses melu atbalstisana un otras puses melu noliegsana izskatas pec tautas zombesanas. Interesanti, ka sodien apgalvo, ka PSRS lauka visi tika zombeti, un par visu tila melots. Tolaik loti daudz srastija par Hitlera huntas zveribam, par miljoniem cilveku iznicinasanu tautibas un uzskatu del. Ta ka viss tolaik teiktais tiek pasludibats par meliem un propagandu, tad, acimredzot, sodien Hitlera zveribas tiek atbalstitas, SS reabilitets un nacisms atjaunots ?

To, fašiste šodien teica portālā Jauns.lv.  Ko darīt ar viņu? Es teiktu- nosist, kā traku suni.

13.oktobris 2022, 16:54
Jelena Sergejeva

Dža... Par to, ka esmu krieviete, es atkāršošos tik cik vajag. Es vienkārši mēģināšu ieskaidrot, ka ne visi krievi ir vienā zupas katlā. Un tas, ka esmu krieviete, es lepojos. Jā, man ir kauns ko dara mani tautieši Ukrainā, bet krievu tautība te galīgi nav pie vainas. Ja paskatās, tad iesauc  no visiem attālākajiem apgabaliem, kur krievi pat degunu nav bāzuši. 

13.oktobris 2022, 22:52
Marcis Dzelme

Un es esmu latvietis un man nekad nav bijis problemu ar saviem krievu draugiem runat krieviski,un pat ja tie runa ari latviski un piders ka kads tur Binderfinkers viens un pretigs tips ,ka visus publiki lama un pasuta dirst.

14.oktobris 2022, 9:55
V ilis Gutmanis

DŽA nu cik var dirst citiem uz galvas, no taviem izteicieniem smird kā no sūdu čupas.

14.oktobris 2022, 12:59
DŽA

V un Z , krievu fašisti, pašlaik, guļ Ukrainā un, kraukļi viņiem acis izknābj! Tas, lūk, ir russkij mir visā skaistumā! Nu jau 63 000 orku līķu! 

14.oktobris 2022, 19:49
Juris Keišs

Tādu dirsēju kā dža redzu pirmo reizi, pakārt aiz olām kopā ar putinu , karu krievi nezaudēs ,  vot tās biooģiskās rūpnīcas iznīcināt ukrainā vajag, ko sargā amerikāņi, un dža beidz nīdēt kā pidars latviešu

15.oktobris 2022, 11:08
DŽA

Juri, krievija karu zaudē! Ar katru dienu!!! Ukrainai ir moderns NATO bruņojums. Krieviem lūžņi.  Ukraiņiem ir milzīga motivācija aizstāvēt savu Dzimteni. Krieviem motivācijas nav. Krievija sūta karā neapmācītus puikas, Ukrainai profesionālā armija. Krieviem vairs nav naudas, Ukrainai līdzekļu pietiek.  Krievijas fašistu režīms, iebruka stiprā valstī! Kremļa fašistu režīmam, vairs izejas nav! Nav vairs gājienu! Šahs un Mats!!!

15.oktobris 2022, 13:54
V ilis Gutmanis

Izsauciet taču nabadziņam DŽA dakteri šis šizoīds jau paliek bīstams normāliem cilēkiem. Vai arī pasaukt speciālistus no Krievijas tie viņu ātri izārstēs.

15.oktobris 2022, 17:16

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:11

Jaunākās diskusijas