Kāds ir Ukrainas kara patiesais iemesls

Jelena Sergejeva

Ina... Kad tad vispār Latvijā ir bijuši Libānas bēgļi. Jūs valstis vispār varat atšķirt? Lībija, vai Libāna. He, ha, Lībijas tādas nav

10.aprīlis 2022, 20:51
ina

Jelena - nesapratu, kada sakara Jus pieminiet Libanu ? ASV un Francija nobombardeja Libya NATO nelikumigi okupeja Iraq,  un so divu valstu begli gan plust uz Eiropu un tiek dziti prom no Latvijas robezas. 

11.aprīlis 2022, 9:13
ina

Jelena - ar kulturalu diskusijas stilu Jums ir problemas,  bet vel lielakas ar geografiju - Libija ( latviskoti ) ir Libya ,  bet Libana ( atkal latviskoti )  ir Lebanon.  Un tas ir divas dazadas valstis, un abas eksiste, tiesa,  LIBYA  pec NATO bombardesanas ir sagrauta un tur notiek pilsonu kars cilsu limeni. Bet LEBANON Ir valsts, no kuras, ja nemaldos nak tas dakteris/ex-Saeimas deputats. Lai Jums jauka diena, petot pasaules karti  Meginaju pievienot Abu valstu karodzinys, bet sistema met ara error, diemzel...

11.aprīlis 2022, 11:59
Alla Pavloviča

Jelena Sergejeva, tu pati esi Putleriete. Jo netici tam, kas reāli ir. 

Ulvi, ja Putinam būtu vienalga ko bombordēt, tad karš būtu beidzies tajā pašā dienā, kad sākās.

Ieslēdziet taču galvas, ja jums tur kaut drusku ir smadzenes!

Tikai Haralds jums visiem pateica to, ko masu mēdijos slēp. Vai pasniedz tā, lai jūs domātu ka Putinam vajag šo karu. Tieši tā, 8 gadus viņš neiejaucās, bet cik nevainīgu cilvēku tika nogalināts?!! Ko tad par to jūs nebļaujiet, absurds ir jūsu zombētajos prātos!

 

11.aprīlis 2022, 13:19
Alla Pavloviča

Žēl Veronika, ka tev nav kārtībā ar galvu...Kur ir loģika, kur tu biji un nebļāvi par slepkavību miermilīgiem Ukrainas iedzīvotājiem, kurus 8 gadus slepkavoja Benderovci, bandīši. Mūsu valodā meža brāļi. Un galvenais arī pa Latvijas TV nerādija šausmu bildes..Bet tagad bildes ir, bet pasniedz, ka krievu armija to dara. Un Latvijā un Eiropā visu to atbalsta, pat neieskatās realitātē...Vismaz salīdziniet ko jums rāda un ko komentē!!!

11.aprīlis 2022, 13:30
Alla Pavloviča

LaimonisAndiņš es varu piekrist jūsu versijai, jo tā tiešām atbilst Vangas pareģojumiem. Bet Mia laikam pats sapņo kļūt par piekto antihristu elles kambara velnu.

11.aprīlis 2022, 13:38
Alla Pavloviča

Jāni Rožkaln! A latviski tev kauns uzrakstīt to ko uzrakstiji krieviski? Jo tev tā nav , nepiemīt.. vai nu tu nesaproti par ko raksti. Žēl...  

11.aprīlis 2022, 13:50
Alla Pavloviča

Mark, tev jāpaklausās Žirinovka uzrunu par Austrumprusiju un citām valstīm. Forša uzruna, to vajadzētu katram dzirdēt.И СМЕХ И ГРЕХ. Varbūt tad jūs sapratīsiet, ka Putins ir tik pacietīgs un apbrīnojams cilvēks. Ja būtu kāds cits viņa vietā mums nebūtu tādas iespējas diskutēt šeit, jo pēc ātomkara nebūtu nedz vinnējāju, nedz varoņu. 

11.aprīlis 2022, 14:02
Alla Pavloviča

Beatrise pamodies!!! To tev iepotēja, bet ko tad 8 gadus gaidija? Un iebruka.. vai smiekli nenāk? Palasi ko raksta Ina. Krievija vienmēr iejaucas tad, kad to pieprasa kāda valsts. Taču paskaties vēsturē. Bet dīvainā kārtā vienmēr pasniedz kā iebrukumu...kam to vajag? Kur loģika ? 

11.aprīlis 2022, 14:17
Alla Pavloviča

Jeļenai Sergejevai jūtu līdz, laikam par daudz potes pret "Covid 19" saņēma...

11.aprīlis 2022, 14:19
Alla Pavloviča

Жириновскому царствия небесного, справедливый и прямой с большой буквы Человек был.

11.aprīlis 2022, 14:30
Lilija Saško

Stipras valsts pamats ir stipra ģimene.Šajā sarežģītajā laikā tas ir vitāli nepieciešams. Tāpēc aicinu atbalstīt Satversmes 110. panta gozījumus.

14.aprīlis 2022, 18:13
Jānis Ivanovskis

Nav lielāka ļaunuma patreiz pasaulei kā tā kliķe Kremlī, kura daudzus gadus ap Vladimiru - vladimira dēlu vada pustumšo krievu tautas daļu(diemžēl tās vairākumu).Un nešķiet cerīgi ko labāku sagaidīt tuvāko gadu laikā, vienīgi, ja tās ekonomika paātrināti nogrimtu un nebūtu līdzekļu noturēt grimšanu...

Paļausimies uz Dievu mūsu Kungu, jo ļaunums nevar būt mūžīgs, to jau pierādījusi vēsture...

 

 

14.aprīlis 2022, 20:55
Jelena Sergejeva

Allai Pavlovičai... Ne ko piebilst, ne ko pateikt. "Cirk ujehal, a klouni ostaļjis" 

15.aprīlis 2022, 3:44
Jelena Sergejeva

Alla... Nedod Dievs, tādus kā Jūs ar Haraldu valstij tuvumā. 

15.aprīlis 2022, 3:46
DŽA

Elisa Meijere, nolādētais fašistu trolli, muti aizver, maita!

 

15.aprīlis 2022, 10:04
DŽA

Alla pavlovicha, 

Русский военный корабль, иди нахуй!

15.aprīlis 2022, 10:11
ina

Smiekligi un stulbi, jo, izradas , saja foruma - jo lielaks rupeklis ar plasu  lamuvardu bagazu, jo lielaks patriots ar lielaku taisnibu .  Patiesam stulbi komentari , kuru autori pretende uz vienigo un isto patiesibu. Nozelojami...

15.aprīlis 2022, 11:29
Jelena Sergejeva

Dža... Viens jau dabūja pa rīkli,"Moskva",kaut gan Krievija atkal to noliedz. 

15.aprīlis 2022, 11:34
ina

Jelena - te, luk, ari uzskatami redzam, ko nozime vienpuseja informacija. Paskatijos krievu saitos - "sgorel i zatonul pri buksirovke". Interesanti, kurs Jums meginaja iestastit, ka Krievija noliedz ? 

P.s. Citiem vardiem - propaganda, bet faktiski ta ir cilveku viedoklu ietekmesana jeb zombesana. Kapec Latvija ir aizliegta informacijas iegusana ?  

15.aprīlis 2022, 15:44

Tavs ziņojums

 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:38

Jaunākās diskusijas