Interesanta sakritiba

ina

Lai. ari es esmu parliecinata ateiste, izradas, ka mums ir pilnigi vienadas domas ar Romas pavestu. Par Krievijas iebrukumu un karu Ukraina. Es, tiesi tapat ka vins , uzskatu, ka sodien visa pasaule cinas ar sekam, jo savulaik ignore ja si kara celonus. Bija valstis, kas apzinati radija un pastiprinaja sos celonus. Un tam ari ir jauznemas daleji vaina par bojagajusajiem un visiem spekiem jamegina palidzet apturet so karu un glabt cilveku dzivibas.  Ir verts ieklausities Romas pavesta vardos.

15.jūnijs 2022, 14:20 (15.jūnijs 2022, 14:21 - labots)
DŽA

Ina Fominova- kiseljev tv propagandas upuris, Latvijas nīdēja, putina pakaļas bučotāja. IQ ar mīnus zīmi, galvā vate ar sēmochku piejaukumu. Tas tā,  īsumā. 

16.jūnijs 2022, 10:22
Marcis Dzelme

Ina Fominova ir tikas masu slepkavas Putina atbatsitaja un kiselev tv propoganadas upuris ar IQ minuss 100% 

16.jūnijs 2022, 13:35
Māriņa

Nū, Marci - taisni vai neticami, bet šoreiz es pilnībā tev piekrītu ;) Skatos, ka esi nedaudz nācis pie prāta, un tas priecē!

18.jūnijs 2022, 23:02
DŽA

Tak Marcis ir absolūts idiota gabals! Sūda pediņš, pie tam, diezgan prokrievisks. Marci, ej dirst, mēsl. Ferštē, pamuļķi?

18.jūnijs 2022, 23:25
Jelena Sergejeva

Mārcim  ir 100%  taisnība, par ko pati brīnos. Var jau cilvēks būt arī normāls. 

18.jūnijs 2022, 23:49
Marcis Dzelme

Bet tu pats DZA apsalutais idiota gabal, suda pedersasts un es esmu Latvijas patriots un atbalastu Ukrainu kara pret masu slepkavu Putinu un pats ej dirst suda gabals..

19.jūnijs 2022, 9:10
DŽA

Marcit, gejpuisīt, man ir pie pakaļas, ko tu, aborta palieka, "atbalasti". Tu daunis esi, tu pat rakstīt neproti. Ortografija, interpunkcija? Katastrofa. Eh, noķertu tevi, tad, pediņ, tu gaudotu un vaimanātu :) dīvāna perdelis tu, bļa. P.S. to, ka tavs īstais vārds nav vijeboks, uzzināji pasi saņemot?

19.jūnijs 2022, 20:04
Marcis Dzelme

Ej drinker un man tavi debilie neta murgi ir pie vienas vietas tu esi tikai viens garigs un morals kroplis un viens pasivas pederasts un nedris anonimais neta dalbajobs un pasaki publiski savu vardu un uzvardu un tev neesmu braucis virsu..

20.jūnijs 2022, 11:36
DŽA

OK. Mans vārds ir Rodžers Špakovskis.  Un? Ko tālāk,  pediņ?

20.jūnijs 2022, 12:52
Marcis Dzelme

OK.bet tu pats esi piders 

20.jūnijs 2022, 16:01
Andris Rukuts

Kamer ta satana trona zeme ukraina nebus uzvareta,miera nebus.Tos cietsirdigos,meligos guculus vajag iznicinat-aprakt un aizmirst ar visu vinu valsti!Atombumbu lai krievija uzmet!Liela himalaju balta braliba atbalsta uguns ieroca izmantosanu pret satanu un vina trijzoba apzimogoto valsti!Tad beigsies armagedona kauja ar gaismas uzvaru!

21.jūnijs 2022, 14:43
DŽA

Rukut, drīz varēsi drošības policijai savas idejas stāstīt  :)

22.jūnijs 2022, 9:12
Jelena Sergejeva

Stulbeni Rukut, vai labāk rūksut. Tev laikam ir par daudz zobu un pirkstu. Tu jau tā esi atsaldēts, ka pat negribētos aiztikt. Gan jau visu laiku smaidīgs staigā. 

23.jūnijs 2022, 1:04
Marcis Dzelme

Jelena Sergejeva tak nenem vera vienu stulbu Putina dirsas bucotaju..

23.jūnijs 2022, 16:44
Tas pats

Zem Andra Rukuta vārda ļoti bravūrīgi slēpjas kāda izmisusi un dzīvē dziļi vīlusies būtne, kas izmanto viņa vārdu, uzvārdu (kas starp citu ir tikai vienam cilvēkam Latvijā), lai censtos kaut kā savu bezjēdzīgo eksistenci attaisnot, domājot, ka kādam dzīvē kaut ko mainīs vai ieriebs ar saviem slimajiem murgiem te. 

Dziļi laukos tā dzīve ir garlaicīga šim cilvēkam, kas slēpjas zem šī vārda, uzvārda, lai izklaidējas. :) Sveicieni. Gaidam jaunas pērles, diezgan izklaidējoši skatīties kā pūlies, bet nesanāk. 

15.jūlijs 2023, 0:23

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:09

Jaunākās diskusijas