Par piekto kolonnu.

DŽA

TV24 raidījumā "Preses klubs" uzņēmēja un Alberta koledžas valdes locekle Anna Saltikova komentē pieņemto lēmumu par pieminekļa nojaukšanu Uzvaras parkā. Saltikova norāda, ka ir krievvalodīgā, un uzskata, ka pieminekļa nojaukšana neatrisinās problēmu - "jo tā sāpe abām pusēm paliks". "Problēma ir tāda, ka gan latviski runājošie, gan krieviski runājošie, cenšamies iestāstīt otrai pusei kas mums sāp, bet negribam sadzirdēt kas sāp otrai pusei, " uzskata uzņēmēja.

Saltikova nesaprot to, ka Latvijā nav otras puses. Latvijā dzīvo daudzu tautību cilvēki. Ja viņi mīl Latviju, tad viņi Latvijā ir pieņemti. Bet, ja neieredz latviešus un Latviju, tad ĀRĀ!!!  Saltikova uzskata, ka tiem, kuri atbalstīja Latvijas okupāciju, ir tiesības izteikties? NĒ, NAV!!! Vai nu tu pieņem Latviju, kā savu zemi, vai nu vācies projām! Kas, pie vella "sāp otrai pusei"??? Nav Latvijā tās OTRAS PUSES!!! Tas nav iespējams. Saltikova nesaprot vienu lietu- Latvija ir daudznacionāla, bet, cilvēki, mīl Latviju. Tā ir tā VIENA PUSE!  Otra puse? Okupantu tūristi, kuriem riebjas Latvija. Kuri neieredz latviešus un Latviju, kuri ciest nevar latviešu valodu! Saltikova, viņi nav un būt nevar otra puse! Viņi ir par Latvijas okupāciju, viņi vēlas šeit redzēt Krieviju. Un, man ir pilnīgi pie pakaļas tas, kas okupantiem sāp! Kofers, stacija, maskava- sāpes pāries!

20.augusts, 16:54 (20.augusts, 19:37 - labots)
DŽA

Un, Saltikova, mēs esam latvieši, ne "latviski runājošie"! Jus, esat krieviski runājošie okupantu pēcnācēji! Jūs pat krievi neesat, jums tautības nav, vien "russkojazichnije". Nožēlojami.  Planktons- biomasa.

20.augusts, 17:23
Marcis Dzelme

Tu debilas neta pederasts un neta prosituta, krievvalodigais tika izskaka savu viedokli un dzivo sava fateterlande rusafobs, homofobs un nepiepiesies latviesiem realais Tvaika ielas pacients .

23.augusts, 15:13
Jelena Sergejeva

Ha, ha, ha. Dža...Pagaidām diezgan smieklīgi un skumji, ja sajēgas nav, tad labāk nepalaid smaku. Es arī tev varu atbildēt, tā ka maz neliksies par nacionālisismu. Veselīgs nacionālisms ir normāli, katra nācija mēģina izdzīvot, bet, ja tas pāraug nacismā, tad jau ir problēmas. Par pēcnācējiem runājot. Tu esi polis, zviedrs vai vācietis nedod Dievs vēl krievs? Latvijā daudzi bijuši, kas to zin par tavām saknēm. 

23.augusts, 19:12
raivo

Cik daudz vipār krievu Latvijā, tas tak nav normāli. Un to lielākā daļa domā kā okupanti. Ir steidzīgi jādara viss iespējamais, lai tos mēslus no mūsu zemes izmēstu.

24.augusts, 2:26
Marcis Dzelme

raivo un nedirs te stulbais neta piders un Latvija ir 26,8% krievi, no kuriem 85% ir Latvijas pilsonu un Latvijas patrioti un tu pats esi pretigs gargais un moralais kroplis un Latvija okupanti jau nav 31 gadu stulbais neta dirsejs.

24.augusts, 8:49
Jelena Sergejeva

Nē Mārci, šoreiz Raivo ir taisnība. Liela daļa jūtas piederīga Krievijai,kaut gan vņi tur pat degungalu nav iebāzuši. Zinu pat muļķus, kuriem pie sienas ir gan putlers, gan Krievijas karogs ar visu ģērboni. 

24.augusts, 18:52
DŽA

Jelena palaida smaku:) kopā ar idiotu marci.

24.augusts, 19:32
Marcis Dzelme

Tu pats esi neta piders un idiots un Jelena un Raivo nav taisniba un Latvija ir 26,8% un apmeram 85% ir Latvijas patrioti tikai 15% LPSR krievu pensionari un nepilsoni un KF pilsoni kas atbalsta Putinu un okupanta Latvija nav jau 31 gadu..

25.augusts, 7:02
Dagnija Virza

Uzvaras parku vajag atdot varaviksnes parstavjiem!Tur uzcelt starptautisku saieta un kulturas centru.Ta ir patiesa briviba un demokratija!:):):D

25.augusts, 15:59 (25.augusts, 21:55 - labots)
Marcis Dzelme

Un Dagnija Virza un tavs kometars nav nekas cits,ka viena garigi slima cilveka verbala caureja.. .

25.augusts, 21:08
DŽA

Marci, muti, izpisto, aizver?

25.augusts, 21:39
DŽA

Dagnija, tu pareizi saprati- varavīksne ir brīvība!

25.augusts, 21:45
Marcis Dzelme

Tu pats aizver savu izpisto muti dzivo sava faterlande liec Latviju miera un Uzvaras parka bus bernu un spotra laukumi..

26.augusts, 8:10
Jelena Sergejeva

Dagnija... Getliņios vieta ir piemērotākā varavīkšņotajiem, vismaz nebūs, kas ar sūdiem aplej.

26.augusts, 19:07
AB Skolotajs

Tēma par okupantiem un kolaborantiem!? Un tāpēc arī par m.briedi šis koments derēs:

"Vāju cilvēku veido viņa vide, stiprs pats savu vidi veido!
Šķiet, briedim psrs saražoto svešo un pretlatvisko varzas vide ir atstājusi tautiskumu, latviskumu deformējošu iespaidu un viņš ir kļuvis okupācijas seku upuris un boksa cīņu saņemtie galvas satricinājumi arī atstāj savu iespaidu!"

3.septembris, 1:48
Jelena Sergejeva

Vispār lielāko smaku forumā palaiž pseido vācu, it kā latvietis arābs Dža.Ir laba anekdote par tādiem idiotiem, bet pārāk gara un var aizskart dažas ticības un nacionilitātes. 

3.septembris, 2:56
DŽA

Ak es vēl arābs esmu? Nēģeris arīdzan. Vēl arī gejs un, noteikti, lezbiete :)  Jelena, tu esi absolūti debila. Grūti tev dzīvot. 

3.septembris, 13:12
Jelena Sergejeva

Kur tu mudak izlasīji par nē-eri? Tava slimīgā pasaules uztvere, jau vien liecina, ka tevi vajadzētu izolēt. Tas ir labākajā gadījumā. 

3.septembris, 18:14
Marcis Dzelme

Jelena ir debila un vieta ir Getlinu svalka pie musora...

3.septembris, 18:58

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:02

Jaunākās diskusijas