1. septembris Jelgavā būs karsts - tur uzstāsies Latvijas perspektīvākie mūziķi

Lauris

1. septembrī Jelgavas deju un mūzikas klubu ''Tonuss'' iekaros perspektīvākie jaunie latviešu mūziķi. Uzstāsies Daaguchii, Medusmeistars, kā arī st4rface un Br1xzy.

Daaguchii ir 18 gadus vecs mūziķis un bundzinieks, kura diskogrāfijā var manīt arī tādus vārdus kā Ods un Yam.

Medusmeistars tikmēr ir izlaidis tādus skaņdarbus kā "Mac & Ģitāra", "Melnas Rozes", kā arī "Facetime".

St4rface ir pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā "Vēl, Vēl", "Viņa", "Man Nevajag Vēl Vienu Piedod" un citiem. Savas karjeras laikā viņš paguvis sadarboties ar tādiem mūziķiem kā Trench Mafia Locco, Punkts Uz I, Grafomānu un citiem. Viņa daiļrade bieži vien dzirdama arī Latvijas radio staciju viļņos!

Br1xzy ir "YouTube" sensācija, kura kontā ir vien divi skaņdarbi, taču ar fantastisku statistiku. Pirms trim mēnešiem izlaistais "Puikas Hlamā" videoklips ir skatīts gandrīz 100 tūkstošus reižu un nu dziesma būs dzirdama dzīvajā arī Jelgavā!

Ieeja no plkst. 22:00 - 2 eiro. Ieeja gan tikai pilngadīgajiem. Koncerts sāksies plkst. 1:00 un ilgs aptuveni stundu.

Vakars ir paredzēts stundetiem, kā arī tiem, kas sevī jūt studentu. Ja ieradīsies līdz pusnaktij un sociālajos tīklos padalīsies ar pasākuma plakātu, tad saņemsi ''welcome drink'' bez maksas. No plkst. 23:00 līdz pusnaktij arī reta akcija - pērc vienu dzērienu un otrs bez maksas. Paredzētas arī pamatīgas atlaides par godu studentiem.

Zemāk arī pāris zināmākie skaņdarbi no mūziķiem, kas uzstāsies. Laipni gaidīts katrs, kam tuva mūzika un nav žēl atbalstīt pašmāju māksliniekus. Zemāk arī pāris populārākās un zināmākās šo mākslinieku dziesmas.

''Puikas Hlamā'' - YouTube platformā nepilni 100 000 skatījumu, Spotify vairāk nekā 51 000 klausījumu.

'

'Viņa'' - 61 000 klausījumu YouTube, 77 000 Spotify.

''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' - 49 000 klausījumu YouTube, 36 000 Spotify.

25.augusts 2022, 22:48
Jelena Sergejeva

Jāāā, Latvijas "talanti" vienkopus. Man būtu vairāk vajadzīgi bezmaksas drinki, un diez vai pat tad es varētu to izturēt. Labāk 10. septembrī izbaudīšu Sky Forger Mežaparkā. 

26.augusts 2022, 19:29
DŽA

Pamuļķe, SKYFORGER! To vārdu kopā raksta! Jopcik, Skyforger baudītāja  :)

3.septembris 2022, 13:22
DŽA

Jā, Jelgavā bija karsti- četri pediņi tur ņēmās. Vismaz atsisti tika? Es čisto viņiem bietē iedotu- riebjas pediņi. 

4.septembris 2022, 1:12 (4.septembris 2022, 1:15 - labots)
Jelena Sergejeva

Jā stulbovič, tev taisnība tas rakstās kopā, vienkārši netīšām atstarpi nospiedu,bet no kurienes tu tāds vieds par smago mūziku? Dzīvojot fāterlandē varēji tak apmeklēt WOA, tur bija gan Sky, gan Varang Nord. 

4.septembris 2022, 2:18
DŽA

Savu starpu saspiedi? Trakas lietas :)

4.septembris 2022, 20:03
Jelena Sergejeva

Galvenais neiespied savu ficuku, savādāk tavs domubiedrs Mārčele būs pikts un tad pašam nāksies ar lomām mainīties. 

6.septembris 2022, 19:47

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:56

Jaunākās diskusijas